Informacja

Nowe produkty

CIĄŻA

Ciąża to wydarzenie wyjątkowo ważne w życiu każdej kobiety. Bez względu na to czy jest to pierwsza, druga czy kolejna ciąża, zawsze warto się dobrze do tego przygotować. W pierwszej kolejności pomyśl jak powiedzieć o ciąży swoim najbliższym, tak aby zaskoczyli się tą radosną nowiną. Warto również zadbać o dodatki takie jak dzienniki ciąży czy notatniki, w których możesz umieścić wszystkie najważniejsze informacje. Mając więcej czasu dla siebie możesz pomyśleć o wzorze metryczki dla maluszka, którą warto wykonać zaraz po urodzeniu. Będzie to wspaniała pamiątka!

CIĄŻA 

Podkategorie

 • Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne...

  Jak powiedzieć o ciąży? Najbardziej oryginalne i kreatywne sposoby poinformowania najbliższych o oczekiwaniu na dziecko. Możesz użyć magicznych kubków, które po zalaniu wrzątkiem odsłonią informacje. Nowoczesnym sposobem są również zdrapki oraz puzzle, które na pewni zaciekawią najbliższych. Wiele osób recytuje również śmieszny wierszyk o ciąży. Wszystko po to aby przekazanie tej informacji zostało w myślach na wiele lat. To bardzo ważny moment.

 • Powiadomienia o ciąży na telefon

  Chcesz przekazać wyjątkową nowinę i powiedzieć w oryginalny sposób o ciąży rodzinie i znajomym? Wybieraj wirtualne produkty z przepięknymi grafikami, które będą niezwykle ekologiczną opcją. Najmodniejsze wzory nawiązują do tematyki ciążowej. Prześlij życzenia na telefon z personalizacją oraz własnym tekstem. Efektowne powiadomienie będzie przepiękną pamiątką na długie lata. Spraw, aby ten moment został uwieczniony. W szybki i łatwy sposób drogą elektroniczną możesz przekazać radosną nowinę najbliższym osobom!

 • Dzienniki ciąży i pamiętniki

  Dzienniki ciąży i pamiętniki, pomogą Ci zachować wspaniałe wspomnienia tego okresu. Zapisz w nim wszystkie wzruszające, smutne oraz radosne momenty ciąży, aby po latach móc wrócić do tych chwil. Dzienniki oraz pamiętniki to wspaniała propozycja dla wszystkich przyszłych Mam. Pamiętnik prowadzony przez całą ciąże, pomoże zapamiętać każdy jej moment tak aby nic nie umknęło twojej uwadze. Zapisany pamiętnik to piękna pamiątka, którą będziesz mogła pokazać dziecku gdy już dorośnie!

 • Ciąża - dodatki

  Ciąża to czas bardzo ważny w życiu każdej kobiety. Dlatego równie ważne są wszystkie dodatki ciąży. Teczka ciążowa na dokumenty, pomoże Ci zebrać wszystkie najpotrzebniejsze papiery w jednym miejscu. Dzięki temu nie musisz się już martwić, że coś zgubisz. Personalizowane teczki to hit 2020! Niezbędnym dodatkiem jest również organizer na wózek. Dopasuj organizer do swoich potrzeb, tak aby wszystko było pod ręką. A po ciężkim dniu na pewno przyda Ci się odrobina relaksu. Personalizowany, satynowy szlafrok to połączenie wygody z elegancją. Taki dodatek powinna mieć każda mama!

 • Metryczki

  Metryczki to idealny prezent na narodziny dziecka. Co to jest metryczka? To grafika z najważniejszymi informacjami na temat maluszka takimi jak data oraz godzina narodzin, waga czy wzrost. Metryczka to piękna pamiątka, którą można przedstawić na wiele sposobów. Metryczką może być plakat, ramka ze zdjęciem czy nawet miś i poduszka. Bardzo modne są obecnie metryczki ze zdjęciem dziecka w ramce. Równie często wybierane są metryczki 3D albo albumy. Metryczkę może być także ręcznie robiona. Będzie to z pewnością wyjątkowa pamiątka!

