Informacja

Nowe produkty

Prezenciki dla dziewczyn na Panieński

Prezenciki dla dziewczyn na Panieński które będą piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia. W ofercie naszego sklepu znajdziecie drobne słodkości dla uczestniczek Wieczoru Panieńskiego, które pomogą Wam stworzyć piękne prezenciki. Zastanawiacie się jak podziękować za Wieczór Panieński? Najlepiej zrobić to przy pomocy bransoletek, które wręczysz każdej z dziewczyn. Małe prezenty na Wieczór Panieński to również lizaki z personalizowanymi naklejkami. Takie upominki na Panieński na pewno sprawią, że wszystkie z dziewczyn poczują się wyjątkowo.

Prezenciki dla dziewczyn na Panieński 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 84 elementów
 • BUTELECZKA na nalewkę Kacówka na panieński Z IMIONAMI 100ml Różowe Kwiaty BUTELECZKA na nalewkę Kacówka na panieński Z IMIONAMI 100ml Różowe Kwiaty
  6,98 zł
  BUTELECZKA na nalewkę Kacówka na panieński Z IMIONAMI 100ml Różowe Kwiaty

  Podziękuj swoim przyjaciółkom za przybycie na Wieczór Panieńskim. Podaruj szklane buteleczki wysokiej jakości. W komplecie dołączone są naklejka z imieniem Przyszłej Panny Młodej, napisem "Bride to be!" oraz datą organizowanego przyjęcia. Do buteleczek można wlać nalewki samodzielnie przygotowane. 

  6,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na panieński Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 100% Handmade ŚWIECA sojowa na panieński Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na panieński Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 100% Handmade

  Świeca sojowa wykonana z naturalnego wosku oraz olejków eterycznych to świetny pomysł na podziękowanie dla zaproszonych gości. Podaruj na Wieczorze Panieńskim drobny upominek w szklanym słoiczku. Prezent z imieniem Przyszłej Panny Młodej, datą przyjęcia oraz motywem różowych kwiatów w delikatnej kolorystyce. 

  12,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na panieński Z IMIONAMI Różowe Kwiaty (bb) SŁOICZEK z cukierkami na panieński Z IMIONAMI Różowe Kwiaty (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na panieński Z IMIONAMI Różowe Kwiaty (bb)

  Podziękowanie dla zaproszonych Przyjaciółek na Wieczór Panieński. Szklany słoiczek udekorowany białym kapturem i przewiązany efektowną wstążką. Produkt z naklejką będzie świetnym pomysłem na upominek. Na naklejce nadrukowane jest imię Przyszłej Panny Młodej, data oraz grafika różowych kwiatów. 

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na panieński Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (bb) MIÓD podziękowanie na panieński Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na panieński Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (bb)

  Podziękowanie dla zaproszonych gości na Wieczór Panieński. Słodki miodek w szklanym słoiczku udekorowany białym kapturkiem i przewiązany elegancką wstążka. Upominek z imieniem Przyszłej Panny Młodej, datą oraz motywem różowych kwiatów. Słodki prezencik dla przyjaciółek obecnych na przyjęciu. 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie na panieński Różowe Kwiaty 40ml SŁOICZEK na podziękowanie na panieński Różowe Kwiaty 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na panieński Różowe Kwiaty 40ml

  Szklany słoiczek z białą nakrętką oraz naklejką sprawdzi się świetnie jako podziękowanie dla przyjaciółek na Wieczorze Panieńskim. Do słoiczka można włożyć słodkie cukierki, migdały, żelki, rodzynki lub wiele innych drobiazgów. Na naklejce nadrukowane jest imię Przyszłej Panny Młodej, data oraz grafika różowych kwiatów. 

  3,98 zł
 • BAŃKI mydlane na panieński z personalizacją Różowe Kwiaty BAŃKI mydlane na panieński z personalizacją Różowe Kwiaty
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na panieński z personalizacją Różowe Kwiaty

  Podziękuj swoim przyjaciółkom za przybycie na Wieczór Panieńskim. Podaruj bańki z naklejkami. Produkt z personalizacją w plastikowej fiolce zakończonej serduszkiem. Na naklejkach nadrukowane jest imię Przyszłej Panny Młodej, data przyjęcia oraz napis "Bride to be!". Uroczy upominek spodoba się zaproszonym koleżankom. 

