Informacja

Nowe produkty

Akwarela z eukaliptusem

Dekoracje ślubne i weselne w botanicznym stylu będą wspaniałym wyborem, który sprawi, że Wasi weselni goście będą wprost nimi oczarowani. Połączenie akwareli z eukaliptusem wpisuje się w najmodniejsze trendy ślubne tego roku. Botaniczny motyw ślubny nie tylko zachwyci gości, ale i sprawi, że Wasze przyjęcie będzie wyglądało jak z bajki. Styl botaniczny to jeden z najpopularniejszych motywów ślubnych w 2024 roku. Zielone dekoracje ślubne dodadzą wnętrzu powiew świeżości i cudownie nawiązują do natury. W kolekcji znajdziecie takie między innymi rzeczy jak księgi gości z botanicznym motywem, drewniane pudełeczko na obrączki, personalizowane zaproszenia ślubne, podziękowania dla gości weselnych, dekoracje ślubne stołu, tablice powitalne czy też tablice rejestracyjne ślubne.

dekoracje stołu ślubnego z motywem akwarela z eukaliptusem

Pomysł na dekorację stołu ślubnego z motywem w stylu botanicznym 

Akwarela z eukaliptusem 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów
 • KSIĘGA gości Ankiety Weselne Akwarela z eukaliptusem KSIĘGA gości Ankiety Weselne Akwarela z eukaliptusem
  39,98 zł
  KSIĘGA gości Ankiety Weselne Akwarela z eukaliptusem

  Przepiękna księga pamiątkowa na wesele z motywem graficznym akwareli z eukaliptusem. Wybieraj album na spirali z laminowaną okładką. Wewnątrz znajdują się ankiety, które można samodzielnie wypełnić na przyjęciu. Księga gości będzie wyjątkową pamiątką z dnia ślubu i wesela na długie lata. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE ślubne na telefon cyfrowe Akwarela z eukaliptusem ZAPROSZENIE ślubne na telefon cyfrowe Akwarela z eukaliptusem
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE ślubne na telefon cyfrowe Akwarela z eukaliptusem
  1 Opinie

  Przepiękne zaproszenia cyfrowe na Ślub z kolekcji akwarela z eukaliptusem. Elegancka grafika w kolorach zielono-złotych prezentuje się bardzo klasycznie. Zaproś swoich gości w efektownej formie. Łatwy i szybki sposób powiadomienia o uroczystości zaślubin. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Akwarela z eukaliptusem (+koperta) ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Akwarela z eukaliptusem (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Akwarela z eukaliptusem (+koperta)

  Szukasz zaproszeń na Ślub, które oczarują Waszych gości oraz dodatkowo będą personalizowane? Zaproszenia ślubne z akwarelowym motywem z eukaliptusowymi gałązkami wyglądają fenomenalnie i olśnią wszystkie zapraszane przez Was osoby.

  12,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Akwarela z eukaliptusem (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Akwarela z eukaliptusem (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Akwarela z eukaliptusem (+sznurek jutowy)
  2 Opinie

  Księga gości weselnych to świetny dodatek. Goście będą mogli wpisać się do księgi tworząc w ten sposób cudowna pamiątkę dla Was z tego dnia. Ozdobiona naklejką z personalizacją w postaci Waszych imion oraz motywem akwareli i gałązek eukaliptusa prezentuje się bardzo elegancko i na pewno zachwyci gości.

  49,98 zł
 • PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem
  39,98 zł
  PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem
  1 Opinie

  Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełeczku podkreśli charakter uroczystości i sprawi radość Rodzicom. Cudowna grafika akwareli z eukaliptusem wpisuje się w trendy sezonu i wygląda wprost rewelacyjnie. Personalizowany tekst prośby o błogosławieństwo oczaruje i wzruszy Rodziców.

