Nowe produkty

Prezenciki dla dziewczyn na Panieński

Prezenciki dla dziewczyn na Panieński które będą piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia. W ofercie naszego sklepu znajdziecie drobne słodkości dla uczestniczek Wieczoru Panieńskiego, które pomogą Wam stworzyć piękne prezenciki. Zastanawiacie się jak podziękować za Wieczór Panieński? Najlepiej zrobić to przy pomocy bransoletek, które wręczysz każdej z dziewczyn. Małe prezenty na Wieczór Panieński to również lizaki z personalizowanymi naklejkami. Takie upominki na Panieński na pewno sprawią, że wszystkie z dziewczyn poczują się wyjątkowo.

Prezenciki dla dziewczyn na Panieński 

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Powiedziałam TAK
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Powiedziałam TAK 10szt
  1 Opinie

  Jak podziękować przyjaciółkom za zorganizowanie Wieczoru Panieńskiego? Wspaniałym rozwiązaniem będą słodkie czekoladki, które z pewnością przypadną każdemu do gustu. Czekoladki owinięte zostały złotym papierkiem oraz udekorowane specjalną naklejką z piękną grafiką i personalizacją.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Rosegold
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Rosegold 10szt

  Czekoladki to wspaniały pomysł na podziękowanie na każdą okazję. Specjalnie na Wieczór Panieński udekorowane zostały piękną naklejką z grafiką pierścionka w kolorze rosegold oraz personalizacją w postaci imienia Przyszłej Panny Młodej i daty przyjęcia. Z pewnością tak słodkie upominki przypadną do gustu każdej dziewczynie. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Rosegold Flowers
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Rosegold Flowers 10szt

  Słodka czekoladka to wspaniały upominek dla przyjaciółek obecnych na Wieczorze Panieńskim. Udekorowane srebrnym papierkiem oraz naklejką z kwiatową grafiką w kolorze rosegold prezentują się elegancko i kobieco. Dodatkowo umieszczona na nich personalizacja z pewnością zachwyci każdą dziewczynę, a w szczególności Przyszłą Pannę Młodą.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt

  Słodkie upominki to świetne rozwiązanie na podziękowanie za przybycie na przyjęcie. Specjalnie na Wieczór Panieński małe mleczne czekoladki udekorowane zostały piękną kwiatową grafiką oraz personalizacją. Z pewnością taki prezencik spodoba się wszystkim zaproszonym przyjaciółkom. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Kwiaty Boho
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Kwiaty Boho 10szt

  Pyszne, mleczne czekoladki to wspaniała propozycja na podziękowanie za Wieczór Panieński. Dodatkowo udekorowane złotym papierkiem, na którym znajduje się naklejka z kwiatową grafiką, imię Przyszłej Panny Młodej oraz data przyjęcia. Taki drobny upominek z pewnością przypadnie do gustu zaproszonym przyjaciółkom. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Pampas Boho
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Pampas Boho 10szt

  Jakie upominki przygotować dla dziewczyn obecnych na Wieczorze Panieńskim? Pyszne małe czekoladki to wspaniała propozycja na podziękowanie za przybycie na przyjęcie. Udekorowane specjalną naklejką w stylu Pampas Boho, napisem Wieczór Panieński i personalizacją oczaruje przyjaciółki. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Botaniczny Z IMIENIEM
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Botaniczny Z IMIENIEM 10szt

  Pyszne mleczne czekoladki to świetny pomysł, aby sprawić słodki upominek przyjaciółkom. Świetnie zaprezentują się podczas Wieczoru Panieńskiego organizowanego w stylu botanicznym. Dzięki eleganckiej grafice i personalizacji, czekoladki z pewnością przypadną do gustu każdej obecnej dziewczynie. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Flowers&Stripes
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Flowers&Stripes 10szt

  Pięknie udekorowane małe czekoladki, specjalnie na Wieczór Panieński. To świetna propozycja na upominek oraz podziękowanie za organizację przyjęcia. Można je umieścić w dekoracyjnych pudełeczkach lub woreczkach, aby prezentowały się elegancko i nowocześnie. Zaproszone przyjaciółki będą zachwycone takim prezencikiem. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na panieński Z IMIENIEM Queen
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na panieński Z IMIENIEM Queen 10szt

  Pyszna belgijska czekoladka, specjalnie na Wieczór Panieński. To rewelacyjny pomysł na upominki oraz podziękowanie za zorganizowanie wieczornej imprezki. Do każdej czekoladki dołączone są personalizowane naklejki z wspaniałą dziewczęcą grafiką oraz personalizacją. Świetnie prezentują się umieszczone w dekoracyjnych pudełeczkach i woreczkach. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI na wieczór panieński Pampas Boho Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na wieczór panieński Pampas Boho Z IMIENIEM 20szt

