Nowe produkty

Lizaki na Chrzest

Podziękowania na Chrzest lizaki mogą być pomysłem na  słodkie podziękowanie dla gości. Duże okrągłe lizaki czy te w kształcie serca? Wszystkie prezentują się pięknie na uroczystych nakryciach. Są również dodatkową dekoracją stołu na Chrzest. Naklejki na lizaki na Chrzest są personalizowane  imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki nim lizak może być również pamiątką tego dnia. Jeśli chcecie podarować gościom coś więcej polecamy ciasteczka z wróżbą oraz cukierki na Chrzest, które można włożyć do ozdobnych pudełeczek.

Lizaki na Chrzest Jest 31 produktów.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
 • LIZAK podziękowanie na Chrzest w płaskim kartoniku Złote Stópki
  1,98 zł
  LIZAK podziękowanie na Chrzest w płaskim...

  Oryginalne podziękowanie dla gości na Chrzest Święty w formie lizaka. Kolorowy lizak zamknięty jest w ozdobnym tekturowym opakowaniu. Zdobiony grafiką złotych stópek idealnie pasuje na uroczystość Chrztu Świętego. Mały upominek przypadnie do gustu wszystkim zaproszonym gościom.

  1,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Złoty Wózeczek (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Złoty Wózeczek...

  Kolorowe, słodkie lizaki to podziękowanie, które z pewnością przypadnie do gustu wielu zaproszonym gościom. Personalizowane naklejki z imieniem dziecka oraz grafiką złotego wózeczka sprawiają, że lizaki nabierają indywidualnego charakteru. Prezent spodoba się nawet najmłodszym gościom. Dodatkowo można przewiązać je kokardkami w dowolnym kolorze.

  18,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Komunia/Chrzest Lily of the Valley (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Komunia/Chrzest Lily...

  Kolorowe lizaki o słodkim, owocowym smaku pozwolą w uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest lub Komunię dziecka. Lizaki ozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i elegancką grafiką gałązki konwalii zachwycą najbliższych.

  18,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Zapach Piwonii (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Zapach Piwonii...

  Owocowe lizaczki sprzedawane w komplecie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka to wspaniały upominek dla gości na Chrzest i Komunię. Samoprzylepne etykiety zdobione są również przepiękną grafiką kwiatów piwonii, napisem Dziękuję oraz datą uroczystości. Lizaczki wspaniale prezentują się przy nakryciach lub na talerzach gości.

  18,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Złote Stópki (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Urocze...

  Cudowne, słodkie lizaki owocowe w komplecie z personalizowanymi naklejkami to wspaniały pomysł na drobny upominek dla gości. Personalizowane naklejki zawierają elegancki nadruk złotych stópek, który idealnie wpasuje się do uroczystości z okazji Chrztu Świętego. 

  18,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowy Wózeczek (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest...

  Przepyszne lizaki owocowe z personalizowaną naklejką to świetny wybór na drobny upominek personalizowany na podziękowanie dla gości. Na naklejce nadrukowany jest motyw z różowym wózeczkiem i kwiatami, który idealnie sprawdzi się na przyjęciach z okazji Chrztu Świętego dla dziewczynek. 

  18,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Błękitny Wózeczek (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest...

  Przepyszne lizaki w owocowych smakach z personalizowaną naklejką to niepowtarzalny upominek dla gości! Motyw błękitnego wózeczka na naklejkach świetnie wpasuje się przyjęcia dla chłopców. Całość prezentuje się rewelacyjnie, polecamy!

  18,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Niebieski Aniołek 10szt (+etykiety z imieniem)
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest...

  Przepiękne lizaki w zestawie z personalizowaną naklejką to wspaniała opcja drobnego upominku dla gości! Na naklejce nadrukowany jest mały chłopiec z kolekcji Niebieski Aniołek i imię dziecka. Całość wygląda niesamowicie!

  18,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowy Aniołek 10szt (+etykiety z imieniem)
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowy...

