Informacja

Nowe produkty

Metryczki poduszki

Zamawiaj przepiękną dekorację do pokoju malucha. Metryczka w formie poduszki to idealny pomysł na prezent z okazji Narodzin dziecka, Chrztu lub Pierwszych Urodzin. Największy wybór metryczek w postaci poduszek. Spersonalizowane produkty, na których można umieścić imię malucha, godzinę przyjścia na świat, wagę oraz wzrost. Oryginalna pamiątka na długie lata. Metryczka sprawdzi się świetnie jako dekoracja do pokoiku. Motywy graficzne nadrukowane na produktach wpisują się w obecne trendy. Delikatna kolorystyka sprawia, że można poduszkę podarować zarówno chłopczykowi, jak i dziewczynce. 

Metryczki poduszki 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
 • PODUSZKA dla dziecka na Roczek Safari METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka na Roczek Safari METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka na Roczek Safari METRYCZKA

  Poduszka z metryczką to uroczy pomysł na upominek dla malucha na Roczek. Produkt z grafiką zwierzątek safari z imieniem dziecka, datą i godziną narodzin, wzrostem oraz wagą dziecka. Poduszka będzie cudowną dekoracją w pokoiku dziecka. Oryginalna pamiątka na lata. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziewczynki Karuzela Róż METRYCZKA PODUSZKA dla dziewczynki Karuzela Róż METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziewczynki Karuzela Róż METRYCZKA

  Dekoracja do pokoju dziecięcego z uroczym motywem karuzeli z konikami. Delikatna kolorystyka świetnie sprawdzi się jako upominek na Narodziny, Chrzest lub Roczek dla dziewczynki. Spersonalizowany produkt ma nadrukowane imię dziecka, godzinę, datę urodzin, wagę i wzrost dziecka. Oryginalny prezent, który będzie świetną pamiątką na długie lata. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Karuzela Błękit METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Karuzela Błękit METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Karuzela Błękit METRYCZKA

  Metryczka w formie poduszki dla chłopca. Przepiękny motyw karuzeli z konikiem w odcieniach błękitu z akcentami brązu i złota. Dekoracja do pokoju dla malucha, która wzbogaci wystrój wnętrza. Na metryczce nadrukowane jest imię dziecka, data narodzin waga i wzrost. Uroczy upominek, który wykonany jest z hipoalergicznych materiałów. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Natural Baby METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Natural Baby METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Natural Baby METRYCZKA

  Poduszka dla chłopca z metryczką w delikatnej kolorystyce. Na produkcie nadrukowana jest grafika chłopięcego ubranka z kapeluszem oraz kwiatami. Przepiękna dekoracja w oryginalnej formie, która dopełni wystrój w pokoiku malucha. Pomysł prezentowy na wiele specjalnych okazji dla chłopczyka. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziewczynki Natural Baby METRYCZKA PODUSZKA dla dziewczynki Natural Baby METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziewczynki Natural Baby METRYCZKA

  Metryczka dla dziewczynki z nadrukowanym imieniem, datą urodzenia, wagą oraz wzrostem. Motyw sukienki w subtelnej kolorystyce wpisuje się w obecne trendy. Produkt wykonany z materiałów hipoalergicznych. Przepiękny upominek na Narodziny lub Chrzest dziecka. Oryginalna dekoracja do pokoiku córeczki.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Miś i Króliczek METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Boho Miś i Króliczek METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Miś i Króliczek METRYCZKA

  Poduszka dla dziecka z motywem boho misia i króliczka. Delikatna grafika w brązach i bieli sprawia, że produkt jest bardzo uniwersalny, w związku z tym, można podarować go chłopczykowi lub dziewczynce. Metryczka z personalizacją to świetny pomysł na prezent z okazji Narodzi lub Chrztu malucha. Oryginalny upominek dla długie lata. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA

  Ciekawy i oryginalny prezent dla malucha z okazji Narodzin, Chrztu Świętego lub Pierwszych Urodzin. Poduszka w formie metryczki z motywem zwierzątek będzie pasować zarówno dziewczynce, jak i chłopczykowi. Produkt wypełniony hipoalergicznym silikonem. Na poduszce nadrukowane jest imię dziecka, data narodzin, waga oraz wzrost dziecka. Poduszka to idealna...

