Informacja

Nowe produkty

Pudrowe Kwiaty

Szukasz inspiracji na Ślub i Wesele? Zorganizuj przyjęcie dla najbliższych wybierając przepiękne spersonalizowane produkty. Dekoracje ślubne z motywem pudrowych kwiatów w stylowej odsłonie. Produkty wpisujące się w aktualne trendy będą przepięknie komponować się ze sobą i tworzyć spójną aranżację. Zamawiaj plakaty na ścianę, kakemona lub tablice powitalne. Stwórz kompozycję na stołach wybierając ozdoby w ramce, winietki lub bileciki na podziękowanie dla gości. Podaruj zaproszonym osobom drobne upominki w postaci krówek, czekoladek lub lizaków. Spraw, aby ten dzień pozostał w pamięci na długie lata. Stwórz niepowtarzalny klimat na swoim przyjęciu weselnym wybierając produkty z imionami Pary młodej oraz datą uroczystości. 

dekoracje stołu ślubnego z motywem pudrowych kwiatów

Pomysł na dekorację stołu ślubnego z motywem pudrowych kwiatów 

Pudrowe Kwiaty  

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 79 elementów
 • ZAPROSZENIE ślubne na telefon cyfrowe Pudrowe Kwiaty ZAPROSZENIE ślubne na telefon cyfrowe Pudrowe Kwiaty
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE ślubne na telefon cyfrowe Pudrowe Kwiaty

  Zaproszenie w formie elektronicznej na ślub z motywem pudrowych kwiatów. Oryginalny sposób, aby powiadomić najbliższa rodzinę o zbliżającym się dniu Zaślubin i Wesela. Zaproszenie z własnym tekstem pozwoli zaoszczędzić czas podczas organizacji przyjęcie. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Pudrowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Pudrowe Kwiaty (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Pudrowe Kwiaty (+koperta)

  Zaproszenia ślubne to must have podczas planowania każdego Ślubu. To właśnie z nich goście dowiadują się wszystkich istotnych informacje dotyczących uroczystości. Wspaniała grafika zdobiąca zaproszenia wpisuje się w najmodniejsze motywy tego sezonu. Poprzez personalizacje każde zaproszenie będzie prezentować się elegancko i wyjątkowo.

  12,98 zł
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Pudrowe Kwiaty PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Pudrowe Kwiaty
  59,98 zł
  PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Pudrowe Kwiaty

  Plakat na przyjęcie weselne w eleganckiej odsłonie. Produkt można powiesić na ścianie lub umieścić na sztaludze na wejściu. Plakat zawiera nadrukowane imiona Pary Młodej, datę uroczystości oraz motyw kwiatowy w różowej kolorystyce. Dekoracja, która wzbogaci wystrój wnętrza na przyjęciu. 

  59,98 zł
 • PLAKAT na Wesele Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 86 x 61cm GIGA LUX PLAKAT na Wesele Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 86 x 61cm GIGA LUX
  79,98 zł
  PLAKAT na Wesele Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 86 x 61cm GIGA LUX

  Oryginalna ozdoba, którą można wykorzystać na przyjęciu weselnym. Wybieraj plakat wysokiej jakości z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Zamów dekorację wykonaną z papieru wysokiej jakości. Spraw, aby na przyjęciu cała aranżacja prezentowała się niezwykle efektownie. 

  79,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Pudrowe Kwiaty ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Pudrowe Kwiaty
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Pudrowe Kwiaty

  Ścianka na przyjęcie weselne, która sprawi, że wnętrze sali będzie prezentować się niezwykle elegancko. Produkt wysokie jakości wykonany na sztywnym papierze. Kakemono można powiesić za głównym stołem Pary Młodej. Na produkcie nadrukowany jest elegancki motyw pudrowych kwiatów, imiona Pary Młodej oraz data uroczystości. 

  99,98 zł
 • TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Pudrowe Kwiaty TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Pudrowe Kwiaty
  69,98 zł
  TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Pudrowe Kwiaty

  Przepiękny plakat z personalizacją wykonany z grubszego papieru. Elegancki motyw graficzny pudrowych kwiatów wpisuje się w aktualne trendy ślubne. Na plakacie nadrukowana jest historia poznania Pary Młodej oraz imiona. Oryginalna dekoracja, która dopełni wystrój na przyjęciu weselnym. 

  69,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Pudrowe Kwiaty PLAN stołów personalizowany Pudrowe Kwiaty
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Pudrowe Kwiaty

  Elegancki plan stołów to niezbędna dekoracja na Wesele. Plakat wykonany ze sztywnego papieru z motywem graficznym pudrowych kwiatów. Dekoracja z rozkładem stołów pomoże gościom znaleźć odpowiednie miejsce. Spersonalizowany produkt z imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. 

