Nowe produkty

Prezenty na Chrzest i pamiątki

Prezenty na Chrzest i pamiątki Chrztu to wyjątkowa kategoria upominków dla maluszka. Dzięki nim pomożesz zachować wspomnienia tego wyjątkowego dnia. Pamiątki Chrztu od Chrzestnej oraz pamiątki Chrztu od ojca Chrzestnego. Prezenty na Chrzest dla dziewczynki i chłopca. Upominki z imieniem dziecka to wyjątkowy sposób na obdarowanie maluszka.

Prezenty na Chrzest i pamiątki 

Podkategorie

 • Prezenty na Chrzest i pamiątki

  Pamiątki Chrztu Świętego są bardzo ważnym elementem całej uroczystości. Najważniejsze są upominki od matki chrzestnej i ojca chrzestnego. Wiele osób decyduje się wręczyć rodzicom maluszka pieniądze. Ale jak zrobić to w oryginalny sposób? Asortyment naszego sklepu oferuje skarbonki oraz drewniane skrzyneczki do których można włożyć banknoty. Jeśli jednak wolelibyśmy wręczyć inny upominek dobrym sposobem okazuje się wręczenie drewnianego pudełeczka w którym ukryta jest przytulanka, smoczek czy różne słodkości. Taki prezent przypadnie do gustu zarówno maluszkowi jak i jego rodzicom.

 • Prezenty na Chrzest i pamiątki -...

  Szatki i chusteczki do Chrztu to niezbędnik każdego maluszka. Ale kto powinien kupić szatkę? Obecnie robi to matka chrzestna lub rodzice dziecka. Szatka dla dziewczynki zazwyczaj jest bardzo delikatna. Śnieżnobiały materiał podkreślają różowe, złote lub srebrne dodatki. Jeśli już zdecydujemy się na wybór idealnej szatki warto pomyśleć o dopasowaniu do niej odpowiedniej chusteczki. W naszym asortymencie znajduje się spory wybór satynowych chusteczek, które idealnie sprawdzą się podczas uroczystości Chrztu Świętego.

 • Prezenty na Chrzest i pamiątki -...

  Świece i okapniki do Chrztu od lat są najważniejszym elementem Chrztu Świętego. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest wybieranie świec w pudełku. Najmodniejsze w tym sezonie są świece wykonane własnoręcznie. Ich dodatkowym atutem jest możliwość zamieszczenia imienia dziecka. Warto pomyśleć również o stroiku z okapnikiem. Pozwoli to na bezpieczne używanie świecy bez obawy o kapanie wosku. Stroiki wykonane są w różnorodnej aranżacji. Każdy rodzic znajdzie w naszej ofercie coś dla dziewczynki jak i chłopca.

 • Prezenty na Chrzest i pamiątki -...

  Prezenty na Chrzest i pamiątki w formie biblii z imieniem. Ten wyjątkowy upominek będzie towarzyszył dziecku przez wiele lat. Dzięki personalizacji biblia stanie się osobistą pamiątką do której dziecko będzie mogło wrócić po latach. Biblie z imieniem dostępne są zarówno w wersji dla dziewczynki jak i dla chłopca. Najmodniejsze wzory 2020!

 • Prezenty na Chrzest i pamiątki -...

  Prezenty na Chrzest i pamiątki Chrztu w formie maskotek i kocyków. Taki upominek to bardzo praktyczny prezent który przyda się zarówno maluszkowi jak i jego rodzicom. Do pluszowych maskotek dziecko może wracać przez wiele lat, dlatego warto mu ją podarować. Kocyk może przydać się zarówno w domu jak i na spacerze. Można nim przykryć maleństwo podczas snu jak i chłodnego spaceru.