Informacja

Nowe produkty

Toppery na tort na Chrzest

Toppery na tort na Chrzest będą idealnym uzupełnieniem dekoracji. Jeśli zdecydujemy się na motyw przewodni uroczystości, warto dobrać nawet najmniejsze dekoracje pod tę aranżację. W ofercie naszego sklepu znajdują się personalizowane toppery zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Złoty topper na tort na Chrzest to obecnie najmodniejszy wzór sezonu 2022! Jeśli jednak szukacie czegoś oryginalnego z pewnością zainteresuje was topper z imieniem dziecka. Dzięki personalizacji topper jest niepowtarzalny.

Toppery na tort na Chrzest 

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Dekoracje tortu na Chrzest Święty

Tort to słodki specjał, bez którego nie może odbyć się żadne przyjęcie z okazji Chrztu Świętego maluszka. Często ten niezwykły wypiek przygotowany jest z dużą starannością oraz dbałością o detale, które sprawiają, że stanowi on swoistą dekorację stołu. Tort dekorowany jest rozmaitymi ozdobami, między innymi figurkami wykonanymi z cukru czy masy marcepanowej. Figurka tortowa postawiona na szczycie tortu to jego nieodłączny element!

Dekoracje na Chrzest Święty

Oczywiście żadne przyjęcie z okazji Chrztu Świętego nie może się obejść bez kilku najważniejszych punktów programu. Po pierwsze życzenia składane przez gości, po drugie zapisanie się do księgi gości, wspólna sesja zdjęciowa i oczywiście tort udekorowany cudownymi dodatkami uniwersalnymi, bądź personalizowanymi. Przy dzisiejszej modzie na wyjątkowe dodatki i detale związane z uroczystościami takimi jak Chrzest Święty, rodzice mogą wybierać i przebierać w ozdobach. Już jakiś czas temu na tortach przestały triumfować gołąbki, tandetne aniołki z wymalowanymi rumieńcami. Nawet tort nie musi być tortem tak naprawdę.

Topper na tort z okazji ChrztuTopper na tort z napisem na Chrzest Święty

Toppery na tort - wyjątkowa dekoracja na tort 

Dużą popularnością wśród rodziców cieszą się wszelkiego rodzaju toppery na tort z okazji Chrztu Świętego. Bardzo elegancki topper na tort wykonany ze złotego połyskującego papieru, drewna, grubego kartonu lub z tworzywa sztucznego. Podkreśli charakter przyjęcia i sprawi, że tort będzie się pięknie prezentował. Wspaniała ozdoba, która w szybki sposób dopełni każde ciasto. Jedną z bestsellerowych propozycji jest elegancki i subtelny topper, który wspaniale ozdobi ciasto na przyjęciu i oczaruje przybyłych gości. Topper składa się z napisu “Chrzest Święty” i z dodatku małego gołąbka, dzięki czemu prezentuje się genialnie!

Topper na tort z okazji chrztuTopper na tort - propozycja na Chrzest Święty

Personalizowane dodatki do tortów

Jak zachwycić gości i najbliższych? Tort nie musi być nudny! Jednym ze sposobów na udekorowanie tortu jest wykorzystanie wcześniej wspomnianych topperów lecz tym razem w wersji personalizowane. Jest to idealna propozycja na każdy tort, która będzie dodawała mu uroku i oryginalności. Niezwykle efektowna, szybka i jedna z bestsellerowych dekoracja tortu na Chrzest Święty dla chłopca w postaci toppera jest produktem personalizowanym, który zawiera imię dziecka. Cudowna i delikatna grafika z motywem małego aniołka na niebieskim tle prezentuje się genialnie. Komplet obejmuje również patyczki, dzięki którym łatwiej będzie się wbić w tort. Na nich również będzie się opierać topper. Aby łatwo je nakleić dołączyliśmy zestaw specjalnych naklejek.

topper na tort dla dziewczynki

Topper na tort dla dziewczynki - propozycja na Chrzest Święty