  Słodkie upominki dla przyjaciółek, specjalnie na Wieczór Panieński. Krówki udekorowane zostały papierkiem z piękną grafiką w stylu Pampas Boho oraz personalizacją w postaci imienia Przyszłej Panny Młodej i daty przyjęcia. Wspaniale zaprezentują się umieszczone w dekoracyjnych pudełeczkach i woreczkach. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na wieczór panieński Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na wieczór panieński Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt

  Jak podziękować za przybycie na Wieczór Panieński? Rewelacyjnym rozwiązaniem będą słodkie krówki, które udekorowane zostały specjalnym papierkiem z kwiatową grafiką i personalizacją. Możesz umieścić je w pudełeczkach, a także w woreczkach z organzy. Z pewnością tak słodki prezencik przypadnie każdej dziewczynie do gustu. 

  39,98 zł
 • LIZAKI na panieński Rosegold Flowers (+etykiety) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI na panieński Rosegold Flowers (+etykiety) 10szt

  Słodkie upominki to świetna propozycja na upominki dla każdego. Lizaczki ze specjalną naklejką z napisem Wieczór Panieński oraz personalizacją w postaci imienia Przyszłej Panny Młodej i daty przyjęcia zaskoczą wszystkie dziewczyny. Całość zdobi piękna kwiatowa grafika w najmodniejszym kolorze rosegold. 

  24,98 zł
 • LIZAKI na panieński Powiedziałam TAK! (+etykiety) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI na panieński Powiedziałam TAK! (+etykiety) 10szt

  Personalizowane lizaczki z piękną grafiką pozwolą na wyjątkowe podziękowanie przyjaciółkom za zorganizowanie Wieczoru Panieńskiego. Prezentują się elegancko i nowocześnie. Świetnie zaprezentują się wraz z pozostałymi dodatkami z taką samą grafiką i motywem. 

  24,98 zł
 • LIZAKI na panieński Flowers&Stripes (+etykiety) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI na panieński Flowers&Stripes (+etykiety) 10szt

  Jak podziękować przyjaciółkom za zorganizowanie Wieczoru Panieńskiego? Wspaniałym rozwiązaniem będą słodkie lizaczki, udekorowane specjalną naklejką z piękną grafiką i personalizacją. Z pewnością przypadną do gustu wszystkim dziewczynom, a także będą rewelacyjną pamiątką z imprezki. 

  24,98 zł
 • LIZAKI na panieński groszki (+etykiety) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI na panieński groszki (+etykiety) 10szt

  Wspaniałe słodkie lizaczki, które możesz wręczyć przyjaciółkom na Wieczorze Panieńskim. Lizaki udekorowane zostały specjalną naklejką z piękną grafiką w groszki, napisem Wieczór Panieński oraz personalizacją w postaci imienia Przyszłej Panny Młodej. Będą rewelacyjnym upominkiem z babskiej imprezki. 

  24,98 zł
 • LIZAKI na panieński Kwiaty Boho (+etykiety) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI na panieński Kwiaty Boho (+etykiety) 10szt

  Lizaczki to świetna propozycja na podziękowanie za organizację i przybycie na przyjęcie. Do zestawu dołączone zostały naklejki z piękną grafiką kwiatów boho, napisem Wieczór Panieński oraz personalizacją. Można je wręczyć osobiście, a także elegancko ułożyć na stole imprezowym. Z pewnością spodobają się przybyłym przyjaciółkom. 

  24,98 zł
 • LIZAKI na wieczór panieński Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt (+etykiety)
  24,98 zł
  LIZAKI na wieczór panieński Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt (+etykiety)

  Pięknie udekorowane lizaczki to wspaniała propozycja na Wieczór Panieński. Można je wręczyć jako upominek, a także na podziękowanie za zorganizowane przyjęcie. Do zestawu dołączone zostały naklejki z piękną grafiką pudrowych kwiatów oraz personalizacją. Tak słodki prezencik z pewnością zachwyci wszystkie dziewczyny. 

  24,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na panieński Botaniczny (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na panieński Botaniczny (+etykiety z imieniem) 10szt

  Upominki dla przyjaciółek na Wieczór Panieński to ważny element przyjęcia. Słodkie lizaczki udekorowane naklejką z napisem Wieczór Panieński oraz personalizacją w postaci imienia Panny Młodej i daty przypadną do gustu każdej uczestniczce. Całość udekorowana botaniczną grafiką, która świetnie zaprezentuje się wraz z pozostałymi elementami z takim samym...

