Informacja

Nowe produkty

Lily of the Valley

Najlepsze dekoracje na Chrzest Święty dziecka. Odcienie bieli wraz z ciemną zielenią oraz złotymi napisami mocno przykuwają wzrok. Kolekcja Lily of the Valley to propozycja minimalistycznych dodatków na Chrzciny zarówno chłopca jak i dziewczynki. Subtelna kwiatowa gałązka idealnie prezentuje się na każdej powierzchni i sprawia, że wnętrze nabiera szyku i elegancji. Dzięki bogatej ofercie produktów można skomponować cały wystrój od serwetek i kieszonek na sztućce po balony i girlandy. Wszystko po to aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Dekoracje na Chrzest z motywem konwalii

Pomysł na dekorację stołu na Chrzest z motywem konwalii

Lily of the Valley 

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Botaniczne dekoracje na Chrzest Święty z konwalią

Gdy kupujemy ozdoby na Chrzest Święty, zależy nam aby utrzymać pełną kontrolę nad spójnością zdobień produktów. Najbardziej należy się skupić na zachowaniu wybranej wcześniej jednolitej tematyki. Dobieranie produktów może szybko stać się chaotyczne i utrudnione, dlatego warto nabyć produkty zaprojektowane w ramach jednej kolekcji. Szczególnie polecamy motyw przewodni Lily of the Valley, który jest uniwersalny - pasuje zarówno do chrztu dziewczynki, jak i chłopca. Pojawiające się w niej akcenty graficzne prezentują kwiaty konwalii i zielone listki. Zapewniają odczucie symbiozy z naturą. Motyw nawiązujący w elegancki sposób do najpiękniejszych elementów przyrody jest bez wątpienia na czasie. Został skomponowany na bazie bieli z ciemnozielonymi wstawkami, a także złotymi i czarnymi zdobieniami. Wygląda klasycznie i niebanalnie. Wszystkie dekoracje na chrzest które powstały w tej konwencji, będą się rewelacyjnie prezentować razem z żywymi kwiatami i gałązkami. Roślinne detale są niezwykle modne, co nie może umknąć uwadze gości.

Dekoracje stołu na chrzest

Minimalizm najczęściej spotyka się z samymi pozytywnymi reakcjami- ze względu na gustowne i ograniczone zastosowanie wzorów oraz deseni. Pozwala nam na ujęcie spokojnego tematu przewodniego, który będzie odprężał i wprowadzał atmosferę odpoczynku. Serdecznie polecamy dodatki na chrzest, które urzekną szykowną, zawijaną czcionką. Większa grupa produktów jest personalizowana, przykładowo bardzo funkcjonalna tabliczka na chrzest - świetnie wypadnie postawiona na stole, tuż przy nakryciach. Kartka znajduje się w zestawie z białą, drewnianą ramką. Wsuwa się bezproblemowo w jej środek. Dodatek szybko wskaże gościom w którym miejscu dokładnie odbędzie się wydarzenie. Służyć będzie także jako perfekcyjny element przy wykonywaniu pamiątkowych zdjęć.

Tabliczka na Chrzest ŚwiętyTabliczka na Chrzest Święty - propozycja dekoracji na stół

Dekoracje wnętrza na Chrzest Święty

Z momentem w którym zastanawiamy się jakie są osiągalne dodatki wywołujące entuzjazm wśród zaproszonych osób, warto wybrać jednolity zestaw dekoracji na chrzest. Pozwoli się długo cieszyć utworzonym klimatem, gdyż mają znaczący wpływ na humor i nastrój obecnych gości. Proponujemy więc plakat na chrzest, który stworzony został bazując na kolorystyce bieli. Już od pierwszych chwil trwania spotkania będzie robił rewelacyjne wrażenie. Jest dostępny w naprawdę dużym formacie, zdobiony grafiką z delikatnymi konwaliami, a także imieniem dziecka i datą Chrztu.

Plakat na Chrzest ŚwiętyPlakat na Chrzest Święty z kwiecistym motywem

Upominki dla gości na Chrzest Święty

Kiedy nasze przyjęcie zmierza ku końcowi, wspaniale będzie okazać gościom naszą wdzięczność za obecność oraz dotychczasowe wsparcie i pomoc. Cudownym gestem będzie uzewnętrznienie wspólnego szczęścia wywołanego spędzonym razem czasem poprzez podarowane czekoladki na podziękowanie. Zaproszone osoby zachwyci uniwersalny napis ,,Dziękujemy” w towarzystwie ilustracji z motywu przewodniego. Będą prezentować się wprost perfekcyjnie umieszczone przy nakryciach na stole lub w szklanych misach. Można je również zapakować w pudełeczka w kształcie serca znajdujące się na naszej stronie internetowej, czy w woreczkach z organzy. Takie upominki dla gości są zdecydowanie gestem robiącym wrażenie.

Pudełeczko na słodkie upominki na ChrzestPudełeczko na słodkie upominki - propozycja na Chrzest Święty