Nowe produkty

Komunia w srebrze

Jedne z najpopularniejszych dekoracji komunijnych, wśród których znalazły się serwetki i bieżniki ze srebrną koronką. Kolekcja komunijna White Dream to bardzo elegancka propozycja, która pozwoli kompleksowo udekorować stół i wnętrze na uroczystość komunijną. Dekoracje i ozdoby na Pierwszą Komunię zdobione koronką i ornamentem plasują się na liście najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przez rodziców dzieci przystępujących do sakramentu Pierwszej Komunii.

Komunia w srebrze 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 44 elementów

Biel jako motyw przewodni imprezy Komunijnej

Kolor biały jest najjaśniejszą z barw i rozjaśnia pozostałe kolory. Biel utożsamiana jest z czystością i niewinnością. Symbolika ta jest bardzo wyraźna podczas uroczystości kościelnych. Biel jest symbolem nowego początku. Ten kolor utożsamiany jest także z dobrem. To sprawia, że biel jest najpopularniejszym kolorem stosowanym w przygotowywaniu dekoracji na Komunię. Dzięki niemu dekoracje pięknie się prezentują i wprowadzają na salę aurę duchowności i odświętności. Kolekcja White Dream została zainspirowana ponadczasową bielą i jej naturalnym pięknem.

Klimatyczne dekoracje – świece na stół komunijny

Dekoracje na Komunię powinny pasować do siebie. Najlepiej jeśli mają jakiś wspólny motyw przewodni lub kolor, wtedy stworzą spójną pięknie prezentującą się kompozycję. Najpopularniejszym kolorem dekoracji komunijnych jest biel, która wprowadza na przyjęcie komunijne atmosferę odświętności i duchowości. Jeśli zdecydujecie się na zakup białych świec na imprezę komunijną, będą pięknie prezentować się na stole i pasować będą do reszty białych dekoracji komunijnych. Fantastyczne białe świece z luksusową i ciekawą fakturą dodadzą sali blasku i ciepła. Delikatny połysk świec pozwoli pięknie udekorować stół komunijny. Świece wspaniale prezentują się w szklanych świecznikach i udekorowane żywymi białymi kwiatami. Biel świec sprawia, że są ponadczasowe i pięknie pasują do każdej aranżacji.

Zapachowe świece na KomunięZapachowe świece na Komunię

Piękne dekoracje stołu – delikatne wizytówki z motywem koronki

Biel symbolizuje doskonałość i duchowość. Sprawia to, że jest idealnym kolorem do aranżacji dekoracji komunijnych. Akcesoria w białym kolorze prezentują się klasycznie i elegancko. Nowoczesności mogą dodać im dodatki w postaci kwiatowych koronek. Do dekoracji stołu przydadzą się z pewnością wizytówki dla gości komunijnych. Przepiękne wizytówki komunijne ze srebrnym motywem to wspaniała propozycja na dekorację stołu komunijnego. Dzięki takim wizytówkom, ciekawie urozmaicicie przestrzeń przy stole oraz dopełnicie całej aranżacji w kolorach bieli. Ornamentowe srebrne wzory pięknie prezentują się na stole komunijnym i z pewnością zachwycą gości swoim wyglądem. Z pomocą takich wizytówek rozmieścisz gości przy stole w elegancki sposób.

winietki z nazwiskami gościWinietki z nazwiskami gości - propozycja na Komunię

Zachowanie wspaniałych wspomnień – elegancka księga gości komunijnych

Piękne wspomnienia, z tak ważnej uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, należy zachować w wyjątkowy sposób. W tym celu genialnie sprawdzi się księga pamiątkowa, do której goście mogą dodawać swoje życzenia oraz zdjęcia z uroczystości. Kolekcja komunijna White Dream ma w swojej propozycji śliczną księgę pamiątkową w białym kolorze oraz srebrnymi dodatkami. Ta księga gości to kwintesencja subtelnej elegancji i klasyki w oryginalnym wydaniu. Biel dodatków w połączeniu z delikatnymi srebrnymi zdobieniami sprawia, że księga prezentuje się wyjątkowo. Nowoczesna księga gości na wpisy z życzeniami oraz zdjęcia jest doskonałą pamiątką z okazji uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Księga pamiątkowa posiada dekoracyjne zdobienia w postaci tłoczonych wzorów oraz subtelną dekorację w postaci satynowej tasiemki i cyrkonii.

księga gości komunijnych srebrnaKsięga gości komunijnych w odcieniach srebra