Nowe produkty

Serwetki świąteczne

Serwetki świąteczne na Boże Narodzenie pięknie udekorują świąteczny stół. To wspaniały pomysł na dekorację na stół wigilijny. Serwetki bożonarodzeniowe czerwone i zielone to najczęściej wybierane wzory, które podkreślają klimat i charakter tego okresu. Chętnie kupowane są także podkładki pod talerze świąteczne w złotym kolorze. Do zakupu serwetek na Święta warto wybrać sklep internetowy z dekoracjami świątecznymi, w którym znajdziecie zdecydowanie większy wybór ozdób bożonarodzeniowych. Inne popularne ozdoby świąteczne na stół to girlandy i banery Wesołych Świąt, bieżniki świąteczne czy kalendarze adwentowe.

Serwetki świąteczne 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni Białe 60szt
  28,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni Białe 60szt

  Klasyczne serwetki świąteczne w białym kolorze wykonane z wysokiej jakości flizeliny. Piękny pomysł na dekorację świątecznego stołu. Wysoka jakość i możliwość składania w przestrzenne formy sprawia, że to świetny wybór do każdej świątecznej aranżacji. Serwetki zachwycą gości i oczarują domowników wprowadzając elegancki, lecz rodzinny klimat przy stole.

  28,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce świąteczne Białe PROMOCJA 50 SZTUK
  15,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne Białe PROMOCJA 50 SZTUK

  Kieszonki na sztućce w białym kolorze to jedna z bardziej eleganckich propozycji do dekoracji świątecznego stołu. Kieszonki prezentują się ponadczasowo i pięknie. To świetny sposób, który pozwoli Wam stworzyć niesamowite aranżacje. Kieszonki warto wykorzystać z serwetkami flizelinowymi w białym kolorze, które razem stworzą piękny komplet.

  15,98 zł
 • SERWETKI świąteczne tłoczone Lily Białe Elegance 40szt
  47,98 zł
  SERWETKI świąteczne tłoczone Lily Białe Elegance 40szt

  Serwetki świąteczne nie muszą być kolorowe i słabej jakości. Polecamy ekskluzywne serwetki świąteczne wykonane z tłoczonej flizeliny, które wspaniale udekorują stół wigilijny. Serwetki są grube, wysoka jakość marki Duni zapewni ekskluzywny wygląd na stole. To propozycja, która oczaruje najbliższych. Serwetki można składać w dowolne formy i kształty.

  47,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Poinsecja 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Poinsecja 33x33cm 20szt

  Serwetki świąteczne z przepięknym nadrukiem gwiazdy betlejemskiej to obowiązkowy dodatek na stół wigilijny. Serwetki prezentują się ponadczasowo, wprowadzają świąteczny klimat. To fantastyczny wybór na spotkania wigilijne odbywające się w domu lub w lokalu. Serwetki można stosować na płasko, składać w przestrzenne formy lub umieszczać w obrączkach na...

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Naturalne Szyszki 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Naturalne Szyszki 33x33cm 20szt

  Serwetki bożonarodzeniowe z eleganckim wzorem gałązek i szyszek. Serwetki pozwolą stworzyć ekskluzywną dekorację na wigilijnym stole. Będą dodatkiem, który oczaruje każdego z gości. To propozycja, która sprawdzi się świetnie w zielonych i czerwonych aranżacjach. Warto ułożyć je w stroiku świątecznym z gałązkami pachnącej jodły lub świerku.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Płatki Śniegu 33x33cm 20szt CZERWONE
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Płatki Śniegu 33x33cm 20szt CZERWONE

  Serwetki świąteczne w czerwonym kolorze dekorowane nadrukiem płatków śniegu. Wspaniała dekoracja stołu na przyjęcie wigilijne. Można stosować je także podczas całego okresu Świąt Bożego Narodzenia. Serwetki prezentują się elegancko i pięknie. To świetny wybór, by wprowadzić w pomieszczeniu świąteczny klimat.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne tłoczone Śnieżynki 33x33cm 20szt CZERWONE
  9,98 zł
  SERWETKI świąteczne tłoczone Śnieżynki 33x33cm 20szt CZERWONE

