Informacja

Nowe produkty

Ślubne prezenty

Ślubne prezenty to wspaniały pomysł na pokazanie jak ważna dla Ciebie jest dana para. Najpopularniejsze prezenty ślubne to zdecydowanie kreatywne upominki w drewnianej skrzyni ze słodkościami, mydlanym konfetti czy winem. Oryginalny prezent na Ślub zamiast kwiatów to zdecydowanie alkohol. Coraz częściej Młodzi rezygnują z kwiatów na rzecz właśnie butelek z winem. Umieszczony w drewnianej skrzyni z personalizacją będzie prezentował się wspaniale. Poza prezentami na Ślub bardzo popularne w okresie ślubnym są prezenty dla Świadkowej, prezenty dla Świadka czy też prezenty dla Rodziców na Ślub w ramach podziękowania. Sprawdzonym i zdecydowanie niezawodnym pomysłem są upominki ze słodkościami. Takie podarki zawsze cieszą.

Ślubne prezenty 

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 346 elementów
 • ZAWIESZKA do prezentu męskiego Na Kawalerski ZAWIESZKA do prezentu męskiego Na Kawalerski
  10,00 zł
  ZAWIESZKA do prezentu męskiego Na Kawalerski

  Efektowna zawieszka wykonana jest ze sztywnej tektury. Taki bilecik to przepiękna, a zarazem niezwykle wyjątkowa ozdoba do prezentu. Dołącz zawieszkę z personalizacją oraz dedykacją do kosza prezentowego dla Przyszłego Pana Młodego, który można wręczyć na przyjęciu z okazji Wieczoru Kawalerskiego. 

  10,00 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Dziadka, Taty z kawą i czekoladą MD7 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Dziadka, Taty z kawą i czekoladą MD7
  239,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Dziadka, Taty z kawą i czekoladą MD7

  Wyjątkowy, a zarazem luksusowy upominek na specjalne okazje dla niego! Spraw radość bliskiej osobie wybierając kosz prezentowy w czarnym boxie z zawartością z najwyższej półki. Gotowa opcja, którą można wręczyć Tacie, Dziadkowi lub Nauczycielowi. Wybieraj zestaw z whisky Jack Daniels, colą w puszce z Jack Daniels oraz słodkościami. 

  239,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT dla mężczyzny, Nauczyciela, Dziadka, Taty MD9 PREZENT dla mężczyzny, Nauczyciela, Dziadka, Taty MD9
  189,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Nauczyciela, Dziadka, Taty MD9

  Szukasz luksusowego prezentu w stylowej odsłonie? Kosz prezentowy w czarnym pudełko z czerwonym wypełnieniem to świetna opcja! Podaruj Dziadkowi, Tacie, Ojcu Chrzestnemu lub Świadkowi wyjątkowy upominek z produktami wysokiej jakości. W skład zestawu wchodzi: kubek termiczny, kawa mielona, butelka wódki, ziarna kawy w czekoladzie oraz migdały. 

  189,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z wódką ekskluzywny MD27 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z wódką ekskluzywny MD27
  189,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z wódką ekskluzywny MD27

  Luksusowy upominek w czarnym pudełko prezentowy z akcentami srebra oraz bieli. Niezwykle stylowa propozycja dla Dziadka, Taty lub Nauczyciela. Gotowy kosz prezentowy można wręczyć na specjalną okazję. W skład zestawu wchodzi: wódką Toruńska Czysta, świeca zapachowa w ekskluzywnej tubie, patyczki zapachowe oraz przepyszna czekolada. 

  189,98 zł
 • ZAWIESZKA do prezentu męskiego kraftowa Na Kawalerski ZAWIESZKA do prezentu męskiego kraftowa Na Kawalerski
  10,00 zł
  ZAWIESZKA do prezentu męskiego kraftowa Na Kawalerski

  Elegancka zawieszka wykonana ze sztywnego papieru wysokiej jakości. Wyjątkowy dodatek do prezentu, który dodaje oryginalności. Na bileciku znajduje się samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz dopasowaną grafiką. Zamów zawieszkę do kraftowego boxa, który można wręczyć Przyszłemu Panu Młodemu na Wieczorze Kawalerskim. 