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 145 elementów
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki

  Urocze powiadomienie o ciąży z personalizacją, własnym tekstem oraz motywem graficznym dziecięcych zabawek w delikatnej kolorystyce. Przekazać cudowną i radosną nowinę najbliższym osobom. Wybieraj produkt na telefon, który można przesłać drogą elektroniczną. Oszczędzaj czas i pieniądze. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka

  Powiadomienie o ciąży na telefon w wirtualnej odsłonie. Wybieraj produkt wysokiej jakości, który pozwoli przekazać radosną nowinę znajomym i rodzinie. Prześlij drogą elektroniczną powiadomienie z motywem graficznym sukienki, personalizacją oraz własnym tekstem. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem

  Elegancki i oryginalny sposób, aby przekazać radosną nowinę. Wybieraj powiadomienie na telefon w wirtualnej odsłonie z personalizacją, własnym tekstem oraz grafiką słonika z eukaliptusem w delikatnej kolorystyce. Prześlij w szybki i prosty sposób powiadomienie drogą elektroniczną. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty

  Powiadom o ciąży w oryginalny sposób wybierając produkt na telefon z personalizacją, własnym tekstem oraz motywem graficznym różowych kwiatów. Prześlij cudowną nowinę rodzinie i znajomym za pomoc mediów społecznościowych lub wiadomości MMS. Wirtualne powiadomienie to pamiątka na lata. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon

  Wybieraj powiadomienie o ciąży na telefon z personalizacją oraz motywem graficznym w stylowej odsłonie. Przekaż wyjątkową nowinę rodzinie i znajomym. Spersonalizowany produkt z własnym tekstem można przesłać drogą elektroniczną. Ekologiczna opcja, która pozwoli zaoszczędzić czas Przyszłej Mamie. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty

  Cudowny sposób, aby zawiadomić najbliższą rodzinę o ciąży. Przekaż radosną nowinę wybierając powiadomienie na telefon z personalizacją, własnym tekstem oraz motywem graficznym polnych kwiatów. Delikatna kolorystyka nawiązuje do okazji. Prześlij powiadomienie drogą elektroniczną szybko oraz tanio. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho

  Elegancki powiadomienie o ciąży z grafiką w boho stylu z wizerunkiem mamy. Cudowna propozycja, która pozwoli zawiadomić najbliższą rodzinę oraz przyjaciół. Prześlij wirtualne powiadomienie z własnym tekstem oraz personalizacją. Produkt w szybki i łatwy sposób można wysłać drogą elektroniczną. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl

  Powiadomienie o ciąży z personalizacją, własnym tekstem oraz grafiką dziecięcego ubranka. Idealna propozycja dla dziewczynki. Wybieraj produkt na telefon w wirtualnej odsłonie. Przekaż radosną nowinę najbliższym w szybki i prosty sposób. Ekologiczna opcja, która przypadnie do gustu obdarowanym osobom. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy

  Przekaż wiadomość o ciąży najbliższej rodzinie. Wybieraj produkt na telefon, który można w szybki i łatwy sposób przesłać drogą elektroniczną. Prześlij radosną nowinę. Powiadomienie wirtualne z personalizacją, własnym tekstem oraz motywem graficznym dziecięcego ubranka. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon

  Elegancki powiadomienie z grafiką w stylowej odsłonie, personalizacją oraz własnym tekstem. Przekaż wiadomość o ciąży przyszłym Dziadkom oraz bliskiej rodzinie wybierając elektroniczny produkt z motywem balonika i eukaliptusa. Biało-niebieska kolorystyka z akcentami jasnej zieleni prezentuje się niezwykle uroczo. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem

  Powiadom o ciąży najbliższe osoby wybierając produkt wysokiej jakości z personalizacją, własnym tekstem oraz grafiką białych róż z uroczym misiem. Przekaż wyjątkową nowinę przy pomocy elektronicznego powiadomienia. Elegancka propozycja, która jest niezwykle ekologiczna. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki

  Nie wiesz jak powiedzieć najbliższej rodzinie o ciąży? Wykorzystaj przepiękne powiadomienie w elektronicznej odsłonie z motywem graficznym kubraczków w delikatnej kolorystyce. Prześlij powiadomienie na telefon, które będzie cudowną pamiątka na lata. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek

  Powiadom najbliższe osoby o ciąży w efektowny sposób. Wybieraj produkt wysokiej jakości z personalizacją oraz grafiką garniturka w delikatnej kolorystyce. Przekaż ważną wiadomość drogą elektroniczną. Ekologiczna opcja, która pozwoli Przyszłej Mamie zaoszczędzić czas oraz pieniądze. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki

  Przepiękne powiadomienie o ciąży z cudowną grafiką leśnych zwierzątek pośród kwiatów. Zawiadom najbliższą rodzinę i znajomych wybieraj produkt na telefon z personalizacją oraz własnym tekstem. Idealna propozycja dla dziewczynki, którą można przesłać drogą elektroniczną. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca

  Przepiękne powiadomienie w wirtualnej odsłonie, które można przesłać rodzinie i znajomym. Przekaż wyjątkową wiadomość w oryginalny sposób. Wybieraj produkt z personalizacją, własnym tekstem oraz motywem graficznym zwierzątek leśnych w otoczeniu kwiatów. Powiedz o ciąży przesyłając powiadomienie na telefon. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki

  Elegancki powiadomienie o ciąży na telefon. Przekaż radosną nowinę w oryginalny sposób wybierając wirtualny produkt z personalizacją oraz motywem graficznym boho bucików. Przepiękna grafika nawiązuje do okazji. Prześlij drogą elektroniczną wyjątkowe powiadomienie. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian

  Powiadom o ciąży najbliższą rodzinę i znajomych. Wybieraj produkt wysokiej jakości z personalizacją, własnym tekstem oraz elegancką grafiką boho bociana w delikatnej kolorystyce. Przekaż cudowną nowinę w oryginalny sposób. Wybieraj przepiękne powiadomienie na telefon w wirtualnej formie. 

  39,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 80 kartek czystych

  Notes z grafiką misia z balonikami w stylu boho z akcentami niebieskiego. Notatnik z imieniem Przyszłej Mamy będzie oryginalny pomysłem na upominek, który można podarować na przyjęciu z okazji Baby Shower. Praktyczny prezent, w którym można wklejać zdjęcia z badań oraz zapisywać ważne informacje. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż 80 kartek czystych

  Notatnik ciążowy to praktyczny i ciekawy upominek dla Przyszłej Mamy. Notes ozdobiony samoprzylepną naklejką z grafiką przedstawiającą Misia z Balonikami z akcentami różu oraz imieniem. W notatniku można zapisywać niezbędne informacje dotyczące badań lekarskich lub wklejać zdjęcia z USG. 

  29,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż Różowa TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż Różowa
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż Różowa

  Różowa teczka ze sztywnej tektury. Dodatek dla kobiety w ciąży, który pozwoli przechowywać dokumenty oraz badania. Na okładce naklejona jest samoprzylepna etykieta z motywem misia z balonikami oraz imieniem Przyszłej Mamy. Idealny prezent, który można podarować na Baby Shower. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit BIAŁA TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit BIAŁA

  Biała teczka wykonana ze sztywnej tektury wysokiej jakości. Niezbędny gadżet dla kobiety w ciąży, który można podarować na Baby Shower. Teczka pomoże przechowywać wszystkie potrzebne dokumenty oraz badania. Na teczce umieszczona jest samoprzylepna naklejka z grafiką misia z balonikami oraz imieniem Przyszłej Mamy. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Girl TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Girl
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Girl

  Idealny prezent dla Przyszłej Mamy, który można podarować na Baby Shower. Teczka z personalizacją oraz motywem w stylu botanicznym. Praktyczny upominek dla ciężarnej, w którym można przechowywać badania oraz zdjęcia dziecka z USG. Teczka wykonana ze sztywnej tektury w białym odcieniu. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Boy TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Boy
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Boy

  Cudowny upominek dla Przyszłej Mamy, który można podarować na Baby Shower chłopca. Wykonana ze sztywnej tektury w odcieniu bieli. Na przodzie umieszczona jest samoprzylepna naklejka z motywem w stylu botanicznym w delikatnej kolorystyce. W teczce można schować badania ciążowe, zdjęcia z USG lub inne potrzebne dokumenty. 