  39,98 zł
 • WINIETKA ślubna z nadrukiem Akwarela z eukaliptusem WINIETKA ślubna z nadrukiem Akwarela z eukaliptusem
  1,89 zł
  WINIETKA ślubna z nadrukiem Akwarela z eukaliptusem

  Szukasz pięknych personalizowanych winietek na Ślub? Świetnym wyborem będą winietki z motywem akwareli z eukaliptusem, który idealnie wpisuje się w najmodniejsze trendy tego sezonu. Personalizowane winietki wyglądają bardzo elegancko i estetycznie. Goście będą wprost oczarowani czekającymi na nich przy ich miejscu winietkami.

  1,89 zł
 • MENU weselne DWUSTRONNE Akwarela z eukaliptusem MENU weselne DWUSTRONNE Akwarela z eukaliptusem
  6,49 zł
  MENU weselne DWUSTRONNE Akwarela z eukaliptusem
  1 Opinie

  Menu weselne to świetny sposób by pokazać gości co będzie serwowane na Waszym przyjęciu weselnym. Piękne menu z grafiką akwareli z eukaliptusem wpisuje się w najmodniejsze trendy tego sezonu i zachwyci wszystkich zaproszonych gości. Dwustronne menu wygląda elegancko i gustownie.

  6,49 zł
 • ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 10szt ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 10szt
  24,98 zł
  ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 10szt
  2 Opinie

  Personalizowane zawieszki na wódkę z pięknym i modnym motywem. Idealnie udekorują butelkę i podkreślą wyjątkowość imprezy. Grafika akwareli z eukaliptusem idealnie wpisuje się w najmodniejsze trendy w tym sezonie. Takie zawieszki genialnie sprawdzą się zarówno do udekorowania wódki jak również wina, szampana jak i innych alkoholi.

  24,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem
  39,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem
  2 Opinie

  Piękne drewniane pudełko na obrączki ślubne z serduszkami to genialny wybór. Wykonane z niezwykłą starannością pudełko wspaniale będzie prezentować się z Waszymi obrączkami. Dzięki personalizowanej karteczce z grafiką akwareli z eukaliptusem całe pudełeczko prezentuje się elegancko i będzie idealnym dodatkiem w dniu Waszego Ślubu.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem LUX PUDEŁKO na obrączki Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem LUX
  64,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem LUX

  Niezwykle ważnym elementem każdego Ślubu są obrączki. Jeśli chcesz by prezentowały się elegancko i zachwyciły gości warto wybrać pudełko na obrączki z personalizacją. Takie pudełeczko wspaniale wygląda na zdjęciach i będzie rewelacyjną pamiątką tego wyjątkowego dnia.

  64,98 zł
 • LUSTERKO podziękowanie na wesele dla kobiet Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem LUSTERKO podziękowanie na wesele dla kobiet Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem
  6,98 zł
  LUSTERKO podziękowanie na wesele dla kobiet Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem
  1 Opinie

  Super pomysłem na podziękowanie na wesele dla kobiet będzie eleganckie lusterko, które dzięki swojemu wymiarowi bez problemu zmieści się w torebce. Lustereczko zostało ozdobione motywem akwareli z eukaliptusowymi wstawkami oraz personalizacją w postaci imiona Pary Młodej i daty. To nie tylko piękny, ale również i praktyczny prezent.

  6,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Akwarela z eukaliptusem Z IMIONAMI 20szt KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Akwarela z eukaliptusem Z IMIONAMI 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Akwarela z eukaliptusem Z IMIONAMI 20szt

  Śmietankowe krówki na podziękowanie dla gości na wesele to świetny wybór. Słodkie krówki wywołają uśmiech i oczarują Waszych gości swoim pysznym smakiem. Modna grafika akwareli i eukaliptusowych gałązek znajdująca się na papierkach to jeden z najmodniejszych motywów ślubnych tego sezonu. W zestawie znajduje się 20szt krówek.

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 10szt

  Zastanawiacie się jakie podziękowania dla gości na wesele wybrać? Wspaniałym i smakowitym wyborem będą słodkie mleczne czekoladki. Swoim delikatnym smakiem i strukturą rozpływającą się w ustach pobudzą kubki smakowe i oczarują nawet największego konesera czekolady. Personalizowane papierki z grafiką akwareli z eukaliptusem pięknie dopełni całość.