  10,00 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Chrzestnej BD2 DUŻY PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Chrzestnej BD2 DUŻY
  229,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Chrzestnej BD2 DUŻY

  Podaruj wyjątkowy prezent ukochanej Mamie, Babci, Chrzestnej lub Pannie Młodej. Zamów pudełko prezentowe z zawieszką oraz idealnie skomponowaną zawartością. W skład kosza prezentowe wchodzi: świeca sojowa w słoiczku, czekoladowy bukiet z ozdobnym opakowaniu, kryształki do kąpieli, balsam do ciała oraz scrub. 

  229,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY
  229,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY

  Elegancki upominek w beżowym pudełku z nadrukowaną grafiką kwiatów. Podaruj niezwykle kobiecy prezent dla Mamy, Babci, Chrzestnej lub Panny Młodej. Wybieraj kosz prezentowy z winem, czekoladowym sercem w ozdobnym pudełku, kryształkami do kąpieli, balsamem do ciała oraz scrubem. Pudełku udekorowane jest wstążką. Do prezentu dołączona jest zawieszka. 

  229,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na 50 Rocznicę Złote Gody Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III PREZENT na 50 Rocznicę Złote Gody Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III
  319,98 zł
  PREZENT na 50 Rocznicę Złote Gody Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III

  Stylowy zestaw w klasycznej czarno-złotej kolorystyce. Podaruj z okazji 50. Rocznicy Ślubu przepiękny kosz prezentowy z personalizacją, życzeniami oraz idealnie dopasowaną grafiką. Wybieraj skrzynkę z wódką smakową, czekoladą deserową z orzechami laskowymi, bombonierkami oraz słoikiem kawy rozpuszczalnej. 

  319,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na 40 Rocznicę Rubinowe Gody Z PODPISEM Zestaw Czerwony II PREZENT na 40 Rocznicę Rubinowe Gody Z PODPISEM Zestaw Czerwony II
  299,98 zł
  PREZENT na 40 Rocznicę Rubinowe Gody Z PODPISEM Zestaw Czerwony II

  Mega wypasiony i luksusowy prezent, który można wręczyć z okazji 40. rocznicy ślubu. Podaruj drewnianą skrzynię z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. Zamów z okazji Rubinowych Godów kosz prezentowy z winem czerwonym półwytrawnym w kryształowej butelce, czekoladami, aromatyczną kawą oraz cukierkami. 

  299,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Kamień Gua sha PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Kamień Gua sha
  59,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Kamień Gua sha

  Elegancka prośba o Świadkowanie umieszczona w pudełeczku z motywem pudrowych kwiatów. Wybieraj prezencik z naturalnym kamieniem do masażu twarzy, dwustronnym bilecikiem z pytaniem oraz krówką. Spraw, aby przyszła Świadkowa powiedziała "TAK!". Całość przewiązana jest wstążeczką. 

  59,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PODZIĘKOWANIE dla Świadka w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna II PODZIĘKOWANIE dla Świadka w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna II
  99,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna II

  Szukasz eleganckiego, a zarazem oryginalnego prezentu, który można wręczyć Najlepszemu Świadkowi? Podziękuj za pomoc w przygotowaniach i zaangażowanie wręczając skrzyneczkę wypełnioną męską zawartością. Wybieraj spersonalizowany prezent z fistaszkami, krówkami oraz wódką czystą. 

