Nowe produkty

Styl przyjęcia

Styl przyjęcia pozwoli Ci na stworzenie pięknej kompletnej aranżacji przyjęcia na Baby Shower. Jakich dodatków nie może na nim zabraknąć? Najważniejsze są oczywiście dekoracje stołu np serwetki na Baby Shower cz kubeczki i talerzyki. Aby przyszła mama poczuła się wyjątkowo warto wręczyć jej prezent z okazji Baby Shower, który sprawi jej wiele radości. Jeśli szukacie dodatkowo czegoś co umili Wam ten dzień, polecamy gry i ankiety na Baby Shower, aby jak najlepiej poznać przyszłą mamę.

Styl przyjęcia Zobacz produkty w podkategoriach:

Podkategorie

  • Zapach Piwonii

    Kolekcja zapach piwonii to seria wyjątkowych dodatków do stworzenia wyjątkowego Baby Shower. Kwiatowe dekoracje z grafiką kobiety z brzuszkiem z pewnością przykuwają uwagę wszystkich zgromadzonych gości. Co można znaleźć w kolekcji? Zaproszenia na Baby Shower, dekoracje stołu takie jak serwetki na Baby Shower, zestawy kolorowych balonów czy prezenty dla przyszłej mamy. Oprócz tego znajdziecie tu również wiele gier i ankiet, które umilą Wam wspólnie spędzony czas.

  • Oh Baby

    Piękne i nowoczesne dekoracje na Baby Shower w najmodniejszych wzorach 2020.  Zdobione napisem Oh Baby! Stworzone w najmodniejszej kolorystyce nadchodzącego sezonu czyli biel i złoto. Dekoracje zawierają pomysły na prezenty dla przyszłej mamy, dekoracje stołu oraz dekoracje wnętrza. Dzięki nim przyjęcie przyszłej mamy będzie dobrze zaplanowane. Znajdziecie tu także talerzyki i kubeczki na Baby Shower oraz wszystkie niezbędne dodatki.