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Morskie Przygody METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Morskie Przygody METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Morskie Przygody METRYCZKA

  Metryczka, to świetny pomysł na prezent z okazji pierwszych Urodzin, Chrztu Świętego oraz Narodzin. Podaruj chłopczykowi na prezent poduszkę z personalizacją. Delikatna kolorystyka i motyw morskich zwierzątek sprawdzi się jako dekoracja pokoiku. Na metryczce nadrukowane jest imię dziecka, data narodzin, waga oraz wzrost. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Unicorn na chmurkach METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Unicorn na chmurkach METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Unicorn na chmurkach METRYCZKA

  Poduszka dla dziecka z personalizacją to świetny pomysł na upominek. Podaruj maluchowi na Narodziny lub Chrzest poduszkę z motywem jednorożca. Na poduszce nadrukowane jest imię dziecka, godzina i data narodzin, waga oraz wzrost. Dekoracja do pokoju dziewczynki w delikatnej kolorystyce. Oryginalny upominek, który będzie świetną pamiątką na lata. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Tęcza METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Tęcza METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Tęcza METRYCZKA

  Dekoracja do pokoju dziecięcego idealna dla chłopca. Poduszka w formie metryczki z personalizacją oraz motywem lwa z tęczą. Błękitno-biała kolorystyka produktu, będzie pasować do pozostałych dekoracji. Oryginalny prezent, który można podarować z okazji Narodzi lub Chrztu malucha. 

  39,98 zł
 • PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina
  49,98 zł
  PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina

  Poduszka do dziewczęcego pokoiku dekorowana grafiką uroczego króliczka.Poduszka posiada nadrukowaną metryczkę dziecka, która zawiera wszystkie najważniejsze informacje. Na poduszce nadrukowane jest również zdjęcie dziecka które sprawia, że poduszka staje się bardzo osobistym upominkiem. To praktyczny dodatek, który powinien znaleźć się w pokoju każdej...

  49,98 zł
 • PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki
  49,98 zł
  PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki

  Piękna poduszka dla chłopca dekorowana grafiką delikatnych chmurek. Na poduszce nadrukowane jest, przesłane przez Was zdjęcie maluszka. Metryczka w formie poduszki to bardzo praktyczny dodatek do dziecięcego pokoju, który będzie towarzyszyć dziecku przez wiele lat! Zdjęcie dziecka sprawia, że poduszka staje się bardzo osobistą pamiątką.

  49,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka METRYCZKA

  Poduszka ze ślicznym nadrukiem zwierzątek w stylu boho! Metryczka w kształcie poduszki to fantastyczny pomysł na upominek dla dziecka na Chrzest lub Roczek. Poduszka wykonana jest z wysokiej jakości materiału, wypełniona została hipoalergicznym silikonem. Poduszka będzie idealna zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Niedźwiadek METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Boho Niedźwiadek METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Niedźwiadek METRYCZKA

  Fantastyczna dekoracja pokoju dziecięcego w postaci poduszki z metryczką. Poduszka wypełniona jest hipoalergicznym silikonem przez co nadaje się dla dzieci już od Narodzin. Zdobiona jest urocza grafiką niedźwiadka wraz z imieniem Maluszka oraz najważniejszymi informacjami z dnia Narodzin.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Sowa METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Boho Sowa METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Sowa METRYCZKA

  Szukasz pomysłu na udekorowanie pokoju dziecka? Metryczka w formie poduszki to wspaniała propozycja. Najmodniejsza grafika sówki idealnie wpasowuje się w trendy boho. Poduszka posiada personalizację w postaci imienia dziecka oraz najważniejszych informacji z dnia Narodzin. Taka poduszka będzie pamiątką na długie lata.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Jelonek METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Boho Jelonek METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Jelonek METRYCZKA

  Poduszka z metryczką to wspaniała propozycja na prezent dla dziecka z okazji Narodzin lub Roczku. Piękna grafika boho jelonka ślicznie prezentuje się w pokoju maluszka. Metryczka w formie poduszki to świetna pamiątka na długie lata.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Lokomotywa METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Lokomotywa METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Lokomotywa METRYCZKA

  Prześliczna metryczka dla chłopca w formie poduszki! Piękna grafika lokomotywy wspaniale prezentuje się w pokoju maluszka. Metryczka w formie poduszki to nie tylko Przytulanka dla dziecka ale również wspaniała pamiątka która zachowa najważniejsze informacje z chwil narodzin dziecka. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Ballerina Króliczek METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Ballerina Króliczek METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Ballerina Króliczek METRYCZKA

  Metryczka w postaci poduszki dla dziewczynki! Poduszka posiada grafikę tańczącego króliczka oraz personalizację z najważniejszymi informacjami z dnia Narodzin maleństwa. Taka poduszka idealnie sprawdzi się jako prezent na Chrzest, Roczek lub Narodziny. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Ballerina Miś METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Ballerina Miś METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Ballerina Miś METRYCZKA

  Prześliczna poduszka dla dziewczynki z metryczką oraz uroczą grafiką Balleriny. Poduszka to zawsze świetny pomysł na prezent dla dziecka na różne okazje. Dzięki personalizacji w postaci imienia oraz najważniejszych informacji z dnia narodzin dziecka, poduszka pozwoli zachować wspomnienia na długie lata. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka na Roczek chłopca Zwierzątka METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka na Roczek chłopca Zwierzątka METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka na Roczek chłopca Zwierzątka METRYCZKA

