Nowe produkty

Prośby o Świadkowanie

Prośby o Świadkowanie, które na pewno zaskoczą wybrane osoby! W ofercie naszego sklepu znajdziecie najmodniejsze pomysły na prośby o świadkowanie. Pytanie " Czy zostaniesz moim Świadkiem?" można przekazać na wiele ciekawych sposobów! Hitem tego sezonu jest pudełko z prośbą o bycie świadkową, dostępne również w wersji ze zdrapką. Polecamy także kubek z prośbą zarówno dla Świadka jak i Świadkowej. Nasz sklep oferuje również luksusowe boxy z prośbą o bycie świadkiem w lnianych workach, skrzynkach lub tekturowych pudełkach. Jeśli pragniecie podarować coś drobnego polecamy prośby zdrapki, można je wręczyć osobiście jak i wysłać pocztą do wybranej osoby.

Prośby o Świadkowanie 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 108 elementów
 • PROŚBA o bycie Świadkiem/Świadkową Z IMIENIEM Eukaliptusowy Relax z Prosecco
  79,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem/Świadkową Z IMIENIEM Eukaliptusowy Relax z Prosecco

  Szukasz eleganckiej prośby o świadkowanie? Zestaw z kryształowym prosecco będzie idealny! Całość umieszczona jest w kartonowym boxie prezentowym, który jest pięknie opakowany i od razu gotowy do wręczenia. Na wieczku znajduje się naklejona karteczka ze spersonalizowanym tekstem prośby. Dzięki nim obdarowane osoby na pewno powiedzą tak!

  79,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem/Świadkową Z IMIENIEM Eukaliptusowy BOX z kubkiem
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem/Świadkową Z IMIENIEM Eukaliptusowy BOX z kubkiem

  Prośba o bycie Świadkiem lub Świadkową umieszczona w eleganckim pudełku prezentowym. W skład zestawu wchodzi biały kubek z imieniem, herbata w kraftowej torebce, miód wielokwiatowy a także ciasteczko z wróżbą. Wieczko dekorowane jest personalizowanym zapytaniem, które bez wątpienia zaskoczy obdarowane osoby.

  89,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Eukaliptusowy Czekolada i sól MAŁY
  69,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Eukaliptusowy Czekolada i sól MAŁY

  Wyjątkowy box prezentowy wykonany z dbałością o każdy szczegół. W skład prośby wchodzi eukaliptusowa sól do kąpieli w kraftowym woreczku, czekolada ręcznie robiona biała z pistacjami, lusterko z napisem Jesteś Najpiękniejsza, a także mleczne czekoladki w złotych papierkach w woreczku z organzy. Prośba naklejona na wieczku sprawi, że obdarowana osoba na...

  69,98 zł
 • ZAPYTANIE o Świadkowanie dla Niej Z IMIENIEM Biały Eukaliptus
  69,98 zł
  ZAPYTANIE o Świadkowanie dla Niej Z IMIENIEM Biały Eukaliptus

  Zapytanie o Świadkowanie umieszczone w eleganckim boxie prezentowym. Zestaw składa się z lustereczka z grafiką gałązki eukaliptusa, eukaliptusowej soli do kąpieli, liściastej herbaty w kraftowej torebce oraz mlecznych czekoladek w złotych papierkach. Wszystkie elementy podkreślone są przez naturalną wełnę drzewną. Prośba umieszczona jest na wieczku...

  69,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw I
  129,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw I

  Prośba o być świadkiem umieszczona w dużym kraftowym pudełku prezentowym. W jego skład wchodzi kubek z imieniem i napisem Super Świadek, czekolada biała z pistacjami, zdrowa herbatka w kraftowej torebce, aromatyczna kawa o delikatnym zapachu oraz czekoladowe cukierki w złotych papierkach. Wieczko zdobione jest personalizowaną naklejką z prośbą o bycie...

  129,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II
  109,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II

  Prośba o bycie Świadkiem w kartonowym pudełku z personalizacją. Wieczko zdobione jest naklejką z prośbą o bycie świadkiem. W skład zestawu wchodzi ręcznie robiona czekolada biała z pistacjami, herbatka w kraftowej torebce, aromatyczna kawa, 6szt krówek w papierkach z napisem Dla Super Faceta, a także słodkie ciasteczko z wróżbą. Taki upominek sprawi, że...

  109,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III
  99,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III

  Szukasz wyjątkowej prośby o bycie Świadkiem? Idealną propozycją będzie box prezentowy w skład którego wchodzi mleczna czekolada z truskawkami, aromatyczna kawa, otwieracz do piwa dla Super Faceta oraz czekoladowe cukierki. Taka prośba bez wątpienia zachęci kolegę do bycia Waszym Świadkiem.

