Informacja

Nowe produkty

Kubeczki i talerzyki na 40 urodziny

Dekoracje stołu na 40 urodziny pozwolą na stworzenie wyjątkowego klimatu imprezy. Dekoracje takie jak serwetki na 40 urodziny czy papierowe kubeczki i talerzyki to dodatki, których nie może zabraknąć. Dekoracje na 40 urodziny można wybierać spośród wielu kolorów. Obecnie najmodniejsze są odcienie takie jak rosegold czy połączenie bieli i złota. Dzięki temu cała impreza nabiera eleganckiego charakteru.

Kubeczki i talerzyki na 40 urodziny 

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów

Dekoracje stołu na 40 urodziny

Dekoracja stołu na 40 urodziny jest niezwykle ważna. To przy uroczystym stole spędzacie najwięcej czasu podczas takiej imprezy. Jeżeli nie organizujecie ogromnej imprezy, możecie zdecydować się na przygotowanie wszystkiego w bardzo lekkim, a zarazem eleganckim stylu. Przydadzą się wam do tego papierowe talerzyki i kubeczki oraz serwetki. Dopasujcie odpowiedni wariant do Waszego przyjęcia, głównego motywu i własnych preferencji. Świetnym dodatkiem będzie również konfetti oraz świece, które możecie wykorzystać do wspaniałych aranżacji z żywymi kwiatami. 

Kubeczki papierowe i talerzyki papierowe na 40 urodziny

Najbardziej popularnym akcesorium na każdym stole są zdecydowanie kubeczki i talerzyki papierowe. Będą świetnym rozwiązaniem jeżeli zdecydowaliście się zorganizować mało formalne przyjęcie, imprezę w plenerze czy grilla. Są niezwykle pomocne podczas sprzątania po przyjęciu, a dzięki wykonaniu z papieru są mało szkodliwe dla środowiska. Wśród najnowszych trendów królują metaliczne wykończenia, dlatego warto na nie postawić podczas wybierania odpowiednich talerzyków i kubeczków. Świetną propozycją jest zestaw w złotym kolorze z białym napisem „40th Birthday!”. Całość posiada metaliczne wykończenia, dzięki czemu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2024. Dobierzcie do nich odpowiednie dekoracje w podobnej stylistyce, by stworzyć wspaniałe przyjęcie. 

papierowe kubeczki na 40 urodziny

Papierowe kubeczki na 40 urodziny

Papierowe talerzyki na 40 urodziny

Papierowe talerzyki na 40 urodziny

Serwetki na 40 urodziny

Wśród klasycznych dodatków na przyjęcie urodzinowe znajdują się papierowe serwetki. Jest to niezbędny element każdego przyjęcia, który oprócz swojej praktycznej funkcji, pięknie się prezentuje. Odpowiednio dobranymi serwetkami możecie dużo zdziałać, wprowadzając określony klimat, atmosferę. Są również wspaniałym uzupełnieniem zastawy. Na 40 urodziny najlepiej sprawdza się serwetki w białym kolorze ze złotym napisem „40th Birthday!”, które w świetny sposób podkreślają charakter uroczystości. Najlepiej będą się prezentowały ułożone na płasko na talerzach gości, by wyeksponować wyjątkowy napis. Metaliczne wykończenia sprawiają, że serwetki idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2024. Bardziej uniwersalną wersją będą serwetki ze złotym napisem Dziękujemy! oraz grafiką serca, które wyrażają podziękowanie gościom za przybycie na Waszą imprezę. Delikatne, eleganckie wykończenie sprawia, że serwetki prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Oczywiście bardzo atrakcyjną propozycją będą również jednokolorowe serwetki, które pasują do większości stylizacji i motywów. Wasze przyjęcie zyska delikatny akcent dekoracyjny, który pięknie będzie komponował się z pozostałymi ozdobami na uroczystym stole.

Serwetki na 40 urodziny z napisem

Serwetki na 40 urodziny z napisem

Jak udekorować stół na 40 urodziny?

Na urozmaicenie i uzupełnienie dekoracji na Waszym uroczystym stole, warto wprowadzić konfetti, świece. Takie dodatki z pewnością sprawią, że Wasza impreza będzie dużo bardziej atrakcyjna. Złote, metaliczne konfetti stworzy wyjątkowe tło pod wszelkie ozdoby znajdujące się na Waszym stole. Wraz z bieżnikiem dekoracyjnym i eleganckim obrusem stanowią bazę pod wszystkie elementy znajdujące się na stole. Warto zadbać, by prezentowały się elegancko i spójnie. Świece przydadzą się Wam do stworzenia pięknych aranżacji w połączeniu z żywymi kwiatami. Wprowadzą wyjątkowy klimat i atmosferę, która udzieli się wszystkim zaproszonym gościom. Możecie również umieścić je samodzielnie w eleganckich świecznikach, które w piękny sposób rozproszą ciepłe światło świec.

dekoracje stołu na 40 urodziny

Dekoracje na 40 urodziny