  Serwetki świąteczne w czerwonym kolorze to klasyczna dekoracja stołu na Święta Bożego Narodzenia. Serwetki prezentują się pięknie i elegancko. Można je stosować na płasko bądź składać w przestrzenne formy. Pięknie prezentują się w czerwonych aranżacjach. Serwetki na Boże Narodzenie to dekoracja świątecznego stołu, która wprowadzi klimat Świąt.

  9,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce tłoczone Śnieżynki 16szt CZERWONE
  12,98 zł
  KIESZONKI na sztućce tłoczone Śnieżynki 16szt CZERWONE

  Kieszonki na sztućce w czerwonym kolorze z przepięknym tłoczeniem śnieżynek to wspaniała dekoracja stołu na Boże Narodzenie. Kieszonki prezentują się elegancko i pięknie, wprowadzą cudowny klimat Świąt Bożego Narodzenia. To propozycja, która oczaruje najbliższych zebranych przy wigilijnym stole. Do kompletu warto wybrać serwetki świąteczne ze śnieżynkami.

  12,98 zł
 • PODKŁADKI świąteczne pod ciasto/talerze ZŁOTE Ø36cm 10szt
  17,98 zł
  PODKŁADKI świąteczne pod ciasto/talerze ZŁOTE Ø36cm 10szt

  Złote podkładki pod ciasto i talerze na Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkową dekoracją stołu na Wigilii. Podkładki posiadają metaliczny złoty połysk i ażurowe wycięcia, dzięki czemu są niesamowitą ozdobą i pasują do każdej kompozycji. Nadają stołowi nowoczesnego i ponadczasowego looku.

  17,98 zł
 • SERWETKI świąteczne wycinane BIAŁA KORONKA 36cm 12SZT
  6,98 zł
  SERWETKI świąteczne wycinane BIAŁA KORONKA 36cm 12SZT

  Eleganckie serwety pod talerze w białym kolorze zdobione ażurowymi wzorami. Serwetki świąteczne z papieru oczarują zaproszonych domowników. Pięknie wyglądają ułożone pod talerzami, ale też można je wykorzystać jako serwety pod ciasto. To propozycja, która sprawi, że Wasza kompozycja nabierze świątecznego charakteru.

  6,98 zł
 • SERWETKI świąteczne dekoracyjne pod szklanki Biała Koronka 11cm 50szt
  5,98 zł
  SERWETKI świąteczne dekoracyjne pod szklanki Biała Koronka 11cm 50szt

  Serwetki świąteczne pod szklaneczki to wspaniała dekoracja na wigilijny stół. Zapewnią bezpieczeństwo i zadbają o czysty obrus świąteczny. Serwetki mają niewielką średnicę, prezentują się pięknie i oryginalnie. Ażurowe wzory nadają im elegancki i klasy. Warto zestawić je obok dużych serwet świątecznych pod talerze.

  5,98 zł
 • SERWETKI świąteczne EKO Renifery 33x33cm 20szt
  9,98 zł
  SERWETKI świąteczne EKO Renifery 33x33cm 20szt

  Serwetki świąteczne ekologiczne z przepiękną grafiką reniferów to dodatek do dekoracji wigilijnego stołu. Serwetki posiadają naturalny charakter, pięknie prezentują się w otoczeniu żywych gałązek świerku lub jodły. Tego typu dekoracja oczaruje wszystkich zebranych przy wigilijnym stole.

