Informacja

Nowe produkty

Księgi gości na 50 urodziny

Chcesz zorganizować wyjątkową imprezę urodzinową? Zamawiaj wszystkie najpotrzebniejsze dodatki na 50. Zadbaj o atrakcje dla zaproszonych gości na przyjęciu. Kupuj przepiękne księgi udekorowane wstążkami lub sznurkami jutowymi. Niezbędny dodatek na imprezie, który przypadnie do gustu najbliższym osobom. W księdze rodzina i przyjaciele mogą wpisać życzenia lub śmieszne historyjki związane z Solenizantem/Solenizantką. Produkt najwyższej jakości, który będzie cudowną pamiątką na długie lata. W księdze można umieścić zdjęcia zrobione podczas imprezy urodzinowej. 

Księgi gości na 50 urodziny  

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Księgi pamiątkowe na 50 urodziny

Pięćdziesiąte urodziny to niebanalna okazja. Bez dwóch zdań zmiana kodu na 5 z przodu powoduje wiele różnorodnych emocji. Dla jednych to powód do niepokoju, dla innych świetna okazja do zabawy. Niewątpliwie pięćdziesiąte urodziny stanowią wyjątkowy dzień, który dobrze jest celebrować. Odpowiednie nastawienie sprawi, że solenizant w cudownym nastroju wkroczy w nowy etap swojego życia. Z pewnością możliwość powracania do fantastycznych wspomnień również będzie wielkim powodem do radości. Właśnie dlatego kapitalnym rozwiązaniem na 50 jest księga gości! Album w sztywnej oprawie to wysokiej jakości produkt, który spodoba się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Na pewno będzie trafionym pomysłem na taką imprezę.

Urodzinowe księgi gości na pięćdziesiątkę

Księga gości to świetna atrakcja dla zebranych osób. Tego rodzaju album warto umieścić w dobrze widocznym oraz łatwo dostępnym miejscu. W ten sposób każdy z gości bez dwóch zdań zauważy przygotowaną księgę. Dodatkowo, możesz zachęcić ich do pozostawienia pamiątkowych wpisów. Co można zamieszczać w księdze gości? Życzenia, wierszyki, porady, a nawet anegdotki związane z solenizantem. Puste kartki stwarzają szerokie pole do popisu dla rodziny oraz przyjaciół zebranych na imprezie. Urodzinowa księga gości z balonami w odcieniu rosegold to stylowy pomysł na tego rodzaju dodatek. Z pewnością szczególnie dobrze zaprezentuje się podczas 50 urodzin kobiety. Dla mężczyzny polecić możemy natomiast album pamiątkowy na 50 z jeleniem. To nowoczesny i naprawdę nietuzinkowy projekt. 

Księga pamiątkowa 50 glamour glitter

Personalizowana księga gości na 50

Personalizowany album pamiątkowy na 50

Księga pamiątkowa podpisana imieniem solenizanta to bardzo osobisty dodatek na przyjęcie urodzinowe. Na okładce znajduje się też wiek, a nawet data imprezy. W ten sposób album naprawdę będzie niezawodną pamiątką na całe życie. Oryginalne motywy umieszczone na każdym z produktów sprawiają z kolei, że wygląd księgi można dopasować do stylistyki uroczystości. Dzięki temu dodatek ładnie dopełni aranżację! Modne są aktualnie nawiązania do natury, a zwłaszcza botaniczne wzory w zielonym odcieniu. Takie rozwiązanie pozwala ożywić dowolne wnętrze. Co więcej, botaniczne dekoracje i dodatki wspaniale wyglądać będą także w plenerze. Księga pamiątkowa na 50 z motywem eukaliptusa zaprojektowana została zgodnie z aktualnymi trendami i będzie wspaniałym pomysłem na urodziny.

Księga gości na 50 urodziny

Album pamiątkowy wypełniony wpisami gości to nie tylko świetna atrakcja. To również niezawodny prezent dla solenizanta. Planujesz dla niego imprezę na 50 urodziny? A może po prostu wybierasz się na taką uroczystość? Księga gości z życzeniami i zabawnymi wpisami na pewno zachwyci każdą obdarowaną osobę. Dlatego też z powodzeniem wykorzystać można taki album jako prezent. Personalizowana księga pamiątkowa stanowi ciekawy podarunek dla bliskiej osoby. Możesz też z powodzeniem wybrać jeden z naszych uniwersalnych wariantów. Album pamiątkowy na 50 w białej oprawie z minimalistycznym motywem wianka bardzo dobrze sprawdzi się w takiej roli. Napis “Najlepsze wspomnienia” bezbłędnie wpasuje się w charakter imprezy.

Księga gości z sercem w płótnie biae kartki

Księga gości w płóciennej oprawie