  99,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM
  79,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM

  Prośba o bycie Świadkiem w formie boxu prezentowego. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z zapytaniem o bycie świadkiem. Całość zapakowana jest w dekoracyjny box prezentowy w skład którego wchodzi szklany kufel do piwa o pojemności 375ml, krówki do piwa o śmietankowym smaku owinięte w papierki z grafiką, podkładka do piwa dla super faceta z...

  79,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami
  59,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami

  Prośba o Świadkowanie stworzona specjalne z myślą o mężczyznach. Całość umieszczona jest w pudełku prezentowym wykonanym z grubej tektury. W skład boxu wchodzi torebka wypełniona fistaszkami do piwa w kraftowym kolorze, krówki do piwa o śmietankowym smaku owinięte w papierki z grafiką, podkładka do piwa dla super faceta z dopasowanym wzorem. Tak box na...

  59,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza
  99,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza

  Prośba o świadkowanie umieszczona w tekturowym boxie. Zapytanie o bycie Świadkiem nadrukowane jest na naklejce, która zdobi wieczko pudełka. W skład boxu wchodzi paczka fistaszków w kraftowej torebce z okienkiem z dopasowaną naklejką, krówki do piwa o śmietankowym smaku owinięte w papierki z grafiką, podkładka do piwa dla super faceta z dopasowanym...

  99,98 zł
 • PROŚBA Tato czy poprowadzisz mnie do ołtarza Z PODPISEM Skarpetki
  99,98 zł
  PROŚBA Tato czy poprowadzisz mnie do ołtarza Z PODPISEM Skarpetki

  Wyjątkowa prośba do Taty "Czy poprowadzisz mnie do ołtarza?" umieszczona w eleganckim boxie prezentowym. W skład zestawu wchodzą skarpetki dla Super Taty, paczka chusteczek z napisem Happy Tears na otarcie łez oraz słodkie czekoladowe cukierki. Taka prośba na pewno go rozbawi i sprawi, że zgodzi się bez zastanowienia!

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX
  119,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX

  Wyjątkowa prośba o bycie świadkiem w eleganckim boxie prezentowym W skład zestawu wchodzi czarna piersiówka z ekoskóry o pojemności ok. 177ml, 9 kamiennych kostek do schładzania jak kostki lodu+ aksamitny woreczek do ich przechowywania podane w pięknym pudełku oraz 6szt śmietankowych krówek. Taki zestaw na pewno sprawi, że Wasz Świadek powie tak!

  119,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie pudełko Z IMIENIEM Z winem Cava LUX
  89,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie pudełko Z IMIENIEM Z winem Cava LUX

  Szukasz wyjątkowej prośby o Świadkowanie? Luksusowy, czarny box prezentowy to doskonały wybór! Na wieczku znajduje się zapytanie o bycie Świadkiem a w środku wino Cava Negro ze złotą słomką w komplecie, czarna satynowa mucha oraz czekoladki w złotych papierkach. Całość prezentuje się bardzo elegancko dzięki konfetti umieszczonym w środku!

  89,98 zł
 • PYTANIE do Świadka Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX
  99,98 zł
  PYTANIE do Świadka Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX

  Pytanie do Świadka umieszczone w czarnym pudełku zdobione naklejka z zapytaniem o bycie Świadkiem. Box prezentowy składa się takich rzeczy jak czarna piersiówka z ekoskóry o pojemności, czarna satynowa mucha, pudełeczko na słodkości w kształcie fraka oraz dwie czarno-białe słomki z eko papieru. Taka prośba sprawi, że Świadek na pewno się zgodzi!

  99,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w szkle LUX
  99,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w szkle LUX

  Prośba o bycie Świadkową umieszczona w pięknym czarnym pudełku prezentowym i zawierająca składniki najwyższej jakości. Słodkie czekoladki, świeca zapachowa w szkle, a także wino musujące Cava Negro sprawiają, że zestaw jest elegancki i bardzo oryginalny. Taki prezent z pewnością sprawi, ze Przyjaciółka powie TAK!

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Box Z IMIENIEM Relaks przy świecy LUX
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Box Z IMIENIEM Relaks przy świecy LUX

  Prośba o Świadkowanie o kobiecym charakterze zamknięta w czarnym pudełku prezentowym z grubej tektury. W skład boxu wchodzi świeca zapachowa w szkle, dwie pyszne czekolady, załaki oraz szklana fiolka z solą do kąpieli. Tak piękne podziękowanie zachwyci Przyszłą Świadkową i przekona ją, by powiedziała TAK!