  79,98 zł
 • NUMEREK na stół weselny z imionami Pudrowe Kwiaty NUMEREK na stół weselny z imionami Pudrowe Kwiaty
  4,98 zł
  NUMEREK na stół weselny z imionami Pudrowe Kwiaty

  Numerek na stół weselny wykonany ze sztywnego papieru wysokiej jakości. Na karteczce nadrukowane są imiona Pary Młodej, data przyjęcia, numerek oraz motyw pudrowych kwiatów. Dekoracja, która ułatwi organizację na przyjęciu. Elegancka grafika wpisuje się w obecne trendy ślubne. 

  4,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Pudrowe Kwiaty INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Pudrowe Kwiaty
  39,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Pudrowe Kwiaty

  Dekoracja w eleganckiej, drewnianej ramce na Wesele. Instrukcja do księgi gości z nadrukowanymi imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz motywem pudrowych kwiatów. Produkt wysokiej jakości sprawi, że aranżacja na przyjęciu będzie prezentować się niezwykle efektownie. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Pudrowe Kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Pudrowe Kwiaty (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Pudrowe Kwiaty (+sznurek jutowy)

  Elegancka księga z motywem pudrowych kwiatów, którą można podarować Rodzicom podczas przyjęcia Weselnego. W albumie można zapisać najważniejsze wspomnienia oraz umieścić zdjęcia z wyjątkowych chwil. Cudowny upominek, który sprawi radość obdarowanym osobom. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft
  39,98 zł
  KSIĘGA Gości Pudrowe Kwiaty kraft 100 stron BESTSELLER

  Księga pamiątkowa w sztywnej oprawie z przepiękną grafiką pudrowych kwiatów w stylowej odsłonie. Cudowna atrakcja na przyjęcie dla gości. W księdze można wpisać życzenia lub umieścić zdjęcia z wyjątkowego dnia. Album można świetnie sprawdzi się na Chrzest, Komunię, Roczek lub Wesele. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty

  Przepiękna księga gości weselnych w sztywnej oprawie. Na okładce znajduje się samoprzylepna naklejka z motywem eleganckich kwiatów w subtelnej kolorystyce. Księga będzie świetną atrakcją dla zaproszonych osób. Spersonalizowany produkt z imionami Pary Młodej oraz datą uroczystości. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty

  Elegancka księga gości w sztywnej oprawie. Na okładce nadrukowane są imiona Pary Młodej, data przyjęcia oraz motyw pudrowych kwiatów. W księdze mogą wpisać się zaproszone osoby lub umieścić zdjęcia wykonane na przyjęciu. Świetna atrakcja, która będzie pamiątką na lata. 

  59,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Rodziców/Świadków Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty BOMBONIERKA z krówkami dla Rodziców/Świadków Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla Rodziców/Świadków Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty

  Podziękuj swoim Rodzicom oraz Świadkom za pomoc w przygotowaniach do Ślubu i Wesela. Podaruj bombonierkę z krówkami w eleganckiej formie. Białe, kartonowe pudełko na wieczku ma nadrukowane imiona Pary Młodej, datę uroczystości oraz efektowną grafikę pudrowych kwiatów. Cudowny upominek, który sprawi radość bliskim osobom. 

  49,98 zł
 • PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty
  39,98 zł
  PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty

  Poproś Rodziców o błogosławieństwo w oryginalny sposób. Podaruj drewniane pudełko z karteczką zawierającą prośbę oraz personalizację. Na karteczce umieszczonej wewnątrz nadrukowane są imiona Przyszłej Pary Młodej oraz data uroczystości. Eleganckie pudełko idealnie wpisuje się w ślubny klimat. 

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI PUDEŁKO na obrączki drewniane Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI
  54,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI

  Przepiękne pudełko na obrączki wykonane z naturalnego drewna wysokiej jakości. Wewnątrz umieszczona jest karteczka z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz efektownym motywem kwiatowym w delikatnej kolorystyce. Spersonalizowany produkt pozwoli w oryginalny sposób podać obrączki do ślubu Młodej Parze. 

  54,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Miody z owocami PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Miody z owocami
  39,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty kraft

  Piękne pudełko na obrączki, które jest niezbędnym dodatkiem ślubnym. Wykonane z jasnego drewna i ozdobione wewnątrz kraftową karteczką z grafiką pudrowych kwiatów oraz personalizacją w postaci imion Pary Młodej oraz daty uroczystości. Pudełeczko to również świetna pamiątka z tego wyjątkowego dnia.