  24,98 zł
 • KUBEK Gratulacje jesteś Dziadkiem Z IMIENIEM KUBEK Gratulacje jesteś Dziadkiem Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK Gratulacje jesteś Dziadkiem Z IMIENIEM

  Przekaż przyszłemu Dziadkowi ważna nowinę. Poinformuj o ciąży w kreatywny sposób. Podaruj na prezent kubek wykonany z ceramiki. Zaskocz swojego Tatę w pozytywny sposób. Kubek z motywem eukaliptusa będzie przepiękną pamiątką na długie lata. 

  36,98 zł
 • KUBEK Gratulacje jesteś Babcią Z IMIENIEM KUBEK Gratulacje jesteś Babcią Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK Gratulacje jesteś Babcią Z IMIENIEM

  Jak powiedzieć o ciąży swojej mamie? Podaruj uroczy kubek z motywem kwiatowym wykonany z ceramiki. Przekaż radosna nowinę przyszłej Babci. Kreatywny sposób, który zaskoczy samą zainteresowaną. Na kubku umieszczona jest personalizacja. 

  36,98 zł
 • KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem/Babcią Gratulacje BOHO KRÓLICZEK 330ml KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem/Babcią Gratulacje BOHO KRÓLICZEK 330ml
  39,98 zł
  KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem/Babcią Gratulacje BOHO KRÓLICZEK 330ml

  Przepiękny kubek z motywem boho króliczka w eleganckiej kolorystyce. Przekaż informację o swojej ciąży w kreatywny sposób. Spersonalizowany produkt wykonany z ceramiki wysokiej jakości. Po zalaniu wodą na kubku pojawia się napis: Kochany Tato! Będziesz Dziadkiem! lub Kochana Mamo! Będziesz Babcią! Efektowny upominek, który pozostanie w pamięci na długie...

  39,98 zł
 • PUZZLE Mam dla Ciebie wiadomość Z PODPISEM Jestem w ciąży w pudełku PUZZLE Mam dla Ciebie wiadomość Z PODPISEM Jestem w ciąży w pudełku
  39,98 zł
  PUZZLE Mam dla Ciebie wiadomość Z PODPISEM Jestem w ciąży w pudełku

  Oryginalny sposób na przekazanie radosnej nowiny. Powiedz swoim najbliższych, że jesteś w ciąży. Pudełko z motywem graficznym słodkiego misia w delikatnej kolorystyce świetnie wpisuje się w obecne trendy. W kartoniku znajdują się puzzle w 6 elementach. Ciekawy produkt, który pozwoli ci przekazać szczególną informację i zaskoczyć ukochanego lub przyszłych...

  39,98 zł
 • Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU
  79,98 zł
  Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU

  Przekaż swoim rodzicom szczęśliwą nowinę. Poinformuj mamę i tatę o swojej Ciąży w oryginalny sposób. Spersonalizowany produkt z motywem misia i baloników w odcieniach brązu i beżu. Przepiękny upominek z winem w białym pudełku prezentuje się bardzo elegancko. Spraw radość swoim rodzicom. 

  79,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Morskie przygody dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Morskie przygody dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Morskie przygody dla chłopca

  Metryczka w odcieniach beżu i niebieskiego to świetny pomysł na prezent dla chłopczyka. Produkt sprzedawany jest z białą ramką. Na metryczne nadrukowana jest grafika morskich zwierzątek oraz personalizacja. Oryginalna dekoracja, którą można ustawić w pokoju synka lub użyć do ozdobienia mieszkania lub sali na przyjęcie. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca

  Urocza metryczka dla chłopca z motywem zwierzątek w balonie. Delikatna kolorystyka w odcieniach brązu i beżu nawiązuje do obecnie panujących trendów. Przepiękna dekoracja pokoju malucha w spersonalizowanej formie. Podaruj oryginalny prezent, z okazji przyjścia na świat nowego członka rodziny. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki
  1 Opinie

  Metryczka dla dziecka to świetny pomysł na prezent dla malucha z okazji Pierwszych Urodzin lub Chrztu. Zamów spersonalizowany produkt z motywem jednorożca na chmurkach w różowych odcieniach. Dekoracja, którą możesz wykorzystać do wystroju mieszkania lub sali podczas przyjęcia lub ustawić w pokoju córeczki. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca

  Przepiękna metryczka dla chłopczyka na Roczek, Chrzest lub Narodziny. W ramce umieszczona została kartka spersonalizowana z motywem tęczy i lwiątka w odcieniach błękitu. Element dekoracyjny, którym możesz ozdobić mieszkanie podczas przyjęcia z okazji pierwszych Urodzin synka lub podarować jako prezent przyszłej mamie. Kolorystyka i ilustracja metryczki...