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw Herbaciany I z herbatą i miodem Z IMIENIEM w woreczku
  99,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw Herbaciany I z herbatą i miodem Z IMIENIEM w woreczku

  Prośba o bycie Świadkową w lnianym woreczku. W skład prezentu wchodzą: herbata, słoiczek z miodem, pałka do miodu oraz kubek z personalizacją. Prezent wykonany jest z myślą o kobietach, dekorowany kwiatowym motywem. Tak skomponowany prezent pozwoli ci w wyjątkowy sposób zapytać Przyjaciółkę o bycie Twoją Świadkową. 

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw z kubkiem i czekoladą Z IMIENIEM w woreczku
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw z kubkiem i czekoladą Z IMIENIEM w woreczku

  Prośba o bycie Świadkową w pięknym naturalnym woreczku. Na prezencie nadrukowana jest grafika Gałązki Eukaliptusa. W skład prezentu wchodzą: cukiereczki, kubek z imieniem, czekoladowy stick oraz czekolada do picia. Całość zapakowana jest w ekologiczny woreczek. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw z konfiturą Z IMIENIEM w woreczku Różany
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw z konfiturą Z IMIENIEM w woreczku Różany

  Prośba o bycie Świadkową zamknięta w pięknym naturalnym woreczku. W skład zestawu wchodzą: różana konfitura do herbaty, pałka do nabierania konfitury, fiolka z płatkami róży, oraz herbatka różana zamknięta w kraftowym opakowaniu. Jest to idealny, ponadczasowy prezent, aby podarować go przyjaciółce i zapytać: Czy zostaniesz moją świadkową? 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Kawowy
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Kawowy

  Prośba o bycie Świadkiem zamknięta w naturalnym woreczku. Idealny prezent dla wielbiciela kawy. W skład zestawu wchodzą: świeżo palona kawa, miód z kawą, pałka do nabierania miodu oraz słodkie cukierki w złotych papierkach. Jest to elegancki i zdrowy prezent, którym w wyjątkowy sposób poprosisz o bycie Świadkiem. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie dla Niej Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy
  89,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie dla Niej Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy

  Prośba o Świadkowanie w słodkim stylu dla kobiety. W skład prezentu wchodzą: naturalny woreczek z grafiką serduszka, słoiczek miodu, czekoladowy stick oraz biała czekolada z pistacjami. To piękny i elegancki sposób, aby zapytać przyjaciółkę: Czy zostaniesz naszą Świadkową? Całość wykonana z dużą starannością i sercem. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy

  Prośba o Świadkowanie zamknięta w ekologicznym woreczku to wspaniały pomysł, na zapytanie przyjaciela o bycie Świadkiem. Czekoladowe elementy skradną serce każdego łasucha. Zestaw utrzymany jest w naturalnym stylu, po otrzymaniu takiego prezentu Wasz Świadek na pewno powie TAK. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie dla Niej Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Owocowy
  99,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie dla Niej Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Owocowy

  Stylowa prośba o bycie Świadkową na pewno przekona Waszą przyjaciółkę. W zestawie są: naturalny woreczek z owocową grafiką, dwie aromatyczne herbatki, miód oraz pałeczka do miodu. Elegancki i zdrowy prezent sprawi, że Przyszła Świadkowa na pewno Wam nie odmówi. Całość została wykonana z dbałością o szczegóły. 

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Różany MAŁY
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Różany MAŁY

  Pięknie skomponowana prośba o Świadkowanie w naturalnym stylu. W środku znajdują się wysokiej jakości składniki takie jak: kubek z imieniem Przyszłej Świadkowej, różana herbatka, cukierki z sercem oraz różana konfitura. Całość jest wspaniale spakowana i gotowa do wręczenia.

  89,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie dla Niej Z IMIENIEM Lawendowy Wino Cava i Świeca
  99,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie dla Niej Z IMIENIEM Lawendowy Wino Cava i Świeca

  Luksusowa prośba o Świadkowanie dla Przyjaciółki zawierająca wytrawne wino musujące Cava Negro. W środku znajdują się również inne lawendowe elementy, które tworzą razem spójną całość. Zestaw jest przepięknie spakowany i gotowy do wręczenia.

  99,98 zł
 • PYTANIE do Świadkowej Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY
  69,98 zł
  PYTANIE do Świadkowej Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY

  Prośba o bycie Świadkową umieszczona w stylowym pudełku prezentowym i skompletowana ze składników o najwyższej jakości. Ręcznie robiona czekolada w kraftowym czekoladowniku, woreczek z lawendą i nabierak do soli sprawia, że zestaw jest lprzydatny i bardzo oryginalny. Taki prezent z pewnością sprawi, ze Przyjaciółka powie TAK!

