Informacja

Nowe produkty

Promocje

Banery i girlandy na 18

Baner 18 urodziny, girlanda Happy Birthday czy pompony z bibuły to pomysł na wystrój sali na 18. Metaliczne nadruki, kolorystyka złota, czerni lub rosegold to najchętniej wybierane ozdoby. Na przyjęcie urodzinowe idealnie sprawdzi się również ścianka na 18 z imieniem solenizanta, która pozwoli uzyskać fantastyczne pamiątkowe zdjęcia.

Banery i girlandy na 18  

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Girlandy i banery na 18 urodziny

Banery na 18 urodziny wraz z girlandami tworzą tło pod wszelkie pozostałe dekoracje wnętrza na imprezie urodzinowej. Zdecydujcie się na odpowiedni wariant, który pozwoli stworzyć Wam magiczne dekoracje na 18 urodziny. Girlandę lub baner możecie zawiesić na ścianie nad krzesłem jubilata, nad wejściem lub na pamiątkowej ściance na 18. Dzięki temu Wasze przyjęcie będzie pięknie udekorowane i cudownie uwiecznione na zdjęciach. Wybierzcie baner z napisem, świetnie podkreślający charakter uroczystości lub w formie uniwersalnych ozdób, które pięknie udekorują Waszą imprezę. Ścianka na 18 pozwoli w wyjątkowy sposób urozmaicić pamiątkowe fotografie. 

Baner na 18 urodziny

Chcąc stworzyć wyjątkowe tło pod wszelkie dekoracje na Waszym przyjęciu, warto zaopatrzyć się w dekoracyjne banery. Umieszczone na ścianach lub przy wejściu w wyjątkowy sposób podkreślą charakter przyjęcia, zaskakując wszystkich gości. Warto zdecydować się na baner, który idealnie będzie współgrał z pozostałymi ozdobami na imprezie, a jednocześnie wyróżniał się na ich tle. Niezwykle ważnym elementem jest również zgodność z najnowszymi trendami na sezon 2020. Metaliczne wykończenia, popularna kolorystyka sprawdzą się najlepiej. Świetnie sprawdzi się baner w kształcie napisu „Happy Birthday” w kolorze rosegold. z racji, że aktualnie jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych kolorów, warto zastanowić się nad takim wariantem. Napis w wyjątkowy sposób podkreśla charakter uroczystości, nadając wyjątkowości imprezie. Będzie idealnym wyborem na przyjęcie urodzinowe dziewczyny. Baner w takiej formie uzupełni Wasze przyjęcie w stylu glamour. Pięknie będzie komponował się wśród dekoracji w czarnym, złotym kolorze.

Baner na 18

Baner na 18 w kolorze rosegold

Jeżeli planujecie stworzenie ścianki dekoracyjnej na pamiątkowe zdjęcia, warto zaopatrzyć się w baner, aby urozmaicić ją. Dla chłopaka lepszym wyjściem będzie zdecydowanie taki baner w srebrnej wersji. Metaliczne wykończenie pięknie się prezentuje i idealnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020. Znakomicie podkreśli charakter i wyjątkowość uroczystości. Jeżeli planujecie bardziej stonowane przyjęcie, lepszym wyjściem będzie baner w formie kart z literami i cyframi. Prezentuje się bardzo elegancko i subtelnie. Na białych kartach znajduje się napis „18 urodziny”. W zależności od Waszych preferencji i motywu przewodniego przyjęcia wybierzcie pomiędzy złotym a srebrnym wariantem. 

Ścianka na 18

Aby Wasze przyjęcie było w pełni ozdobione i niezwykle spójne, możecie również zdecydować się na girlandę dekoracyjną w formie złotych frędzli i ściankę do zdjęć. Girlanda umieszczona pod sufitem wśród balonów i pozostałych dekoracji będzie znakomicie uzupełniać wnętrze. Goście będą zachwyceni, a zdjęcia wyjdą fenomenalnie. Plakat z personalizacją imieniem solenizanta i data wydarzenia świetnie spełni swoje zadanie, umieszczony przy wejściu na salę lub na pamiątkowej ściance. Goście będą wiedzieli gdzie się udać lub zyskają możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć. Po uroczystości ścianka na 18 stanie się wyjątkowa pamiątką, która będzie przypominać jubilatowi o tym dniu przez długi czas.

Plakat na 18Plakat na 18 dla dziewczyny