Informacja

Nowe produkty

Wstążki, koperty i długopisy do zaproszeń na Chrzest

Wstążki, koperty i długopisy do zaproszeń są niezbędne przy zapraszaniu gości na uroczystość. Tasiemki w różnych kolorach oraz szerokościach to świetny dodatek do zaproszeń. Różne odcienie można dopasować do kopert, tak aby całość prezentowała się spójnie i elegancko. Kolorowe koperty można dobrać zarówno do zaproszeń dla chłopca jak i dla dziewczynki. W ofercie naszego sklepu dostępne są również klasyczne zaproszenia w kolorze srebrnym i złotym. Długopis do zaproszeń nie rozmazuje się na kartkach, dlatego bez obaw można wypisać nim najważniejsze informacje związane z uroczystością. Dzięki temu wasze zaproszenia będą prezentować się wyjątkowo bez obawy o zniszczenie, czy uszkodzenie.

Wstążki, koperty i długopisy do zaproszeń na Chrzest  

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Koperty i długopisy do zaproszeń - dodatki na Chrzest

Zaproszenia są niezbędnym elementem każdego rodzaju przyjęcia. Dzięki nim możesz w elegancki i schludny sposób przekazać gościom niezbędne informacje dotyczące organizatora, miejsca oraz daty uroczystości. Poza tym wygląd zaproszeń ma duży wpływ na chęci oraz nastrój zaproszonych osób. Dopasuj je do motywu przewodniego uroczystości, a stworzysz niezwykle spójną i jednolitą atmosferę, która udzieli się wszystkim gościom. Jeśli chcesz, aby Twoje zaproszenia na Chrzest bądź inną uroczystość były naprawdę wyjątkowe i zrobiły wrażenie na osobach, które je otrzymają, koniecznie zadbaj o szykowne dodatki w postaci kopert, wstążek czy długopisów do wypisania kartek. Tego typu akcesoria znajdziesz w ofercie naszego sklepu w wysokiej jakości wykonaniu oraz przystępnych cenach!

Długopisy i akcesoria do zaproszeń

Do przygotowania wyjątkowych zaproszeń na Chrzest Święty swojego dziecka bez wątpienia przydadzą Ci się kolorowe długopisy. Szczególnie zjawiskowym dodatkiem są te z tuszem w kolorze metalicznego złota bądź srebra. Zapisane nimi informacje dużo lepiej zapadną w pamięci wszystkim gościom. Długopisy to przydatny dodatek na Chrzest Święty, jeśli planujesz wykorzystać zaproszenia robione własnoręczne albo kartki do samodzielnego wypisania. To także dodatek, którym wypiszesz winietki umieszczane na stole podczas chrzcin. W ten sposób każdy z gości bez najmniejszego problemu znajdzie swoje miejsce podczas uroczystości Twojego dziecka. Takie długopisy możesz dołączyć także do księgi pamiątkowej, w której zebrane na przyjęciu osoby pozostawią wpisy i życzenia dla dziecka. 

Długopis do księgi pióro czarne

Ozdobny długopis z piórem

Koperty do zaproszeń i kartek okolicznościowych

Koperty to absolutny must-have, jeśli przygotowujesz zaproszenia na przyjęcie bądź kartki okolicznościowe. Pozwalają zabezpieczyć je przed uszkodzeniem w czasie transportu, a przy tym sprawiają, że całość prezentuje się naprawdę gustownie. Koperty to niezbędne uzupełnienie zarówno kupnych kartek, jak i tych robionych własnoręcznie. W naszej ofercie znajdziesz dwa formaty: C5 oraz K4, które bez problemu dopasujesz do swoich zaproszeń. Koperty wybrane zgodnie z motywem na zaproszeniach pozwolą nadać elegancki wygląd kartkom rozsyłanym bądź wręczanym gościom. Nasze zaproszenia sprzedawane są w zestawach z kopertami, jednak tego rodzaju dodatek możesz śmiało dokupić, np. gdy planujesz wykonać samodzielnie zaproszenia na Chrzest. Koperty kraftowe czy metaliczne na pewno pięknie wypadną podczas organizacji takiej uroczystości.

Wstążki i tasiemki na Chrzest Święty

Jak uatrakcyjnić zaproszenia na Chrzest Twojego dziecka? Bez najmniejszych wątpliwości koperty czy ładny tusz w długopisie spowodują, że kartki wyglądać będą ciekawie i pomysłowo. Możesz też wybrać inne dodatki z naszej oferty. Wspaniałą propozycją są wstążki w najróżniejszych odcieniach. Grubsze i cieńsze tasiemki przewiązane wokół kartek lub przymocowane do nich w inny sposób z pewnością pozwolą urozmaicić efekt końcowy. Możesz swobodnie wybrać wariant dopasowany do wyglądu zaproszeń, dzięki czemu całość ładnie do siebie będzie pasować. Brązowe, srebrne, niebieskie, zielone czy różowe tasiemki satynowe na pewno ładnie wypadną w trakcie przygotowywania uroczystości. Możesz też wybrać inne materiały, jak jedwab czy juta, które także sprawdzą się przy dekoracji zaproszeń.

Tasiemka jedwabna jasnoróżowa

Tasiemka jedwabna w różowym kolorze