  Prezent na Roczek chłopczyka z personalizacją oraz uroczą grafiką. Poduszka wypełniona hipoalergicznym silikonem przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Praktyczny pomysł na upominek z imieniem, datą, godziną narodzin, wzrostem oraz wagą dziecka. Poduszka to świetna dekoracja do pokoju dziecka. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka na Roczek dziewczynki Zwierzątka METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka na Roczek dziewczynki Zwierzątka METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka na Roczek dziewczynki Zwierzątka METRYCZKA

  Poduszka w formie metryczki wypełniona hipoalergicznym silikonem to świetna opcja na prezent dla malucha. Poduszka na Roczek z nadrukowanym imieniem, datą i godziną urodzin, wzrostem oraz wagą dziecka prezentuje się niezwykle uroczo. Praktyczny upominek, który będzie świetną dekoracją do pokoiku córeczki. 

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Poduszki z metryczką do pokoju dziecka

Metryczka to świetny pomysł na dekorację pokoju, prezent dla dziecka czy wyjątkową pamiątkę z dnia narodzin. Produkty z personalizowanymi informacjami na temat maluszka stanowią bowiem jedyny w swoim rodzaju dodatek dla każdego szkraba! Co więcej, dzięki tego rodzaju dekoracjom czy dodatkom znajdującym się w pokoju dziecka, poczuje się ono naprawdę komfortowo oraz wyjątkowo. Właśnie dlatego z pewnością warto stawiać na tego rodzaju ozdoby podczas aranżowania wnętrza sypialni dla swojej córki albo syna. Co więcej, z powodzeniem można też takie produkty kupić na prezent z okazji urodzin, Chrztu, Komunii, Gwiazdki, Dnia Dziecka czy wielu innych uroczystości i wydarzeń. Zastanawiasz się, jaki personalizowany upominek sprawić bliskiej osobie? Sprawdź naszą ofertę!

Personalizowana poduszka dla dziecka

Do dekoracji pokoju dziecka z pewnością przydatnym dodatkiem mogą być poduszki. To wspaniały sposób na ocieplenie wnętrza sypialni. Przytulny rezultat uzyskany dzięki tego rodzaju ozdobom na pewno spodoba się maluchowi w dowolnym wieku. Wystarczy wybrać produkty jak najlepiej dopasowane do stylistyki reszty wnętrza. Bez dwóch zdań śliczną i ciekawą propozycją na ozdobę boho poduszka z imieniem dziecka. Motyw misia i zajączka w otoczeniu naturalnych elementów i personalizowanych informacji ładnie pasować będzie do różnego rodzaju wystroju. W podobnej odsłonie utrzymane są poduszki z ubrankami - zaprojektowane w dwóch odsłonach: dla dziewczynki oraz dla chłopca. Pięknie wykonane dekoracje z metryczką dziecka będą rewelacyjnie prezentować się w pokoju Twojej pociechy.

Poduszka dla chłopca natural boho

Poduszka dla chłopca w stylu boho

Poduszki z imieniem dla dzieci

Każda poduszka wykonana została z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jej wnętrze wypełnione jest hipoalergicznym silikonem bezpiecznym dla dziecka. Poszewka ma biały kolor, dzięki czemu każdy nadruk wygląda na niej naprawdę estetycznie i ciekawie. Pomysłowe grafiki i wzory umieszczone na materiale nadają dekoracjom jedyny w swoim rodzaju charakter, a czcionka dopasowana została do stylistyki motywu. To sprawia, że całość wygląda spójnie. Metryczka oprócz imienia zawiera też datę i godzinę urodzenia, wagę oraz wzrost dziecka. Fantastyczną propozycją na prezent lub dekorację dla dziecka jest poduszka z imieniem z serii Morskie Przygody. Pomysłowe wykonanie oraz gustowna kolorystyka sprawiają, że taki jasiek stanie się świetną ozdobą sypialni.

Metryczki dla dzieci - pomysłowe dekoracje do pokoju

Poduszki z metryczką mogą być naprawdę oryginalną dekoracją pokoju dziecięcego. Wystarczy wybrać motyw najlepiej dopasowany do upodobań dziecka - lub wystroju wnętrza - aby efekt był naprawdę wyjątkowy. Przepięknym dodatkiem do sypialni dziewczynki będzie poduszka z karuzelą w różowej kolorystyce. Na jaśku znalazły się wszystkie informacje, jakie zawierać powinna metryczka, a ślicznie wykonany nadruk z pewnością spodoba się każdej małej księżniczce. Jeśli szukasz dekoracji do pokoju chłopca, ciekawą propozycją będzie poduszka z metryczką w niebieskiej kolorystyce. Na jaśku znajduje się motyw tęczy, lwa oraz wielu innych elementów, które w bezbłędny sposób wypełniają przestrzeń na materiale. To niezawodna dekoracja wnętrza.

Poduszka dla dziewczynki różowa karuzela

Poduszka z metryczką dla dziewczynki