Nowe produkty

Prośby o Świadkowanie

Prośby o Świadkowanie, które na pewno zaskoczą wybrane osoby! W ofercie naszego sklepu znajdziecie najmodniejsze pomysły na prośby o świadkowanie. Pytanie " Czy zostaniesz moim Świadkiem?" można przekazać na wiele ciekawych sposobów! Hitem tego sezonu jest pudełko z prośbą o bycie świadkową, dostępne również w wersji ze zdrapką. Polecamy także kubek z prośbą zarówno dla Świadka jak i Świadkowej. Nasz sklep oferuje również luksusowe boxy z prośbą o bycie świadkiem w lnianych workach, skrzynkach lub tekturowych pudełkach. Jeśli pragniecie podarować coś drobnego polecamy prośby zdrapki, można je wręczyć osobiście jak i wysłać pocztą do wybranej osoby.

Prośby o Świadkowanie 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 164 elementów
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Poproś o Świadkowanie na Ślubie bliską osobę. Podaruj upominek z personalizacją oraz grafiką w kraftowo-czarnej kolorystyce. Wybieraj zestaw z wódką, czekoladą, migdałami, pistacjami oraz fistaszkami. Oryginalna zawartość stworzona z myślą o mężczyznach. Zadaj ważne pytanie w efektowny sposób. 

  209,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Poproś o Świadkowanie na swoim Ślubie bliskiego przyjaciela lub kuzyna wręczając oryginalny box. Upominek z personalizacją przypadnie do gustu obdarowanemu facetowi. Wybieraj prezent z butelką alkoholu, słodkościami oraz przekąskami. Zadaj ważne pytanie zamawiając prezent w eleganckiej odsłonie. 

  259,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Prośba o Świadkowanie w czarnym ekskluzywnym boxie z grubej tektury. Upominek z efektowną zawartością przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Zamawiaj zestaw z alkoholem, czekoladą, kamieniami do schładzania napojów, skarpetkami, świecą oraz czekoladkami. Zadaj ważne pytanie wręczając spersonalizowany box. 

  299,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Poproś o zostanie Świadkiem bliskiego przyjaciela lub kogoś z rodziny. Podaruj box z pytaniem oraz męską zawartością. Zamawiaj zestaw z Soplicą, ekologicznym miodem, krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. Przepiękny motyw graficzny w kraftowej odsłonie prezentuje się niezwykle stylowo. Wybieraj zestaw z personalizacją. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Na apetyt

  Poproś o świadkowanie w efektowny sposób. Podaruj box z alkoholem, czekoladą, kawą mieloną, migdałami, nerkowcami, pistacjami oraz fistaszki. Idealny upominek dla mężczyzny z personalizacją. Zadaj ważne pytanie wręczając prezent przepięknie udekorowany złotą wstążką. 

  179,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Styl i klasa

  Poproś o Świadkowanie bliską osobę na własnym Ślubie. Podaruj upominek z ważnym pytaniem w eleganckie odsłonie. Zamów zestaw z alkoholem, piersiówką, skarpetkami bawełnianymi, muchą, migdałami oraz przepysznymi czekoladkami. Box z grafiką w czarno-kraftowej odsłonie spodoba się obdarowanemu mężczyźnie. 

  219,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Irish Cream

  Szukasz ciekawego sposobu, aby poprosić przyjaciela lub bliskiego kuzyna o zostanie Świadkiem? Zamów zestaw prezentowy z butelką alkoholu, przepysznymi słodkościami oraz aromatyczną kawą. Świetna propozycja, która przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Box z personalizacją w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  229,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Pomysł na wieczór

  Prośba o bycie Świadkiem w dużym, czarnym pudełku wykonanym z grubej tektury. Na wieczku pudełka znajduje się samoprzylepna naklejka z pytaniem oraz grafiką w kraftowej odsłonie. Zamów męski upominek z wódką, truflami, migdałami, fistaszkami, świecą oraz cukierkami. Box idealny na wieczorową porę. 

  229,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Poproś o Świadkowanie bliskiego przyjaciela lub kuzyna. Podaruj upominek z personalizacją oraz grafiką w kraftowej odsłonie. Zamów zestaw z dużą butelką brandy, likworami, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Zadaj ważne pytanie wręczając pudełko prezentowe udekorowane wstążką. 

  219,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Prośba o Świadkowanie w stylu retro. Zamów zestaw z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Zadaj ważne pytanie wręczając box z butelką wódki, czekoladą, migdałami, fistaszkami oraz przepysznymi krówkami. Spraw, aby przyjaciel zgodził się zostać Świadkiem na Ślubie. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Poproś o Świadkowanie na swoim Ślubie bliską osobę. Zamów zestaw z alkoholem oraz męską zawartością, która przypadnie do gustu przyszłemu Świadkowi. Pudełku z personalizacją na wieczku oraz ważnym pytaniem. Elegancka grafika w czarno-srebrnej kolorystyce prezentuje się niezwykle efektownie. 