  29,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie gościom Akwarela z eukaliptusem Z IMIONAMI (bszn) MIÓD na podziękowanie gościom Akwarela z eukaliptusem Z IMIONAMI (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie gościom Akwarela z eukaliptusem Z IMIONAMI (bszn)

  Słodkie podziękowanie dla gości na wesele w postaci naturalnego miodu w eleganckim szklanym słoiczku z personalizowaną etykietką. Taki słoiczek postawiony przy talerzyku czekającym na gościa wygląda cudownie i niezwykle elegancko. Goście bardzo chętnie zabiorą go po uroczystości ze sobą do domu.

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na wesele Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem (bb) SŁOICZEK z cukierkami na wesele Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na wesele Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem (bb)

  Wspaniałym podziękowaniem dla gości na wesele będzie uroczy słoiczek z owocowymi cukierkami. Słoiczek został udekorowany białym materiałowym kapturkiem, który przewiązany jest również białą wstążeczką. Na przodzie słoiczka została umieszczona naklejka z personalizacją oraz grafiką akwareli z eukaliptusem.

  8,98 zł
 • LIZAKI dla gości na wesele Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 10szt (+etykiety) LIZAKI dla gości na wesele Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 10szt (+etykiety)
  29,98 zł
  LIZAKI dla gości na wesele Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 10szt (+etykiety)
  2 Opinie

  Szukasz ciekawego podziękowania dla gości na wesele? Rewelacyjnym pomysłem będą słodkie lizaki o owocowym smaku. Każdy z lizaków posiada naklejkę z grafiką akwareli z eukaliptusem oraz personalizowany tekst. Takie lizaki cudownie będą wyglądać czekając na gości przy nakryciach.

  29,98 zł
 • ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Akwareli z eukaliptusem 100% Handmade ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Akwareli z eukaliptusem 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Akwareli z eukaliptusem 100% Handmade

  Oryginalnym podziękowaniem dla gości na ślub, którym w fenomenalny sposób podziękujesz wszystkim przybyłym na uroczystość osobom będzie ręcznie robiona świeca sojowa o cudownym aromacie. Uroczy szklany słoiczek został ozdobiony naklejką z grafiką akwareli z eukaliptusem oraz personalizacją.

  12,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Akwarela z eukaliptusem (+słomka+wstążka) WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Akwarela z eukaliptusem (+słomka+wstążka)
  24,98 zł
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Akwarela z eukaliptusem (+słomka+wstążka)

  Szukasz ciekawych podziękowań dla gości, które na długo zapadną w ich pamięci? W takim razie ta propozycja jest specjalnie dla Ciebie. Musujące półsłodkie wino na podziękowanie dla gości na wesele sprawdzi się idealnie. Butelka z mrożonego szkła ozdobiona została naklejką z personalizacją oraz modną grafiką akwareli z eukaliptusem dzięki czemu prezentuje...

  24,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto weselne z rączką z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 12szt PUDEŁKA na ciasto weselne z rączką z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto weselne z rączką z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 12szt
  1 Opinie

  Pudełka na ciasto weselne z rączką to świetny pomysł by w nim podarować ciasto Waszym gościom. By całość prezentowała się jeszcze bardziej wyjątkowo w zestawie z pudełkami znajdują się również personalizowane naklejki z grafiką akwareli z eukaliptusem i Waszymi imionami oraz datą.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 12szt PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Akwarela z eukaliptusem 12szt
  2 Opinie

  Pudełka na ciasto weselne to świetny wybór. Piękna grafika akwareli z eukaliptusem zdobiąca naklejkę znajdującą się na górze pudełka zachwyci każdego obdarowanego takim pudełkiem. Takie pudełeczko fenomenalnie sprawdzi się do przekazania gościom słodkiego ciasta w ramach podziękowania weselnego.