  99,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna
  99,98 zł
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna

  Elegancki upominek na Wieczór Kawalerski zapakowany w drewnianą skrzyneczkę z personalizacją oraz grafiką w krafcie. Podaruj przyszłemu Panu Młodemu idealnie skomponowany zestaw z fistaszkami do pochrupania, wódką czystą w małej butelce oraz krówkami o śmietankowym smaku. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, męża, chłopaka, Taty dla piwosza KD26 PREZENT dla mężczyzny, męża, chłopaka, Taty dla piwosza KD26
  169,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, męża, chłopaka, Taty dla piwosza KD26

  Prezent dla piwosza, który świetnie sprawdzi się na każdą okazję. Prezent będzie idealny dla taty, świadka, męża czy chłopaka. Zamknięty w kraftowo-czarnym boxie prezentowym zawiera w sobie kufel, fistaszki, piwne skarpety oraz słodkości. Całość ucieszy każdego mężczyznę.

  169,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PROŚBA o Świadkowanie w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna PROŚBA o Świadkowanie w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna
  99,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna

  Elegancka drewniana skrzyneczka z męską zawartością spodoba się przyszłemu Świadkowi. Zadaj ważne pytanie wręczając upominek z krówkami, fistaszkami oraz wódką czystą. Zamów prezent z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Prośba o Świadkowanie w stylowej odsłonie. 

  99,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z PODPISEM Zestaw Męski II GIGA PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z PODPISEM Zestaw Męski II GIGA
  329,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z PODPISEM Zestaw Męski II GIGA

  Podziękuj swojemu Świadkowi za pomoc w przygotowaniach weselnych i obecność w ważnym dniu. Zamów zestaw w drewnianej skrzyni z personalizacją oraz grafiką w krafcie. W skład prezentu wchodzi: wino czerwone, kawa świeżo palona, czekolady, przekąskami do pochrupania oraz świeca sojową w szkle. 

  329,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, męża, taty Elegancki KD23 PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, męża, taty Elegancki KD23
  299,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, męża, taty Elegancki KD23

  Podziękowanie dla Świadka w efektownym wydaniu! Podaruj bliskiemu zestaw w którym znajdziesz zestaw z butelką Jägermeister, świeżo mieloną kawą oraz przepysznymi, śmietankowymi krówkami. To piękne okazanie wdzięczności! Dopełnieniem jest personalizowana etykieta z życzeniami. 

  299,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Podaruj z okazji Wieczoru Kawalerskiego elegancki zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, skarpetkami oraz cukierkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest spersonalizowana naklejka z modną grafiką. Prezent ozdobiony wstążką. 

  319,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z PODPISEM Kubki serca i Wino BIAŁY PREZENT na Rocznicę Ślubu Z PODPISEM Kubki serca i Wino BIAŁY
  199,98 zł
  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z PODPISEM Kubki serca i Wino BIAŁY

  Uroczy zestaw prezentowy na Rocznice Ślubu znajomych lub rodziców w dużym boxie udekorowanym złota wstążką. W środku znajdują się starannie dobrane produkty, które na pewno przypadną do gustu obdarowanej parze. Na wieczku umieściliśmy naklejkę z personalizowanymi życzeniami. Zamów już dziś i spraw przyjemność bliskim osobom!

  199,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z PODPISEM Zestaw Win CZARNY PREZENT na Rocznicę Ślubu Z PODPISEM Zestaw Win CZARNY
  229,98 zł
  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z PODPISEM Zestaw Win CZARNY

  Oryginalny zestaw prezentowy na Rocznicę Ślubu umieszczony w eleganckim boxie z grubej tektury. Zestaw składa się z hiszpańskiego i włoskiego wina musującego, pudełeczek w kształcie sukienki i fraka oraz złotych czekoladek. Całość umieszczona jest w pudełku z dopasowaną grafiką i gotowa do wręczenia.