  24,98 zł
 • LIZAKI na wieczór panieński Z IMIENIEM Pampas Boho 10szt (+etykiety)
  24,98 zł
  LIZAKI na wieczór panieński Z IMIENIEM Pampas Boho 10szt (+etykiety)

  Motyw Pampas Boho to hit sezonu! Słodkie lizaczki dekorowane najmodniejszą grafiką wraz z personalizacją to świetna propozycja na upominki dla przyjaciółek. Dzięki nim możesz także podziękować za zorganizowanie wspaniałego Wieczoru Panieńskiego. Z pewnością sprawią wiele radości i uśmiechu. 

  24,98 zł
 • TORBY na Prosecco i prezenciki dla dziewczyn 6szt
  23,98 zł
  TORBY na Prosecco i prezenciki dla dziewczyn 6szt

  Wyjątkowe torba na prezent dla dziewczyny! Różowa torba ze złotym nadrukiem to idealne połączenie. Wewnątrz możesz umieścić prezent na każdą okazję. Papierowe torby to szybki i prosty sposób na efektowne zapakowanie produktów.

  23,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Marmur Marble 10szt
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Marmur Marble 10szt

  Eleganckie pudełeczka w kształcie piramidki to propozycja na efektowne podziękowanie dla gości. Zdobione grafika delikatnego marmurka oraz złotych akcentów pasują idealnie na przyjecie z okazji Chrztu lub Komunii. Wewnątrz pudełeczek można umieścić różne słodkości takie jakie czekoladki, cukierki czy żelki.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt (+sznurki+bileciki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt (+sznurki+bileciki)
  1 Opinie

  Pudełeczka na upominki pomogą w elegancki sposób stworzyć wyjątkowe podziękowania dla gości. Pudełeczka w kształcie piramidek najlepiej prezentują się ułożone obok nakryć gości.  Wewnątrz pudełeczka możesz umieścić słodkości takie jak cukierki na Chrzest czy migdały w lukrze. W ten sposób  podziękujesz gościom za przybycie.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie komunijne Eleganckie Gałązki 10szt
  11,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Eleganckie Gałązki 10szt

  Białe pudełeczka zdobione eleganckim motywem złotych gałązek to idealna propozycja na upominki dla gości na Chrzest i Komunię dziecka. Pudełeczka wypełnione czekoladkami, migdałami czy cukierkami w słodki i uroczy sposób podziękują najbliższym.

  11,98 zł
 • PUDEŁECZKA białe z połyskującym złotym rantem 10szt
  16,98 zł
  PUDEŁECZKA białe z połyskującym złotym rantem 10szt

  Wyjątkowa i elegancka propozycja na upominki dla gości na Chrzest i Komunię dziecka. Piękne pudełeczka zdobione złotym rantem, które dodatkowo można wypełnić słodkościami wspaniale podziękują najbliższym z przybycie na przyjęcie.

  16,98 zł
 • PUDEŁECZKA Ażurowe Serca 10szt.
  15,98 zł
  PUDEŁECZKA Ażurowe Serca 10szt.

  Przepiękne pudełeczka na drobne upominki dla gości, które zachwycą swoim uroczym wyglądem. Pudełeczka ozdobione są motywem ażurowego serca i prezentują się wspaniale. Idealna propozycja na Chrzest i Komunię Świętą dziecka.

  15,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie komunijne BŁYSK ROSEGOLD 10szt
  11,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie komunijne BŁYSK ROSEGOLD 10szt

  Dzięki ozdobnym pudełeczkom można wykonać piękne upominki dla gości, którzy przybyli na uroczystość. Pudełeczka wykonane z błyszczącego papieru w kolorze rosegold idealnie pasują na przyjęcie dziewczynki. Składa się je bardzo szybko bez użycia kleju. Wnętrze pudełeczka można wypełnić różnymi słodkościami.

  11,98 zł
 • PUDEŁECZKA na podziękowanie BŁYSK ZŁOTE 10szt
  11,98 zł
  PUDEŁECZKA na podziękowanie BŁYSK ZŁOTE 10szt

  Błyszczące pudełeczka w złotym kolorze to wyjątkowo elegancki dodatek na Chrzest i Komunię dziecka. Pudełeczka można wypełnić słodkościami i wręczyć gościom w podzięce za przybycie na uroczystość. Wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości!

  11,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK
  9,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK

  Przepiękne pudełeczka na upominki dla gości na Chrzest i Komunię dziecka, które zachwycą swoim cudownym wyglądem! Pudełeczka zdobione są metalicznym nadrukiem złotych serduszek, dzięki czemu prezentują się niezwykle elegancko i uroczo!

