Prośby o Świadkowanie

Prośby o Świadkowanie, które na pewno zaskoczą wybrane osoby! W ofercie naszego sklepu znajdziecie najmodniejsze pomysły na prośby o świadkowanie. Pytanie " Czy zostaniesz moim Świadkiem?" można przekazać na wiele ciekawych sposobów! Hitem tego sezonu jest pudełko z prośbą o bycie świadkową, dostępne również w wersji ze zdrapką. Polecamy także kubek z prośbą zarówno dla Świadka jak i Świadkowej. Nasz sklep oferuje również luksusowe boxy z prośbą o bycie świadkiem w lnianych workach, skrzynkach lub tekturowych pudełkach. Jeśli pragniecie podarować coś drobnego polecamy prośby zdrapki, można je wręczyć osobiście jak i wysłać pocztą do wybranej osoby.

Prośby o Świadkowanie 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 93 elementów
 • PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw Herbaciany I z herbatą i miodem Z IMIENIEM w woreczku
  99,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw Herbaciany I z herbatą i miodem Z IMIENIEM w woreczku

  Prośba o bycie Świadkową w lnianym woreczku. W skład prezentu wchodzą: herbata, słoiczek z miodem, pałka do miodu oraz kubek z personalizacją. Prezent wykonany jest z myślą o kobietach, dekorowany kwiatowym motywem. Tak skomponowany prezent pozwoli ci w wyjątkowy sposób zapytać Przyjaciółkę o bycie Twoją Świadkową. 

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw z kubkiem i czekoladą Z IMIENIEM w woreczku
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw z kubkiem i czekoladą Z IMIENIEM w woreczku

  Prośba o bycie Świadkową w pięknym naturalnym woreczku. Na prezencie nadrukowana jest grafika Gałązki Eukaliptusa. W skład prezentu wchodzą: cukiereczki, kubek z imieniem, czekoladowy stick oraz czekolada do picia. Całość zapakowana jest w ekologiczny woreczek. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw z konfiturą Z IMIENIEM w woreczku Różany
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw z konfiturą Z IMIENIEM w woreczku Różany

  Prośba o bycie Świadkową zamknięta w pięknym naturalnym woreczku. W skład zestawu wchodzą: różana konfitura do herbaty, pałka do nabierania konfitury, fiolka z płatkami róży, oraz herbatka różana zamknięta w kraftowym opakowaniu. Jest to idealny, ponadczasowy prezent, aby podarować go przyjaciółce i zapytać: Czy zostaniesz moją świadkową? 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Kawowy
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Kawowy

  Prośba o bycie Świadkiem zamknięta w naturalnym woreczku. Idealny prezent dla wielbiciela kawy. W skład zestawu wchodzą: świeżo palona kawa, miód z kawą, pałka do nabierania miodu oraz słodkie cukierki w złotych papierkach. Jest to elegancki i zdrowy prezent, którym w wyjątkowy sposób poprosisz o bycie Świadkiem. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie dla Niej Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy
  89,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie dla Niej Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy

  Prośba o Świadkowanie w słodkim stylu dla kobiety. W skład prezentu wchodzą: naturalny woreczek z grafiką serduszka, słoiczek miodu z czekoladą, czekoladowy stick oraz biała czekolada z pistacjami. To piękny i elegancki sposób, aby zapytać przyjaciółkę: Czy zostaniesz naszą Świadkową? Całość wykonana z dużą starannością i sercem. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy

  Prośba o Świadkowanie zamknięta w ekologicznym woreczku to wspaniały pomysł, na zapytanie przyjaciela o bycie Świadkiem. Czekoladowe elementy skradną serce każdego łasucha. Zestaw utrzymany jest w naturalnym stylu, po otrzymaniu takiego prezentu Wasz Świadek na pewno powie TAK. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie dla Niej Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Owocowy
  99,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie dla Niej Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Owocowy

  Stylowa prośba o bycie Świadkową na pewno przekona Waszą przyjaciółkę. W zestawie są: naturalny woreczek z owocową grafiką, dwie aromatyczne herbatki, miód z maliną oraz pałeczka do miodu. Elegancki i zdrowy prezent sprawi, że Przyszła Świadkowa na pewno Wam nie odmówi. Całość została wykonana z dbałością o szczegóły. 

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX

  Prośba o bycie Świadkową w eleganckim wydaniu zawierające małą butelkę Prosecco oraz przeurocze zapachowe mydełka makaroniki. Cały zestaw prezentuje się luksusowo i przepięknie. Pudełko jest wyłożone naturalną wełną drzewną oraz kolorowymi kwiatami. Na pudełku jest naklejka z grafiką oraz personalizacją.