  35,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Akwarela z eukaliptusem PUDŁO na koperty z personalizacją Akwarela z eukaliptusem
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Akwarela z eukaliptusem
  1 Opinie

  Pudełko na koperty weselne to świetny sposób by w efektownym stylu zebrać wszystkie koperty podarowane przez gości. Na pudełku znajduje się również naklejka z grafiką akwareli z eukaliptusowymi akcentami. Dzięki czemu całość wpisuje się w najmodniejsze trendy tego sezonu.

  39,98 zł
 • NUMEREK na stół wesele z imionami Białe Kwiaty NUMEREK na stół wesele z imionami Białe Kwiaty
  4,98 zł
  NUMEREK na stół wesele z imionami Akwarela z eukaliptusem
  1 Opinie

  Numerki na stół weselny to świetny pomysł na dekorację, ale również pomoże gościom szybko znaleźć swoje miejsce na uroczystości. Cudowna grafika akwareli z eukaliptusem zdobiąca każdą tabliczkę wspaniale wpisuje się w trendy. Dzięki personalizacji w postaci imion Pary Młodej oraz daty takie numerki wyglądają wyjątkowo i elegancko.

  4,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Akwarela z eukaliptusem INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Akwarela z eukaliptusem
  39,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Akwarela z eukaliptusem
  1 Opinie

  Będziecie mieli księgę gości na swoim weselu? Personalizowana instrukcja do księgi gości w pięknej ramce z grafiką akwareli z eukaliptusem. Taka instrukcja to świetny sposób na zachęcenie gości do wpisywania się do Waszej księgi. Dzięki personalizacji instrukcja będzie wyglądać wyjątkowo i elegancko.

  39,98 zł
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Akwarela z eukaliptusem PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Akwarela z eukaliptusem
  59,98 zł
  PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Akwarela z eukaliptusem
  1 Opinie

  Chcesz efektownie przywitać gości na Waszym weselu? Super pomysłem będzie tablica powitalna z motywem akwareli z eukaliptusem oraz Waszymi imionami i datą uroczystości. Tablice możecie postawić przy wejściu przy pomocy sztalugi lub też powiesić. Taka tablica na pewno zachwyci zaproszonych gości.

  59,98 zł
 • TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Akwarela z eukaliptusem TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Akwarela z eukaliptusem
  69,98 zł
  TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Akwarela z eukaliptusem
  1 Opinie

  Tablica powitalna "Nasza Historia" to wspaniały pomysł na dekoracje wnętrza na przyjęcie weselne. Duży plakat wykonany z najwyższą starannością prezentuje się genialnie przy wejściu do sali. Personalizowana tablica z grafiką akwareli z eukaliptusem rewelacyjnie będzie prezentować się na zdjęciach i spodoba się gościom.

  69,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Akwarela z eukaliptusem PLAN stołów personalizowany Akwarela z eukaliptusem
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Akwarela z eukaliptusem
  1 Opinie

  Personalizowany plan stołów to wspaniały dodatek do dekoracji wnętrza na sale weselną. Dzięki takiemu planowi każdy z zaproszonych gości dokładnie będzie wiedział, które miejsce czeka akurat na niego. Efektowna grafika akwareli z eukaliptusem zdobiąca plan nadaje mu elegancji i cudownie wpisuje się w tegoroczne trendy sezonu.

  79,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Akwarela z eukaliptusem ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Akwarela z eukaliptusem
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Akwarela z eukaliptusem

  Ścianka za Parą Młodą w postaci personalizowanego baneru z imionami Nowożeńców oraz datą uroczystości. Cudowny pomysł na efektowną dekorację wnętrza, która na pewno przyciągnie spojrzenia zaproszonych gości. Dzięki personalizacji taki baner będzie prezentował się wyjątkowo i jedynie w swoim rodzaju.

  99,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Akwarela z eukaliptusem TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Akwarela z eukaliptusem
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Akwarela z eukaliptusem
  3 Opinie

  Przepiękne tablice rejestracyjne na samochód ślubny. Cudowna grafika akwareli z eukaliptusowymi akcentami wspaniale wygląda i dodaje niezwykłej elegancji. Personalizowana tablica z Waszymi imionami będzie wyglądała elegancko i zdecydowanie spodoba się wszystkim gościom.

