Nowe produkty

Promocje

Serwetki na Roczek

Serwetki na roczek to niezbędny dodatek do każdego przyjęcia urodzinowego. Serwetki na roczek dla dziewczynki w kolorze różowym, które zachwycą waszych gości złotym napisem. Błękitne serwetki dla chłopca ze złotą jedynką oraz uniwersalne serwetki jednokolorowe. Dzięki temu dekoracja stołu nabierze odrobinę elegancji, a serwetki będą praktycznym dodatkiem aranżacji. W tym sezonie bardzo mode są również serwetki na Roczek Rosegold, które pasują idealnie na przyjęcie urodzinowe dziewczynki.

Serwetki na Roczek 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 88 elementów

Serwetki na Roczek

Serwetki papierowe to jeden z najbardziej popularnych elementów dekoracji stołu. W bardzo prosty sposób można pięknie udekorować stół i zastawę na wszelkich przyjęciach okolicznościowych. Serwetki na Roczek będą charakteryzować się oryginalną grafiką i napisami określającymi charakter imprezy. Serwetki na Roczek dla dziewczynki zazwyczaj pojawiają się w różowym kolorze, który świetnie podkreśla delikatność dziecka. Serwetki papierowe ozdobne dostaniecie w wielu wariantach graficznych i kolorystycznych. Zdecydujcie się na najbardziej atrakcyjną wersję dla Was.  

Serwetki na Roczek z napisami

Jeżeli chcecie w wyjątkowy sposób podkreślić charakter uroczystości, postawcie na serwetki z napisami. Określają one okoliczności imprezy, pięknie się przy tym prezentując. W zależności od płci dziecka i motywu przewodniego przyjęcia możecie zdecydować się na serwetki z napisami  w różowym, błękitnym lub białym kolorze. Wszystkie prezentują się bardzo elegancko i idealnie wpisują w najnowsze trendy na sezon 2023 .Dla dziewczynki świetnym wyborem będą serwetki papierowe w różowym kolorze ze złotym napisem „Mam już Roczek!” oraz grafika cyfry „1”. Metaliczny napis sprawia, że serwetki świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Najlepiej będą prezentowały się ułożone na płasko na talerzach gości, by wyeksponować napis. 

Serwetki na roczek dla dziewczynki

Serwetki na roczek dla dziewczynki

Dla chłopców lepszym wariantem będą serwetki w błękitnym kolorze z odpowiadającym napisem. Prezentują się bardzo elegancko i subtelnie. Nie przytłoczą pozostałych dekoracji, a jedynie wzbogacą je. Jeżeli chcecie, by Wasze przyjęcie było niezwykle atrakcyjnie i świetnie prezentowało się na pamiątkowych zdjęciach, taki wariant będzie idealny.  Bardzo uniwersalna wersją będą białe serwetki ze złotym napisem “Świętuj ze mną moje urodzinki”. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Dzięki kolorystyce i metalicznemu wykończeniu, świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Dodatkowa grafika prezentu sprawia, że serwetki świetnie podkreślają charakter imprezki.  

Serwetki na roczek ze srebrnym napisem

Serwetki na roczek z napisem

Serwetki na Roczek jednokolorowe

Bardzo uniwersalną wersją serwetek papierowych są serwetki w jednym kolorze. Brak grafiki i napisów sprawia, że możecie takie serwetki składać w różne kształty. Dzięki temu Wasze przyjęcie będzie bardzo wyjątkowe, a uroczysty stół pięknie udekorowany. W zależności od Waszych preferencji i motywu przewodniego, zdecydujcie się na odpowiedni kolor i stwórzcie wyjątkowe dekoracje!Na przyjęciu w restauracji, lokalu świetnie sprawdzą się serwetki flizelinowe, które dzięki materiałowi, z którego są wykonane są bardziej podatne na składanie. Wszelkie figury będą się lepiej trzymały i układały. Serwetki flizelinowe prezentują się bardzo elegancko i będą świetnym dodatkiem na przyjęciu z okazji pierwszych urodzinek Waszego malucha.

Serwetki flizelinowe niebieskie

Serwetki flizelinowe niebieskie