  Jak efektownie podziękować gościom za przybycie na uroczystość? Cudownym upominkiem będą słodkie lizaczki z personalizacją. Naklejka dołączona do lizaków składa się z przepięknej grafiki z małą dziewczynką i z imienia dziecka. Całość prezentuje się niezwykle oryginalnie!

  18,98 zł
 • https://www.zlotyaniol.pl/sklep,140,15350,lizaki_smaki_dzieci_stwa_chlopiec_w_kwiatach_etykiety_z_imieniem_10szt.htm
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chłopiec w...

  Słodkie, kolorowe lizaki pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie. Do słodkości dołączona jest etykieta z imieniem dziecka, zdobiona grafiką chłopca w kwiatach. Taki sposób podziękowania przypadnie do gustu nawet tym najmłodszym gościom.

  18,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Komunia w Srebrze (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Komunia i Chrzest...
  1 Opinie

  Słodkie, kolorowe lizaki zachwycą wszystkich gości =. Jeśli podarujecie zaproszonym personalizowane lizaki na pewno na ich twarzach pojawi się uśmiech. Będzie to niespodzianka nawet dla tych najmłodszych. Lizaki posiadają etykietkę z imieniem dziecka oraz modną grafiką srebrnej koronki.

  18,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowe Serce (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest i...

  Okrągłe lizaki będą miłą niespodzianką dla gości na Chrzest Święty lub Komunię. Dekorowane etykietką z grafiką kwiatowego serduszka oraz imieniem dziecka i datą uroczystości. Lizaki można położyć obok nakryć gości jako dodatkowa dekoracja stołu.

  18,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na...

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest i Komunię dziecka w postaci przepięknych lizaków z motywem czerwonego serca. Słodkie lizaki sprzedawane są w komplecie z bilecikami w kształcie kółka oraz personalizowaną naklejką z uroczą grafiką kwiatów piwonii i imieniem dziecka. Całość przewiązana ozdobną wstążką prezentuje się rewelacyjnie!

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest Złote Stópki (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest...

  Przepyszne słodkie lizaki to cudowny sposób na podziękowanie przybyłym gościom!  W komplecie z lizaki znajdują się personalizowane bileciki z motywem złotych stópek. Całość przewiązana jest delikatną kokardą. Zestaw prezentuje się niezwykle wyjątkowo!

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest Różowy Wózeczek (+bileciki z imieniem) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest...

  Cudowne, przepyszne lizaczki z sercem to idealna propozycja na podziękowanie dla gości. Do lizaków dołożony jest drobny bilecik personalizowany, który dodaje całości unikalnego charakteru. Lizaki są przepyszne i prezentują się znakomicie!

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest Błękitny Wózeczek (+bileciki z imieniem) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest...

  Przeuroczy lizak z sercem to wspaniała propozycja na drobny upominek dla gości. Do lizaka dołączony jest personalizowany bilecik z imieniem dziecka i nadrukiem niebieskiego wózeczka. Taki lizak to przepiękna ozdoba, a zarazem słodki upominek!

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Srebrno-Złota Komunia i Chrzest (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem...

  Piękne, duże lizaki to popularna forma podziękowań dla gości na Chrzest.  Słodkość z motywem serca znajduje się na drewnianym patyczku. Dzięki temu upominek nabiera eleganckiego charakteru. Ozdobione są dodatkowym bilecikiem z imieniem dziecka oraz datą uroczystości, personalizowane delikatną srebrno-złotą grafiką.

  39,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  19,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko na Chrzest/Komunię...

  Urocze lizaki w kształcie serca pozwolą w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność i podziękują gościom za przybycie na Chrzest czy Komunię dziecka. Lizaczki sprzedawane w komplecie z bilecikiem w kształcie kółka i naklejką z imieniem dziecka, które ozdobione są przepiękną grafiką kwiatów piwonii.

  19,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Srebrno-Złota Komunia i Chrzest (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  19,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko Srebrno-Złota...

