Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia na Komunię

Zaproszenia na Komunie to nieodłączny element uroczystości. Dzięki nim poinformujesz gości o zbliżającym się przyjęciu. Tekst zaproszenia na Komunię może być nadrukowany lub napisany samodzielnie. W ofercie znajdują się zaproszenia na Komunie dla dziewczynki oraz zaproszenia na Komunię dla chłopca. Możesz wybierać spośród zaproszeń personalizowanych oraz zaproszeń do samodzielnego wypisania. Personalizowane zaproszenia na Komunię Świętą oszczędzą sporo czasu, gdyż są od razu gotowe do wręczenia. Takie zaproszenia wykonujemy na zamówienie. Zobacz najmodniejsze zaproszenia 2023.

Zaproszenia na Komunię 

Podkategorie

 • Zaproszenia na Komunię do wypisania

  Zaproszenia na Komunię do wypisania ręcznie dają możliwość samodzielnego uzupełnienia wszystkich najważniejszych informacji na temat uroczystości. Tekst zaproszenia na Komunię, który napisany jest odręcznie wywoła wiele wzruszenia na twarzach gości. Wybór zaproszeń jest szeroki, dostępne są zaproszenia na Komunię dziewczynki oraz chłopca. W ofercie znajdują się również gotowe zaproszenia do wydrukowania jednak stworzenie ich wymaga większego nakładu pracy. Najmodniejsze zaproszenia komunijne 2023 to te w stylu boho. Jeśli nie masz czasu na samodzielne wypełnianie zaproszeń, polecamy zaproszenia na Komunię personalizowane.

 • Zaproszenia na Komunię personalizowane

  Zaproszenia na Komunię personalizowane z pewnością sprawią, że odbiorca takiej przesyłki poczuje się wyjątkowo.Cały tekst zaproszenia na Komunię zostanie nadrukowany na kartce. Zaproszenia personalizowane robione są na zamówienie. Komplet składa się z zaproszenia na jednostronnej kartce, koperty z ozdobnym wnętrzem oraz naklejki do zamykania koperty, która również pięknie upiększa i spaja całość. Zaproszenia na Komunię w tonacjach pastelowych sprawdzą się idealnie na uroczystość dziewczynki, natomiast granaty i szarości to idealnie zaproszenia na Komunię dla chłopca. Oprócz zaproszeń personalizowanych w naszej ofercie znajdują się też zaproszenia komunijne do wypisania.

 • Zaproszenia na Komunię...

  Przepiękne zaproszenia elektroniczne na Pierwszą Komunię Świętą idealne na przyjęcie dla chłopca lub dziewczynki. Powiadom najbliższe osoby, o zbliżającej się uroczystości. Wybieraj cudowne zaproszenia wysokiej jakości na telefon z modnymi grafikami. Zamawiaj produkt z motywem boho, botanicznym, w odcieniach granatu oraz różu. Spersonalizowany produkt z własnym tekstem na telefon, to oryginalny sposób na zaproszenie gości. Zawiadom bliską rodzinę wysyłając zaproszenie SMS lub wykorzystując media społecznościowe. Efektowny produkt, który zyskuje coraz większą popularność pozwoli zaoszczędzić czas podczas organizacji przyjęcia komunijnego. Wybieraj ekologiczną i szybką formę, która pozytywnie zaskoczy najbliższe osoby. Znajdź najpiękniejsza opcję na Komunię synka lub córki. 

 • Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki

  Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki to sposób na poinformowanie gości o zbliżającej się uroczystości. Jak zrobić zaproszenie na komunię? Można użyć szablonów o samodzielnego wykonania lub zaproszeń komunijnych do druku. Bardzo modne są zaproszenia na Komunię ze zdjęciem dziecka, to na pewno oryginalny i niepowtarzalny pomysł. Aby oszczędzić trochę czasu polecamy zaproszenia na Komunię personalizowane, wewnątrz których znajduje się gotowy tekst. Zobacz koniecznie wszystkie zaproszenia komunijne 2023.

