Nowe produkty

Opłatki na tort komunijny

Opłatki na tort to jeden z podstawowych elementów dekoracji komunijnego ciasta. Tort powinien być przepyszny, ale i wizualnie przykuwać oko. Najłatwiejszym sposobem są opłatki, które zdobią jego wierzch. Mogą być personalizowane z imieniem dziecka oraz zdjęciem. Taki tort z pewnością zachwyci nasze dziecko oraz zgromadzonych gości. W naszym asortymencie mamy także tradycyjne opłatki z klasyczną złotą hostią a także te które zdobi kielich. Ozdoby pasują na tort każdego rodzaju, okrągły, prostokątny, a nawet księgi. Wszystko po to aby tort wyglądał naprawdę wyjątkowo.

Opłatki na tort komunijny 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów

Dekoracje tortu komunijnego

Tort udekorowany opłatkiem może stać się cudowną pamiątką podczas przyjęcia komunijnego. Dzięki pięknej grafice, nadrukowi z imieniem dziecka przystępującego do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej i dacie ceremonii, ciasto prezentuje się efektownie i jeszcze bardziej smakowicie! Wybierając grafikę należy pamiętać o tym aby pasowała do motywu przewodniego komunii, co pomoże stworzyć fantastyczny prezent dopasowany do bohaterki tej wyjątkowej niedzieli!

Dekoracja tortu na Pierwszą Komunię Świętą

W tym dniu nie tylko wnętrze jest ważne, a stół nie musi być udekorowany tylko obrusem, czy bieżnikiem. Na stołach nie widnieją nie tylko winietki, menu, czy piękna zastawa dopasowana do motywu przewodniego. Wyżej wymienione elementy są bardzo ważne, jednak najważniejsze jest to żeby zachować umiar. Tyczy się to również tortu komunijnego, bo przecież nie musi on być nudny. Jednym ze sposobów na udekorowanie tortu jest wykorzystanie personalizowanych opłatków na tort.

Wyjątkowe opłatki na tort komunijny z imieniem dziecka

Pierwsza Komunia Święta to niezwykłe wydarzenie, które warto, a wręcz należy, zorganizować w jak najlepszym stylu. Cudowne dekoracje, odpowiednio dobrane do lokalu, w którym odbywa się uroczysty obiad, ale też charakterystyczne dla podniosłego klimatu tego typu przyjęcia. Warto jednak pamiętać, że dekoracje na takiej imprezie to także ważny aspekt planowania, dlatego dla każdego dziecka mamy wyjątkowe opłatki na tort, które idealnie wpasują się w wystrój komunijny. Goście z pewnością będą zaskoczeni wyjątkowym komunijnym tortem z personalizowanym opłatkiem. Istnieje również możliwość wybrania opłatka z grafiką komunijną lub z wybranym zdjęciem dziecka!

opłatek na tort komunijny ze zdjęciem chłopca

Personalizowany opłatek na tort komunijny ze zdjęciem

Jak umieścić opłatek na torcie?

Instrukcja obsługi opłatka jest bardzo prosta: należy położyć go na równomiernie rozłożonej śmietance lub kremie i delikatnie docisnąć. Początkowo nie będzie leżał równo na torcie, ale po godzinie sam dopasuje się do powierzchni ciasta. Deser nadaje się do podania po trzech godzinach, jednak tort najlepiej wygląda podany na drugi dzień od położenia opłatka. Wtedy też najlepiej smakuje, warto więc pomyśleć o przygotowaniu ciasta z wyprzedzeniem.

Opłatek personalizowany na tort storczyk kielich komunia

Niezwykłe opłatki na tort komunijny z piękną grafiką

Każdy opłatek dzięki swojej wyjątkowej grafice jest dopasowany do odpowiedniej kolekcji. Pozwoli to organizatorom przyjęcia komunijnego dobrać odpowiednie dodatki i ozdoby do tego wyjątkowego dnia oraz na dopasowanie do siebie wszystkich elementów dekoracyjnych. Dzięki temu zostanie uzyska spójność, która jest bardzo ważnym elementem podczas planowania imprez okazjonalnych. Jedna z popularniejszych kolekcji, czyli Hostia, nadaje się idealnie na świętowanie Pierwszej Komunii Świętej w gronie najbliższych osób. Dekoracja na tort komunijny ze zdjęciem dziecka to przepiękny opłatek, który zachwyci gości. Nadaje się także na tort komunijny w kształcie księgi. Prostokątny, waflowy opłatek, na którym nadrukujemy dowolne, przesłane przez Państwa zdjęcie, na przykład z wizerunkiem dziecka będzie doskonałym akcentem na komunijnym wypieku. Oprócz zdjęcia, na opłatku znajdzie się też imię dziecka oraz data uroczystości. Dekoracja na tort występuje również w wersji uniwersalnej.