Informacja

Nowe produkty

Gender Reveal

Chcesz zorganizować przyjęcie z okazji przyjścia na świat nowego członka rodziny? Zorganizuj Gender Reveal wybierając produkty z personalizacją oraz niezbędne dodatki, które nawiązuje do charakteru imprezy. Poznaj płeć dziecka w oryginalny sposób świętując z najbliższymi. W naszym sklepie znajdziesz przepiękne balony wypełnione konfetti w różnych kolorach, które nawiązują do płci. Zamów zdrapkę w stylu boho z przepięknym motywem graficznym. Wybieraj plakat z imieniem, który będzie świetną atrakcją dla zaproszonych osób. Zamów gadżety do zdjęć, talerzyki papierowe, kubeczki lub serwetki, które pozwolą stworzyć wyjątkowy klimat na przyjęciu. 

Gender Reveal 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Gender Reveal - przyjęcie ujawniające płeć dziecka

Oczekiwanie dziecka to jeden z najbardziej radosnych momentów w życiu rodziny. Mimo kilku wyrzeczeń czy zmian następujących w tym czasie, bez dwóch zdań wybór imienia, poszukiwanie mebli czy kompletowanie wyprawki dla dziecka pozwalają na wiele przyjemności. Aby ten okres jeszcze bardziej uatrakcyjnić, często organizowane są przyjęcia Baby Shower. To impreza dla przyszłej mamy, na której spotyka się z przyjaciółkami i krewnymi - otrzymuje od nich wsparcie i prezenty dla siebie oraz oczekiwanego maluszka. To jednak nie jedyny sposób na celebrowanie nadchodzących narodzin. Innym rodzajem przyjęcia dla przyszłych rodziców i ich bliskich jest gender reveal. Co oznacza i jak je zorganizować? To naprawdę nic trudnego!

Pomysły na ujawnienie płci dziecka

Gender reveal to nic innego jak ujawnienie płci dziecka. Może stanowić niespodziankę wyłącznie dla gości, choć zdarza się również, że i przyszli rodzice dopiero wtedy dowiadują się, czy ich rodzina powiększy się o córkę, czy o syna. Gender reveal można także zorganizować podczas Baby Shower - wtedy przyszła mama i jej przyjaciółki mogą wspólnie świętować odkrytą płeć maluszka. Taka atrakcja bez dwóch zdań urozmaici imprezę. Jeśli jednak chcecie celebrować tę chwilę z partnerem i wszystkimi Waszymi bliskimi, przyjęcie w stylu gender reveal będzie doskonałym pomysłem. Podczas imprezy wykorzystać można plakat do zgadywania płci. To duża dekoracja, którą dobrze będzie ustawić na sztaludze czy zawiesić na ścianie. Następnie wszyscy goście obstawiają, jakiej płci okaże się dziecko. Można przygotować nawet drobne upominki dla tych, którzy trafią we właściwą odpowiedź. To będzie świetny wstęp do tak oryginalnego przyjęcia!

Gadżety do zdjęć gender reveal boy girl

Rekwizyty do sesji zdjęciowej

Atrakcje na przyjęcie w stylu gender reveal

Płeć dziecka ujawnić można na wiele sposobów. Ich wybór zależeć będzie też od tego, kto organizuje imprezę. Jeśli są to rodzice, którzy znają już płeć - i jedynie chcą podzielić się nią z bliskimi - mogą oni przygotować tablicę z imieniem dziecka. W ten sposób każdy od razu dowie się nie tylko, jakiej płci jest maluszek, ale też, jakie imię otrzyma. Rodzice mogą też wykorzystać oryginalne akcesoria stworzone specjalnie do ujawnienia płci dziecka. Fontanna dymna w odpowiednim kolorze, balony z różowym lub niebieskim konfetti albo wystrzałowa tuba - możliwości jest całkiem sporo. W zależności od swoich upodobań i formy planowanej uroczystości możesz śmiało wybrać najlepszy dla siebie wariant. Bez dwóch zdań wszystkie zebrane osoby będą oczarowane. Takie ujawnienie płci dziecka przy pomocy akcesoriów pozwala też na zrobienie fantastycznych zdjęć!

Konfetti w tubie płeć dziecka różowe konfetti

Konfetti do ujawnienia płci dziecka - różowe

Dekoracje na przyjęcie gender reveal

Jeśli planujesz przyjęcie, na którym ujawnisz płeć oczekiwanego dziecka, dobrze będzie zadbać o odpowiednie dekoracje dopasowane do charakteru imprezy. Idealnym rozwiązaniem będzie połączenie odcieni różu i niebieskiego - pozwolą nadać właściwy klimat dowolnemu wnętrzu czy plenerowi. Jakie dekoracje można wybrać na tego rodzaju okazję? Z pewnością na przyjęciu pojawi się poczęstunek. Właśnie dlatego przydatne będą jednorazowe naczynia w oryginalnym stylu. Papierowe kubeczki i talerzyki stanowią niezawodną propozycję - te z napisem “Boy or Girl” wypadną doskonale jako dekoracja stołu. Aranżację uzupełnią serwetki papierowe z analogicznym wzorem. Możesz też wybrać balony czy zrobić tematyczne girlandy, które uatrakcyjnią wystrój.