Informacja

Nowe produkty

Lily of the Valley

Wszystkim tym którzy uwielbiają minimalizm polecamy dekoracje z delikatną gałązką. Sala na Pierwszą Komunię Święta ozdobiona dekoracjami w biało-zielonej tonacji doda uroku każdemu przyjęciu. Kolekcja posiada bogatą ofertę produktów, dzięki którym można skompletować cały wystrój. Dekoracje komunijne z gałązką sprawią, że sala nabierze świeżości i klasy. Uniwersalność motywu sprawia, że pasuje on na Komunię zarówno dziewczynki jak i chłopca. Dzięki modnej grafice i idealnemu dopasowaniu do siebie dodatków sala na pewno oczaruje wszystkich zebranych gości.

dekoracje komunijne z delikatną gałązką

Pomysł na dekoracje stołu w delikatnej odsłonie z motywem gałązki 

Lily of the Valley 

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Jak urządzić przyjęcie komunijne w minimalistycznym stylu?

Minimalizm jest odpowiedzią na czasy pełne konsumpcjonizmu. Minimalistyczny styl życia pomaga ludziom bazować na tym kim są, a nie na tym co posiadają. Niektórzy kojarzą minimalizm z wolnością. Minimalizm zakłada, że zmiana organizacji otoczenia, ułatwia uporządkowanie całego życia. Odrzucając ze swojego życia niepotrzebne dodatki, możemy się otworzyć na nowość, skupić na najważniejszych celach, poprawić relacje z innymi. Duch minimalizmu, o którym wspomniano, oddany został w przygotowaniu kolekcji Lily of the Valley.

Minimalistyczne ozdoby tortu – delikatne opłatki na tort

Pozbycie się męczącego nadmiaru, którego nie potrzebujemy, uwalnia i pozwala skupić się na tym co istotne tego wyjątkowego dnia – Pierwsza Komunia Święta naszego dziecka. Najczęstszym elementem świętowania tego wyjątkowego dnia jest tort. Minimalistyczny tort w białym kolorze będzie prezentował się pięknie, jeśli jedyną ozdobą jakiej użyjemy będzie delikatny opłatek komunijny z elegancką i lekką grafiką. Drobne i delikatne elementy prezentują się nowocześnie i elegancko. Prześliczna ozdoba tortu komunijnego w postaci personalizowanego opłatka idealnie udekoruje ciasto. Opłatek to bardzo prosta e obsłudze dekoracja, a jednocześnie niebywale efektowna. Personalizowane dodatki nadadzą wyjątkowego znaczenia oraz sprawią, że dziecko będzie czuć się wyjątkowo. I to właśnie ono powinno być w centrum zainteresowania tego dnia.

Opłatek personalizowany lily of the valley

Modny opłatek na tort - propozycja na I Komunię Świętą

Eleganckie i modne podziękowania dla gości za przybycie – słodkie czekoladki w minimalistycznym stylu

Nadmiar rzeczy może przytłaczać i sprawiać, że poświęcamy im zbyt dużo czasu, zamiast wykorzystać ten czas na relacje. Gościom wypada podziękować za poświęcony czas i za to, że chcieli z nami spędzić ten wyjątkowy dzień. Drobne upominki w postaci czekoladek z delikatną, lecz bardzo efektowną grafiką, z pewnością przypadną do gustu Twoim gościom. Praktyczne słodycze nie będą stanowiły dla gości niepotrzebnego nadmiaru. Personalizowana czekoladka z imieniem dziecka o wyjątkowym mlecznym smaku to idealna propozycja na podziękowania dla gości. Czekoladka jest zdobiona w minimalistycznym stylu, wyłącznie gałązką konwalii, dzięki czemu prezentuje się ona wspaniale. Tego dnia powinniśmy skupić się na naszych bliskich, więc warto zaskoczyć ich taką słodką niespodzianką.

Belgijske czekoladki na komunię

Belgijskie czekoladki - personalizowana propozycja na Komunię

Praktyczne akcesoria na Komunię – eleganckie pudełka na ciasto

W duchu minimalizmu leży także niemarnowanie jedzenia. Po rodzinnych imprezach zazwyczaj zostaje go mnóstwo i chcemy się podzielić nim z gośćmi. Warto do tego celu przygotować efektowne pudełka na ciasto, które możemy wręczać z poczęstunkiem pozostałym po przyjęciu komunijnym. Pudełka są utrzymane w nowoczesnym stylu z minimalistyczną nutą. Klasyczne pudełka z możliwością personalizacji i elegancką grafiką gałązki konwalii świetnie sprawdzą się na opakowanie upominków lub poczęstunku dla gości. Dzięki podzieleniu się z gośćmi poczęstunkiem, jedzenie się nie zmarnuje, podobnie jak nasz czas włożony w jego przygotowanie.

Pudełko na ciasto komunijnePudełko na ciasto komunijne - propozycja personalizowanych opakowań