  299,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Prośba o Świadkowanie w eleganckim czarnym boxie. Upominek z butelką wódki, likworami, świecą sojową, cukierkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Zadaj ważne pytanie swojemu Przyjacielowi/Kuzynowi w oryginalny sposób. Spersonalizowany box w czarno-srebrnej kolorystyce udekorowany wstążką. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Zadaj ważne pytanie i poproś o zostanie Świadkiem bliskiego przyjaciela. Zamów zestaw z alkoholem, kawą, muchą, skarpetkami oraz cukierkami. Idealnie skomponowany zestaw sprawi, że obdarowany mężczyzna powie "TAK!". Kupuj box z personalizacją na wieczku oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Prośba o Świadkowanie umieszczona w czarnym boxie wykonanym z grubej tektury. Upominek z wódką, kawą aromatyczną mieloną, czekoladą Merci, satynową muchą oraz bawełnianymi skarpetkami. Zadaj ważne pytanie wręczając spersonalizowany prezent z grafiką w klasycznej kolorystyce. 

  219,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA

  Poproś bliskiego przyjaciela o zostanie Świadkiem na twoim Ślubie. Podaruj zestaw prezentowy w czarny pudełku z grubej tektury. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz ważnym pytanie. Wybieraj box z butelką wódki, kawą mieloną, czekoladą Merci, cukierkami oraz herbatą ekspresową. 

  219,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Siła i Moc

  Poproś o zostanie Świadkiem bliską osobę. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, krówkami, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami. Kraftowy box z personalizacją, ważnym pytaniem oraz grafiką jelenia. Idealnie skomponowana zawartość przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. 

  269,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Prośba o Świadkowanie w formie czarnego boxa z najlepszą zawartością. Zamów zestaw z alkoholem, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz słodkimi krówkami. Na pudełku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką w kraftowo-czarnej kolorystyce. Zadaj ważne pytanie wręczając męski upominek. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Elegancki zestaw z nalewką Soplica, kawą mieloną oraz śmietankowym krówkami. Poproś o Świadkowanie bliską osobę wręczając pudełko z oryginalną zawartością. Wybieraj box z personalizacją, ważnym pytaniem oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Ciekawa propozycja prezentowa stworzona z myślą o mężczyznach. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Prośba o Świadkowanie umieszczona w pudełku z personalizacją oraz grafiką w stylowej odsłonie. Zamów zestaw z alkoholem oraz przepysznymi słodkościami. Upominek z pytaniem udekorowany złotą wstążką. Prezent dla Przyszłego Świadka z najlepszymi produktami. 

  159,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II

  Poproś o zostanie Świadkiem na Twoim ślubie bliskiego kolegę lub kuzyna. Zamów zestaw z personalizacją oraz ważnym pytaniem. Upominek w czarno-srebrnej kolorystyce prezentuje się niezwykle elegancko. Kupuj prezent z butelką whisky, czekoladą, piersiówką z ekoskóry oraz przepysznymi cukierkami. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III

  Poproś bliską osobę o Świadkowanie na twoim ślubie. Zamów zestaw z personalizacją oraz ważnym pytanie. Motyw graficzny w czarno-srebrnej kolorystyce prezentuje się niezwykle elegancko. Wybieraj upominek z alkoholem, czekoladą, metalowym kieliszkiem oraz Jackiem Danielsem w puszce z colą. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Biały Bocian Mały
  119,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Biały Bocian Mały

  Zadaj ważne pytanie wręczając spersonalizowany upominek z alkoholem wysokiej jakości oraz przepysznymi cukierkami. Prezent z motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce prezentuje się niezwykle efektownie i elegancko. Poproś o Świadkowanie w oryginalny sposób. 

  119,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Czarny Bocian Mały
  139,98 zł
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Czarny Bocian Mały

  Zadaj ważne pytanie i poproś o Świadkowanie bliskiego przyjaciela lub kuzyna. Upominek w boxie z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Zamów zestaw z alkoholem, skarpetkami oraz mlecznymi czekoladkami. Elegancka propozycja dla każdego mężczyzny. 

  139,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Zestaw SPA i odprężenie
  179,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Zestaw SPA i odprężenie

  Poproś o Świadkowanie bliską przyjaciółkę lub kuzynkę. Podaruj elegancki box prezentowy z personalizacją oraz motywem graficznym kwiatów piwonii i gałązki eukaliptusa. Zestaw z herbatą, masażerem, lusterkiem, gąbką luffa oraz szczotką do masażu prezentuje się niezwykle kobieco. Praktyczny zestaw przypadnie do gustu przyszłej Świadkowej. 