  229,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł
  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Przepiękny box prezentowy na Rocznicę Ślubu skomponowany z wysokiej jakości produktów. Upominek prezentuje się wyjątkowo. W składzie znajdziesz: wino z dzikiej róży, czekoladę ręcznie robioną z truskawkami, fiolkę z płatkami róż, sól do kąpieli i czekoladowe cukierki. Całość umieszczona jest w różowym pudełku, wykończona kwiatową grafiką oraz życzeniami.

  149,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Rocznicę Ślubu kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI PREZENT na Rocznicę Ślubu kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI
  269,98 zł
  PREZENT na Rocznicę Ślubu kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI

  Ekologiczny upominek, który na pewno spodoba się bliskiemu Ci małżeństwu z okazji Rocznicy Ślubu. Wewnątrz umieściliśmy: Prosecco w kryształowej butelce, ręcznie robioną czekoladę, 2 torebki herbaty oraz przepyszny miód. Na wieczku znajduje się piękna personalizowana, karteczka z życzeniami oraz grafiką kwiatów. Zamów już dziś! 

  269,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIONAMI Kosz Czekolady z winem PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIONAMI Kosz Czekolady z winem
  149,98 zł
  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIONAMI Kosz Czekolady z winem

  Box prezentowy ze słodkim wnętrzem idealny z okazji Rocznicy Ślubu rodziców lub znajomych. W środku znajduje się wino z czarnego bzu, ręcznie robiona biała czekolada z pistacjami, mleczna czekolada z truskawkami oraz cukierki. Prezent posiada personalizację, życzenia oraz gustowną grafikę. Zamów już dziś!  

  149,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Rocznicę Ślubu kosz z winem Aronia Z IMIONAMI PREZENT na Rocznicę Ślubu kosz z winem Aronia Z IMIONAMI
  209,98 zł
  PREZENT na Rocznicę Ślubu kosz z winem Aronia Z IMIONAMI

  Oryginalny zestaw prezentowy na Rocznicę Ślubu w białym pudełku prezentowym z grubej tektury. Wewnątrz znajdują się starannie dobrane produkty. Całość zawiera personalizację, życzenia, a wieczko udekorowane jest delikatnym motywem kwiatów w kolorze złotym. Idealny upominek na Rocznicę Ślubu znajomych czy rodziców.

  209,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy
  249,98 zł
  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy

  Wyjątkowy prezent na Rocznicę Ślubu z przepysznym wnętrzem. W środku znajdziesz: butelkę wina z dzikiej róży, trzy miody smakowe w szklanych słoiczkach oraz dwie ręcznie robione czekolady. Całość umieszczona jest eleganckim boxie prezentowym. Na wieczku widnieje piękna personalizacja.

  249,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Wino kryształowe różowe w pudełku Różowe Kwiaty PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Wino kryształowe różowe w pudełku Różowe Kwiaty
  79,98 zł
  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Wino kryształowe różowe w pudełku Różowe Kwiaty

  Upominek na Rocznicę Ślubu w przepięknej  odsłonie. Eleganckie pudełko z personalizacją na wieczku. Grafika różowych kwiatów wpisuje się w aktualne trendy ślubne. Spraw radość bliskiej parze wręczając pudełko z winem. Upominek przewiązany jest efektowną wstążką. 

  79,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Rocznicę Ślubu z PODPISEM Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus PREZENT na Rocznicę Ślubu z PODPISEM Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus
  79,98 zł
  PREZENT na Rocznicę Ślubu z PODPISEM Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus

  Elegancki prezent dla małżeństwa na Rocznicę Ślubu w białym pudełku z grubej tektury przewiązany złotą wstążką. Upominek z winem w pięknej kryształowej butelce. Na wieczku znajdziesz personalizację, życzenia oraz kobiecą grafikę kwiatów piwonii i gałązki eukaliptusa. Podaruj oryginalny upominek na Rocznicę Ślubu.