 • Zaproszenia na Komunię dla chłopca

  Zaproszenia na Komunię dla chłopca pomogą w elegancki sposób zaprosić gości komunijnych. Tekst zaproszenia na Komunię może być nadrukowany lub napisany samodzielnie. Wiele osób decyduje się również na zaproszenia Komunijne wykonane metodą nazywaną scrapbooking. Zaproszenia możecie wykonać samodzielnie cz też skorzystać z zaproszeń do wydrukowania. My polecamy jednak zaproszenia komunijne personalizowane. które od razu gotowe są do wręczenia gościom. W ofercie sklepu znajdują się również specjalne zaproszenia na Komunię dla Chrzestnych. Oprócz zaproszeń komunijnych dla chłopca posiadamy zaproszenia komunijne dla dziewczynek.

 • Stemple na Komunię

  Stemple na Komunię pozwolą w wyjątkowy sposób ozdobić wiele dodatków komunijnych. Przy pomocy stempli udekorujesz zaproszenia, bileciki a nawet serwetki. Taki mały dodatek sprawia, że przedmioty nabierają wyjątkowego charakteru. Wówczas nawet drobny bilecik może stać się prawdziwą pamiątką z tego dnia.

 • Wstążki, koperty i długopisy do...

  Koperty do zaproszeń, wstążki i długopisy, które pomogą w wyjątkowy sposób wykończyć zaproszenia na Komunię. Koperty dostępne są w różnych kolorach, każdy znajdzie u nas koperty pasujące do swojego zaproszenia. Długopisy, które posiadamy w swojej ofercie, nie rozmazują się dlatego bez obaw można wypisać nimi wnętrze zaproszenia. Takie małe elementy sprawiają, że zaproszenie na Komunię prezentuje się wyjątkowo. Zobacz nasza ofertę i wybierz kopertę dopasowaną do Twojego zaproszenia!

Komunia Święta zaproszenia 2023

Pierwsza Komunia Święta to wydarzenie z życia kościoła katolickiego, podczas której po raz pierwszy przyjmujemy Eucharystię. Co zgodnie z przyjętą wiarą jest ciałem i krwią Chrystusa pod postacią chleba. Wierni wierzą, że dzięki okrągłemu opłatkowi stają się częścią wspólnoty kościoła. Wydarzenie Pierwszej Komunii Świętej to ważne święto w życiu dziecka, jego rodziny oraz całej parafii. Rodzice angażują się całkowicie w przygotowania do tego dnia z dużym wyprzedzeniem. Wszystko musi prezentować się idealnie. Od dekoracji po wygląd. Tak ważna uroczystość wymaga wyjątkowej oprawy. Jednym z kluczowych elementów każdego przyjęcia są zaproszenia.

Zaproszenia komunijne tradycja

Tradycja zapraszania ludzi na różne wydarzenia sięga czasów starożytnych. W Chinach wymieniali się wiadomościami dobrej woli z okazji Nowego Roku, a Egipcjanie pozdrawiali się na papirusowych zwojach. Dawniej zaproszenia pisane były pismem kaligraficznym, na drogim papierze z pieczęcią, dlatego też nie każdego było stać na nie. Dostarczane były osobiście. Dziś na szczęście, dzięki postępowi w dziedzinie mechanizacji, druku i logistyki jest to ogólnodostępne. Mamy wiele możliwości, możemy wysłać zaproszenia pocztą, wręczyć je osobiście czy poprzez maila. Zaproszenia mogą być tradycyjne, oryginalne, niespotykane. Ludzie zaskakują swoją pomysłowością w zapraszaniu na przyjęcia. Może to być zaproszenie na dnie pudła z balonami wypełnionymi helem, origami, kartka z kalendarza, ale także pięknie ręcznie wykonane tradycyjne zaproszenie w formie książeczki zapakowane w kopertę.    

Tekst zaproszenia na Komunię

Zaproszenia to niekiedy najważniejszy element przyjęcia. Wybór odpowiedniego zaproszenia na komunię jest bardzo ważny. Pokazuje to nasze zaangażowanie oraz stosunek do wydarzenia jak i osoby zapraszanej. Zdecydowanie się na idealne zaproszenie komunijne z pewnością do łatwych nie należy. Zwłaszcza, że należy dobrać również odpowiedni tekst zaproszenia. W ciągu ostatnich lat modne stały się komunię z tematem przewodnim. Może być nim ulubiony kwiat, symbol religijny jak na przykład hostia, gołąb, krzyż. Kolorystyka od wielu lat pozostaje niezmienna, królują przeróżne odcienie bieli, beżu, złota, srebra. W naszym asortymencie oferujemy wiele kolekcji komunijnych, w zależności od klimatu przyjęcia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tekst zaproszenia na Komunię powinien zawierać najważniejsze informacje. Takie jak data, miejsce oraz godzina przyjęcia. W zależności od rodzaju zaproszenia tekst może być nadrukowany lub wypisany samodzielnie. Ważne aby został napisany odpowiednio wcześnie tak aby goście mieli czas na przygotowanie się do uroczystości.