  9,98 zł
 • PUDEŁECZKA kwadratowe transparentne na upominki dla gości 10szt
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA kwadratowe transparentne na upominki dla gości 10szt

  Transparentne pudełeczka na upominki to oryginalna i elegancka propozycja na prezenciki dla gości. Pudełeczka wspaniale prezentują się wypełnione słodyczami np. migdałami, cukierkami czy czekoladkami. Świetny dodatek na Chrzest i Komunię dziecka.

  14,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki to sposób na podziękowanie dla gości. Czekoladki możesz podarować w trakcie Urodzinek, Roczku czy Chrztu! Czekoladki zawinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką pudrowych kwiatów oraz napisem Dziękujemy. To najlepsza propozycja tego sezonu!

  19,98 zł
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów

Prezenciki dla dziewczyn na wieczór panieński

Organizując wieczór panieński z całą pewnością należy zadbać o miejsce świętowania czy atrakcje dla wszystkich uczestniczek. Ogromną przyjemność sprawisz gościom także za pomocą drobnych upominków, które będą wyjątkowym podziękowaniem za obecność. Nie ma znaczenia, czy planujesz imprezę dla siebie, czy bliskiej przyjaciółki - koniecznie przygotuj podziękowania, które mile zaskoczą dziewczyny na niej zebrane. Mogą to być słodkości, symboliczne akcesoria czy inne upominki o uniwersalnym charakterze. W ten sposób bez wątpienia przypadną do gustu wszystkim osobom zebranym na imprezie. Nasz sklep internetowy oferuje wiele fantastycznych produktów, które z całą pewnością sprawdzą się w trakcie wieczoru panieńskiego.

Słodycze do podziękowań na wieczór panieński

Smakołyki są świetnym podziękowaniem. Ciężko znaleźć osobę, która nie ucieszyłaby się z takiego podarunku. Mleczne czekoladki to jeden z najchętniej wybieranych pomysłów na podziękowania. Zapakowane w ozdobne papierki prezentują się zjawiskowo i są doskonałym poczęstunkiem w czasie imprezy. W domu czy hotelu możesz wsypać je do dużej misy, dzięki czemu żadna z dziewczyn nie przegapi takiego upominku. Czekoladki z serii Queen to niezwykle kobieca propozycja. Grafika dziewczyny w kieliszku i spersonalizowany napis na odwrocie sprawiają, że całość wygląda niepowtarzalnie. Równie dobrze sprawdzą się niewątpliwie ponadczasowe śmietankowe krówki na Panieński. Gorąco polecamy zwłaszcza te z modnym i stylowym motywem Pampas Boho.

Czekoladki na podziękowanie na Panieński

Czekoladki na podziękowanie na Panieński

Symboliczne bransoletki dla gości na wieczór panieński

Fantastycznym pomysłem na podziękowania dla gości są również upominki, które dla obdarowanych osób staną się piękną pamiątką na całe życie. Takim prezentem niewątpliwie są symboliczne bransoletki. Regulowany sznurek w różowym kolorze oraz zawieszka o kształcie znaku nieskończoności oczarują każdą kobietę. Bransoletka wręczona przyjaciółkom pokaże im, jak wiele znaczy dla Ciebie ich obecność w tym wyjątkowym dniu. Idealnym sposobem na podziękowanie jest także biżuteria w gustownym opakowaniu. Czarna bransoletka z pozłacanym zapięciem prezentuje się kapitalnie i będzie niezapomnianym upominkiem na wieczór panieński. Biżuteria ułożona została na płatkach róż w stylowym, transparentnym opakowaniu z napisem “Wieczór panieński”.

Opakowania do podziękowań na wieczór panieński

Swoje podziękowania dla uczestniczek imprezy możesz zapakować w bezbłędne pudełka i torebki, które przygotowaliśmy na tę okazję. Czarne kartoniki z motywem różowej wstążki i groszkami to niezwykle gustowna propozycja na wieczór panieński. Idealnie podkreślą one klimat przyjęcia, a przy tym niewątpliwie oczarują wszystkie obdarowane w ten sposób dziewczyny. Genialnym pomysłem jest też wykorzystanie białych, papierowych torebek z napisem “Thank you” w odcieniu rosegold. Minimalistyczna grafika strzałki z serduszkiem wspaniale dopełnia wygląd całości. W torebkach można umieścić najróżniejsze drobiazgi, a wygodna rączka ułatwia przenoszenie podarunków. Wszystkie przyjaciółki przyszłej Panny Młodej będą zachwycone takim prezentem.

Pudełeczka na podziękowanie na Panieński

Pudełeczka na podziękowanie na Panieński