  79,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW PREZENT na Rocznicę Ślubu Z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł
  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW

  Kraftowy prezent na Rocznicę Ślubu z bogatą zawartością. Podaruj zestaw prezentowy z alkoholem, czekoladami oraz aromatyczną kawą mieloną. Upominek, który można wręczyć w dniu przyjęcia małżeństwu. Zamów przepiękny zestaw z personalizacją. 

  169,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW PREZENT na Rocznicę Ślubu Z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł
  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW

  Elegancki zestaw na Rocznicę Ślubu w stylowej odsłonie. Podaruj prezent z alkoholem oraz słodkościami. Zamów kraftowy box z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Wybierz upominek udekorowany wstążką w kolorze złotym.

  219,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł
  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX

  Prezent na Rocznicę Ślubu w pięknym i aromatycznym wydaniu. Smakowita herbatka z pąkami róż, świeżo palona kawa, jadalne płatki róż oraz białe półwytrawne wino to idealny zestaw, który pobudzi zmysły i będzie świetnym upominkiem dla pary. Zamów już dziś i spraw radość najbliższym!

  239,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł
  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX

  Poszukujesz interesującego prezentu dla małżeństwa na Rocznicę Ślubu? Mamy dla Ciebie unikatowy box, w którym znajdziesz: półwytrawne białe wino, duży lampion o kwiatowym zapachu, pyszną aromatyczną herbatkę oraz słodkie śmietankowe krówki. Na wieczku znajduje się personalizowany tekst życzeń, który na pewno zachwyci parę. Zamów już dziś!

  249,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Miłosne SPA PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Miłosne SPA
  219,98 zł
  PREZENT na Rocznicę Ślubu Z IMIENIEM Miłosne SPA

  Upominek na Rocznicę Ślubu w oryginalnym wydaniu. Podaruj parze box z dużym winem musującym, świecą zapachową, solami do kąpieli, aromatyczną herbatą oraz satynowym woreczkiem. Pudełko z personalizacją na wieczku oraz grafiką kwiatową. Przepiękny prezent, który zaskoczy obdarowanych i wywoła uśmiech na ich twarzy!

  219,98 zł
 • KOSZ prezentowy na panieński Z IMIENIEM Różane Marzenie KOSZ prezentowy na panieński Z IMIENIEM Różane Marzenie
  69,98 zł
  KOSZ prezentowy na panieński Z IMIENIEM Różane Marzenie

  Przepiękny zestaw prezentowy w oryginalnej odsłonie dla kobiety. Wybieraj upominek, który można wręczyć Przyszłej Pannie Młodej na przyjęciu z okazji Wieczoru Panieńskiego. Kupuj prezent z herbatą w kraftowej torebce, świecą sojową z płatkami róż o kwiatowym aromacie oraz zapałkami w pudełeczku w kształcie serca. 

  69,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Oryginalny zestaw z alkoholem, słodkościami, świecą i skarpetkami na Wieczór Kawalerski. Podaruj Przyszłemu Panu Młodemu upominek z grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Męski box udekorowany wstążką spodoba się obdarowanemu facetowi. Ciekawa propozycja, którą można wręczyć na przyjęciu kawalerskim. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Zamów oryginalny zestaw z męską zawartością. W skład boxa wchodzi: butelka whisky, czekolada, Jack Daniels z colą w puszcze, kamienie do schładzania napojów, skarpetki bawełniane oraz cukierki. Spraw radość przyszłemu Panu Młodemu i podaruj upominek z personalizacją, który jest udekorowany wstążką. 

  299,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Efektowne podziękowanie dla Świadka w przepięknym, czarnym boxie. Zamów zestaw z butelką alkoholu, czekoladą, kamieniami do whisky, Jackiem Danielsem z colą w puszcze, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Podaruj upominek dla najlepszego Świadka, którym wyrazisz wdzięczność za obecność na Ślubie. 