  16,98 zł
 • DEKORACJE ślubne w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Ślub i Wesele w sklepie >TUTAJ<

 • KIESZONKI na sztućce flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt KIESZONKI na sztućce flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt
  29,98 zł
  KIESZONKI na sztućce flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt

  Wspaniała dekoracja stołu w postaci kieszonek na sztućce z flizeliny. Dekorowane pięknym nadrukiem w modnym stylu w postaci gałązek eukaliptusowych na białym tle. Dzięki swojej uniwersalności pasują na każdą uroczystość, którą urządzasz. W zestawie znajduje się 25szt kieszonek.

  29,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe botaniczne z eukaliptusem 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe botaniczne z eukaliptusem 40x40cm 50szt
  44,98 zł
  SERWETKI flizelinowe botaniczne z eukaliptusem 40x40cm 50szt

  Przepiękne serwetki flizelinowe z modnym motywem botanicznym. Jeden z najmodniejszych wzorów tego sezonu w postaci eukaliptusowych gałązek prezentuje się fenomenalnie na ważnych uroczystościach podkreślając ich wyjątkowy i elegancki charakter. Możesz położyć je na płasko lub złożyć w jakiś wzór. Każda opcja zachwyci zaproszonych gości.

  44,98 zł
 • SERWETKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 33x33cm 20szt

  Piękne serwetki papierowe o wspaniałym botanicznym motywie. Papierowe serwetki to świetny pomysł na dekoracje stołu. Możesz ułożyć je w efektowne kompozycje lub na płasko. Dekorowane olśniewającą grafiką botaniczną w postaci gałązek eukaliptusowych wyglądają elegancko i oryginalnie.

  10,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy botaniczny z eukaliptusem 40cmx24m BIEŻNIK flizelinowy botaniczny z eukaliptusem 40cmx24m
  74,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy botaniczny z eukaliptusem 40cmx24m

  Zastanawiasz się jak udekorować stół na ważną uroczystość by wpisała się w trendy i zachwyciła gości? Flizelinowy bieżnik z nadrukiem eukaliptusowych gałązek wspaniale wpisze się w botaniczne klimaty i bez problemu będzie współgrać z pozostałymi dekoracjami.

  74,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce flizelinowe Eukaliptus szarozielony 25szt KIESZONKI na sztućce flizelinowe Eukaliptus szarozielony 25szt
  35,98 zł
  KIESZONKI na sztućce flizelinowe Eukaliptus szarozielony 25szt
  2 Opinie

  Kieszonki na sztućce to świetny dodatek do dekoracji stołu. Idealnie sprawdzą się na Komunię, urodzinki czy Chrzest dziecka. Możesz dokupić do kieszonek pasujące serwetki i bieżnik z flizeliny, które dodadzą elegancji całości i wspaniale będzie komponował się z innymi dekoracjami.

  35,98 zł
 • BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Eukaliptus szarozielony 40cmx5m BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Eukaliptus szarozielony 40cmx5m
  39,98 zł
  BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Eukaliptus 40cmx5m
  1 Opinie

  Śliczny flizelinowy bieżnik do dekoracji stołu to wspaniały wybór. Jeśli szukasz ciekawej dekoracji stołu na urodziny, Roczek, Chrzest czy Komunię to bieżnik z gałązkami eukaliptusowymi w kolorze szarozielonym będzie genialnym wyborem. Równie fantastycznie sprawdzi się podczas wieczoru panieńskiego czy wesela.

  39,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Białe 25szt KIESZONKI na sztućce Białe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Białe 50 SZTUK

  Białe kieszonki na sztućce to świetna propozycja, by pięknie dopełnić dekorację na stole. Idealnie komponują się z każdymi serwetkami. Świetna jakość i minimalistyczny wygląd pozwalają dowolnie je zaaranżować. Kieszonki pozwolą pięknie i elegancko podać sztućce.