  39,98 zł
 • MENU weselne DWUSTRONNE Pudrowe Kwiaty MENU weselne DWUSTRONNE Pudrowe Kwiaty
  6,49 zł
  MENU weselne DWUSTRONNE Pudrowe Kwiaty

  Dwustronne menu weselne, to niezbędny dodatek na przyjęcie. Cudowna dekoracja zawiera nadrukowane imiona Pary Młodej, datę uroczystości oraz elegancką grafikę pudrowych kwiatów. Praktyczny produkt, który wzbogaci przygotowaną aranżację na stołach. 

  6,49 zł
 • LUSTERKO podziękowanie na wesele dla kobiet Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty LUSTERKO podziękowanie na wesele dla kobiet Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty
  6,98 zł
  LUSTERKO podziękowanie na wesele dla kobiet Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty

  Podziękuj wszystkim paniom obecnym na weselu. Podaruj kobiecy gadżet w formie lusterka z personalizacją. Oryginalny upominek, na którym nadrukowane są imiona Pary Młodej, data uroczystości oraz elegancka grafika pudrowych kwiatów. Praktyczny prezent, który przypadnie kobietom do gustu. 

  6,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki na podziękowanie dla gości weselnych. Słodki upominek sprawi radość zaproszonym osobom. Na papierku, w który zawinięta jest czekoladka nadrukowane są imiona Pary Młodej, datą uroczystości oraz motyw eleganckich pudrowych kwiatów. Czekoladki można zapakować do pudełeczek lub woreczków z organzy. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki to sposób na podziękowanie dla gości. Czekoladki możesz podarować w trakcie Urodzinek, Roczku czy Chrztu! Czekoladki zawinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką pudrowych kwiatów oraz napisem Dziękujemy. To najlepsza propozycja tego sezonu!

  23,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie dla gości weselne Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI 20szt KRÓWKI podziękowanie dla gości weselne Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie dla gości weselne Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI 20szt

  Krówki na podziękowanie dla gości weselnych to oryginalna propozycja na upominek. Podziękuj najbliższej rodzinie za obecność. Podaruj słodkie krówki z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz motywem pudrowych kwiatów. Krówki można włożyć do pudełeczek z personalizacją z kolekcji Pudrowe Kwiaty. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  2 Opinie

  Słodkie śmietankowe krówki na podziękowanie dla gości to genialny wybór, który z pewnością spodoba się Twoim gościom. Krówki sprawdzą się również świetnie jako słodycze do słodkiego stołu. Zawinięte w papierki z grafiką kwiatową na kraftowym tle wyglądają elegancko i są niezwykle smakowite.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  1 Opinie

  Szukasz słodkiego podziękowania dla gości? Śmietankowe krówki na podziękowanie w celofanowym woreczku z kokardką ze sznureczka wyglądają cudownie, a smakują jeszcze lepiej. Grafika jasnych kwiatów na kraftowym tle zachwyci każdego z gości i wspaniale wpiszę się w charakter przyjęcia.

  6,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty

  Czekoladki z motywem pudrowych kwiatów i napisem Dziękujemy zapakowana w woreczek wraz z ozdobnym bilecikiem to wspaniały pomysł na podziękowanie dla gości. Czekoladki wykonane są z najwyższej jakości belgijskiej czekolady, prezentują się wspaniale i jeszcze lepiej smakują!

  4,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w pudełeczkach Pudrowe Kwiaty 10szt (+naklejki z imionami) CIASTECZKA z wróżbą w pudełeczkach Pudrowe Kwiaty 10szt (+naklejki z imionami)
  39,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w pudełeczkach Pudrowe Kwiaty 10szt (+naklejki z imionami)

  Podziękuj swoim gościom za przybycie na przyjęcie weselne. Podaruj elegancki upominek z pyszną zawartością. Pudełeczka z personalizacją oraz grafiką pudrowych kwiatów z kruchym ciasteczkiem prezentują się niezwykle efektownie. Do pudełeczek są dołączone naklejki z imionami Pary Młodej oraz datą uroczystości. 

  39,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w pudełeczkach Pudrowe Kwiaty 10szt CIASTECZKA z wróżbą w pudełeczkach Pudrowe Kwiaty 10szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w pudełeczkach Pudrowe Kwiaty 10szt

  Przepyszne ciasteczka z wróżbą zapakowane w elegancki pudełeczka z motywem pudrowych kwiatów. Pomysł na upominek dla zaproszonych gości, który można podarować na Komunię Świętą, Chrzest oraz wesele. Podziękuj najbliższym za przybycie na przyjęcie wręczając oryginalny prezencik ze słodką zawartością. 