  299,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Poproś o Świadkowanie na swoim Ślubie bliskiego przyjaciela lub kuzyna wręczając oryginalny box. Upominek z personalizacją przypadnie do gustu obdarowanemu facetowi. Wybieraj prezent z butelką alkoholu, słodkościami oraz przekąskami. Zadaj ważne pytanie zamawiając prezent w eleganckiej odsłonie. 

  259,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 346 elementów

Ślubne prezenty

Wybierasz się na przyjęcie weselne bliskiej osoby? A może organizujesz własny ślub? Zarówno dla Młodej Pary, jak i gości tego typu uroczystości wiążą się z przygotowaniem fantastycznych prezentów, które sprawią przyjemność adresatowi - lub adresatom! Ślub oraz wesele są bowiem naprawdę uroczystymi wydarzeniami, podczas których nie może zabraknąć obdarowywania najbliższych szczególnymi upominkami. Narzeczeni na swoją uroczystość zazwyczaj wybierają podziękowania dla Świadków, rodziców oraz innych gości obecnych na weselu. Jeszcze wcześniej potrzebne im są prezenty z prośbą o świadkowanie. To naprawdę wyjątkowy sposób na sprawienie przyjemności krewnym czy przyjaciołom. Z kolei goście wręczają prezenty Parze Młodej w czasie ślubu lub wesela, ale często także wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Wspaniałej jakości podarunki z naszego sklepu internetowego pozwolą Ci przygotować znakomitą niespodziankę dla najbliższych. 

Prezenty dla Świadkowej

Świadkowa jest ważną osobą podczas uroczystości ślubu. Siostra, przyjaciółka, kuzynka lub inna bliska kobieta wybrana do takiej roli posiada dużą odpowiedzialność w czasie przygotowań ślubnych czy organizacji wieczoru panieńskiego. Gustowny prezent będzie dla niej podziękowaniem za wsparcie oraz pomoc przy ślubie. Kosz prezentowy to sprawdzony pomysł na podarunek dla Świadkowej. Zestaw słodyczy czy kosmetyków w kobiecej odsłonie przepięknie prezentuje się w boxie z grubej tektury. Upominki dla Świadkowej zawierają też świece zapachowe, ceramiczne kubki, herbatę, kawę, miody czy alkohol. W ramach podziękowań swojej przyjaciółce podarować możesz też zestaw w eko worku. To modne i naprawdę czarujące rozwiązanie na ślub. Symboliczna biżuteria w ozdobnym opakowaniu sprawi wielką przyjemność każdej kobiecie. Swoją Świadkową zachwycisz również butelką musującego wina w ozdobnym opakowaniu. Mleczne czekoladki, personalizowane kubki, satynowe szlafroki oraz inne upominki bez dwóch zdań też wywołają uśmiech na jej twarzy. 

Prezent dla świadkowej zestaw czekoladowy

Oryginalne podziękowanie dla Świadkowej

Podziękowania dla Świadka

W jaki sposób podziękować Świadkowi za wsparcie w czasie przygotowań do ślubu i wesela? Bez najmniejszych wątpliwości rewelacyjnym rozwiązaniem na prezent dla brata, przyjaciela czy kuzyna jest personalizowany gadżet. Ceramiczny kubek z imieniem lub kraftowy uchwyt na piwo z pewnością zaskoczy obdarowaną osobę. Śmietankowe krówki, czekolada w ozdobnym opakowaniu bądź symboliczna drewniana mucha to inne pomysłowe upominki z podziękowaniem dla Świadka. Bardzo męskim prezentem jest zestaw produktów w ciemnej kolorystyce. Kosz prezentowy w boxie lub skrzyni sprawi prawdziwą radość obdarowanej osobie. Czekoladowe cygaro, piersiówka, satynowa mucha, kostki do chłodzenia drinków lub czekoladki to zaledwie część z produktów, które znaleźć można w zestawach. Piwne kosze prezentowe ze skarpetkami czy kuflem do piwa będą bardzo zabawną niespodzianką dla przyjaciela. Sprawdź koniecznie nasze propozycje i wybierz najlepszy wariant na podziękowania dla swojego Świadka. 