  9,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Skandynawskie Święta 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Skandynawskie Święta 33x33cm 20szt

  Serwetki na Boże Narodzenie w odcieniach srebra dekorowane skandynawskim wzorem. To piękna propozycja do dekoracji wigilijnego stołu. Serwetki posiadają efektowny nadruk, który wprowadzi elegancki klimat. To dodatek, obok którego nie można przejść obojętnie. Warto zastosować je w aranżacjach z dodatkami bieli i srebra.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid SREBRNE 40x40cm 50szt
  32,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid SREBRNE 40x40cm 50szt

  Serwetki świąteczne w srebrnym kolorze to pomysł na elegancką i oryginalną dekorację świątecznego stołu. Serwetki można składać w przestrzenne formy i kształty. Wysoka jakość flizeliny zapewni komfort użytkowania. Serwetki to niezbędny dodatek dla każdego z gości obecnych przy wigilijnym stole.

  32,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce świąteczne tłoczone Śnieżynki 16szt SREBRNE
  12,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne tłoczone Śnieżynki 16szt SREBRNE

  Kieszonki na sztućce ze świątecznym motywem to wspaniała dekoracja na Boże Narodzenie. Srebrny kolor i wypukłe tłoczenia sprawiają, że kieszonki wyglądają elegancko i oryginalnie. Kieszonki sprawdzą się świetnie w kompozycjach na świątecznym stole. Warto zestawić je z serwetkami z tym samym motywem.

  12,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt
  16,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt

  Srebrne flizelinowe kieszonki to piękne uzupełnienie serwetek flizelinowych. Kieszonki pozwolą pięknie podać sztućce i będą eleganckim dodatkiem na stół na Chrzest i Komunię.

  16,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Kolorowe Święta 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Kolorowe Święta 33x33cm 20szt

  Serwetki świąteczne kolorowe to świetny wybór do dekoracji wigilijnego stołu. Szczególnie spodobają się najmłodszym. Serwetki to pomysł na efektowną ozdobę, która oczaruje najbliższych. Całość tworzy niesamowity efekt. Połączenie odcieniu błękitnego i pomarańczowego tworzy niesamowity klimat.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Colourfull Snowflakes 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Colourfull Snowflakes 33x33cm 20szt

  Serwetki świąteczne w odcieniach błękitu i pomarańczowego to wspaniała dekoracja na świąteczny stół. Serwetki idealnie sprawdzą się ułożone na talerzach każdego z domowników. Dzięki pięknie dobranym kolorom serwetki spodobają się zwłaszcza najmłodszym.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne tłoczone z tekstem Cicha Noc 33x33cm 20szt
  9,98 zł
  SERWETKI świąteczne tłoczone z tekstem Cicha Noc 33x33cm 20szt

  Serwetki świąteczne z tekstem kolędy Cicha Noc to wyjątkowa dekoracja stołu na Wigilię i całe Święta Bożego Narodzenia. Serwetki są oryginalnym pomysłem na ozdoby świąteczne. Posiadają wypukłe tłoczenie, dzięki czemu prezentują się elegancko i pięknie.

  9,98 zł
 • SERWETKI papierowe tłoczone Śnieżynki 33x33cm 20szt ZŁOTE
  9,98 zł
  SERWETKI świąteczne tłoczone Śnieżynki 33x33cm 20szt ZŁOTE

  Serwetki świąteczne w złotym kolorze z przepięknym tłoczeniem w śnieżynki będą wspaniałą dekoracją stołu na Boże Narodzenie. Serwetki mają standardowy rozmiar 33x33cm. Posiadają wypukłe tłoczenie, które wygląda bardzo elegancko i pięknie. Serwetki świąteczne to wyjątkowa propozycja, która udekoruje stół podczas Wigilii Bożego Narodzenia.

  9,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce tłoczone Śnieżynki 16szt ZŁOTE
  12,98 zł
  KIESZONKI na sztućce tłoczone Śnieżynki 16szt ZŁOTE

  Kieszonki na sztućce świąteczne w złotym kolorze dekorowane wypukłym wzorem śnieżynek. Kieszonki wspaniale ozdobią bożonarodzeniowy stół. To piękna ozdoba na Święta 2020. Do kompletu warto dokupić serwetki świąteczne z tym samym motywem.

