Toppery na tort na Chrzest

Toppery na tort na Chrzest będą idealnym uzupełnieniem dekoracji. Jeśli zdecydujemy się na motyw przewodni uroczystości, warto dobrać nawet najmniejsze dekoracje pod tę aranżację. W ofercie naszego sklepu znajdują się personalizowane toppery zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Złoty topper na tort na Chrzest to obecnie najmodniejszy wzór sezonu 2020! Jeśli jednak szukacie czegoś oryginalnego z pewnością zainteresuje was topper z imieniem dziecka. Dzięki personalizacji topper jest niepowtarzalny.

Toppery na tort na Chrzest 

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Dekoracje tortu na Chrzest Święty

Tort to słodki specjał, bez którego nie może odbyć się żadne przyjęcie z okazji Chrztu Świętego maluszka. Często ten niezwykły wypiek przygotowany jest z dużą starannością oraz dbałością o detale, które sprawiają, że stanowi on swoistą dekorację stołu. Tort dekorowany jest rozmaitymi ozdobami, między innymi figurkami wykonanymi z cukru czy masy marcepanowej. Figurka tortowa postawiona na szczycie tortu to jego nieodłączny element!

Dekoracje na Chrzest Święty

Oczywiście żadne przyjęcie z okazji Chrztu Świętego nie może się obejść bez kilku najważniejszych punktów programu. Po pierwsze życzenia składane przez gości, po drugie zapisanie się do księgi gości, wspólna sesja zdjęciowa i oczywiście tort udekorowany cudownymi dodatkami uniwersalnymi, bądź personalizowanymi. Przy dzisiejszej modzie na wyjątkowe dodatki i detale związane z uroczystościami takimi jak Chrzest Święty, rodzice mogą wybierać i przebierać w ozdobach. Już jakiś czas temu na tortach przestały triumfować gołąbki, tandetne aniołki z wymalowanymi rumieńcami. Nawet tort nie musi być tortem tak naprawdę.

Topper na tort z okazji ChrztuTopper na tort z napisem na Chrzest Święty

Toppery na tort - wyjątkowa dekoracja na tort 

Dużą popularnością wśród rodziców cieszą się wszelkiego rodzaju toppery na tort z okazji Chrztu Świętego. Bardzo elegancki topper na tort wykonany ze złotego połyskującego papieru, drewna, grubego kartonu lub z tworzywa sztucznego. Podkreśli charakter przyjęcia i sprawi, że tort będzie się pięknie prezentował. Wspaniała ozdoba, która w szybki sposób dopełni każde ciasto. Jedną z bestsellerowych propozycji jest elegancki i subtelny topper, który wspaniale ozdobi ciasto na przyjęciu i oczaruje przybyłych gości. Topper składa się z napisu “Chrzest Święty” i z dodatku małego gołąbka, dzięki czemu prezentuje się genialnie!

Topper na tort z okazji chrztuTopper na tort - propozycja na Chrzest Święty

Personalizowane dodatki do tortów

Jak zachwycić gości i najbliższych? Tort nie musi być nudny! Jednym ze sposobów na udekorowanie tortu jest wykorzystanie wcześniej wspomnianych topperów lecz tym razem w wersji personalizowane. Jest to idealna propozycja na każdy tort, która będzie dodawała mu uroku i oryginalności. Niezwykle efektowna, szybka i jedna z bestsellerowych dekoracja tortu na Chrzest Święty dla chłopca w postaci toppera jest produktem personalizowanym, który zawiera imię dziecka. Cudowna i delikatna grafika z motywem małego aniołka na niebieskim tle prezentuje się genialnie. Komplet obejmuje również patyczki, dzięki którym łatwiej będzie się wbić w tort. Na nich również będzie się opierać topper. Aby łatwo je nakleić dołączyliśmy zestaw specjalnych naklejek.

topper na tort dla dziewczynki

Topper na tort dla dziewczynki - propozycja na Chrzest Święty