Informacja

Nowe produkty

Prezenty dla Przedszkolanki

Przepiękne upominki dla Pani Przedszkolanki, które można wręczyć na zakończenie roku szkolnego lub Dzień Edukacji Narodowej. Wybieraj upominki z personalizacją oraz uroczymi grafikami, które przypadną do gustu obdarowanej osobie. Zamawiaj cudowne skrzynie prezentowe z idealnie dopasowaną zawartością. Spraw, aby na twarzy Przedszkolanki zagościł uśmiech wręczając prezenty w efektownym wydaniu. Zamawiaj pudełka ze słodką zawartością, aromatycznymi herbatami lub przepysznymi konfiturami. Podziękuj za trud włożony w edukację oraz wychowanie dziecka. Wybieraj praktyczne prezenty, które Pani Przedszkolanka będzie mogła wykorzystać w swojej pracy. Zamawiaj notatniki z gumką lub kubki ceramiczne wysokiej jakości ze słodkimi krówkami. Znajdź ciekawe propozycje dla ukochanej Pani. 

Prezenty dla Przedszkolanki  

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Prezenty dla przedszkolanki - pomysłowe prezenty dla opiekuna

Nauczycielom na różnych etapach nauki przede wszystkim wręcza się na dwa wydarzenia w roku: Dzień Edukacji Narodowej oraz zakończenie. Szczególny podarunek zwykle przygotowuje się na koniec szkoły od całej klasy, jednak nawet małe upominki pozwolą sprawić wielką przyjemność obdarowanej osobie. Taki podarunek wręczyć można śmiało już w przedszkolu. Zwłaszcza, że to czas, gdy nauczyciel nie tylko naucza, ale też ma ogromny wpływ na podopiecznych. Piękne podziękowanie od dziecka i jego rodziców bądź całej grupy na pewno sprawi ogromną przyjemność obdarowanej osobie. Przedszkolanka bez żadnych wątpliwości poczuje się naprawdę wyjątkowo i doceni miły podarunek. Jakie produkty można wykorzystać na prezent dla nauczyciela przedszkola?

Kreatywny zestaw dla nauczyciela przedszkola

Prezenty w ramach podziękowania za wychowanie, opiekę oraz naukę mogą mieć różnorodne formy. Zarówno duże i efektowne podarunki, jak i drobne upominki będą kapitalnym rozwiązaniem. Prezent na Dzień Nauczyciela w postaci personalizowanego kubka i śmietankowych krówek to ciekawa propozycja. Napis “Trzeba mieć wielkie serce, by kształcić małych ludzi” wspaniale pasuje do charakteru wykonywanej pracy. Grafiki dzieci, przedszkolanki oraz serduszek z kolei nadają całości czarujący wygląd. Obdarowana kobieta będzie zachwycona taką niespodzianką. Ceramiczny kubek dla przedszkolanki sam w sobie też może być bezbłędnym prezentem. Motyw w stylu superbohaterów na pewno rozbawi każdą obdarowaną kobietę!

Kubek dla pani przedszkolanki wielkie serce krówki

Prezent dla pani przedszkolanki 

Oryginalny prezent dla przedszkolanki

Personalizowane produkty bez najmniejszych wątpliwości stanowią niezawodny pomysł na prezent. Można je śmiało wręczyć przedszkolance z okazji Dnia Edukacji Narodowej bądź zakończenia roku szkolnego. Taki upominek na pożegnanie bez najmniejszych wątpliwości stanie się niezawodną pamiątką. Duża tabliczka czekolady będzie smakowitym rozwiązaniem, jednak śmiało postawić możesz także na notatnik dla przedszkolanki. Zeszyt zamykany na gumkę stanowi bardzo praktyczny produkt. Na pewno przyda się do planowania czasu, ważnych wydarzeń albo zajęć z podopiecznymi. Taki zeszyt dodatkowo ozdobiony jest wyjątkową grafiką i personalizowanym napisem. Dzięki nim całość stanowi niezawodny prezent w naprawdę ciekawym stylu.

Prezent na zakończenie przedszkola

Z okazji zakończenia przedszkola można wybrać też naprawdę unikalne i efektowne prezenty. Idealnym przykładem zdecydowanie jest zestaw słodkości w drewnianej skrzyni. Wewnętrzną stronę wieka zdobi kartka z piękną grafiką oraz personalizowanym tekstem. Tak przygotowany prezent na pewno sprawi wielką przyjemność obdarowanej osobie. Z powodzeniem wręczyć go może cała grupa dzieci kończących przedszkole. Bezbłędnie prezentuje się również duża bombonierka Merci w ozdobnym opakowaniu. Umieszczona w dopasowanym, płaskim pudełku z jasnego drewna wygląda naprawdę stylowo. Tak estetyczny podarunek dopasowany został do rodzaju celebrowanej okazji przy pomocy autorskiego motywu. Dzięki temu kapitalnie wypadnie w Dniu Edukacji Narodowej czy zakończenia roku szkolnego.

Czekoladki merci podziękowanie w pudełku przedszkolanka

Prezent dla przedszkolanki w pudełku