  12,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Płatki Śniegu 33x33cm 20szt ZŁOTE
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Płatki Śniegu 33x33cm 20szt ZŁOTE

  Serwetki świąteczne z nadrukiem płatków śniegu na złotym tle to piękna dekoracja na wigilijny stół. Serwetki wyglądają bardzo elegancko, a biało-złota kolorystyka pasuje do każdego motywu przewodniego. W opakowaniu znajduje się 20szt serwetek, które zostały wykonane z 3-warstwowego papieru.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid ZŁOTE 40x40cm 50szt
  32,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid ZŁOTE 40x40cm 50szt

  Złote serwetki na Boże Narodzenie wykonane z wysokiej jakości flizeliny. Serwetki wspaniale prezentują się ułożone przy talerzach gości. To dodatek, który oczaruje każdego. Serwetki są piękną propozycją na wigilijny stół. Warto zestawić je w komplecie z kieszonkami w tym samym kolorze.

  32,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Złote 25szt
  16,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Złote 25szt

  Złote flizelinowe kieszonki na sztućce to piękne uzupełnienie serwetek na stole. Wyglądaja bardzo elegancko i pozwolą podać sztućce. Świetnie pasują na Komunię i Chrzest dziecka.

  16,98 zł
 • SERWETKI papierowe Moja Gwiazdka 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Moja Gwiazdka 33x33cm 20szt

  Jak udekorować stół wigilijny? Niezastąpionym i ponadczasowym dodatkiem są zdecydowanie serwetki świąteczne, które wprowadzą rodzinny klimat. Serwetki prezentują się pięknie i uroczyście. Można je składać w przestrzenne formy lub stosować na płasko. Pięknie wyglądają z drewnianymi serwetnikami. Można je zwijać w rulony lub przestrzenne wachlarze.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Merry Little Christmas 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Merry Little Christmas 33x33cm 20szt

  Serwetki świąteczne na Boże Narodzenie dekorowane motywem pięknego wianuszka w odcieniach czerwieni i zieleni. Klasyczna dekoracja stołu na Święta. Serwetki wprowadzą świąteczny klimat na wigilijnej kolacji. Są idealne, by stosować je na płasko, ale pięknie wyglądają także złożone w rulon w świątecznych obrączkach na serwetki.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Ciastek 16x13cm 20szt
  16,98 zł
  SERWETKI świąteczne Ciastek 16x13cm 20szt

  Serwetki świąteczne w kształcie piernikowego ciastka to jedna z najmodniejszych dekoracji stołu na Boże Narodzenie. Serwetki wykonane są z trójwarstwowego papieru, wycięte w kształt ciastka. Warto ułożyć je na wigilijnym stole bezpośrednio na talerzach domowników. To także świetny dodatek, który oczaruje wszystkie pociechy!

  16,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Bombka 12x12cm 20szt
  16,98 zł
  SERWETKI świąteczne Bombka 12x12cm 20szt

  Serwetki na Boże Narodzenie wycięte w kształt bombki to wspaniała dekoracja wigilijnego stołu. Serwetki wykonane są z trójwarstwowego papieru, wyglądają nowocześnie i wspaniale wpisują się w najnowsze trendy bożonarodzeniowe.

  16,98 zł
 • SERWETKI świąteczne czarno-białe paski 33x33cm 20szt
  5,98 zł
  SERWETKI świąteczne czarno-białe paski 33x33cm 20szt

  Serwetki świąteczne w minimalistycznej odsłonie. Czarno-białe paski świetnie wpisują się w aktualne trendy. Świetnie sprawdzą się ułożone na naturalnym stole czy kontrastujących talerzach. Pięknie prezentują się ułożone na płasko, ale można je również składać w przestrzenne formy i kształty.

