Metryczki Jest 32 produktów.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chmurka
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chmurka

  Prześliczna metryczka umieszczona w potrójnej ramce w komplecie z glinką na odcisk rączki lub stópki dziecka. Metryczka będzie wspaniałym prezentem na narodziny i piękną pamiątką dla rodziców. Wyjątkowy dodatek, który oczaruje świeżo upieczonych rodziców. Modna grafika chmurki pięknie wpisuje się w najnowsze trendy,

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Jelonek
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Jelonek

  Wyjątkowa metryczka w potrójnej ramce z glinką na odcisk dłoni lub stópki dziecka. Metryczka prezentuje się bardzo oryginalnie, posiada nadruk w stylu boho. Znajdują się w niej wszystkie niezbędne informacje, a także zdjęcie maluszka. To piękny prezent na narodziny dziecka i wspaniała dekoracja pokoju.

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś z balonikami
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś z balonikami

  Przepiękna metryczka 3D, która w wyjątkowy sposób pozwoli zachować wspomnienia z dnia narodzin dziecka. W komplecie znajduje się ramka, zdjęcie dziecka, metryczka oraz glinka do wykonania odcisku stópki lub rączki dziecka. Metryczkę można zawiesić na ścianie oraz postawić na mebelku w pokoju dziecka. Metryczka 3D to również fantastyczny pomysł na prezent...

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Niedźwiadek
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Niedźwiadek

  Efektowna ramka z metryczką i zdjęciem dziecka, a także przepiękną grafiką niedźwiadka w stylu boho. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie i pięknie. Metryczka umieszczona jest w jasnoszarej potrójnej ramce, dzięki czemu świetnie wpisuje się w aktualne trendy, a grafika w stylu boho cudownie udekoruje pokój dziecka.

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Sowa
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Sowa

  Metryczka z glinką na odcisk dłoni lub stópki dziecka to świetny pomysł na prezent na narodziny, ale też oryginalna dekoracja pokoju dziecięcego. Metryczka wspaniale sprawdzi się jako ozdoba komody czy regału z książkami. Będzie piękną pamiątką dla rodziców z momentu narodzin synka lub córeczki.

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Panda
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Panda

  Metryczka 3D na odcisk stópki to wspaniała dekoracja do pokoju dziecięcego i wyjątkowa forma zachowania wspomnień z dnia narodzin maluszka. Metryczka sprzedawana jest w komplecie z ramką, zdjęciem dziecka i glinką do samodzielnego wykonania odcisku stópki lub rączki dziecka. Całość prezentuje się przepięknie!

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chmurka z króliczkiem
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chmurka z króliczkiem

  Fantastyczna ramka z metryczką, zdjęciem i glinką na odcisk stópki lub rączki maleństwa. Metryczka to wyjątkowy prezent na narodziny, ale też wspaniała pamiątka dla rodziców. Może stac się także cudowną dekoracją pokoju dziecięcego.

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Zwierzątka
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Zwierzątka

  Metryczka 3d na odcisk stópki lub rączki dziecka pozwoli w cudowny sposób zachować wspomnienia z dnia narodzin maluszka. Tak przygotowana metryczka to fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego oraz wspaniały pomysł na prezent na narodziny dziecka. Metryczka zdobiona jest modną grafiką zwierzątek w stylu boho i sprzedawana jest w komplecie z ramką,...

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś dla chłopca
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś dla chłopca

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego w postaci metryczki 3D. W komplecie znajduje się ramka, metryczka, zdjęcie dziecka i glinka do samodzielnego wykonania odcisku stópki lub rączki dziecka. Metryczka zdobiona jest urocza grafiką misia w błękitnej kolorystyce, dzięki czemu jest to idealna propozycja do pokoju chłopca.

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś w balonie
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś w balonie

  Metryczka w potrójnej ramce z glinką i zdjęciem maluszka to piękny prezent na narodziny, ale też cudowna pamiątka dla Rodziców. Metryczka wspaniale sprawdzi się zawieszona na ścianie lub postawiona na półeczce. Wyjątkowa propozycja, która oczaruje każdych rodziców. Pastelowy motyw pasuje zarówno dla synka, jak i dla córeczki.

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Samolot Chłopięcy Świat
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Samolot Chłopięcy Świat

  Metryczka 3D na odcisk stópki lub rączki dziecka to wyjątkowy pomysł na zachowanie wspomnień z dnia narodzin maluszka. W zestawie znajduje się ramka, zdjęcie dziecka, metryczka i samoutwardzalna glinka. Na metryczce znajduje się chłopięca grafika w postaci samolotu i najważniejsze informacje: imię, data i godzina urodzenia, wzrost oraz waga. Metryczka 3D...

