Informacja

Nowe produkty

STUDNIÓWKA 2024

Studniówka pozwala w uroczysty sposób rozpocząć przygotowania do matury. To impreza, podczas której można spędzić wspaniały czas ze znajomymi ze szkoły oraz przyjaciółmi. Stylowe i specjalnie zaprojektowane dekoracje pozwolą w niezawodny sposób podkreślić odświętny i elegancki klimat balu maturalnego. Na studniówkę wybrać można dowolny motyw przewodni, choć szczególnie dobrze sprawdzi się szykowna aranżacja w kolorach złota i czerni. Ozdobne balony czy plakat z podpisem w niezawodnym stylu ubiorą każde wnętrze. Dekoracje stołu dodatkowo uatrakcyjnią wygląd całego wystroju na studniówkę. Szeroka gama dodatków w postaci świec, win, konfetti czy bieżników pozwoli przygotować cudowny bal maturalny w Twojej szkole!

STUDNIÓWKA 2024 

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Studniówka 2024 - dekoracje i dodatki na bal maturalny

Bal maturalny, nazywany potocznie studniówką, to impreza, bez której ciężko wyobrazić sobie szkołę średnią. Odbywa się zarówno w liceum, jak i w technikum na około 100 dni przed terminami matury. Najczęściej szkoły planują tego rodzaju bal w okolicach stycznia i lutego. Jak przygotować studniówkę? Za organizację balu odpowiadają uczniowie oraz nauczyciele - zwykle wychowawcy prowadzący maturalne klasy. Podczas spotkań wszystkich uczniów lub wyznaczonych delegacji ustalane są szczegóły imprezy: jej miejsce, dokładna data, menu, dekoracje czy przebieg. Bal maturalny stanowi niezwykle elegancką okazję, podczas której uczniowie bawią się ze swoimi nauczycielami przy dobrym jedzeniu i muzyce. Z całą pewnością więc warto dobrze zaplanować taką imprezę, by zapamiętać ją na całe życie!

Tradycje studniówka - jak zorganizować?

Jak każda impreza, studniówka posiada swój własny charakter oraz tradycje. Jedną z nich jest rozpoczęcie balu polonezem. Dziewczyny na studniówkę często zakładają podwiązkę na szczęście (koniecznie czerwoną!), a w czasie trwania przyjęcia zwykle odbywają się podziękowania dla nauczycieli czy składanie życzeń wszystkiego dobrego na egzaminach dla uczniów. Taka uroczystość sama prosi się o wyjątkowy toast - jednak decyzję w sprawie podania alkoholu na balu maturalnym ostatecznie podejmuje ciało pedagogiczne. Wspaniałym rozwiązaniem będzie mini wino z nazwą szkoły. To niskoprocentowy alkohol, który pozwoli wszystkim poczuć szczególny nastrój studniówki. Jej charakter podkreślą także specjalnie zaprojektowane plakaty zawieszone na ścianach czy specjalnych stojakach. Można też wykorzystać je jako tło do pamiątkowych zdjęć ze studniówki. 

Dekoracja sali na studniówkę plakat listwa

Plakat z personalizacją na studniówkę

Dekoracje na studniówkę

Odpowiednie ozdoby są znakomitym sposobem na to, by uroczystości nadać jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Plakaty można zawiesić właściwie w dowolnym pomieszczeniu, podobnie jak balony. Złote albo czarne stanowią uniwersalną propozycję na tego rodzaju uroczystość. Balony na studniówkę w eko odsłonie będą fantastyczną alternatywą dla klasycznych produktów. Wykonane z biodegradowalnego kauczuku są bezpieczne dla środowiska, a przy tym wyglądają wspaniale. Balony mogą też mieć różne kształty lub motywy umieszczone na powierzchni. Gwiazdy, gigantyczne kule bądź serca to tylko kilka ze sprawdzonych wzorów, które doskonale nadają się na imprezę. Przy aranżowaniu wnętrza dobrze jest pamiętać o tym, by wszystkie elementy były spójne, dzięki czemu efekt będzie rewelacyjny. 

Balon foliowy gwiazdy czarne

Dekoracyjne balony na studniówkę

Sprawdzone pomysły na studniówkę

Aranżacja wnętrza bez najmniejszych wątpliwości od razu rzuca się w oczy. Od samego progu oczaruje więc wszystkie zebrane osoby. Podczas studniówki warto zadbać także o to, by pięknie prezentowały się stoły. To przy nich uczniowie oraz nauczyciele spędzą część wieczoru przy posiłku czy wznoszeniu toastów. Oprócz półmisków z jedzeniem, dzbanków z napojami czy bukietów kwiatów na stole stanąć mogą nastrojowe świece albo ozdobna tabliczka. Eleganckie dekoracje stołu ładnie wypadną na przyjęciu, a także na nagraniach i zdjęciach ze studniówki. Dzięki wykorzystaniu tego rodzaju dekoracji i dodatków uzyskać można niezawodny rezultat. To wszystko sprawi, że studniówka będzie niezapomniana dla wszystkich maturzystów.