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM w skrzyni Wino+pianki
  69,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM w skrzyni Wino+pianki

  Prośba o Świadkowanie utrzymana w kobiecym stylu, w skład której wchodzi małe wino musujące oraz przepyszne pianki w kształcie serca. Całość jest spersonalizowana i tworzy przeuroczy spójny box prezentowy. Z takim prezentem przyjaciółka z chęcią pomoże w organizacji wyjątkowego ślubu.

  69,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX

  Prośba o bycie Świadkowanie umieszczona w różowym pudełku prezentowym. Ręcznie robione kolorowe mydełka, kąpielowa myjka oraz wino musujące w złotym kolorze sprawiają, że prezent jest elegancki i luksusowy. Ten zestaw z pewnością sprawi, ze Przyszła Świadkowa powie TAK!

  99,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie dla Niej Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY
  79,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie dla Niej Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY

  Piękna prośba o Świadkowanie w różowym pudełku prezentowym to wyjątkowy sposób na zapytanie przyjaciółki o bycie Twoją Świadkową. Wszystkie elementy utrzymane są w kwiatowym stylu. W skład eleganckiego prezentu wchodzi małe wino musujące, waniliowa świeczka, fiolka wypełniona solą do kąpieli z płatkami róż, zapałki do odpalenia świecy oraz różowa myjka do...

  79,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY
  79,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY

  Ekskluzywny zestaw zamknięty w różowym prezentowym pudełku to świetny pomysł na zapytanie przyjaciółki o Świadkowanie. Zestaw tworzą: małe wino musujące, różowe bańki mydlane, lusterko z napisem Jesteś najpiękniejsza oraz sól do kąpieli, która pomoże się zrelaksować. Całość utrzymana jest w eleganckim i kobiecym stylu. Dzięki takiemu upominkowy przyszła...

  79,98 zł
 • PYTANIE do Świadkowej Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY
  89,98 zł
  PYTANIE do Świadkowej Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY

  Elegancki box prezentowy idealnie sprawdzi się jako prośba o Świadkowanie. Elementy utrzymane są w kwiatowym stylu. Taka propozycja na pewno spodoba się Przyjaciółce, która zgodzi się zostać Waszą Świadkową. W skład zestawu wchodzą: piękny personalizowany kubek z imieniem. różana herbatka, dwie fiolki: jedna z jadalnymi płatkami róż, a druga z solą do...

  89,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie dla Niej w skrzyni Z IMIONAMI Słodka Aromaterapia
  69,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie dla Niej w skrzyni Z IMIONAMI Słodka Aromaterapia

  Prośba o bycie Świadkową umieszczona w naturalnej skrzynce z personalizacją. W skład wchodzi ciasteczko z wróżbą, mały miodek, krówki, świeca zapachowa i zapałki. To elegancki sposób, by poprosić o bycie Świadkową na Waszej uroczystości. Prezent został przygotowany z dbałością o każdy szczegół. Taki zestaw sprawia, że Świadkowa z pewnością powie TAK.

  69,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY
  69,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY

  Prośba o bycie Świadkową zamknięta w eleganckim różowym pudełku. To wspaniały pomysł, aby w elegancki i kreatywny sposób zapytać Przyjaciółkę o Świadkowanie. W skład zestawu wchodzą: różowe pianki w kształcie serca, różana herbatka oraz aromatyczna sól do kąpieli z płatkami róż. Taki prezent oczaruje Przyszłą Świadkową i sprawi, że powie TAK. 

  69,98 zł
 • ZAPYTANIE o Świadkowanie Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY
  69,98 zł
  ZAPYTANIE o Świadkowanie Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY

  Kreatywna prośba o Świadkowanie umieszczona w różowym prezentowym boxie. Słodki i elegancki zestaw składa się z dwóch słoiczków z miodem,  relaksującej soli do kąpieli, fiolki wypełnionej płatkami róż oraz uroczych cukiereczków. Taka personalizowana prośba oczaruje przyszłą Świadkową i sprawi, że na pewno wam nie odmówi. 

  69,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIONAMI Zestaw Pachnący
  99,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIONAMI Zestaw Pachnący

  Prośba o Świadkowanie w skrzyni to idealny sposób na zapytanie przyjaciółki o Świadkowanie. Przepiękna drewniana skrzyneczka ze spersonalizowaną zawartością to wspaniała propozycja, by oczarować Przyszłą Świadkową, która na pewno powie TAK. Skrzyneczka jest dekorowana karteczką ze spersonalizowanym tekstem.