Prezent dla świadka whiskey z colą

Prezent dla Świadka z cygarem

Prezenty na Ślub dla Pary Młodej

Z okazji ślubu Parze Młodej wręczyć można rozmaite prezenty. Zjawiskowe kosze prezentowe przygotowane specjalnie na tę szczególną okazję są bardzo dobrym rozwiązaniem. Boxy wypełnione ozdobnym konfetti bądź naturalną wełną drzewną to stylowe propozycje dla nowożeńców. Prezent na ślub z winem, ręcznie robioną czekoladą i smakowym miodem to wspaniały upominek dla bliskich osób. Zakochanym podarować można też kosz prezentowy z mydlanym konfetti, butelką wina, solami do kąpieli, zapachową świecą oraz jadalnymi płatkami róż. Zestaw z ceramicznymi kubkami to stylowy, a zarazem bardzo praktyczny prezent na ślub. Zabawne skrzynie “na przyszłość” lub “pełne kasy” na pewno spodobają się obdarowanej Parze Młodej. Butelka wyśmienitego alkoholu zawsze jest dobrym dodatkiem do prezentu ślubnego. Jeśli chcesz wręczyć nowożeńcom gotówkę, drewniane pudełko z życzeniami jest świetnym opakowaniem dla takiego upominku. Drewniane skarbonki i dowcipne ramki też stanowią sprawdzony prezent na ślub. Zajrzyj do naszej oferty i wybierz najlepsze propozycje dla Młodej Pary. 

Pudełko na pieniądze na wspólny dom

Drewniane pudełko na pieniądze dla Pary Młodej

Prezenty na Rocznicę Ślubu

Z okazji rocznicy ślubu można obdarować rodziców, dziadków lub inne bliskie osoby wyjątkowymi prezentami. Taki upominek wręczony z okazji piętnastej, trzydziestej czy pięćdziesiątej rocznicy ślubu na pewno będzie miłą niespodzianką dla małżonków. Butelka wysokiej jakości alkoholu stanowi sprawdzony podarunek na rocznicę ślubu. Wyśmienite wino w ozdobnej skrzyni wypełnionej materiałowymi kwiatami bez dwóch zdań spodoba się obdarowanym osobom. Adresaci prezentu z chęcią wzniosą nim toast za kolejne lata zgodnego pożycia. Wino w rozmaitych smakach z łatwością dopasujesz do indywidualnych upodobań obdarowywanych małżonków. Na prezent z okazji rocznicy ślubu podarować można także zestaw prezentowy eko. Wino, herbata, miód czy czekolada o oryginalnym smaku przypadnie do gustu każdemu. Parze przyjemność sprawi też komplet kubków z imionami, które zachwycają niebanalnym wyglądem. 

Prezent na rocznicę ślubu kubki z incjałami kwiaty

Komplet kubków na rocznicę ślubu

Prezenty dla Rodziców na Ślub

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że ważnym elementem organizacji ślubu oraz wesela są podziękowania dla rodziców. Prezenty wręczane z tej okazji mamie i tacie pozwalają w szczególny sposób wyrazić wdzięczność za miłość i wsparcie okazywane przez całe życie. Kosz prezentowy z wysokiej jakości produktami to bez najmniejszych wątpliwości ciekawy podarunek dla rodziców. Zestaw wyśmienitych win z czekoladkami przypadnie do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Wspaniałym rozwiązaniem jest też komplet kubków w kształcie serca z butelką alkoholu oraz słodyczami. Eko zestawy z zapachowymi świecami, smakołykami, herbatą, miodem i innymi upominkami także śmiało wykorzystać można w ramach podziękowań dla ukochanych rodziców. Kosze prezentowe zawierać mogą kosmetyki, symboliczne akcesoria oraz praktyczne gadżety. Każdy z nich będzie zachwycającym podziękowaniem dla najbliższych. Butelka wina lub inne upominki z naszej oferty także można wykorzystać na prezent dla rodziców. 