  5,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Dunisoft 40x40cm 60szt CIEMNOZIELONE
  34,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Dunisoft 40x40cm 60szt CIEMNOZIELONE

  Serwetki świąteczne wykonane z wysokiej jakości flizeliny w ciemnozielonym kolorze. Serwetki można układać w przestrzenne formy i kształty. Jak składać serwetki świąteczne? Popularne jest składanie serwetek w kształt choinki. Serwetki w ciemnozielonym kolorze wspaniale wpisują się w naturalne trendy.

  34,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni Brązowe 60szt
  28,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni Brązowe 60szt

  Serwetki świąteczne w pięknym brązowym odcieniu oczarują gości zebranych przy świątecznym stole. To wspaniała propozycja do aranżacji w naturalnym stylu. Serwetki można składać w przestrzenne formy i kształty. To dodatek, który zachwyci każdego. Można je dodatkowo przewiązać tasiemką i ozdobić gałązkami świerku lub jodły.

  28,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni 40x40 60szt CZERWONE
  34,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni 40x40 60szt CZERWONE

  Serwetki świąteczne z flizeliny w czerwonym kolorze w dużym rozmiarze 40x40cm. Pozwolą stworzyć oryginalne aranżacje na świątecznym stole. Serwetki prezentują się elegancko, posiadają wysoką jakość. Można je składać w przestrzenne kształty lub stosować na płasko. W dotyku przypominają materiał.

  34,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni 40x40cm 60szt KREMOWE
  32,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni 40x40cm 60szt KREMOWE

  Serwetki świąteczne z grubej flizeliny wysokiej jakości to piękna dekoracja stołu wigilijnego. Kremowe serwetki pasują do każdej aranżacji. Świetnie wyglądają w połączeniu ze złotem. Sprawdzą się także w naturalnych aranżacjach.

  32,98 zł
 • SERWETKI papierowe Złota Koronka 33x33cm 20szt
  5,98 zł
  SERWETKI papierowe Złota Koronka 33x33cm 20szt

  Wyjątkowe serwetki na Komunię i Chrzest dekorowane eleganckim motywem złotej koronki. Modna propozycja oczaruje gości komunijnych i pozwoli przygotować piękną aranżację. Serwetki wspaniale prezentują się ułożone na płasko, ale też pięknie wyglądają złożone w przestrzenne formy.

  5,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Złota Koronka 25szt
  16,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Złota Koronka 25szt

  Bardzo eleganckie kieszonki na sztućce to idealne uzupełnienie serwetek na uroczystości komunijnej lub Chrzcie. Kieszonki pozwolą w elegancki sposób ułożyć sztućce, ale też będą piękną dekoracją. Nie tylko ozdobne, ale też bardzo praktyczne. Motyw koronki wpisze się w każdy klimat uroczystości!

  16,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Złota Koronka 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Złota Koronka 40x40cm 50szt

  Wyjątkowe serwetki flizelinowe z nadrukiem złotej koronki, idealne na uroczystość Pierwszej Komunii lub Chrztu. Serwetki fantastycznie prezentują się przy nakryciach gości. Pięknie wyglądają złożone w przestrzenne kształty.

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów

Serwetki świąteczne 2020 sklep internetowy

Boże Narodzenie jest wyjątkowym czasem w roku, kiedy wreszcie możemy w spokoju i rodzinnej atmosferze odpocząć od zabiegania codziennego życia. To okres, w którym liczy się tylko to, aby móc spędzić czas z bliskimi i porozmawiać z nimi od serca. Sporą część Świąt przesiadujemy zazwyczaj przy suto zastawionym stole, dlatego warto szczególnie zadbać o jego wygląd tak, aby każdemu miło się przy nim przebywało. Nic tak nie buduje aranżacji blatu jak dekoracyjne serwetki. Podczas Bożego Narodzenia najlepiej sprawdzą się chusteczki w tradycyjnych świątecznych kolorach i motywach, które ładnie podkreślą charakter uroczystości. Można zdecydować się na papierowe serwetki świąteczne, serwetki świąteczne flizelinowe lub kieszonki na sztućce, które pięknie dopełniają aranżację.