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Sole do kąpieli i myjka
  69,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Sole do kąpieli i myjka

  Prośba o Świadkowanie przygotowana specjalnie dla Świadkowej to elegancka propozycja, która oczaruje Przyjaciółkę i przekona ją do tej ważnej roli. Przepiękny prezent o aromatycznym charakterze umieszczony w białym pudełku prezentowym to wspaniała propozycja, która pozwoli na zapytanie o bycie Świadkową. Zestaw jest oryginalny, a najwyższej jakości...

  69,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy
  99,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy

  Luksusowy zestaw prezentowy jako prośba o bycie Świadkową utrzymany w eleganckim i kobiecym charakterze. Przepiękny i ekskluzywny zestaw, który przyda się jako zapytanie o Świadkowanie. Kosz prezentowy przygotowany jest w dużym różowym pudełku, w skład którego wchodzą najwyższej klasy składniki: ręcznie robione mydełka, świeca zapachowa, myjka kąpielowa,...

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Wino musujące Kryształowe LUX w skrzyni Z Imionami
  149,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Wino musujące Kryształowe LUX w skrzyni Z Imionami

  Szykowny prezent dla Świadkowej to wspaniały pomysł, aby wręczyć prośbę o Świadkowanie. Świetnie sprawdzi się drewniana skrzynia z luksusowym kryształowym Prosseco, dekorowana kolorowymi materiałowymi kwiatami. Całość jest personalizowana. Elegancki upominek zachwyci Świadkową, która zgodzi się spełnić tą ważną funkcję. 

  149,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Imiona
  149,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Imiona

  Jak poprosić Przyjaciółkę o Świadkowanie na weselu i ślubie? Idealnie sprawdzi się do tego prezent umieszczony w drewnianej skrzyni. Znajduje się w niej kryształowe wino musujące. Całość ozdobiona jest sztucznymi kwiatami i utrzymana w kwiatowym stylu. Ten elegancki i luksusowy prezent oczaruje przyszłą Świadkową, która powie wam TAK. 

  149,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Pudełko na alkohol Z IMIENIEM róż
  29,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Pudełko na alkohol Z IMIENIEM róż

  Stylowy sposób na poproszenie o bycie Świadkową w eleganckim różowym pudełku na alkohol. Do środka możesz wsadzić butelkę pysznego wina, co przekona Przyjaciółkę do pełnienia tej ważnej roli. Całość dekorowana jest piękną naklejką z personalizowanym tekstem. 

  29,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową wino musujące w skrzyni Zapach Piwonii
  49,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową wino musujące w skrzyni Zapach Piwonii

  Jak poprosić przyjaciółkę o Świadkowanie? Idealnym pomysłem będzie butelka wina musującego w drewnianej skrzyni. W środku skrzyni znajduje się karteczka z grafiką i personalizowanym tekstem. Całość wykonana jest w eleganckim stylu. To szykowny i kobiecy prezent idealny na prośbę o bycie Świadkową. 

  49,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową wino musujące w skrzyni Rosegold Flowers
  49,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową wino musujące w skrzyni Rosegold Flowers

  Wyjątkowa prośba o bycie Świadkową zamknięta w naturalnej drewnianej skrzyni. W środku znajduje się małe wino musujące wraz z karteczką z grafiką oraz personalizowanym tekstem. Ten elegancki i kobiecy prezent oczaruje twoją przyjaciółkę i sprawi, że powie TAK. Całość wygląda przepięknie i wykonana jest z największą starannością. 

  49,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową wino musujące w skrzyni Marsala&Gold
  49,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową wino musujące w skrzyni Marsala&Gold

  Prośba o bycie Świadkową w naturalnej skrzyni to wspaniały pomysł na zapytanie Przyjaciółki o Świadkowanie. W skrzyni znajduje się mała butelka wina musującego oraz karteczka z grafiką i personalizacją. Ten elegancki i oryginalny prezent oczaruje przyszłą Świadkową i sprawi, że powie TAK. Całość prezentuje się uroczo. 

  49,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM bransoletka i czekoladki
  69,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM bransoletka i czekoladki

  Prośba o bycie Świadkową umieszczona w pudełku z naturalnego drewna. Piękny prezent składający się z czekoladek w złotych papierkach i uroczej bransoletki ze znakiem nieskończoności będzie idealnym wyborem, by przekonać Przyjaciółkę, by powiedziała TAK!

