Informacja

Nowe produkty

CIĄŻA

Ciąża to wydarzenie wyjątkowo ważne w życiu każdej kobiety. Bez względu na to czy jest to pierwsza, druga czy kolejna ciąża, zawsze warto się dobrze do tego przygotować. W pierwszej kolejności pomyśl jak powiedzieć o ciąży swoim najbliższym, tak aby zaskoczyli się tą radosną nowiną. Warto również zadbać o dodatki takie jak dzienniki ciąży czy notatniki, w których możesz umieścić wszystkie najważniejsze informacje. Mając więcej czasu dla siebie możesz pomyśleć o wzorze metryczki dla maluszka, którą warto wykonać zaraz po urodzeniu. Będzie to wspaniała pamiątka!

CIĄŻA 

Podkategorie

 • Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne...

  Jak powiedzieć o ciąży? Najbardziej oryginalne i kreatywne sposoby poinformowania najbliższych o oczekiwaniu na dziecko. Możesz użyć magicznych kubków, które po zalaniu wrzątkiem odsłonią informacje. Nowoczesnym sposobem są również zdrapki oraz puzzle, które na pewni zaciekawią najbliższych. Wiele osób recytuje również śmieszny wierszyk o ciąży. Wszystko po to aby przekazanie tej informacji zostało w myślach na wiele lat. To bardzo ważny moment.

 • Powiadomienia o ciąży na telefon

  Chcesz przekazać wyjątkową nowinę i powiedzieć w oryginalny sposób o ciąży rodzinie i znajomym? Wybieraj wirtualne produkty z przepięknymi grafikami, które będą niezwykle ekologiczną opcją. Najmodniejsze wzory nawiązują do tematyki ciążowej. Prześlij życzenia na telefon z personalizacją oraz własnym tekstem. Efektowne powiadomienie będzie przepiękną pamiątką na długie lata. Spraw, aby ten moment został uwieczniony. W szybki i łatwy sposób drogą elektroniczną możesz przekazać radosną nowinę najbliższym osobom!

 • Dzienniki ciąży i pamiętniki

  Dzienniki ciąży i pamiętniki, pomogą Ci zachować wspaniałe wspomnienia tego okresu. Zapisz w nim wszystkie wzruszające, smutne oraz radosne momenty ciąży, aby po latach móc wrócić do tych chwil. Dzienniki oraz pamiętniki to wspaniała propozycja dla wszystkich przyszłych Mam. Pamiętnik prowadzony przez całą ciąże, pomoże zapamiętać każdy jej moment tak aby nic nie umknęło twojej uwadze. Zapisany pamiętnik to piękna pamiątka, którą będziesz mogła pokazać dziecku gdy już dorośnie!

 • Ciąża - dodatki

  Ciąża to czas bardzo ważny w życiu każdej kobiety. Dlatego równie ważne są wszystkie dodatki ciąży. Teczka ciążowa na dokumenty, pomoże Ci zebrać wszystkie najpotrzebniejsze papiery w jednym miejscu. Dzięki temu nie musisz się już martwić, że coś zgubisz. Personalizowane teczki to hit 2020! Niezbędnym dodatkiem jest również organizer na wózek. Dopasuj organizer do swoich potrzeb, tak aby wszystko było pod ręką. A po ciężkim dniu na pewno przyda Ci się odrobina relaksu. Personalizowany, satynowy szlafrok to połączenie wygody z elegancją. Taki dodatek powinna mieć każda mama!

 • Metryczki

  Metryczki to idealny prezent na narodziny dziecka. Co to jest metryczka? To grafika z najważniejszymi informacjami na temat maluszka takimi jak data oraz godzina narodzin, waga czy wzrost. Metryczka to piękna pamiątka, którą można przedstawić na wiele sposobów. Metryczką może być plakat, ramka ze zdjęciem czy nawet miś i poduszka. Bardzo modne są obecnie metryczki ze zdjęciem dziecka w ramce. Równie często wybierane są metryczki 3D albo albumy. Metryczkę może być także ręcznie robiona. Będzie to z pewnością wyjątkowa pamiątka!