  179,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Relaksujące Chwile
  159,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Relaksujące Chwile

  Poproś o zostanie Świadkową na Ślubie. Podaruj box prezentowy z praktyczną zawartością. W zestawie znajduje się: aromatyczna herbata, palona kawa mielona, wino białe półwytrawne oraz mleczne czekoladki. Spersonalizowany produkt, który pozwoli zadać ważne pytanie w oryginalny sposób. Prezent przewiązany jest złotą wstążką. 

  159,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Relaks dla ciała i duszy
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Relaks dla ciała i duszy

  Poproś swoją przyjaciółkę, koleżankę lub kuzynkę o zostanie Świadkową. Podaruj eleganckie pudełko prezentowe z praktyczną zawartością. Tak skomponowany prezent przypadnie do gustu każdej kobiecie. W zestawie znajduje się: balsam do ciała i rąk, aromatyczna herbata, wino musujące, czekolada Merci w specjalnej obwolucie oraz gąbka luffa. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwile Błogości

  Zadaj ważne pytanie i poproś o Świadkowanie bliską osobę. Podaruj eleganckie pudełko z kobiecą zawartością. Idealnie skomponowany prezent przypadnie do gustu przyszłej Świadkowej. W zestawie znajduje się: wino w kryształowej butelce, masażer do ciała, satynowa opaska na oczy, sól himalajska, gąbka luffa oraz krówki o śmietankowym smaku. Efektowny box...

  229,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Cudowny prezent w kraftowym boxie z personalizacją. Poproś o Świadkowanie bliską przyjaciółkę lub kuzynkę wręczając wyjątkowy upominek. W zestawie znajduje się szlafrok satynowy lub komplet bielizny do wyboru, satynowa opaska oraz wino w kryształowej butelce. Tak skomponowana zawartość spodoba się przyszłej Świadkowej. 

  249,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek

  Prośba o Świadkowanie w formie boxa prezentowego w eleganckim kraftowym pudełku. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów. W skład zestawu wchodzi: mielona kawa, aromatyczna herbata, wino musujące, szklany kieliszek w złotym kolorze oraz ciasteczko z wróżbą. Tak dopasowany zestaw pozwoli powiedzieć "Tak"...

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż

  Poproś o Świadkowanie na Ślubie bliską osobą. Podaruj elegancki box prezentowy z pytaniem swojej przyjaciółce lub koleżance. Pudełko z personalizacją oraz grafiką różowych kwiatów przewiązane jest efektowną wstążką. W skład boxa wchodzi: satynowy szlafrok, opaska na oczy oraz wino w kryształowej butelce. idealnie dopasowana zawartość sprawi, że przyszła...

  219,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Time to relax
  209,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Time to relax

  Poproś o zostanie Świadkową w oryginalny sposób wręczając eleganckiej pudełko prezentowe. Ekskluzywna zawartości przypadnie do gustu każdej kobiecie. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją, pytaniem oraz grafiką różowych kwiatów. W skład zestawu wchodzi: wino w kryształowej butelce, opaska na oczy, gumka do włosów, patyczki zapachowe oraz...

  209,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem

  Prośba o Świadkowanie umieszczona w dużym, kraftowym boxie. Na wieczku umieszczona jest etykieta z pytaniem, personalizacją oraz grafiką jelenie w męskiej odsłonie. W zestawie znajduje się portfel ze skóry naturalnej, żel pod prysznic, mydło, krówki o śmietankowym smaku oraz czekolada Merci w ozdobnym opakowaniu. Całość przewiązana jest złotą wstążką. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny

  Prośba o Świadkowanie w eleganckim, kraftowym boxie z personalizacją. Zadaj ważne pytanie w oryginalny sposób. W pudełku znajduje się męski portfel z naturalnej skóry, pasek dla mężczyzny, skarpetki bawełniane, drewniana mucha oraz czekoladki. Upominek spodoba się obdarowanej osobie. Skomponowana zawartość idealna dla każdego faceta. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka

  Zadaj ważne pytanie swojemu przyjacielowi. Poproś o Świadkowanie wręczając upominek w formie kraftowego boxa. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką jelenia. Całość przewiązana jest efektowną wstążką w złotym kolorze. W zestawie znajdują się krówki, czekolada w obwolucie, kawa świeżo mielona oraz kubek biały z czarnym uchem. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Poproś o Świadkowanie bliską osobą. Box z personalizacją oraz eleganckim motywem jelenia w kraftowej kolorystyce. Prezent z pytaniem idealny dla każdego mężczyzny. W zestawie znajduje się olejek do brody, szampon, odżywka, krem do stylizacji, szczotka oraz drewniany grzebień. 

