Informacja

Nowe produkty

Promocje

Serwetki na Roczek

Serwetki na roczek to niezbędny dodatek do każdego przyjęcia urodzinowego. Serwetki na roczek dla dziewczynki w kolorze różowym, które zachwycą waszych gości złotym napisem. Błękitne serwetki dla chłopca ze złotą jedynką oraz uniwersalne serwetki jednokolorowe. Dzięki temu dekoracja stołu nabierze odrobinę elegancji, a serwetki będą praktycznym dodatkiem aranżacji. W tym sezonie bardzo mode są również serwetki na Roczek Rosegold, które pasują idealnie na przyjęcie urodzinowe dziewczynki.

Serwetki na Roczek 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 86 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 86 elementów

Serwetki na Roczek

Serwetki papierowe to jeden z najbardziej popularnych elementów dekoracji stołu. W bardzo prosty sposób można pięknie udekorować stół i zastawę na wszelkich przyjęciach okolicznościowych. Serwetki na Roczek będą charakteryzować się oryginalną grafiką i napisami określającymi charakter imprezy. Serwetki na Roczek dla dziewczynki zazwyczaj pojawiają się w różowym kolorze, który świetnie podkreśla delikatność dziecka. Serwetki papierowe ozdobne dostaniecie w wielu wariantach graficznych i kolorystycznych. Zdecydujcie się na najbardziej atrakcyjną wersję dla Was.  

Serwetki na Roczek z napisami

Jeżeli chcecie w wyjątkowy sposób podkreślić charakter uroczystości, postawcie na serwetki z napisami. Określają one okoliczności imprezy, pięknie się przy tym prezentując. W zależności od płci dziecka i motywu przewodniego przyjęcia możecie zdecydować się na serwetki z napisami  w różowym, błękitnym lub białym kolorze. Wszystkie prezentują się bardzo elegancko i idealnie wpisują w najnowsze trendy na sezon 2024 .Dla dziewczynki świetnym wyborem będą serwetki papierowe w różowym kolorze ze złotym napisem „Mam już Roczek!” oraz grafika cyfry „1”. Metaliczny napis sprawia, że serwetki świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Najlepiej będą prezentowały się ułożone na płasko na talerzach gości, by wyeksponować napis. 

Serwetki na roczek safari zwierzątka brokatowa jedynka

Serwetki na roczek z dużą jedynką

Dla chłopców lepszym wariantem będą serwetki w błękitnym kolorze z odpowiadającym napisem. Prezentują się bardzo elegancko i subtelnie. Nie przytłoczą pozostałych dekoracji, a jedynie wzbogacą je. Jeżeli chcecie, by Wasze przyjęcie było niezwykle atrakcyjnie i świetnie prezentowało się na pamiątkowych zdjęciach, taki wariant będzie idealny.  Bardzo uniwersalna wersją będą białe serwetki ze złotym napisem “Świętuj ze mną moje urodzinki”. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Dzięki kolorystyce i metalicznemu wykończeniu, świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Dodatkowa grafika prezentu sprawia, że serwetki świetnie podkreślają charakter imprezki.  

Serwetki na roczek ze zwierzątkami niebieskie

Serwetki na roczek z napisem

Serwetki na Roczek jednokolorowe

Bardzo uniwersalną wersją serwetek papierowych są serwetki w jednym kolorze. Brak grafiki i napisów sprawia, że możecie takie serwetki składać w różne kształty. Dzięki temu Wasze przyjęcie będzie bardzo wyjątkowe, a uroczysty stół pięknie udekorowany. W zależności od Waszych preferencji i motywu przewodniego, zdecydujcie się na odpowiedni kolor i stwórzcie wyjątkowe dekoracje! Na przyjęciu w restauracji, lokalu świetnie sprawdzą się serwetki flizelinowe, które dzięki materiałowi, z którego są wykonane są bardziej podatne na składanie. Wszelkie figury będą się lepiej trzymały i układały. Serwetki flizelinowe prezentują się bardzo elegancko i będą świetnym dodatkiem na przyjęciu z okazji pierwszych urodzinek Waszego malucha.

Serwetki flizelinowe niebieskie

Serwetki flizelinowe niebieskie