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły

Pierwszym wyzwaniem, jakie stoi przed Przyszłą Mamą jest poinformowanie bliskich o ciąży. Kobiety decydują się na różne sposoby informowania innych o swoim stanie błogosławionym. Jak powiedzieć o ciąży? Kreatywny sposób na poinformowanie o ciąży w formie gratulacyjnych zdrapek z pewnością spodoba się rodzicom Przyszłym Rodziców, czyli dziadkom. Urocze zdrapki z motywem złotych stópek to hit 2023, który stał się naszym bestsellerem. W internecie można znaleźć także wiele inspiracji w postaci wierszyków informujących o ciąży, dzięki którym będziesz wiedziała jak powiedzieć o ciąży rodzicom i dziadkom. Rymowanki, rebusy i wykreślanki to także kreatywne sposoby na poinformowanie o ciąży, które możesz wykorzystać wśród swoich bliskich. Wiele kobiet zastanawia się jak powiedzieć o ciąży w pracy. Może to być silnie stresujące ze względu na szefostwo, jednak ciąża jest naturalnym wydarzeniem w życiu kobiety, dlatego rozmowa powinna być wystarczającym sposobem na poinformowanie pracodawcy. Domowe ciasteczka z napisem “Jestem w ciąży”, wykonane z lukru z pewnością spodobają się pracodawcy i współpracownikom, którzy będą zaskoczeni dobrą nowiną. Jednak największym wyzwaniem okazuje się zapytanie: Jak powiedzieć o ciąży chłopakowi/ mężowi? Od tego momentu rozpocznie się wasza wspólna przygoda do rodzicielstwa. Tą wyjątkową nowinę można przekazać za pomocą spersonalizowanych puzzli z uroczą grafiką dziecięcą, np. złotej chmurki. Również puzzle z grafiką bociana są bardzo symboliczne i z pewnością spodobają się Przyszłemu Tacie. Ważne, abyście wspólnie cieszyli się z uroków przyszłego rodzicielstwa, dlatego zrób partnerowi niespodziankę. Można także wykorzystać symboliczne artykuły, tj. dziecięce body czy skarpetki schowane w jednej z szuflad należących do Przyszłego Taty. Z pewnością będzie zaskoczony, gdy odkryje mały, dziecięcy element, np. w swojej garderobie.

zdrapka zostaniesz dziadkiem

Zdrapka informacja o ciąży

Dzienniki ciąży, pamiętniki i dodatki - kontrolowanie i monitorowanie ciąży jest na czasie!

Dzienniki ciąży i pamiętniki to produkty, dzięki którym kobieta może zebrać wszelkie niezbędne dokumenty, np. zdjęcia USG, ankiety, terminy wizyt, w jednym miejscu. Dobra organizacja jest niezbędna, aby kontrolować cały przebieg ciąży. Monitorowanie płodu dziecka jest bardzo istotne, aby doprowadzić ciążę do szczęśliwego rozwiązania. Notatnik ciążowy może pełnić funkcję dziennika dla Przyszłej Mamy, która poprowadzi bardzo personalny pamiętnik z opisem wspomnień i samopoczucia każdego dnia podczas ciąży. To doskonała pamiątka i pouczające zapiski na potencjalne przyszłe ciąże. Pamiętnik ciąży może także pełnić funkcję albumu na zdjęcia USG. W ofercie posiadamy personalizowane dzienniki ciąży dla Przyszłej Mamy z personalizacją w postaci imienia kobiety w stanie błogosławionym. Rosegold Flowers, Botaniczny czy Złote Body “Hello Baby” to tylko niektóre motywy dla Przyszłej Mamy. Organizer ciążowy z pięknym motywem będzie wspaniałą pamiątką ciążową na lata. Niezbędną dokumentację można także swobodnie przechować w personalizowanych teczkach z uroczymi grafikami oraz napisem “Jestem w ciąży”. Sztywna teczka może stanowić wspaniały prezent dla Przyszłej Mamy.

Dziennik ciąży

Dziennik ciąży

Metryczki dla dzieci - doskonały prezent na narodziny

Metryczki dla dzieci ze zdjęciem są zdecydowanym hitem prezentowym dla nowo narodzonego maluszka. Upominek na narodziny w formie metryczki 3D z trzema ramkami na zdjęcie, grafikę z podstawowymi danymi, tj. data urodzenia, godzina, wzrost oraz miejsce na glinkę z odciskiem stopy lub dłoni maluszka to idealny prezent. Metryczka w ramce prezentuje się bardzo uroczo i solidnie, przez co będzie doskonałą pamiątką na lata. Drewniana metryczka dla dziecka jest bardzo popularna, jednak w ofercie naszego sklepu internetowego można zakupić także metryczki w postaci poduszek lub pluszowych misiów, które doskonale zdadzą egzamin jako prezent na narodziny dla dziecka. Każdy może się także zdecydować na metryczkę dla dziecka ręcznie robioną, w stylu handmade. Elementy do metryczki w postaci kunsztownego rękodzieła z pewnością zrobią ogromne wrażenie.

metryczka na narodziny dziecka

Ramka z metryczką na narodziny dziecka

Ciąża to niezwykły czas w życiu każdej kobiety. Moment, gdy dowiedziałaś się o ciąży z pewnością był silnie wzruszający i bardzo emocjonalny. Jeśli przygotowujesz się do poinformowania bliskich o dobrej nowinie, skorzystaj z naszych pomysłów i oryginalnych inspiracji, dotyczących zapytania: Jak powiedzieć o ciąży? Wybierz także dodatki ciążowe, dzienniki ciąży i pamiętniki, dzięki którym skrupulatnie zapiszesz i zbierzesz wszystkie ważne wspomnienia i dokumenty ciążowe. W sklepie internetowym 1001dekoracji.pl znajdziesz akcesoria ciążowe i dodatki, które są idealnym prezentem dla Przyszłej Mamy. Te praktyczne produkty z pewnością usprawnią organizację całego przebiegu ciąży.