  Przepyszne, owocowe lizaki przypadną do gustu nie tylko tym najmłodszym. Podziękowanie w formie lizaka idealnie sprawdzi się jak drobne podziękowanie dla gości na Chrzest. Udekorowane są personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz datą. Ich forma pozwala ułożyć je wraz z dekoracją na stole.

  19,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko na Chrzest Różowy Wózeczek (+bileciki z imieniem) 10szt
  19,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko na Chrzest Różowy...

  Prześliczne lizaczki w kształcie serca to niesamowita ozdoba, ale również wspaniały upominek na podziękowanie dla gości. Do lizaków dołączony jest personalizowany bilecik z motywem różowego wózeczka. Takie lizaki świetnie sprawdzą się na przyjęciu dla dziewczynki. 

  19,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko na Chrzest Błękitny Wózeczek (+bileciki z imieniem) 10szt
  19,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko na Chrzest...

  Przepyszny, słodki lizaki owocowe w kształcie serca to cudowna propozycja na podziękowanie dla przybyłych gości. Lizaki są w zestawie z personalizowanym bilecikiem, dzięki czemu prezentują się bardzo oryginalnie. Bilecik z nadrukiem błękitnego wózeczka świetnie sprawdzi się na przyjęciach z okazji Chrztu chłopca. 

  19,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Komunia i Chrzest w Srebrze (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  19,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko Komunia i Chrzest...

  Słodkie lizaki w kształcie serca to wyjątkowy pomysł podziękowania dla gości. Ozdobione grafiką srebrnej koronki pasują zarówno na Chrzest jak i Komunię. Sprawią wiele przyjemności nawet tym najmłodszym gościom.

  19,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
 • LIZAKI smaki dzieciństwa na Chrzest Anioł Stróż (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI smaki dzieciństwa na Chrzest Anioł...

  Lizaki jako podziękowanie dla gości na Chrzest. Każdy lizak posiada ozdobną naklejkę z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Będzie to z pewnością niespodzianka dla obdarowanych gości, nawet tych najmłodszych. Lizaki najlepiej prezentują się ułożone przy nakryciach gości.

  18,98 zł
 • LIZAKI urocze serduszko na Chrzest Anioł Stróż (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  19,98 zł
  LIZAKI urocze serduszko na Chrzest Anioł...

  Lizaki w kształcie serduszka na Chrzest to wyjątkowy upominek dla wszystkich zaproszonych gości. Do każdego lizaka dołączony jest bilecik oraz naklejka personalizowana imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Lizaki będą miła niespodzianką, która wywoła wiele radości.

  19,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest Anioł Stróż (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest...

  Lizaki na podziękowanie dla gości z okazji Chrztu Świętego. Dekorowane ozdobnym bilecikiem oraz naklejką z imieniem dziecka oraz datą mogą być również pamiątka tego dnia. Duży lizak z motywem serca to piękną propozycja podziękowania.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Gałązka Eukaliptusa (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Gałązka...

  Podziękowanie dla gości w formie słodkich lizaków. Do każdego podziękowania dołączony jest bilecik oraz personalizowana naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Lizaki będą miłą niespodzianką dla zgromadzonych gości oraz pomogą podziękować za udział w uroczystości.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa...

  Słodkie podziękowania dla gości za udział w uroczystości. Do każdego kolorowego lizaka dołączona jest naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Lizaki możesz ułożyć obok nakryć gości lub wręczyć im osobiście. Taki upominek sprawi wiele radości wszystkim obdarowanym.

  18,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na Chrzest z sercem Gałązka Eukaliptusa (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Chrzest z sercem...

  Lizaki jako podziękowanie dla gości na Chrzest. Lizaki dekorowane są personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Grafika eukaliptusa sprawia, że podziękowania wpisują się w najnowsze trendy. Lizaki spodobają się nawet tym najmłodszym gościom.

  39,98 zł
 • LIZAKI na Chrzest Smaki Dzieciństwa Gałązka Eukaliptusa (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI na Chrzest Smaki Dzieciństwa...

  Podziękowania dla gości w formie kolorowych lizaków. Do każdej słodkości dołączona jest naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Lizaki można podarować gościom po skończonym przyjęciu.

