Informacja

Nowe produkty

Promocje

Lizaki na Chrzest

Podziękowania na Chrzest lizaki mogą być pomysłem na  słodkie podziękowanie dla gości. Duże okrągłe lizaki czy te w kształcie serca? Wszystkie prezentują się pięknie na uroczystych nakryciach. Są również dodatkową dekoracją stołu na Chrzest. Naklejki na lizaki na Chrzest są personalizowane  imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki nim lizak może być również pamiątką tego dnia. Jeśli chcecie podarować gościom coś więcej polecamy ciasteczka z wróżbą oraz cukierki na Chrzest, które można włożyć do ozdobnych pudełeczek.

Lizaki na Chrzest 

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Podziękowania dla gości na Chrzest

Podziękowania dla gości na Chrzest to bardzo ważny element przyjęcia. Wręczenie drobnych upominków jest wspaniałym sposobem na wyrażenie wdzięczności za przybycie zgromadzonych gości. Co najlepiej podarować swoim gościom? Największą popularnością wśród drobnych podziękowań dla gości na Chrzest cieszą się różnorodne wyroby cukiernicze: krówki, czekoladki na Chrzest, cukierki oraz inne słodycze.

Lizaki na Chrzest - podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości za przybycie w formie lizaków są równie popularne wśród organizujących przyjęcia na Chrzest. Oryginalnym prezentem dla gości są kolorowe lizaki z naszego sklepu z motywem Złotych stópek, które są zapakowane w białe tekturowe opakowania ze złotymi zdobieniami oraz grafiką i napisami po obu stronach: “Chrzest Święty” oraz “Dziękujemy”. W środku pięknego opakowania goście znajdą kolorowe lizaki o smaku owocowym. Do lizaków można dokupić cudowne ozdobne kokardki, które dodatkowo wzbogacą wygląd upominków dla gości na Chrzest w formie lizaków. Bardzo popularne są także lizaki w kształcie serca, które są niezwykle urocze i pasują do niemal każdej uroczystości. Do każdego lizaczka dołączony jest drobny, ozdobny bilecik personalizowany, zdobiony napisem: “Chrzest Święty”. Można oczywiście dowolnie wybrać ze względu na specyfikę przyjęcia bilecik w odpowiednim wariancie kolorystycznym - niebieski dla chłopca oraz różowy dla dziewczynki. 

Lizaki na Chrzest

Lizaki na Chrzest - złote stópki

Lizaki na Chrzest chłopca

Podziękowanie dla gości na Chrzest chłopca jest rewelacyjnym pomysłem na obdarowanie zgromadzonych gości na uroczystości Chrztu Świętego pewnymi drobiazgami. Lizaki jako podziękowania to wspaniały i oryginalny sposób na wyrażenie wdzięczności za obecność. W naszym sklepie posiadamy ofertę skierowaną do rodziców chrzczących chłopców. Są to kolorowe lizaki z naklejkami w odcieniach błękitu, które perfekcyjnie wpisują się w aranżację przestrzeni. Najbardziej popularny jest motyw Błękitnego Aniołka, który jest niezwykle uroczy. Na etykiecie można umieścić spersonalizowane dane w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości Chrztu. Jest to rewelacyjny sposób na ugoszczenie zebranych. 

Lizaki na Chrzest chłopca

Podziękowania na Chrzest chłopca lizaki

Lizaki na Chrzest dziewczynki

Podziękowania dla gości na Chrzest dziewczynki w formie lizaków może być wspaniałym elementem dekoracji. W naszym sklepie proponujemy warianty kolorystyczne związane z różem dla dziewczynki. Jedną z przykładowych serii jest motyw Różowy Aniołek, który jest niezwykle uroczy i dziewczęcy dzięki wstawkom w kolorze różowym. Są one opatrzone naklejką na lizaki na Chrzest, którą można spersonalizować imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Będą eleganckim dodatkiem przy nakryciach gości, ponieważ nie trzeba ich wręczać osobiście każdemu z osobna. 


Lizaki na Chrzest dziewczynki
Lizaki dla gości - propozycja na Chrzest dziewczynki