Zaproszenia na Komunię kwiatowe z gołębiem

Eleganckie zaproszenia komunijne z delikatnym motywem 

Zaproszenia do własnoręcznego wypisania

Zaproszenia komunijne do wypisania dają osobom zapraszającym większe  możliwości zaangażowania się rodziców. Wypisanie takiego zaproszenia należy właśnie do nich. A więc wybór stylu, treści oraz czy włączyć dziecko przystępujące do sakramentu - może również wypisać, bądź podpisać się, to ich decyzja. Jednym z naszych bestsellerów jest zaproszenie o niecodziennym kształcie - alby. Nic tak nie kojarzy się z Komunią Świętą jak biała alba dziecka. Jeśli jednak klasyka to coś czego szukacie, kwadratowe zaproszenia z motywami kwiatowymi, hostii czy innymi elementami związanymi z sakramentem oczarują was swoją prostotą i elegancją. Kolorystyka utrzymana jest głównie w tonacji bieli, złota, srebra i szarości z kolorowymi elementami kwiatowymi. Takie jak nasze kolejne bestsellery - lilie na białym tle albo hostia na szarym tle.

Zaproszenie na komunię w kształcie alby

Zaproszenie na Komunię w kształcie alby

Zaproszenia na Komunie personalizowane

Zaproszenia komunijne personalizowane cieszą się wielką popularnością od kilku lat. Osoba zapraszana z pewnością poczuję się wyjątkowo kiedy zobaczy swoje imię elegancko wplecione w zaproszenie. Kolejną korzyścią jest to, że rodzice wraz z dzieckiem w pełni decydują o tym co znajdzie się na ich papierze. Do zaproszeń dołącza się piękną ozdobną kopertę wraz z naklejką a’la starodawna pieczęć, która nie tylko zamyka kopertę ale i wygląda efektownie. Jednym z naszych bestsellerów jest przepiękne ręcznie robione złote zaproszenie ze wstęgą, a także te ze srebrną hostią na białym tle. Takie zaproszenie to z pewnością pamiątka, którą najbliżsi będą chcieli zachować na długie lata.

Zaproszenia na Komunię z personalizacją

Personalizowane zaproszenia komunijne z motywem Srebrnej Hostii

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki

Zaproszenia na Komunie dziewczynki pomogą w wyjątkowy sposób poinformować gości o zbliżającym się przyjęciu. Bardzo modne są obecnie zaproszenia na Komunię dziewczynki ze zdjęciem. Dzięki temu zaproszenia są niepowtarzalne oraz można zachować je jako pamiątkę tego dnia. Róż i biel to podstawowe kolory zaproszeń dla dziewczynek. Jest to połączenie ponadczasowe i nie ma co się dziwić, że dalej cieszy się spora popularnością. Piękne grafiki kwiatów oraz bogato zdobione zaproszenia to coś co spodoba się każdej dziewczynce. Zaproszenia możesz wybierać z dwóch wariantów  - personalizowane oraz te bez personalizacji. Od Ciebie zależy na które się zdecydujesz.

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki kielich w kwiatach

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki

Zaproszenia na Komunię dla chłopca

Jeśli organizujesz przyjęcie komunijne w szczególności musisz pomyśleć o zaproszeniach komunijnych dla chłopca. Zaprojektowane w odcieniach błękitu i granatu prezentują się naprawdę elegancko. Mimo grafiki kwiatów idealnie pasują na Komunię chłopca. Jeśli wolisz jednak coś innego polecam zaproszenia z grafika chłopca oraz kościółka lub bardziej eleganckie zaproszenia z Hostią. Wybór zaproszeń jest naprawdę szeroki. W ofercie znajdują się zaproszenia personalizowane oraz zaproszenia do samodzielnego wypisania. Jeśli masz więcej czasu możesz wypisać tekst zaproszenia samodzielnie. Zaproszenia personalizowane są od razu gotowe do wręczenia zaproszonym gościom.

Zaproszenia na Komunię dla chłopca z kwiatami

Zaproszenia na Komunie dla chłopca