  69,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową ze zdrapką i ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty
  49,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową ze zdrapką i ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty

  Oryginalna prośba o bycie Świadkową ze zdrapką w eleganckim drewnianym pudełku. Prezent ozdobiony jest kwiatową grafiką oraz Waszym zdjęciem, przez co całość prezentuje się bardzo elegancko. Do pudełka możesz wrzucić również bransoletkę lub inny upominek. Jest to bardzo piękny i kreatywny prezent.  

  49,98 zł
 • SKRZYNIA Czy będziesz moim Świadkiem+wino Cava Z IMIENIEM
  89,98 zł
  SKRZYNIA Czy będziesz moim Świadkiem+wino Cava Z IMIENIEM

  Prośba o Świadkowanie w męskim, ekskluzywnym wydaniu. Wspaniały zestaw dla Świadka, który poprosi go o spełnienie tej ważnej funkcji. W skład prezentu wchodzi luksusowe wino Cava Negro oraz skrzynia na alkohol z personalizacją. Całość prezentuje się elegancko i wytwornie.

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem w skrzyni Z IMIENIEM Zestaw Męski
  59,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem w skrzyni Z IMIENIEM Zestaw Męski

  Prośba o bycie Świadkiem umieszczona w skrzyni z naturalnego drewna. Męski zestaw to rewelacyjny sposób na zapytanie przyjaciela o Świadkowanie. W skrzyni znajduje się czekoladowe cygaro, cukierki w męskim designie oraz szklana buteleczka z napisem Dla super faceta. Z takim prezentem przyszły Świadek nie będzie mógł odmówić. 

  59,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava
  79,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava

  Rewelacyjna, spójna prośba o bycie Świadkiem przygotowana w męskim stylu. W drewnianym pudełku znajduje się mini wino musujące Cava Negro oraz czekoladowe cukierki w złotych papierkach. Cudowna propozycja, która oczaruje Świadka i sprawi, że będzie zaszczycony mogąc stać obok Was w tym wyjątkowym dniu!

  79,98 zł
 • PYTANIE do Świadka w skrzyni Z IMIENIEM Miód z kawą
  99,98 zł
  PYTANIE do Świadka w skrzyni Z IMIENIEM Miód z kawą

  Prośba o Świadkowanie zebrana w kreatywny zestaw w skrzyni z naturalnego drewna. Całość wykończona karteczką z personalizacją z imionami Pary Młodej oraz Świadka. W zestawie są: miód z kawą, świeżo palona kawa oraz syrop do kawy. Idealna propozycja dla wielbiciela kawy, sprawi że przyszły Świadek będzie zaszczycony mogąc towarzyszyć Wam w ważnym dniu. 

  99,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą
  79,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą

  Modny i elegancki pomysł na zapytanie Świadka o Świadkowanie. Skrzynia w męskim stylu zawiera puszkę Wiskey Jack Daniel's z Colą, czekoladowe cygaro i czekoladowe cukierki. Stylowy prezent przesądzi o decyzji Świadka. 

  79,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie w skrzyni Z IMIENIEM Męski Charakter
  79,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie w skrzyni Z IMIENIEM Męski Charakter

  Zapytanie o Świadkowanie, które przekona Przyjaciela do towarzyszenia wam w tym ważnym dniu. Praktyczny i kreatywny prezent wykonany w męskim stylu, sprawi że Przyszły Świadek powie TAK. W skrzynce znajdują się: drewniana mucha, czarne krówki z napisem Dla super faceta, ciasteczko z wróżbą oraz elegancki otwieracz do piwa. 

  79,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada
  89,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada

  Jak poprosić o bycie Świadkiem? Idealnie nada się do tego ponadczasowa skrzyneczka wypełniona męskimi gadżetami. Biała czekolada z pistacjami, krówki z nadrukiem Dla super Faceta oraz elegancki czarny otwieracz do piwa przekonają Przyjaciela o podjęciu pozytywnej decyzji. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem w skrzyni Z IMIENIEM Z muchą i krówkami
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem w skrzyni Z IMIENIEM Z muchą i krówkami

  Prośba o bycie Świadkiem w formie drewnianej naturalnej skrzyni. Oryginalny pomysł na zapytanie o Świadkowanie. W skład zestawu wchodzą kacówka i krówki z nadrukiem Dla super Faceta oraz drewniana mucha. To ponadczasowy i elegancki prezent, który sprawi, że Świadek na pewno powie wam TAK. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem pudełko Z IMIENIEM Wino i mucha
  99,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem pudełko Z IMIENIEM Wino i mucha

  Jak poprosić o bycie Świadkiem? Perfekcyjnym wyborem będzie pytanie o Świadkowanie umieszczone w białym kartonowym pudełku, które wspaniale wpisuje się w trendy. Box prezentowy o męskim charakterze została wypełniona przedmiotami, które elegancko i z klasą poproszą o bycie Świadkiem. W pudełku znajduje się mini wino musująca Cava Negro, drewniana mucha i...