  32,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Pudrowe Kwiaty KRAFT 12szt CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Pudrowe Kwiaty KRAFT 12szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Pudrowe Kwiaty KRAFT 12szt

  Oryginalne i bardzo pomysłowe podziękowanie dla gości na różne okazje w postaci ciasteczka z wróżbą. Zapakowane w eleganckie opakowanie z modną grafiką w stylu rustykalnym. Wspaniały motyw pudrowych kwiatów zdobiących opakowanie będzie wyglądał fenomenalnie na stołach.

  32,98 zł
 • ŚWIECA sojowa podziękowanie Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNA 100% Handmade ŚWIECA sojowa podziękowanie Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNA 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA sojowa podziękowanie Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNA 100% Handmade
  1 Opinie

  Wspaniały pomysł na podziękowanie dla gości w postaci świecy sojowej w uroczym słoiczku z dekorowaną górą. Wykonana w 100% ręcznie, udekorowana płatkami róż prezentuje się prześlicznie. Słoiczek ozdobiony naklejką z grafiką pudrowych kwiatów z napisem "Dziękujemy" na kraftowym tle.

  11,98 zł
 • ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 100% Handmade ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 100% Handmade

  Świeca sojowa wykonana z naturalnego wosku, jako podziękowanie dla gości weselnych. Uroczy upominek w szklanym słoiczku z naklejką. Na etykiecie umieszczone są imiona Pary Młodej, data uroczystości oraz motyw eleganckich kwiatów w pudrowej kolorystyce. Spraw radość zaproszonym osobom. 

  12,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie gościom Pudrowe Kwiaty kraft Z IMIONAMI (bszn+różyczka) MIÓD na podziękowanie gościom Pudrowe Kwiaty kraft Z IMIONAMI (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD na podziękowanie gościom Pudrowe Kwiaty kraft Z IMIONAMI (bszn+różyczka)

  Podziękuj gościom za przybycie na Wesele. Podaruj miodek w szklanym słoiczku z personalizacją. Na naklejce nadrukowane są imiona Pary Młodej, data przyjęcia oraz elegancki motyw pudrowych kwiatów. Miodki można podarować osobiście lub położyć na stołach przy nakryciach gości. 

  11,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Wesele Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty (bz) SŁOICZEK z cukierkami na Wesele Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty (bz)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Wesele Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty (bz)

  Słodki upominek w słoiczku na podziękowanie dla gości weselnych. Produkt z malutkimi landrynkami sprawi radość obdarowanym osobom. Na słoiczku umieszczona jest naklejka z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz eleganckim motywem pudrowych kwiatów, który wpisuje się w trendy ślubne. 

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie gościom Pudrowe Kwiaty białe tło Z IMIONAMI (bszn) MIÓD na podziękowanie gościom Pudrowe Kwiaty białe tło Z IMIONAMI (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie gościom Pudrowe Kwiaty białe tło Z IMIONAMI (bszn)

  Słodki upominek w szklanym słoiczku. Miód z personalizacją to świetny pomysł na prezent dla zaproszonych gości na weselu. Podziękuj najbliższej rodzinie za obecność. Podaruj miodek z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz eleganckim motywem pudrowych kwiatów. Słoiczek udekorowany jest białym kapturkiem. 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK podziękowanie ślub wesele Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 40ml SŁOICZEK podziękowanie ślub wesele Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK podziękowanie ślub wesele Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 40ml

  Szklany słoiczek z białą nakrętką, który można wykorzystać na podziękowanie dla gości. Na słoiczku umieszczona jest naklejka z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz motywem pudrowych kwiatów. Do słoiczka można włożyć słodkie cukierki, draże lub landrynki. 

  3,98 zł
 • BUTELECZKA na nalewkę Kacówka Z IMIONAMI 100ml Pudrowe Kwiaty BUTELECZKA na nalewkę Kacówka Z IMIONAMI 100ml Pudrowe Kwiaty
  6,98 zł
  BUTELECZKA na nalewkę Kacówka Z IMIONAMI 100ml Pudrowe Kwiaty

  Szklana buteleczka sprzedawana z nakrętką w losowo wysyłanym kolorze. Produkt na podziękowanie dla gości z spersonalizowaną naklejką. Do buteleczki można wlać nalewką samodzielnie przygotowaną. Na naklejce nadrukowane są imiona Pary Młodej, data przyjęcie oraz motyw pudrowych kwiatów. 