Czerwono-zielone serwetki świąteczne

Czerwień i zieleń to połączenie kojarzone przede wszystkim z Bożym Narodzeniem. Możemy je spotkać właściwie w większości symboli świątecznych: choince, stroju Świętego Mikołaja czy kwiecie gwiazdy betlejemskiej. I właśnie ten ostatni przykład jest znakomitym motywem na dekoracyjne serwetki. Białe chusteczki z wysokiej jakości trójwarstwowego papieru elegancko wpasują się w świąteczny klimat. Wzór z tradycyjną czerwoną gwiazdą betlejemską na tle soczyście zielonych liści sprawi, że Twój stół od razu nabierze wyjątkowo bożonarodzeniowego charakteru. Jeśli chcesz dodatkowo uatrakcyjnić wygląd serwetek, ułóż je w niepowtarzalne kształty lub umieść w stylowych obrączkach do serwetek. Serwetki dekoracyjne w klasycznych kolorach Świąt stworzą znakomitą kompozycję z czerwonym bieżnikiem, który ładnie przełamie biel odświętnego obrusa. 

Serwetki na Boże Narodzenie z klasycznym wzorem

Serwetki na Boże Narodzenie z klasycznym wzorem

Złote serwetki świąteczne

Złoty jest kolorem, który w niezastąpiony sposób podkreśla podniosły nastrój. Dodatkowo, złoto kojarzy się również z darami przyniesionymi do Betlejem przez Trzech Króli, dlatego jest idealnym dodatkiem do świątecznych aranżacji. Serwetki dekoracyjne w kolorze złota z wypukłymi tłoczeniami w formie śnieżynek i gwiazdek w doskonałym stylu ubiorą każdy stół. Dzięki nim Twój wystrój nabierze bardzo eleganckiego wyglądu bez utraty ciepłego, świątecznego klimatu. Złote serwetki tworzą ponadto fenomenalny komplet z kieszonkami na sztućce w analogicznym stylu. Do kompletu można wybrać także złote podkładki pod talerze z ażurowymi wycięciami.

Fanom bardziej subtelnych rozwiązań proponujemy użycie białych serwetek ze złoto-srebrnymi aplikacjami. Estetyczny i lekki motyw finezyjnych śnieżynek z łatwością wpasuje się w każdą aranżację z nutką zimowej atmosfery. Takie dekoracje szczególnie efektownie prezentują się ułożone na talerzach gości w przestronne kształty. 

Serwetki świąteczne w skandynawskim stylu

Marzysz o dekoracji stołu w oryginalnym i nowoczesnym stylu? Wybierz serwetki z motywami skandynawskimi. Jak sama nazwa wskazuje, nurt ten przybył do nas z północnej Europy i zakłada połączenie eleganckiego minimalizmu z naturalnymi elementami. Królują w nim zwłaszcza szarości, biele i brązy, dlatego styl skandynawski możesz z powodzeniem łączyć z dowolnymi aranżacjami. Srebrne serwetki z aplikacjami jeleni i choinek w barwach czerni i bieli zapewnią Ci niezwykle oryginalny dodatek na świąteczny stół. Jeśli natomiast wolisz cieplejsze klimaty, udekoruj go serwetkami w kolorach zieleni i brązu. Oprócz szykownego, naturalnego motywu, takie dekoracje mają również certyfikat ekologiczny, dzięki czemu są nie tylko czarującą ozdobą, ale również funkcjonalnym i bezpiecznym dla środowiska materiałem. 

Serwetki świąteczne ze skandynawskim motywem jeleni

Serwetki świąteczne ze skandynawskim motywem jeleni