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chmurka ze słonikiem
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chmurka ze słonikiem

  Metryczka w potrójnej ramce w komplecie ze zdjęciem i glinką na odcisk stópki lub rączki maleństwa to świetny pomysł na prezent na narodziny i cudowna pamiątka dla rodziców. Taka metryczka może stać się także świetną dekoracją pokoju. Wyjątkowy dodatek, który oczaruje każdego. Pastelowa grafika pasuje zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Lokomotywa
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Lokomotywa

  Wspaniała dekoracja do pokoju dziecięcego, która w wyjątkowy sposób zachowa wspomnienia z dnia narodzin dziecka.  Metryczka 3D na odcisk stópki lub rączki dziecka przepięknie prezentuje się w pokoju dziecka. Sprzedawana jest w komplecie z ramką, zdjęciem dziecka i samoutwardzalną glinką. To również fantastyczna propozycja prezentu na narodziny dziecka!

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Miś
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Miś

  Jaki prezent wręczyć na narodziny maluszka? Idealnym wyborem będzie potrójna ramka z metryczką, glinką i zdjęciem dziecka. Idealny wybór dla dziewczynki. Grafika misia baletnicy prezentuje się subtelnie i uroczo. Metryczka może stać się cudowną dekoracją pokoju dziecięcego.

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA dla chłopca Niebieski Króliczek
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA dla chłopca Niebieski Króliczek

  Fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego, która pozwoli w cudowny sposób zachować wspomnienia z dnia narodzin maluszka. Metryczka 3D na odcisk stópki lub rączki dziecka to niesamowita dekoracja, która zachwyca wszystkich rodziców. Metryczka zdobiona jest uroczą grafiką niebieskiego króliczka i sprzedawana jest w komplecie z ramką, zdjęciem dzieckai...

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Sarenka
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Sarenka

  Wyjątkowa metryczka z glinką i zdjęciem maluszka to pomysł na prezent na narodziny i śliczna dekoracja pokoju dziecięcego. Metryczka wspaniale sprawdzi się postawiona na półeczce czy komodzie. Będzie cudowną pamiątką dla rodziców. Dzięki grafice sarenki baletnicy prezentuje się słodko i uroczo.

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA dla dziewczynki Różowy Króliczek
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA dla dziewczynki Różowy Króliczek

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziewczynki w postaci metryczki 3D, która zdobiona jest uroczą grafiką różowego króliczka. Metryczka na odcisk stópki lub rączki dziecka pozwoli również w wyjątkowy sposób zachować wspomnienia z dnia narodzin maluszka. W komplecie znajduje się ramka, zdjęcie i metryczka dziecka oraz samoutwardzalna glinka. Metryczka 3D to...

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Króliczek
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Króliczek

  Przepiękna metryczka z grafiką króliczka baletnicy to idealny prezent na narodziny dziewczynki. Metryczka znajduje się w potrójnej ramce w komplecie z glinką i zdjęciem maluszka. To śliczna pamiątka dla rodziców, ale też piękna dekoracja pokoju dziecięcego.

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Dziewczynka z pieskiem
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Dziewczynka z pieskiem

  Metryczka 3D na odcisk stópki lub rączki dziecka to wspaniała forma zachowania wspomnień z dnia narodzin maluszka. Zdobiona uroczą grafiką dziewczynki z pieskiem to idealna dekoracja do pokoju dziewczynki. W zestawie znajduje się ramka, metryczka, zdjęcie dziecka i samoutwardzalna glinka. Całość prezentuje się przepięknie!

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Uroczy Słonik
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Uroczy Słonik

  Śliczna metryczka w potrójnej ramce z grafiką słonika, zdjęcie maluszka, a także glinka na odcisk dłoni lub stópki. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie i pięknie. Metryczka 3D idealnie sprawdzi się jako prezent na narodziny, pamiątka dla rodziców, ale też piękna dekoracja pokoju dziecięcego.

  53,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś z kokardką
  53,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś z kokardką

  Przepiękna forma zachowania wspomnień z dnia narodzin dziecka i fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego. Metryczka 3D na zdjęcie i odcisk stópki dziecka przepięknie prezentuje się w pokoju maluszka. Można ją powiesić na ścianie, lub postawić na komodzie. Metryczka zdobiona jest uroczą grafiką misia i sprzedawana w komplecie z glinką do samodzielnego...