  35,98 zł
 • ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta) ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta)
  13,00 zł
  ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta)
  1 Opinie

  Przekaż swoim bliskim szczęśliwą nowinę w oryginalny sposób. Powiedz, że jesteś w ciąży wręczając zdrapkę z motywem misia w pięknej, delikatnej kolorystyce. W zestawie z kartką dołączone jest złote serduszko na sznureczku, które posłuży do zdrapania naklejki. Zaskocz bliską osobę i zdradź cudowną informację. 

  13,00 zł
 • NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek

  Notatnik ciążowy na spirali z uroczym motywem Boho kołyski, to idealny dodatek dla przyszłej mamy. W środku można umieścić zapiski z przebiegu ciąży, zdjęcia z USG, i wszelkie przemyślenia przyszłej mamy. Na okładce znajdują się piękne elementy w postaci rustykalnych liści i Boho kołyski.

  29,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Różowe Kwiaty Różowa TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Różowe Kwiaty Różowa
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Różowe Kwiaty Różowa
  1 Opinie

  Teczka to bardzo praktyczny gadżet dla Przyszłej Mamusi. Różowa teczka z sztywnej tektury, na której umieszczona została specjalna naklejka z śliczną grafiką kobiety w ciąży i różowych kwiatów prezentuje się czarująco. Dodatkowo posiada personalizację w postaci imienia Przyszłej Mamy i daty. To doskonałe miejsce do przechowywania najważniejszej...

  24,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 80 kartek
  1 Opinie

  Wspaniały notatnik ciążowy, który będzie idealnym gadżetem dla Przyszłej Mamy. Notatnik posiada aż 80 kartek, na których Przyszła Mama może zapisywać najważniejsze informacje związane z ciążą, a także wizyty lekarskie. Notatnik posiada sztywną oprawę, na której znajduje się specjalna naklejka z cudowną grafiką kobiety w ciąży i różowych kwiatów oraz...

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 145 elementów

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły

Pierwszym wyzwaniem, jakie stoi przed Przyszłą Mamą jest poinformowanie bliskich o ciąży. Kobiety decydują się na różne sposoby informowania innych o swoim stanie błogosławionym. Jak powiedzieć o ciąży? Kreatywny sposób na poinformowanie o ciąży w formie gratulacyjnych zdrapek z pewnością spodoba się rodzicom Przyszłym Rodziców, czyli dziadkom. Urocze zdrapki z motywem złotych stópek to hit 2023, który stał się naszym bestsellerem. W internecie można znaleźć także wiele inspiracji w postaci wierszyków informujących o ciąży, dzięki którym będziesz wiedziała jak powiedzieć o ciąży rodzicom i dziadkom. Rymowanki, rebusy i wykreślanki to także kreatywne sposoby na poinformowanie o ciąży, które możesz wykorzystać wśród swoich bliskich. Wiele kobiet zastanawia się jak powiedzieć o ciąży w pracy. Może to być silnie stresujące ze względu na szefostwo, jednak ciąża jest naturalnym wydarzeniem w życiu kobiety, dlatego rozmowa powinna być wystarczającym sposobem na poinformowanie pracodawcy. Domowe ciasteczka z napisem “Jestem w ciąży”, wykonane z lukru z pewnością spodobają się pracodawcy i współpracownikom, którzy będą zaskoczeni dobrą nowiną. Jednak największym wyzwaniem okazuje się zapytanie: Jak powiedzieć o ciąży chłopakowi/ mężowi? Od tego momentu rozpocznie się wasza wspólna przygoda do rodzicielstwa. Tą wyjątkową nowinę można przekazać za pomocą spersonalizowanych puzzli z uroczą grafiką dziecięcą, np. złotej chmurki. Również puzzle z grafiką bociana są bardzo symboliczne i z pewnością spodobają się Przyszłemu Tacie. Ważne, abyście wspólnie cieszyli się z uroków przyszłego rodzicielstwa, dlatego zrób partnerowi niespodziankę. Można także wykorzystać symboliczne artykuły, tj. dziecięce body czy skarpetki schowane w jednej z szuflad należących do Przyszłego Taty. Z pewnością będzie zaskoczony, gdy odkryje mały, dziecięcy element, np. w swojej garderobie.