  99,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 93 elementów

Prośby o Świadkowanie

Jak poprosić bliską osobę o zostanie Świadkiem na Ślubie? Jeśli chcesz, aby Twoja prośba była czymś więcej niż tylko prosto zadanym pytaniem, polecamy specjalnie na tę okazję zaprojektowane prezenty. Każdy z nich posiada piękną personalizację oraz jest dekorowany gustownymi motywami idealnie wpisującymi się w najnowsze trendy. Upominki mają oryginalny charakter, a wybrana przez Ciebie osoba będzie zaskoczona tak ciekawą formą pytania. Możecie wraz z drugą połówką zdecydować się na podobne produktu dla obu Świadków lub postawić na zupełnie różne podarunki dopasowane do indywidualnych upodobań Waszych bliskich. Tak wyjątkowej prośbie bez dwóch zdań nikt nie będzie potrafił odmówić!

Słodkie zestawy w lnianym worku

Lniany worek z imiennym pytaniem oraz podpisem Pary Młodej i datą to świetny sposób na poproszenie przyjaciół, rodzeństwa czy innych bliskich o zostanie Świadkami. Co więcej, taki upominek będzie również wspaniałą pamiątką na całe życie. Wewnątrz worka można znaleźć rozmaite podarunki, które oczarują każdego. W wersji dla kobiety umieszczony jest kubek z roślinnym motywem oraz personalizacją. Bliska Ci dziewczyna może pić w nim dołączoną do zestawu herbatę ze słodkim miodem. Dla mężczyzny możesz wybrać z kolei worek z paczką świeżo mielonej kawy, czekoladowymi cukierkami oraz słoikiem smakowego miodu. Wszystkie elementy prezentów są do siebie pięknie dopasowane, dzięki czemu tworzą gustowną i niepowtarzalną całość.

Prośba o bycie Świadkową Zestaw z kubkiem i czekoladą w woreczku

PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw z kubkiem i czekoladą Z IMIENIEM w woreczku

Drewniane skrzynki z upominkami

Prośbę o Świadkowanie możesz wyrazić także za pomocą drewnianych pudełek z personalizowaną nalepką na wieczku. Rozmaite projekty oraz interesujące drobiazgi umieszczone wewnątrz skrzynek sprawiają, że bez wątpienia uda Ci się znaleźć idealne rozwiązanie. Warianty dla Świadkowej zdobione są ślicznymi kwiatami w jasnych odcieniach, które podkreślają kobiecy charakter prezentu. Szczególnie czarującym rozwiązaniem jest Zestaw Pachnący. Na wełnie drzewnej ułożone zostały pastelowe mydełka, duża świeca zapachowa oraz smakowite pianki. Każda kobieta będzie zachwycona takim upominkiem. Jaką skrzynkę podarować Świadkowi? Pudełko z symboliczną, drewnianą muchą, buteleczką na ulubiony alkohol oraz wyśmienitymi krówkami sprawdzi się w roli prośby znakomicie. Wybrane przez Was osoby na długo zapamiętają takie prezenty.

PROŚBA o Świadkowanie w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą

Drobne prośby o świadkowanie

Szukasz niewielkich upominków, które w bezbłędny sposób wyrażą Twoją prośbę? W takim razie z pewnością docenisz niewielki kubek zmieniający motyw pod wpływem ciepła. Czarne ścianki rozjaśniają się po zalaniu wrzątkiem i na naczyniu pojawia się pytanie “Czy zostaniesz moim Świadkiem/moją Świadkową?”. Możesz zaprosić bliską osobę na spotkanie i podać jej herbatę w takim naczyniu. Świetnym pomysłem jest także kartka lub niewielkie drewniane pudełeczko ze zdrapką, pod którą ukryta jest prośba o Świadkowanie. Pieczołowicie zaprojektowany i wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły upominek jest rewelacyjnym pomysłem. Kartka z pastelowym, kwiatowym wieńcem dla kobiety bądź czarno-białym, prostym motywem dla mężczyzny sprawi, że wybrana osoba z całą pewnością odpowie “TAK”!

Magiczny kubek z prośbą Czy zostaniesz Moim Świadkiem?