  69,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Herbatka+miodek Lawenda
  79,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Herbatka+miodek Lawenda

  Chcecie poprosić o Świadkowanie w wyjątkowy sposób? Idealnym wyborem będzie box prezentowy z lawendowym motywem przewodnik. Rewelacyjny dodatek, by poprosić przyjaciółkę o pełnienie tej ważnej roli. Na wieczku znajduje się spersonalizowana karteczka z dedykacją oraz efektowną grafiką lawendy. Całość wygląda wspaniale.

  79,98 zł
 • PYTANIE do Świadkowej Z IMIENIEM Lawendowe Odprężenie KRAFT
  79,98 zł
  PYTANIE do Świadkowej Z IMIENIEM Lawendowe Odprężenie KRAFT

  Fenomenalny zestaw prezentowy przygotowany z myślą o przyszłej Świadkowej pozwoli poprosić ją o świadkowanie w wyjątkowy sposób! W środku znajduje się herbatka, fiolka z solą do kąpieli i lawendą, słoiczek z miodem i woreczek z suszoną lawendą. Wieczko zdobi przepiękna personalizowana karteczka z pytaniem. Całość prezentuje się bosko i idealnie uzupełnia...

  79,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX

  Prośba o bycie Świadkową w eleganckim wydaniu zawierające małą butelkę Prosecco oraz przeurocze zapachowe mydełka makaroniki. Cały zestaw prezentuje się luksusowo i przepięknie. Pudełko jest wyłożone naturalną wełną drzewną oraz kolorowymi kwiatami. Na pudełku jest naklejka z grafiką oraz personalizacją.

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM w skrzyni Wino+pianki
  79,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM w skrzyni Wino+pianki

  Prośba o Świadkowanie utrzymana w kobiecym stylu, w skład której wchodzi małe wino musujące oraz przepyszne pianki w kształcie serca. Całość jest spersonalizowana i tworzy przeuroczy spójny box prezentowy. Z takim prezentem przyjaciółka z chęcią pomoże w organizacji wyjątkowego ślubu.

  79,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX

  Prośba o bycie Świadkowanie umieszczona w różowym pudełku prezentowym. Ręcznie robione kolorowe mydełka, kąpielowa myjka oraz wino musujące w złotym kolorze sprawiają, że prezent jest elegancki i luksusowy. Ten zestaw z pewnością sprawi, ze Przyszła Świadkowa powie TAK!

  99,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie dla Niej Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY
  99,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie dla Niej Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY

  Piękna prośba o Świadkowanie w różowym pudełku prezentowym to wyjątkowy sposób na zapytanie przyjaciółki o bycie Twoją Świadkową. Wszystkie elementy utrzymane są w kwiatowym stylu. W skład eleganckiego prezentu wchodzi małe wino musujące, waniliowa świeczka, fiolka wypełniona solą do kąpieli z płatkami róż, zapałki do odpalenia świecy oraz różowa myjka do...

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY
  99,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY

  Ekskluzywny zestaw zamknięty w różowym prezentowym pudełku to świetny pomysł na zapytanie przyjaciółki o Świadkowanie. Zestaw tworzą: małe wino musujące, różowe bańki mydlane, lusterko z napisem Jesteś najpiękniejsza oraz sól do kąpieli, która pomoże się zrelaksować. Całość utrzymana jest w eleganckim i kobiecym stylu. Dzięki takiemu upominkowy przyszła...

  99,98 zł
 • PYTANIE do Świadkowej Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY
  99,98 zł
  PYTANIE do Świadkowej Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY

  Elegancki box prezentowy idealnie sprawdzi się jako prośba o Świadkowanie. Elementy utrzymane są w kwiatowym stylu. Taka propozycja na pewno spodoba się Przyjaciółce, która zgodzi się zostać Waszą Świadkową. W skład zestawu wchodzą: piękny personalizowany kubek z imieniem. różana herbatka, dwie fiolki: jedna z jadalnymi płatkami róż, a druga z solą do...

  99,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie dla Niej w skrzyni Z IMIONAMI Słodka Aromaterapia
  99,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie dla Niej w skrzyni Z IMIONAMI Słodka Aromaterapia

  Prośba o bycie Świadkową umieszczona w naturalnej skrzynce z personalizacją. W skład wchodzi ciasteczko z wróżbą, mały miodek, krówki, świeca zapachowa i zapałki. To elegancki sposób, by poprosić o bycie Świadkową na Waszej uroczystości. Prezent został przygotowany z dbałością o każdy szczegół. Taki zestaw sprawia, że Świadkowa z pewnością powie TAK.

