Informacja

Nowe produkty

Winietki i tabliczki na 18

Dekoracje stołu na 18 urodziny powinny pasować do imprezowego klimatu. Dekoracje na 18 dziewczyny to często odcienie różu, rosegold i złota. Na 18 chłopaka wybierane są ciemne nasycone kolory takie jak czerń i granat. Na urodzinowym stole poza kubeczkami, talerzykami i serwetkami powinno pojawić się również urodzinowe konfetti czy eleganckie świece, które nadadzą całości blasku.

Winietki i tabliczki na 18  

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Dekoracje stołu na 18 urodziny

Dekoracja stołu na 18 urodziny zazwyczaj składa się z kilku elementów, które razem dają piękną całość. Podstawowym elementem, podczas organizacji dekoracji stołu, jest zadbanie o odpowiednie tło. Jest to niezwykle istotny aspekt, który pozwala wybić się pozostałym ozdobom na uroczystym stole. Świetnie w tej roli sprawdzi się bieżnik  dekoracyjny i konfetti. Razem stworzą piękną bazę. Dekoracja stołów na 18 urodziny to również tabliczka na stół oraz świece. Pozwolą w wyjątkowy sposób podkreślić charakter imprezy i wprowadzić cudowny klimat przyjęcia. Możliwość tworzenia pięknych aranżacji jest niezwykle potrzebna i daje Wam ogromne pole do popisu. 

Dekoracja stołu na 18 tabliczka

Bardzo atrakcyjnym elementem dekoracyjnym na uroczystym stole jest zdecydowanie tabliczka z personalizacją. Karta zamknięta w pięknej ramce idealnie podkreśli charakter Waszej uroczystości i wzbogaci ozdoby na stole. Uniwersalną wersją tabliczki, która świetnie sprawdzi się zarówno dla chłopaka, jak i dziewczyny będzie karta ze złotymi gwiazdkami i  czarnymi elementami graficznymi. Personalizacja imieniem dziecka i datą wydarzenia sprawia, że całość jest bardzo oryginalna. Po imprezie, tabliczka może towarzyszyć jubilatowi w codziennym życiu, umieszczona w jego pokoju. Będzie w wyjątkowy sposób przypominać o tym cudownym dniu. Dzięki najmodniejszym wariantom użytym na kartach, dekoracja idealnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020. 

Dekoracja na stół na 18 tabliczka

Dekoracja na stół na 18 tabliczka

Świece na stół

Aby stworzyć wyjątkowy klimat, który wprowadza wyjątkową atmosferę na Waszym przyjęciu, warto zdecydować się na aranżacje ze świec. W połączeniu z żywymi kwiatami będą wyjątkowym dodatkiem, który znacznie uatrakcyjni Waszą imprezę. Wybierzcie kształt, który najbardziej Wam odpowiada i stwórzcie piękne aranżacje. Możecie postawić na gołe świece w eleganckich świecznikach, gdzie będą się cudownie prezentować. W zależności od motywu przewodniego i Waszych preferencji zdecydujcie się na odpowiedni kolor - złoty, srebrny lub rosegold. Dzięki metalicznym wykończeniom idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020.

Świece na stół na 18Świece na stół na 18

Bieżnik, konfetti i serwetki na 18

Podstawa pod wszelkie dekoracje jest  z pewnością elegancki obrus i bieżnik. Dzięki tym elementom pozostałe ozdoby zyskają szansę na wybicie się i ukazanie w swojej najpiękniejszej formie. Znakomitym pomysłem będzie zaopatrzenie się w elegancki, biały obrus, który znakomicie sprawdzi się na każdej uroczystości. Aby całość nabrała charakteru, warto postawić również na bieżnik dekoracyjny. Na przyjęcie urodzinowe dziewczyny znakomicie sprawdzi się bieżnik w różowym kolorze. Delikatny, satynowy materiał sprawia, że całość wydaje się bardzo lekka i świeża. Wszelkie dekoracje w takiej stylistyce zostaną znacznie wyróżnione. Świetnym dodatkiem będzie również konfetti w metalicznym, złotym kolorze. Pozwoli stworzyć spójną całość z bieżnikiem, która idealnie sprawdzi się na dziewczęcym przyjęciu. Wszelkie pozostałe dodatki w różowo-złotej kolorystyce będą się świetnie komponować. Dzięki metalicznemu wykończeniu, konfetti, idealnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020. Nieodłącznym elementem dekoracji stołu są również serwetki na 18. Posiadają nadrukowaną, metaliczną liczbę 18. Najlepiej wyglądają ułożone przy nakryciach gości.