Informacja

Nowe produkty

Zabawy na Baby Shower

Zabawy na Baby Shower pozwolą na miłe spędzenie czasu. Są najchętniej wybieranymi dodatkami na Baby Shower. Najmodniejsze są trwałe kart do gry z różnymi pytaniami dzięki którym można dowiedzieć się czegoś na temat maluszka oraz jego mamy. Popularną zabawą na Baby Shower jest quiz dla Przyszłej Mamy, który zawiera pytania dotyczące wychowania i pielęgnacji maluszka. Kategoria ta zawiera gry na Baby Shower, które z pewnością spodobają się przyszłej mamie. Zobaczcie też koniecznie gadżety do zdjęć, dzięki którym można w zabawny sposób zachować wspomnienia tego przyjęcia. W internecie znajdziecie również wiele zabaw na Baby Shower do druku. Jeśli jednak zależy Wam na odpowiedniej jakości i pięknych wzorach polecamy zakupić zabawy z naszej strony internetowej.

Zabawy na Baby Shower 

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Zabawy na Baby Shower - co to?

Zabawy na Baby Shower to jeden z najważniejszych elementów przyjęcia. Wspólna atrakcja wprowadza wyjątkowy klimat i atmosferę, dzięki której Wasze przyjęcie będzie niezapomniane. Warto zaopatrzyć się w gry i ankiety, które umilą czas podczas uroczystości. Świetnym gadżetem będą również akcesoria do pamiątkowych zdjęć. Możecie zdecydować się na śmieszne okulary, napisy. Wprowadzenie takich atrakcji z pewnością zachwyci Waszych najbliższych i pozwoli Wam stworzyć magiczne przyjęcie. 

Zabawy na Baby Shower

Świetnym pomysłem na urozmaicenie Waszego przyjęcia będzie zaopatrzenie się w ankiety lub certyfikat dla Przyszłej Mamusi. Jest to idealne rozwiązanie, jeżeli chcecie wprowadzić nieco zabawy i przyjemnej atmosfery na Waszą uroczystość. Ankieta na Baby Shower “Jakie będzie Twoje dziecko?”  będzie genialnym rozwiązaniem i ciekawym pomysłem na nieco rozrywki. Na pięknych, subtelnych kartach znajdują się pytania dotyczące przyszłości maluszka, jego wyglądu czy kariery. Przybyli goście uzupełniają karty własnymi odpowiedziami, dzięki czemu starają się przewidzieć przyszłość dziecka. Całość utrzymana jest w bardzo subtelnym i delikatnym stylu, dzięki czemu będzie świetnym rozwiązaniem na przyjęcie Baby Shower. Na karcie występuje grafika dziecka w nosidełku oraz wiele gadżetów, ściśle związanych z maleństwem jak smoczek, grzechotka. Ankieta świetnie podkreśla charakter uroczystości i na pewno będzie świetną rozrywką. 

Zabawa na Baby Shower

Zabawy na Baby Shower - ankieta

Zabawa na Baby Shower

Zabawa na Baby Shower - ankieta dla przyszłej mamy

Gadżety do zdjęć na Baby Shower

Na pewno chcecie posiadać wspaniałe pamiątki po tym ważnym dniu. Wspaniałym pomysłem, by Wasze fotografie prezentowały się znakomicie, będzie zaopatrzenie się w wyjątkowe gadżety. Mogą to być zabawne okulary, śmieszne napisy, podkreślające charakter uroczystości lub szarfa dla Przyszłej Mamusi, dzięki której będzie czuła się wyjątkowo. Jeżeli postanowiliście nie poznawać płci dziecka przed porodem, świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w gadżety Boy or Girl. Wśród nich występuje wiele elementów dekoracyjnych w kolorze różowym i błękitnym oraz z napisami określającymi płeć dziecka. Gwarantujemy Wam, że decydując się na takie akcesoria, wszystkie zdjęcia wyjdą cudownie i staną się piękną pamiątką na lata. Jeżeli chcecie, by Wasza bohaterka dnia czuła się jeszcze bardziej wyjątkowo, możecie podarować jej w prezencie szarfę z napisem „Przyszła Mama”. Personalizacja imieniem ciężarnej sprawia, że dodatek jest bardzo oryginalny i unikatowy. Po uroczystości szarfa może stać się wspaniałą pamiątką, dzięki której ciężarna będzie mogła wracać wspomnieniami do tego dnia jeszcze przez długi czas.  

Gadżety do zdjęć na Baby Shower

Gadżety do zdjęć na Baby Shower