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY
  69,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY

  Prośba o bycie Świadkową zamknięta w eleganckim różowym pudełku. To wspaniały pomysł, aby w elegancki i kreatywny sposób zapytać Przyjaciółkę o Świadkowanie. W skład zestawu wchodzą: różowe pianki w kształcie serca, różana herbatka oraz aromatyczna sól do kąpieli z płatkami róż. Taki prezent oczaruje Przyszłą Świadkową i sprawi, że powie TAK. 

  69,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 108 elementów

Prośby o Świadkowanie

Jak poprosić bliską osobę o zostanie Świadkiem na Ślubie? Jeśli chcesz, aby Twoja prośba była czymś więcej niż tylko prosto zadanym pytaniem, polecamy specjalnie na tę okazję zaprojektowane prezenty. Każdy z nich posiada piękną personalizację oraz jest dekorowany gustownymi motywami idealnie wpisującymi się w najnowsze trendy. Upominki mają oryginalny charakter, a wybrana przez Ciebie osoba będzie zaskoczona tak ciekawą formą pytania. Możecie wraz z drugą połówką zdecydować się na podobne produktu dla obu Świadków lub postawić na zupełnie różne podarunki dopasowane do indywidualnych upodobań Waszych bliskich. Tak wyjątkowej prośbie bez dwóch zdań nikt nie będzie potrafił odmówić!

Słodkie zestawy w lnianym worku

Lniany worek z imiennym pytaniem oraz podpisem Pary Młodej i datą to świetny sposób na poproszenie przyjaciół, rodzeństwa czy innych bliskich o zostanie Świadkami. Co więcej, taki upominek będzie również wspaniałą pamiątką na całe życie. Wewnątrz worka można znaleźć rozmaite podarunki, które oczarują każdego. W wersji dla kobiety umieszczony jest kubek z roślinnym motywem oraz personalizacją. Bliska Ci dziewczyna może pić w nim dołączoną do zestawu herbatę ze słodkim miodem. Dla mężczyzny możesz wybrać z kolei worek z paczką świeżo mielonej kawy, czekoladowymi cukierkami oraz słoikiem smakowego miodu. Wszystkie elementy prezentów są do siebie pięknie dopasowane, dzięki czemu tworzą gustowną i niepowtarzalną całość.

Prośba o bycie Świadkową Zestaw z kubkiem i czekoladą w woreczku

PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw z kubkiem i czekoladą Z IMIENIEM w woreczku

Drewniane skrzynki z upominkami

Prośbę o Świadkowanie możesz wyrazić także za pomocą drewnianych pudełek z personalizowaną nalepką na wieczku. Rozmaite projekty oraz interesujące drobiazgi umieszczone wewnątrz skrzynek sprawiają, że bez wątpienia uda Ci się znaleźć idealne rozwiązanie. Warianty dla Świadkowej zdobione są ślicznymi kwiatami w jasnych odcieniach, które podkreślają kobiecy charakter prezentu. Szczególnie czarującym rozwiązaniem jest Zestaw Pachnący. Na wełnie drzewnej ułożone zostały pastelowe mydełka, duża świeca zapachowa oraz smakowite pianki. Każda kobieta będzie zachwycona takim upominkiem. Jaką skrzynkę podarować Świadkowi? Pudełko z symboliczną, drewnianą muchą, buteleczką na ulubiony alkohol oraz wyśmienitymi krówkami sprawdzi się w roli prośby znakomicie. Wybrane przez Was osoby na długo zapamiętają takie prezenty.

PROŚBA o Świadkowanie w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą

Drobne prośby o świadkowanie

Szukasz niewielkich upominków, które w bezbłędny sposób wyrażą Twoją prośbę? W takim razie z pewnością docenisz niewielki kubek zmieniający motyw pod wpływem ciepła. Czarne ścianki rozjaśniają się po zalaniu wrzątkiem i na naczyniu pojawia się pytanie “Czy zostaniesz moim Świadkiem/moją Świadkową?”. Możesz zaprosić bliską osobę na spotkanie i podać jej herbatę w takim naczyniu. Świetnym pomysłem jest także kartka lub niewielkie drewniane pudełeczko ze zdrapką, pod którą ukryta jest prośba o Świadkowanie. Pieczołowicie zaprojektowany i wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły upominek jest rewelacyjnym pomysłem. Kartka z pastelowym, kwiatowym wieńcem dla kobiety bądź czarno-białym, prostym motywem dla mężczyzny sprawi, że wybrana osoba z całą pewnością odpowie “TAK”!

Magiczny kubek z prośbą Czy zostaniesz Moim Świadkiem?