  3,49 zł
 • BRANSOLETKA dla dziewczyn na panieński w opakowaniu POZŁACANA BRANSOLETKA dla dziewczyn na panieński w opakowaniu POZŁACANA
  89,98 zł
  BRANSOLETKA dla dziewczyn na panieński w opakowaniu POZŁACANA

  Bransoletka dla dziewczyn na panieński to wspaniały pomysł na drobny upominek dla wszystkich obecnych osób. Zawieszka złotego serduszka umieszczona została na białym sznureczku, a następnie umieszczona na dwustronnym bileciku z napisem "Dziękuję, że jesteś!" oraz grafiką w stylu boho. Taka bransoletka na pewno ucieszy każdą z dziewczyn.

  89,98 zł
 • CZEKOLADKA dla dziewczyn na panieński w opakowaniu Białe Kwiaty CZEKOLADKA dla dziewczyn na panieński w opakowaniu Białe Kwiaty
  4,98 zł
  CZEKOLADKA dla dziewczyn na panieński w opakowaniu Białe Kwiaty

  Podziękowania na wieczór panieński w postaci słodkiej mlecznej czekoladki będzie wspaniałym wyborem. Słodkości to coś, co każdy uwielbia. Umieszczona na dwustronnym bileciku z grafiką w stylu boho oraz napisem "Dziękuję, że jesteś!" prezentuje się elegancko i na pewno będzie miłym gestem z Twojej strony.

  4,98 zł
 • CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM 10szt Różowe Kwiaty CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM 10szt Różowe Kwiaty
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM 10szt Różowe Kwiaty

  Podziękuj swoim przyjaciółkom za przybycie na Wieczór Panieński. Podaruj słodkie czekoladki z imieniem Przyszłej Panny Młodej oraz datą przyjęcia. Czekoladki z mlecznej, belgijskiej czekolady można wręczyć samodzielnie lub zapakować do pudełeczek. Drobne upominki spodobają się zaproszonym osobom. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Powiedziałam TAK CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Powiedziałam TAK
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Powiedziałam TAK 10szt
  1 Opinie

  Jak podziękować przyjaciółkom za zorganizowanie Wieczoru Panieńskiego? Wspaniałym rozwiązaniem będą słodkie czekoladki, które z pewnością przypadną każdemu do gustu. Czekoladki owinięte zostały złotym papierkiem oraz udekorowane specjalną naklejką z piękną grafiką i personalizacją.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Rosegold CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Rosegold
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Rosegold 10szt

  Czekoladki to wspaniały pomysł na podziękowanie na każdą okazję. Specjalnie na Wieczór Panieński udekorowane zostały piękną naklejką z grafiką pierścionka w kolorze rosegold oraz personalizacją w postaci imienia Przyszłej Panny Młodej i daty przyjęcia. Z pewnością tak słodkie upominki przypadną do gustu każdej dziewczynie. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Rosegold Flowers CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Rosegold Flowers
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Rosegold Flowers 10szt

  Słodka czekoladka to wspaniały upominek dla przyjaciółek obecnych na Wieczorze Panieńskim. Udekorowane srebrnym papierkiem oraz naklejką z kwiatową grafiką w kolorze rosegold prezentują się elegancko i kobieco. Dodatkowo umieszczona na nich personalizacja z pewnością zachwyci każdą dziewczynę, a w szczególności Przyszłą Pannę Młodą.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt

  Słodkie upominki to świetne rozwiązanie na podziękowanie za przybycie na przyjęcie. Specjalnie na Wieczór Panieński małe mleczne czekoladki udekorowane zostały piękną kwiatową grafiką oraz personalizacją. Z pewnością taki prezencik spodoba się wszystkim zaproszonym przyjaciółkom. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki to sposób na podziękowanie dla gości. Czekoladki możesz podarować w trakcie Urodzinek, Roczku czy Chrztu! Czekoladki zawinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką pudrowych kwiatów oraz napisem Dziękujemy. To najlepsza propozycja tego sezonu!