  24,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów

Akwarela z Eukaliptusem - botaniczna kolekcja na wesele

Eukaliptus stanowi chętnie wybierany motyw na różnego rodzaju przyjęcia. Nierzadko pojawia się na weselach w botanicznej odsłonie i dlatego właśnie powstała malownicza kolekcja Akwarela z Eukaliptusem. Modny motyw wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły zachwyca swoim niebanalnym wyglądem. Subtelna, zielona grafika prześlicznie prezentuje się na białym tle, a czarna, ozdobna czcionka jest dzięki temu dobrze czytelna. W skład kolekcji wchodzą stylowe dekoracje sali, stołu czy samochodu. Do ozdób dopasowane zostały również praktyczne akcesoria w postaci zaproszeń, menu, pudełek na obrączki, a nawet podziękowań. Dzięki tak szerokiej gamie produktów możecie z łatwością przygotować uroczystość, która zachwyci wszystkich gości!

Dekoracje botaniczne na wesele

Ozdoby weselne z motywem eukaliptusa można wykorzystać zarówno do ubrania wnętrz, jak i plenerów. Powitalny plakat z imionami Pary Młodej jest świetnym przykładem dekoracji, która sprawdzi się na każdego rodzaju uroczystości. Taką ozdobę ustawić można przy wejściu lub zawiesić na ścianie, dzięki czemu z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich osób przybyłych na wesele. Personalizowane dekoracje są aktualnie hitem na przyjęciach, dlatego to niezawodne rozwiązanie na Wasz wielki dzień. Idealną ozdobą sali czy ogrodu będzie też tablica z datami czy plan stołów. Każda z dekoracji posiada piękny motyw i dopasowaną czcionkę, które cudownie się ze sobą komponują. Wasi goście będą zachwyceni tak przygotowaną aranżacją. 

Plan stołów akwarela z eukaliptusem

Plan stołów z motywem eukaliptusa

Akcesoria i dodatki na przyjęcie weselne

Do botanicznego wystroju dobrze jest dobrać akcesoria, dzięki którym przyjęcie nabierze jeszcze bardziej unikalnego charakteru. Znakomitym przykładem tego rodzaju produktu jest księga gości. Album przewiązany jutowym sznurkiem idealnie wpisuje się w najnowsze trendy, a pięknie wykonana okładka zawiera dodatkowo datę i imiona Pary Młodej. Spersonalizowaną księgę gości dobrze jest umieścić w dobrze dostępnym miejscu. Obok stanąć może instrukcja w ramce, która zachęci zebrane osoby do pozostawienia pomysłowych wpisów i zdjęć na kartkach albumu. W ten sposób zyskacie rewelacyjną pamiątkę na całe życie! Zamiast klasycznej księgi gości możecie też wybrać ankiety weselne, które dodatkowo uatrakcyjnią wygląd albumu.

Księga gości ankiety akwarela z eukaliptusem

Personalizowana księga gości z ankietami weselnymi

Personalizowane podziękowania dla gości weselnych 

W naszej botanicznej kolekcji nie mogło zabraknąć drobnych upominków, dzięki którym w ciekawy sposób podziękujecie gościom za przybycie na uroczystość. Takie prezenciki najlepiej jest ułożyć przy nakryciach zebranych osób - dzięki temu nikt ich nie przegapi! Jakie produkty najlepiej sprawdzają się na podziękowania? Zdecydowanie hitem są różnego rodzaju słodkości. Śmietankowe krówki z imionami Pary Młodej stanowią jeden z najpopularniejszych upominków weselnych. Goście w każdym wieku chętnie poczęstują się takimi smakołykami. Wśród sprawdzonych rozwiązań znalazły się też mleczne czekoladki czy słoiczki z miodem. Wszystkie słodkości z podziękowaniem ozdobione zostały botanicznym motywem, który pozwala bez problemu dopasować je do motywu przewodniego.