  179,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Męska Regeneracja
  149,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Męska Regeneracja

  Zadaj ważne pytanie swojemu przyjacielowi. Prośba o Świadkowanie w formie kraftowego boxa prezentuje się niezwykle elegancko. Pudełko z praktyczną zawartością prezentuje się niezwykle efektownie. W skład zestawu wchodzi: żel pod prysznic, mydło, mucha, czekoladki oraz kamienie do schłodzenia napojów. 

  149,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 164 elementów

Prośby o Świadkowanie

Jak poprosić bliską osobę o zostanie Świadkiem na Ślubie? Jeśli chcesz, aby Twoja prośba była czymś więcej niż tylko prosto zadanym pytaniem, polecamy specjalnie na tę okazję zaprojektowane prezenty. Każdy z nich posiada piękną personalizację oraz jest dekorowany gustownymi motywami idealnie wpisującymi się w najnowsze trendy. Upominki mają oryginalny charakter, a wybrana przez Ciebie osoba będzie zaskoczona tak ciekawą formą pytania. Możecie wraz z drugą połówką zdecydować się na podobne produktu dla obu Świadków lub postawić na zupełnie różne podarunki dopasowane do indywidualnych upodobań Waszych bliskich. Tak wyjątkowej prośbie bez dwóch zdań nikt nie będzie potrafił odmówić!

Słodkie zestawy w lnianym worku

Lniany worek z imiennym pytaniem oraz podpisem Pary Młodej i datą to świetny sposób na poproszenie przyjaciół, rodzeństwa czy innych bliskich o zostanie Świadkami. Co więcej, taki upominek będzie również wspaniałą pamiątką na całe życie. Wewnątrz worka można znaleźć rozmaite podarunki, które oczarują każdego. W wersji dla kobiety umieszczony jest kubek z roślinnym motywem oraz personalizacją. Bliska Ci dziewczyna może pić w nim dołączoną do zestawu herbatę ze słodkim miodem. Dla mężczyzny możesz wybrać z kolei worek z paczką świeżo mielonej kawy, czekoladowymi cukierkami oraz słoikiem smakowego miodu. Wszystkie elementy prezentów są do siebie pięknie dopasowane, dzięki czemu tworzą gustowną i niepowtarzalną całość.

Prośba o bycie Świadkową Zestaw z kubkiem i czekoladą w woreczku

PROŚBA o bycie Świadkową Zestaw z kubkiem i czekoladą Z IMIENIEM w woreczku

Drewniane skrzynki z upominkami

Prośbę o Świadkowanie możesz wyrazić także za pomocą drewnianych pudełek z personalizowaną nalepką na wieczku. Rozmaite projekty oraz interesujące drobiazgi umieszczone wewnątrz skrzynek sprawiają, że bez wątpienia uda Ci się znaleźć idealne rozwiązanie. Warianty dla Świadkowej zdobione są ślicznymi kwiatami w jasnych odcieniach, które podkreślają kobiecy charakter prezentu. Szczególnie czarującym rozwiązaniem jest Zestaw Pachnący. Na wełnie drzewnej ułożone zostały pastelowe mydełka, duża świeca zapachowa oraz smakowite pianki. Każda kobieta będzie zachwycona takim upominkiem. Jaką skrzynkę podarować Świadkowi? Pudełko z symboliczną, drewnianą muchą, buteleczką na ulubiony alkohol oraz wyśmienitymi krówkami sprawdzi się w roli prośby znakomicie. Wybrane przez Was osoby na długo zapamiętają takie prezenty.

PROŚBA o Świadkowanie w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą

Drobne prośby o świadkowanie

Szukasz niewielkich upominków, które w bezbłędny sposób wyrażą Twoją prośbę? W takim razie z pewnością docenisz niewielki kubek zmieniający motyw pod wpływem ciepła. Czarne ścianki rozjaśniają się po zalaniu wrzątkiem i na naczyniu pojawia się pytanie “Czy zostaniesz moim Świadkiem/moją Świadkową?”. Możesz zaprosić bliską osobę na spotkanie i podać jej herbatę w takim naczyniu. Świetnym pomysłem jest także kartka lub niewielkie drewniane pudełeczko ze zdrapką, pod którą ukryta jest prośba o Świadkowanie. Pieczołowicie zaprojektowany i wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły upominek jest rewelacyjnym pomysłem. Kartka z pastelowym, kwiatowym wieńcem dla kobiety bądź czarno-białym, prostym motywem dla mężczyzny sprawi, że wybrana osoba z całą pewnością odpowie “TAK”!

Magiczny kubek z prośbą Czy zostaniesz Moim Świadkiem?