  23,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Pampas Boho CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Pampas Boho
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Pampas Boho 10szt

  Jakie upominki przygotować dla dziewczyn obecnych na Wieczorze Panieńskim? Pyszne małe czekoladki to wspaniała propozycja na podziękowanie za przybycie na przyjęcie. Udekorowane specjalną naklejką w stylu Pampas Boho, napisem Wieczór Panieński i personalizacją oczaruje przyjaciółki. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Botaniczny Z IMIENIEM CZEKOLADKA na panieński Botaniczny Z IMIENIEM
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Botaniczny Z IMIENIEM 10szt

  Pyszne mleczne czekoladki to świetny pomysł, aby sprawić słodki upominek przyjaciółkom. Świetnie zaprezentują się podczas Wieczoru Panieńskiego organizowanego w stylu botanicznym. Dzięki eleganckiej grafice i personalizacji, czekoladki z pewnością przypadną do gustu każdej obecnej dziewczynie. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Kwiaty Boho CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Kwiaty Boho
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Kwiaty Boho 10szt

  Pyszne, mleczne czekoladki to wspaniała propozycja na podziękowanie za Wieczór Panieński. Dodatkowo udekorowane złotym papierkiem, na którym znajduje się naklejka z kwiatową grafiką, imię Przyszłej Panny Młodej oraz data przyjęcia. Taki drobny upominek z pewnością przypadnie do gustu zaproszonym przyjaciółkom. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Flowers&Stripes CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Flowers&Stripes
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Flowers&Stripes 10szt

  Pięknie udekorowane małe czekoladki, specjalnie na Wieczór Panieński. To świetna propozycja na upominek oraz podziękowanie za organizację przyjęcia. Można je umieścić w dekoracyjnych pudełeczkach lub woreczkach, aby prezentowały się elegancko i nowocześnie. Zaproszone przyjaciółki będą zachwycone takim prezencikiem. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Queen CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Queen
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Queen 10szt

  Pyszna belgijska czekoladka, specjalnie na Wieczór Panieński. To rewelacyjny pomysł na upominki oraz podziękowanie za zorganizowanie wieczornej imprezki. Do każdej czekoladki dołączone są personalizowane naklejki z wspaniałą dziewczęcą grafiką oraz personalizacją. Świetnie prezentują się umieszczone w dekoracyjnych pudełeczkach i woreczkach. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  2 Opinie

  Piękna czekoladka na podziękowanie dla gości zdobiona grafiką gałązki eukaliptusa. Ten bardzo modny wzór wpisuje się idealnie w styl botaniczny. Czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub ułożyć przy ich nakryciach. Nawet taki mały upominek wyrazi Waszą wdzięczność i podziękuje gościom za przybycie.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  1 Opinie

  Czekoladki na podziękowania dla gości z piękną kwiatową grafiką i napisem Słodkości dla Ciebie to idealny dodatek, który oczaruje każdego. Słodkie podziękowania sprawdzą się na każdym rodzaju przyjęcia: weselu, Komunii, Chrzcie czy nawet przyjęciu Baby Shower. Czekoladki są zapakowane w papierki z grafiką - gotowe do wręczenia najbliższym.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI na Wieczór Panieński ROSEGOLD 10szt CZEKOLADKI na Wieczór Panieński ROSEGOLD 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI na Wieczór Panieński ROSEGOLD 10szt

  Czekoladki na Wieczór Panieński to świetny pomysł na drobne prezenciki dla dziewczyn. Czekoladki posiadają papierek z uroczym motywem pierścionka na akwarelowym tle oraz napis "Słodkości dla Ciebie" i "Wieczór Panieński". Pyszna mleczna czekoladka zachwyci dziewczyny zarówno swoim wyglądem jak również smakiem. W zestawie znajduje się 10 sztuk czekoladek.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na wieczór panieński Z IMIENIEM 20szt Różowe Kwiaty KRÓWKI na wieczór panieński Z IMIENIEM 20szt Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  KRÓWKI na wieczór panieński Z IMIENIEM 20szt Różowe Kwiaty

  Słodkie krówki to świetny pomysł na podziękowanie dla przyjaciółek. Podaruj upominki na Wieczorze Panieńskim z imieniem Przyszłej Panny Młodej oraz datą przyjęcia. Krówki o śmietankowym smaku można położyć przy nakryciach gości. Motyw różowych kwiatów wpisuje się w charakter imprezy. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na wieczór panieński Pampas Boho Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na wieczór panieński Pampas Boho Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na wieczór panieński Pampas Boho Z IMIENIEM 20szt

  Słodkie upominki dla przyjaciółek, specjalnie na Wieczór Panieński. Krówki udekorowane zostały papierkiem z piękną grafiką w stylu Pampas Boho oraz personalizacją w postaci imienia Przyszłej Panny Młodej i daty przyjęcia. Wspaniale zaprezentują się umieszczone w dekoracyjnych pudełeczkach i woreczkach. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na wieczór panieński Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na wieczór panieński Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na wieczór panieński Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt

  Jak podziękować za przybycie na Wieczór Panieński? Rewelacyjnym rozwiązaniem będą słodkie krówki, które udekorowane zostały specjalnym papierkiem z kwiatową grafiką i personalizacją. Możesz umieścić je w pudełeczkach, a także w woreczkach z organzy. Z pewnością tak słodki prezencik przypadnie każdej dziewczynie do gustu. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt
  1 Opinie

  Słodkie podziękowanie w postaci krówek dla przybyłych gości. Krówki owinięte zostały papierkiem z piękną kwiatową grafiką oraz napisem Słodkości dla Ciebie. Świetnie prezentują się ułożone obok każdego nakrycia na stole imprezowym, a także można je wręczyć osobiście. Z pewnością przypadną każdemu do gustu! 

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt

  Piękne uniwersalne krówki z grafiką serca oraz napisem Dziękujemy. To piękny upominek, który możesz wręczyć wszystkim gościom zgromadzonym na przyjęciu. Krówki to uniwersalny dodatek do wielu upominków. Możesz umieścić je również w ozdobnych pudełeczkach.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  2 Opinie

  Słodkie śmietankowe krówki na podziękowanie dla gości to genialny wybór, który z pewnością spodoba się Twoim gościom. Krówki sprawdzą się również świetnie jako słodycze do słodkiego stołu. Zawinięte w papierki z grafiką kwiatową na kraftowym tle wyglądają elegancko i są niezwykle smakowite.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt

  Piękne podziękowanie dla gości w formie słodkich krówek. Zapakowane w celofanowe woreczki ze wstążką są od razu gotowe do wręczenia! Krówki owinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką różowych kwiatów!

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt

  Krówki na podziękowanie w woreczku to najlepszy pomysł na gotowe upominki dla gości! Krówki owinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką serduszka, która idealnie sprawdzi się na każdej uroczystości! Tak przygotowany upominek możesz wręczyć na Chrzcie, Komunii czy Urodzinkach!

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  1 Opinie

  Krówki na podziękowanie w woreczku to piękny upominek dla gości. Krówki są zapakowane i od razu gotowe do wręczenia. Słodki upominek to najlepsza propozycja na podziękowanie dla wszystkich gości!

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  1 Opinie

  Szukasz słodkiego podziękowania dla gości? Śmietankowe krówki na podziękowanie w celofanowym woreczku z kokardką ze sznureczka wyglądają cudownie, a smakują jeszcze lepiej. Grafika jasnych kwiatów na kraftowym tle zachwyci każdego z gości i wspaniale wpiszę się w charakter przyjęcia.

  6,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Pudrowe Kwiaty KRAFT 12szt CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Pudrowe Kwiaty KRAFT 12szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Pudrowe Kwiaty KRAFT 12szt

  Oryginalne i bardzo pomysłowe podziękowanie dla gości na różne okazje w postaci ciasteczka z wróżbą. Zapakowane w eleganckie opakowanie z modną grafiką w stylu rustykalnym. Wspaniały motyw pudrowych kwiatów zdobiących opakowanie będzie wyglądał fenomenalnie na stołach.

  32,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt
  1 Opinie

  Ciasteczka z wróżbą w eleganckim opakowaniu to świetny pomysł na podziękowania dla gości. Ciasteczko wewnątrz p;osiada karteczkę z wróżbą w dwóch językach. Gustowne opakowanie z grafiką gałązek eukaliptusa oraz napisem "Ciasteczko z wróżbą dla Ciebie" z drugiej. Postawione przy talerzyku prezentują się przepięknie.

  32,98 zł
 • LIZAKI na panieński Rosegold Flowers (+etykiety) 10szt LIZAKI na panieński Rosegold Flowers (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI na panieński Rosegold Flowers (+etykiety) 10szt

  Słodkie upominki to świetna propozycja na upominki dla każdego. Lizaczki ze specjalną naklejką z napisem Wieczór Panieński oraz personalizacją w postaci imienia Przyszłej Panny Młodej i daty przyjęcia zaskoczą wszystkie dziewczyny. Całość zdobi piękna kwiatowa grafika w najmodniejszym kolorze rosegold. 