Podziękowanie dla rodziców zestaw słodki gałązka eukaliptusa

Podziękowanie dla rodziców na ślub

Prezenty na Panieński

Wieczór panieński to niezwykłe wydarzenie dla każdej Panny Młodej. Jeśli wybierasz się na tego rodzaju imprezę, swojej przyjaciółce, siostrze, kuzynce lub innej kobiecie wręczyć możesz z powodzeniem jeden z naszych prezentów. Przyszłej Pannie Młodej na pewno spodoba się kobiecy podarunek w postaci satynowego szlafroka czy symbolicznej biżuterii. Wieszak na suknię ślubną idealnie wpisuje się w charakter uroczystości podobnie jak pamiątkowa księga z wpisami wszystkich uczestniczek panieńskiego. Poradnik Perfekcyjnej Żony bądź ramka ze zdjęciem to oryginalne pomysły na prezent dla przyszłej Panny Młodej. Ozdobna poduszka z imieniem, ceramiczny kubek czy pudełko z miejscem na zdjęcie to inne fantastyczne prezenty na wieczór panieński. Wino w ozdobnych pudełku na pewno spodoba się przyszłej Pannie Młodej. Kosze prezentowe z personalizowanymi życzeniami będą bez wątpienia trafionym podarunkiem na wieczór panieński. 

Prezent na panieński kuracja przedmałżeńska

Prezent na wieczór panieński

Prośby o Świadkowanie

Jak poprosić bliską osobę o zostanie Świadkiem na ślubie? Na pewno świetnym rozwiązaniem będzie wręczenie jej stylowego podarunku przygotowanego specjalnie na tę szczególną okazję. Kosz prezentowy ze słodyczami, kosmetykami, alkoholem, symbolicznymi akcesoriami i innymi upominkami sprawi każdej obdarowanej osobie prawdziwą przyjemność. Zestaw możesz dopasować do płci adresata, dzięki czemu podarunek będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Butelka wina czy mleczne czekoladki to upominki, które z pewnością przekonają bliską osobę do podjęcia się roli świadka. Zwłaszcza, że każdy podarunek został ozdobiony kartką z personalizowanym podpisem. Ceramiczny kubek, uchwyt na alkohol, puzzle, a nawet kartki ze zdrapką zaprojektowane zostały specjalnie na tę okazję. Dzięki temu prośba o Świadkowanie dla bliskiej osoby będzie jedyna w swoim rodzaju. 

Prośba o bycie świadkową z herbatą miodem w woreczku

Wino w skrzyni dla świadkowej

Prezenty na Kawalerski

Z okazji wieczoru kawalerskiego możesz podarować przyjacielowi, bratu, kuzynowi czy innemu mężczyźnie oryginalny prezent, który na długo zapadnie mu w pamięci. Męski box z piwnym zestawem to zabawna propozycja na upominek dla przyszłego Pana Młodego. Skarpetki, kufel, orzeszki, krówki czy podkładki pod kubek zdobione niepowtarzalnymi motywami są znakomitym podarunkiem na kawalerski. Stylową propozycją są też pudełka z drewnianą muchą, alkoholem, słodyczami, kostkami do chłodzenia drinków czy piersiówkami. Tak gustowne produkty o dopasowanym wyglądzie tworzą razem znakomite kosze prezentowe na wieczór kawalerski. Ciemna kolorystyka podkreśla męski charakter podarunku. Butelka wina w ozdobnej skrzyni będzie ciekawym prezentem dla bliskiej osoby. Przyszłemu Panu Młodemu na pewno spodobają się niebanalne propozycje z naszego sklepu internetowego.

Prezent na kawalerski z muchą i krówkami w skrzyni

Prezent na kawalerski w skrzyni