  6,98 zł
 • LIZAKI dla gości na wesele Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI 10szt (+etykiety) LIZAKI dla gości na wesele Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI 10szt (+etykiety)
  29,98 zł
  LIZAKI dla gości na wesele Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI 10szt (+etykiety)

  Lizaki na podziękowanie dla gości weselnych, to świetny pomysł na upominek. Spraw radość zaproszonym osobom. Do lizaków dołączone są naklejki z nadrukowanymi imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz motywem eleganckich pudrowych kwiatów. Słodki prezencik przypadnie do gustu szczególnie młodszych gościom. 

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 79 elementów

Kolekcja Pudrowe Kwiaty - naturalne dekoracje na ślub i wesele

Gotowe kolekcje dekoracji to wygodne i szybkie rozwiązanie, które pozwala przygotować stylową uroczystość z okazji ślubu. W każdej z nich znaleźć można wysokiej jakości produkty zdobione autorskimi motywami dopasowanymi do najnowszych trendów. Spośród szerokiej gamy projektów bez dwóch zdań uda Wam się wybrać swoje ulubione! Pudrowe Kwiaty to kolekcja, która doskonale wpisuje się w klimat ślubu oraz wesela. Malownicze kwiaty w odcieniu jasnego różu to niezwykle romantyczna propozycja, którą z powodzeniem wykorzystać można w różnego rodzaju wnętrzach i plenerach. Zielone liście ładnie komponują się z motywem, a całość estetycznie prezentuje się na białym tle. W skład kolekcji wchodzi wiele dekoracji oraz akcesoriów, które z pewnością przydadzą się w czasie planowania ślubu oraz wesela.

Zaproszenia ślubne z motywem kwiatów

Do najważniejszych elementów organizacji uroczystości należą zaproszenia. Za ich pomocą w estetyczny i gustowny sposób można zaprosić bliskich na ślub, a przy okazji przekazać im wszystkie najistotniejsze informacje. Klasyczne zaproszenia ślubne w postaci składanych kartek to bez dwóch zdań świetny dodatek na uroczystość. Wykonane na grubym, białym papierze stanowią wysokiej jakości produkt. Motyw kwiatów wspaniale komponuje się ze złotym napisem i ozdobną czcionką. Do kompletu dołączone zostały też dopasowane koperty, w których ładnie wręczycie zaproszenia bliskim. Nowoczesną i pomysłową propozycją są zaproszenia na telefon. To grafiki elektroniczne, które wygodnie można wysłać gościom za pomocą wiadomości MMS czy czatu. Takie rozwiązanie z pewnością urozmaici organizację uroczystości.

Zaproszenie ślubne pudrowe kwiaty kraftowe koperty

Zaproszenia personalizowane na ślub

Dekoracje sali weselnej w stylu naturalnym

Plakat powitalny to chętnie wybierana dekoracja sali weselnej lub pleneru na przyjęcie. Stawia się go zwykle na sztaludze lub wiesza na ścianie w pobliżu wejścia. Dzięki temu wszyscy goście będą mieć pewność, że trafili na właściwe przyjęcie. Plakat wykonany został z grubego papieru i zdobi go motyw różowych kwiatów oraz zielonych liści. Personalizowany tekst sprawia, że dekoracja zyskuje wyjątkowy charakter i dzięki temu stanowi niebanalny dodatek do wystroju na przyjęcie weselne. W podobny sposób wykonane zostały również inne plakaty. Plan stołów, ścianka za Parą Młodą czy plakat z historią nowożeńców to także sprawdzone dekoracje, które możecie wykorzystać podczas aranżowania wnętrza bądź pleneru na wesele. Fantastycznie wypadną na pamiątkowych zdjęciach z uroczystości.

Co jeszcze potrzeba na ślub i wesele?

W naszej kolekcji znalazło się wiele produktów, które można wykorzystać do ubrania wnętrza. Nie zabrakło w niej jednak też praktycznych dodatków, które pozwolą urozmaicić Wasz wielki dzień. Pudełko na obrączki wykonane z jasnego drewna to wysokiej jakości artykuł na ślub. Skrzyneczka posiada dwie przegródki wyłożone miękkimi gąbkami, które pozwolą ładnie wyeksponować biżuterię. Dzięki personalizacji taki dodatek nie tylko przyda się w czasie ślubu, ale też będzie z niego świetną pamiątką na całe życie. Innym sposobem na zachowanie wspomnień z uroczystości jest księga pamiątkowa. Album wypełniony wpisami gości i zdjęciami na pewno nie jeden raz wywoła u Was wzruszenie i szerokie uśmiechy. To doskonała pamiątka z dnia ślubu. 

Księga gości wesele pudrowe kwiaty

Album pamiątkowy na wesele