  29,98 zł
 • LIZAKI na panieński Powiedziałam TAK! (+etykiety) 10szt LIZAKI na panieński Powiedziałam TAK! (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI na panieński Powiedziałam TAK! (+etykiety) 10szt

  Personalizowane lizaczki z piękną grafiką pozwolą na wyjątkowe podziękowanie przyjaciółkom za zorganizowanie Wieczoru Panieńskiego. Prezentują się elegancko i nowocześnie. Świetnie zaprezentują się wraz z pozostałymi dodatkami z taką samą grafiką i motywem. 

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 84 elementów

Prezenciki dla dziewczyn na wieczór panieński

Organizując wieczór panieński z całą pewnością należy zadbać o miejsce świętowania czy atrakcje dla wszystkich uczestniczek. Ogromną przyjemność sprawisz gościom także za pomocą drobnych upominków, które będą wyjątkowym podziękowaniem za obecność. Nie ma znaczenia, czy planujesz imprezę dla siebie, czy bliskiej przyjaciółki - koniecznie przygotuj podziękowania, które mile zaskoczą dziewczyny na niej zebrane. Mogą to być słodkości, symboliczne akcesoria czy inne upominki o uniwersalnym charakterze. W ten sposób bez wątpienia przypadną do gustu wszystkim osobom zebranym na imprezie. Nasz sklep internetowy oferuje wiele fantastycznych produktów, które z całą pewnością sprawdzą się w trakcie wieczoru panieńskiego.

Słodycze do podziękowań na wieczór panieński

Smakołyki są świetnym podziękowaniem. Ciężko znaleźć osobę, która nie ucieszyłaby się z takiego podarunku. Mleczne czekoladki to jeden z najchętniej wybieranych pomysłów na podziękowania. Zapakowane w ozdobne papierki prezentują się zjawiskowo i są doskonałym poczęstunkiem w czasie imprezy. W domu czy hotelu możesz wsypać je do dużej misy, dzięki czemu żadna z dziewczyn nie przegapi takiego upominku. Czekoladki z serii Queen to niezwykle kobieca propozycja. Grafika dziewczyny w kieliszku i spersonalizowany napis na odwrocie sprawiają, że całość wygląda niepowtarzalnie. Równie dobrze sprawdzą się niewątpliwie ponadczasowe śmietankowe krówki na Panieński. Gorąco polecamy zwłaszcza te z modnym i stylowym motywem Pampas Boho.

Czekoladki na podziękowanie na Panieński

Czekoladki na podziękowanie na Panieński

Symboliczne bransoletki dla gości na wieczór panieński

Fantastycznym pomysłem na podziękowania dla gości są również upominki, które dla obdarowanych osób staną się piękną pamiątką na całe życie. Takim prezentem niewątpliwie są symboliczne bransoletki. Regulowany sznurek w różowym kolorze oraz zawieszka o kształcie znaku nieskończoności oczarują każdą kobietę. Bransoletka wręczona przyjaciółkom pokaże im, jak wiele znaczy dla Ciebie ich obecność w tym wyjątkowym dniu. Idealnym sposobem na podziękowanie jest także biżuteria w gustownym opakowaniu. Czarna bransoletka z pozłacanym zapięciem prezentuje się kapitalnie i będzie niezapomnianym upominkiem na wieczór panieński. Biżuteria ułożona została na płatkach róż w stylowym, transparentnym opakowaniu z napisem “Wieczór panieński”.

Opakowania do podziękowań na wieczór panieński

Swoje podziękowania dla uczestniczek imprezy możesz zapakować w bezbłędne pudełka i torebki, które przygotowaliśmy na tę okazję. Czarne kartoniki z motywem różowej wstążki i groszkami to niezwykle gustowna propozycja na wieczór panieński. Idealnie podkreślą one klimat przyjęcia, a przy tym niewątpliwie oczarują wszystkie obdarowane w ten sposób dziewczyny. Genialnym pomysłem jest też wykorzystanie białych, papierowych torebek z napisem “Thank you” w odcieniu rosegold. Minimalistyczna grafika strzałki z serduszkiem wspaniale dopełnia wygląd całości. W torebkach można umieścić najróżniejsze drobiazgi, a wygodna rączka ułatwia przenoszenie podarunków. Wszystkie przyjaciółki przyszłej Panny Młodej będą zachwycone takim prezentem.

Pudełeczka na podziękowanie na Panieński

Pudełeczka na podziękowanie na Panieński