zdrapka zostaniesz dziadkiem

Zdrapka informacja o ciąży

Dzienniki ciąży, pamiętniki i dodatki - kontrolowanie i monitorowanie ciąży jest na czasie!

Dzienniki ciąży i pamiętniki to produkty, dzięki którym kobieta może zebrać wszelkie niezbędne dokumenty, np. zdjęcia USG, ankiety, terminy wizyt, w jednym miejscu. Dobra organizacja jest niezbędna, aby kontrolować cały przebieg ciąży. Monitorowanie płodu dziecka jest bardzo istotne, aby doprowadzić ciążę do szczęśliwego rozwiązania. Notatnik ciążowy może pełnić funkcję dziennika dla Przyszłej Mamy, która poprowadzi bardzo personalny pamiętnik z opisem wspomnień i samopoczucia każdego dnia podczas ciąży. To doskonała pamiątka i pouczające zapiski na potencjalne przyszłe ciąże. Pamiętnik ciąży może także pełnić funkcję albumu na zdjęcia USG. W ofercie posiadamy personalizowane dzienniki ciąży dla Przyszłej Mamy z personalizacją w postaci imienia kobiety w stanie błogosławionym. Rosegold Flowers, Botaniczny czy Złote Body “Hello Baby” to tylko niektóre motywy dla Przyszłej Mamy. Organizer ciążowy z pięknym motywem będzie wspaniałą pamiątką ciążową na lata. Niezbędną dokumentację można także swobodnie przechować w personalizowanych teczkach z uroczymi grafikami oraz napisem “Jestem w ciąży”. Sztywna teczka może stanowić wspaniały prezent dla Przyszłej Mamy.

Dziennik ciąży

Dziennik ciąży

Metryczki dla dzieci - doskonały prezent na narodziny

Metryczki dla dzieci ze zdjęciem są zdecydowanym hitem prezentowym dla nowo narodzonego maluszka. Upominek na narodziny w formie metryczki 3D z trzema ramkami na zdjęcie, grafikę z podstawowymi danymi, tj. data urodzenia, godzina, wzrost oraz miejsce na glinkę z odciskiem stopy lub dłoni maluszka to idealny prezent. Metryczka w ramce prezentuje się bardzo uroczo i solidnie, przez co będzie doskonałą pamiątką na lata. Drewniana metryczka dla dziecka jest bardzo popularna, jednak w ofercie naszego sklepu internetowego można zakupić także metryczki w postaci poduszek lub pluszowych misiów, które doskonale zdadzą egzamin jako prezent na narodziny dla dziecka. Każdy może się także zdecydować na metryczkę dla dziecka ręcznie robioną, w stylu handmade. Elementy do metryczki w postaci kunsztownego rękodzieła z pewnością zrobią ogromne wrażenie.

metryczka na narodziny dziecka

Ramka z metryczką na narodziny dziecka

Ciąża to niezwykły czas w życiu każdej kobiety. Moment, gdy dowiedziałaś się o ciąży z pewnością był silnie wzruszający i bardzo emocjonalny. Jeśli przygotowujesz się do poinformowania bliskich o dobrej nowinie, skorzystaj z naszych pomysłów i oryginalnych inspiracji, dotyczących zapytania: Jak powiedzieć o ciąży? Wybierz także dodatki ciążowe, dzienniki ciąży i pamiętniki, dzięki którym skrupulatnie zapiszesz i zbierzesz wszystkie ważne wspomnienia i dokumenty ciążowe. W sklepie internetowym 1001dekoracji.pl znajdziesz akcesoria ciążowe i dodatki, które są idealnym prezentem dla Przyszłej Mamy. Te praktyczne produkty z pewnością usprawnią organizację całego przebiegu ciąży.