  18,98 zł
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Podziękowania na Chrzest lizaki

Podziękowania dla gości na Chrzest to bardzo ważny element przyjęcia. Wręczenie drobnych upominków jest wspaniałym sposobem na wyrażenie wdzięczności za przybycie zgromadzonych gości. Co najlepiej podarować swoim gościom? Największą popularnością wśród drobnych podziękowań dla gości na Chrzest cieszą się różnorodne wyroby cukiernicze: krówki, czekoladki na Chrzest, cukierki oraz inne słodycze.

Lizaki na Chrzest - podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości za przybycie w formie lizaków są równie popularne wśród organizujących przyjęcia na Chrzest. Oryginalnym prezentem dla gości są kolorowe lizaki z naszego sklepu z motywem Złotych stópek, które są zapakowane w białe tekturowe opakowania ze złotymi zdobieniami oraz grafiką i napisami po obu stronach: “Chrzest Święty” oraz “Dziękujemy”. W środku pięknego opakowania goście znajdą kolorowe lizaki o smaku owocowym. Do lizaków można dokupić cudowne ozdobne kokardki, które dodatkowo wzbogacą wygląd upominków dla gości na Chrzest w formie lizaków. Bardzo popularne są także lizaki w kształcie serca, które są niezwykle urocze i pasują do niemal każdej uroczystości. Do każdego lizaczka dołączony jest drobny, ozdobny bilecik personalizowany, zdobiony napisem: “Chrzest Święty”. Można oczywiście dowolnie wybrać ze względu na specyfikę przyjęcia bilecik w odpowiednim wariancie kolorystycznym - niebieski dla chłopca oraz różowy dla dziewczynki. 

Lizaki na Chrzest

Lizaki na Chrzest - złote stópki

Lizaki na Chrzest chłopca

Podziękowanie dla gości na Chrzest chłopca jest rewelacyjnym pomysłem na obdarowanie zgromadzonych gości na uroczystości Chrztu Świętego pewnymi drobiazgami. Lizaki jako podziękowania to wspaniały i oryginalny sposób na wyrażenie wdzięczności za obecność. W naszym sklepie posiadamy ofertę skierowaną do rodziców chrzczących chłopców. Są to kolorowe lizaki z naklejkami w odcieniach błękitu, które perfekcyjnie wpisują się w aranżację przestrzeni. Najbardziej popularny jest motyw Błękitnego Aniołka, który jest niezwykle uroczy. Na etykiecie można umieścić spersonalizowane dane w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości Chrztu. Jest to rewelacyjny sposób na ugoszczenie zebranych. 

Lizaki na Chrzest chłopca

Podziękowania na Chrzest chłopca lizaki

Lizaki na Chrzest dziewczynki

Podziękowania dla gości na Chrzest dziewczynki w formie lizaków może być wspaniałym elementem dekoracji. W naszym sklepie proponujemy warianty kolorystyczne związane z różem dla dziewczynki. Jedną z przykładowych serii jest motyw Różowy Aniołek, który jest niezwykle uroczy i dziewczęcy dzięki wstawkom w kolorze różowym. Są one opatrzone naklejką na lizaki na Chrzest, którą można spersonalizować imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Będą eleganckim dodatkiem przy nakryciach gości, ponieważ nie trzeba ich wręczać osobiście każdemu z osobna. 


Lizaki na Chrzest dziewczynki
Lizaki dla gości - propozycja na Chrzest dziewczynki

Zobacz wszystkie propozycje prezentów i upominków dla gości w kategorii DLA CHRZESTNYCH I GOŚCI:

Prośby o zostanie chrzestnym

Podziękowania dla chrzestnych

Czekoladki na Chrzest

Ciasteczka z wróżbą na Chrzest

Lizaki na Chrzest

Miód na upominki na Chrzest

Krówki na Chrzest

Migdały i cukierki na Chrzest

Inne podziękowania dla gości na Chrzest

Dodatki do upominków

Pudełeczka i woreczki na upominki

Pudełka na ciasto