  53,98 zł
 • RAMKA 3D na odcisk bobasa ZŁOTE STÓPKI z metryczką + 2 GLINKI
  59,98 zł
  RAMKA 3D na odcisk bobasa ZŁOTE STÓPKI z metryczką + 2 GLINKI

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego, która w wyjątkowy sposób zachowa wspomnienia z dnia narodzin maluszka. Metryczka 3D na odcisk stópki lub rączki dziecka z motywem złotych stópek wspaniale prezentuje się zawieszona na ścianie lub na komodzie. Metryczka 3D to również fantastyczna propozycja prezentu na narodziny dziecka dla świeżo upieczonych...

  59,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Chrzest Miś z metryczką Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Chrzest Miś z metryczką Z IMIENIEM

  Hipoalergiczna poduszka to wspaniała propozycja prezentu na roczek dla maluszka. Dekorowana grafiką misia z metryczką pasuje idealnie zarówno na roczek chłopca jak i dziewczynki. Poduszka to upominek do którego maluszek będzie mógł często wracać.

  39,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Miś Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Miś Z IMIENIEM

  Wyjątkowa metryczka w postaci pluszowego misia ze spersonalizowaną koszulką z nadrukiem to piękny pomysł na prezent na Roczek, Chrzest lub narodziny dziecka. Metryczka jest cudownie wykonana, posiada przepiękną grafikę i z pewnością spodoba się maluszkowi, a tym samym będzie dla niego piękną pamiątką.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Urocze pandy Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Urocze pandy Z IMIENIEM

  Piękna metryczka w postaci pluszowego misia przygotowana jako prezent na Roczek dziecka, Chrzest lub narodziny. Miś posiada specjalną białą koszulkę, na której nadrukujemy motyw graficzny, a także informacje z chwili narodzin. To piękny prezent dla maluszka i wyjątkowa pamiątka dla Rodziców.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Unicorn Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Unicorn Z IMIENIEM

  Metryczka w formie pluszowego misia ze śliczną koszulką z grafiką jednorożca to wyjątkowa pamiątka z narodzin córeczki. Metryczka może posłużyć jako prezent na roczek, narodziny lub Chrzest Święty. Jest cudownie wykonana, urocza i spodoba się nie tylko maluszkowi, ale też będzie pamiątką dla Rodziców.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Księżyc Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Księżyc Z IMIENIEM

  Śliczny prezent dla dziecka i wyjątkowa pamiątka dla Rodziców. Maskotka misia w komplecie ze spersonalizowaną koszulką, na której znalazła się metryczka to wspaniały pomysł na prezent. Idealny nie tylko na Roczek, ale też narodziny maluszka lub Chrzest Święty.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Złote Stópki Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Złote Stópki Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Metryczka z imieniem dziecka w postaci ślicznej maskotki misia. Miś posiada spersonalizowaną koszulkę z grafiką złotych stópek i wszystkimi informacjami. To wspaniały prezent na roczek, chrzest lub narodziny i wyjątkowa pamiątka z momentu narodzin maleństwa.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Lisek Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Lisek Z IMIENIEM

  Pluszowy miś z metryczką to fantastyczny pomysł na prezent na narodziny, roczek lub Chrzest dziecka. Miś posiada koszulkę z grafiką liska i nadrukowanymi wszystkimi informacjami. Jedna z najpiękniejszych pamiątek z narodzin maluszka.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Chmurka różowa Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Chmurka różowa Z IMIENIEM

  Piękny prezent dla dziewczynki na narodziny, Chrzest lub Roczek w postaci metryczki. Pluszowy misiu z koszulką, która zdobiona jest słodką grafiką chmurek i króliczka pięknie udekoruje pokój dziecka. Mięciutki misiu to wspaniała przytulanka dla dziecka już od pierwszych dni.

  59,98 zł
 • SKRZYNECZKA na pierwsze skarby METRYCZKA personalizowana DZIEWCZYNKA
  49,98 zł
  SKRZYNECZKA na pierwsze skarby METRYCZKA personalizowana DZIEWCZYNKA

  Wspaniała pamiątka dla wszystkich Rodziców! Personalizowana skrzyneczka na skarby maluszka i metryczka w jednym to fantastyczny wybór! W skrzyneczce znajdują się woreczki na skarby takie jak pukiel włosów, pierwszy ząbek czy ulubiony smoczek. Całość uzupełniona jest personalizowaną karteczką-metryczką.

  49,98 zł
 • SKRZYNECZKA na pierwsze skarby METRYCZKA personalizowana CHŁOPIEC
  49,98 zł
  SKRZYNECZKA na pierwsze skarby METRYCZKA personalizowana CHŁOPIEC

  Śliczne pudełko na wspomnienia i metryczka w jednym pozwoli zebrać najwspanialsze wspomnienia. Skrzyneczka wypełniona jest woreczkami na pierwsze drobiazgi i uzupełniona personalizowaną metryczką. Całość pięknie się ze sobą komponuje i pozwoli zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

  49,98 zł
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów