Nowe produkty

Podziękowania dla gości na Chrzest pomysłowe

Podziękowanie dla gości na Chrzest to nie tylko cukierki, krówki ciasteczka czy lizaki. Bardzo popularne w ostatnim czasie stały się magnesy ze zdjęciem maluszka. Taka pamiątka może na długo zagościć w domu, przypominając Chrzciny. Podziękowanie dla gości na Chrzest w formie aniołka, to trwały upominek, który bez problemu może posłużyć jako dekoracja mieszkania. Tym najmłodszym można podarować drobny upominek jakim są bańki mydlane na Chrzest czy też personalizowane naklejki. Oprócz tego dużą popularnością cieszą się drewniane figurki w woreczku. Różnorodny wybór pozwala dostosować kształty do wszystkich przybyłych gości. Takie pamiątki pozwolą wracać do wspomnień z uroczystości Chrztu Świętego.

Podziękowania dla gości na Chrzest pomysłowe 

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
 • ANIOŁEK podziękowanie dla gości z klamerką na bilecik 17cm
  13,98 zł
  ANIOŁEK podziękowanie dla gości z klamerką na bilecik 17cm

  Wspaniałe podziękowanie dla gości w postaci drewnianego aniołka z pięknymi skrzydełkami i serduszkiem. Dodatkowo aniołek posiada dekoracyjną klamerkę, która pozwoli ozdobić aniołka bilecikiem z podziękowaniem. Aniołek cudownie prezentuje się na stojąco przy nakryciach gości. Idealna propozycja na upominki dla gości na Chrzest i Komunię dziecka, która w...

  13,98 zł
 • ANIOŁEK podziękowanie w skrzydłach na Chrzest/Komunię 6cm
  5,49 zł
  ANIOŁEK podziękowanie w skrzydłach na Chrzest/Komunię 6cm

  Przepiękna figurka przedstawiająca aniołka osłoniętego skrzydełkami pozwoli w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność i podziękować gościom za przybycie na uroczystość dziecka. Aniołek symbolizuje niewinność oraz czystość, dzięki czemu jest to idealna propozycja na upominki dla gości na Chrzest i Komunię.

  5,49 zł
 • SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości
  6,98 zł
  SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości biały

  Porcelanowy słonik na szczęście w białym kolorze, może być pięknym upominkiem dla gości zgromadzonych na przyjęciu. Taki słonik na pewno przyniesie szczęście obdarowanej osobie. Słonik wykonany jest z pięknej ceramiki z połyskiem.

  6,98 zł
 • ANIOŁEK z sercem na sznureczku upominek na Chrzest i Komunię W OPAKOWANIU
  4,98 zł
  ANIOŁEK z sercem upominek na Chrzest i Komunię W OPAKOWANIU

  Gotowy upominek dla gości w postaci drewnianego aniołka z wyciętym sercem. Aniołek zapakowany jest w celofanowy woreczek wraz z dekoracyjnym bilecikiem. Tak przygotowany upominek możesz wręczyć gościom z okazji Chrztu lub Pierwszej Komunii Świętej.

  4,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Złote Stópki UPOMINEK W OPAKOWANIU
  4,98 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Złote Stópki UPOMINEK W OPAKOWANIU

  Piękne podziękowanie na Chrzest z motywem złotych stópek. Mleczna czekoladka sprzedawana w komplecie z ozdobnym bilecikiem to najlepsza propozycja upominku dla gości. Upominek jest spakowany i gotowy do wręczenia!

  4,98 zł
 • ANIOŁEK drewniany naturalny na Chrzest W ZŁOTYM opakowaniu
  4,50 zł
  ANIOŁEK drewniany naturalny na Chrzest W ZŁOTYM opakowaniu

  Piękne upominki dla gości na Chrzest, które w wyjątkowy sposób podziękują gościom za przybycie na Chrzest maluszka. Upominek jest gotowy do wręczenia - zapakowany w celofanowy woreczek wraz z dekoracyjnym bilecikiem. Wewnątrz znajduje się drewniany aniołek, którzy przyniesie gościom szczęście!

  4,50 zł
 • MAGNES na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dla dziewczynki W OPAKOWANIU
  8,98 zł
  MAGNES na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dla dziewczynki W OPAKOWANIU

  Oryginalny upominek dla gości w formie magnesu na lodówkę. Każdy magnes posiada nadrukowane zdjęcie dziecka, dlatego staje się idealną pamiątką Chrztu Świętego. Magnesy to praktyczny upominek, który jest od razu gotowy do wręczenia!

  8,98 zł
 • MAGNES na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dla chłopca W OPAKOWANIU
  8,98 zł
  MAGNES na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dla chłopca W OPAKOWANIU

  Podziękowanie dla gości na Chrzest Święty w formie magnesu ze zdjęciem dziecka. Magnes to wyjątkowa pamiątka, która jest również bardo praktycznym upominkiem. Gotowe do wręczenia upominki sprzedawane są w komplecie z bilecikiem, dekorowanym grafiką niebieskiego wózeczka.

  8,98 zł
 • MAGNES na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Stópki W OPAKOWANIU
  8,98 zł
  MAGNES na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Stópki W OPAKOWANIU

  Szukasz gotowych upominków dla gości? Wyjątkowe magnesy na dekoracyjnym bileciku, to pomysł na upominki na Chrzest Święty. Magnesy dekorowane są zdjęciem dziecka, dzięki czemu będą piękną pamiątką tego dnia. To praktyczny upominek, który na pewno zaskoczy gości.

  8,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Z BILECIKIEM
  8,98 zł
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Z BILECIKIEM

  Magnes jako podziękowanie dla gości na Chrzest, Komunię lub Roczek. Na magnesie nadrukujemy przesłane przez Was zdjęcie maluszka. Magnes personalizowany jest imieniem dziecka, dzięki czemu będzie piękną pamiątką tego dnia.Magnes to piękna pamiątka, która zaskoczy wszystkich gości!

  8,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  8,98 zł
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości w formie magnesy na lodówkę. Magnes dekorowany jest przesłanym przez Was zdjęciem dziecka oraz jego imieniem. Magnes umieszczony został na bileciku z botaniczną grafiką, która idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  8,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Rustykalny Z BILECIKIEM
  7,98 zł
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Rustykalny Z BILECIKIEM

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na różne okazje: Roczek, Chrzest, Komunia Święta. Magnes z imieniem i grafiką rustykalnego wianuszka idealnie wpisuje się w obecne trendy. To bardzo praktyczny prezent.

  7,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  7,98 zł
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM

  Podziękowanie dla gości w formie magnesu na lodówkę. Na magnesie nadrukowana data uroczystości oraz imię dziecka. Magnes będzie oryginalną pamiątką z uroczystości takich jak: Chrzest,  Roczek, Komunia Święta. Całość utrzymana jest w botanicznym stylu, co wpisuje się w obecnie panujące trendy.

  7,98 zł
 • DZIESIĄTKA różaniec drewniana podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczna
  6,98 zł
  DZIESIĄTKA różaniec drewniana podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczna
  1 Opinie

  Wyjątkowa dziesiątka różańca w formie upominku dla gości. Upominek zdobiony jest bilecikiem z nadrukiem gałązki Eukaliptusa, która idealnie wpisuje się w botaniczny klimat. Całość zapakowana jest w woreczek z organzy, dzięki czemu jest gotowa do wręczenia.

  6,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla gości Od Serca W OPAKOWANIU
  5,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla gości Od Serca W OPAKOWANIU

  Gotowe podziękowanie dla gości na na Chrzest lub Komunię Świętą. Drewniane serduszko zapakowane w celofanowy woreczek wraz z bilecikiem możesz wręczyć wszystkim zgromadzonym na przyjęciu. Bilecik zdobiony jest grafiką gałązki eukaliptusa, która idealnie wpisuje się w styl botaniczny. Taki upominek będzie wyrazem Waszej wdzięczności.

  5,98 zł
 • ANIOŁEK z serduszkami na podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczny
  5,98 zł
  ANIOŁEK z serduszkami na podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczny

  Piękny upominek dla gości w formie drewnianego aniołka. Upominek umieszczony jest na bileciku zaprojektowanym w botanicznym stylu oraz zdobiony napisem Dziękujemy, że jesteś dziś z nami!. Całość zapakowana jest w celofanowy woreczek, dzięki czemu upominek jest gotowy do wręczenia!

  5,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  3,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna

  Drobny upominek dla gości w formie czekoladki na Chrzest, Komunie czy Urodzinki! Taki upominek możesz wręczyć wszystkim gościom zgromadzonym na przyjęciu, aby podziękować im za przybycie. Upominek zdobiony jest grafiką gałązki eukaliptusa, dzięki czemu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy!

  3,98 zł
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny

  Słonik na szczęście jako podziękowanie dla gości zapakowany w celofanowy woreczek wraz z dekoracyjnym bilecikiem. Taki upominek jest od razu gotowy do wręczenia. Grafika gałązek eukaliptusa idealnie wpisuje się w najnowsze, botaniczne trendy. Podziękowania dla gości bez wątpienia będą piękną pamiątką tego dnia.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny

  Mały drewniany aniołek jako podziękowanie dla gości na Chrzest, Komunię czy Urodzinki. Upominek sprzedawany jest w komplecie z dwustronnym bilecikiem z podziękowaniem. Takie upominki bez wątpienia zaskoczą wszystkich gości oraz będą piękną pamiątką tego dnia. Bilecik dekorowany jest grafiką gałązki eukaliptusa, która idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  3,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny

  Mleczna czekoladka jako podziękowanie dla gości zgromadzonych na przyjęciu. Upominek zapakowany jest w celofanowy woreczek wraz z dekoracyjnym bilecikiem. Takie małe podziękowania możesz wręczyć gościom podczas Chrztu, Komunii czy przyjęcia urodzinowego.

  3,98 zł
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny

  Piękny słonik na szczęście jako podziękowanie dla gości na Chrzest, Komunię czy urodzinki. Słonik z uniesioną trąbą będzie piękną pamiątka dla wszystkich gości. Całość zapakowana jest w celofanowy woreczek z dekoracyjnym bilecikiem w rustykalnym stylu.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Rustykalny

  Gotowy upominek jako podziękowanie dla gości na Chrzest, Komunię czy Urodziny. Drewniany aniołek wraz z bilecikiem w rustykalnym stylu to najlepszy wybór. Takie podarunki możesz wręczyć gościom w trakcie przyjęcia. Upominki zapakowane są w celofanowe woreczki, dzieki czemu są gotowe do wręczenia.

  4,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Z dziewczynką Liliowe Love 10szt (+koperty)
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny na Chrzest W OPAKOWANIU Róż

  Piękne podziękowanie dla gości na Chrzest dekorowane grafiką w różowym odcieniu. Na podziękowanie składa się drewniany aniołek oraz bilecik z różowym wózeczkiem. Całość zapakowana jest w celofanowy woreczek, dzięki czemu upominek jest gotowy do wręczenia.

  4,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Białe Kwiaty 10szt (+koperty)
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny na Chrzest W OPAKOWANIU Błękit

  Błękitne podziękowanie na Chrzest, które możesz wręczyć wszystkim gościom zgromadzonym na przyjęciu. Wewnątrz znajduje się drewniany aniołek wraz z bilecikiem. Upominek jest przygotowany tak aby można było go od razu wręczyć. Podziękujcie gościom za przybycie w wyjątkowy sposób.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK na podziękowanie w lnianym woreczku
  7,98 zł
  ANIOŁEK na podziękowanie w lnianym woreczku

  Piękne upominki dla gości umieszczone w lnianym woreczku, które idealnie wpisują się w ekologiczne trendy. Drewnianego aniołka możecie wręczyć gościom podczas uroczystości Chrztu lub Komunii. Lniany woreczek to najmodniejsza propozycja tego sezonu!

  7,98 zł
 • SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku
  7,98 zł
  SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku

  Piękne upominki dla gości w formie drewnianych słoników, które zapakowane są w lniane woreczki. Takie drobiazgi wyrażą Waszą wdzięczność za przybycie na uroczystość. Lniane woreczki wpisują się idealnie w najnowsze trendy a upominki są w pełni ekologiczne. Drewniany słonik przyniesie gościom wiele szczęścia.

  7,98 zł
 • BAŃKI mydlane na podziękowania Torcik
  9,98 zł
  BAŃKI mydlane na podziękowania Torcik 4szt

  Małe bańki mydlane na różne przyjęcia. Bańki w kształcie torcika spodobają się zwłaszcza dzieciom. Bańki możesz wręczyć gościom podczas urodzinek, chrztu czy komunii. To super dodatek, którego nie może zabraknąć na Twoim przyjęciu.

  9,98 zł
 • BAŃKI mydlane z personalizacją na Chrzest Złote Stópki
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane z personalizacją na Chrzest Złote Stópki
  1 Opinie

  Śliczne buteleczki z bańkami mydlanymi i naklejkami w komplecie to sposób na kreatywny i efektowny upominek dla gości! Dzięki grafice złotych stópek bańki idealnie wpisują się w klimat Chrztu Świętego. Całość prezentuje się wyjątkowo pięknie.

  3,49 zł
 • MAGNES na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dziecka personalizowany
  5,98 zł
  MAGNES na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dziecka personalizowany

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości na uroczystość Chrztu Świętego! Magnes z imieniem dziecka zdobiony dodatkowo zdjęciem maluszka oczaruje gości. To świetny pomysł, który jest nie tylko wspaniałą pamiątką, ale też praktycznym gadżetem. Uniwersalna kolorystyka idealnie pasuje na każdą uroczystość - zarówno dla chłopca jak i dziewczynki!

  5,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety z imieniem dziecka na Chrzest 1szt
  1,49 zł
  NAKLEJKI etykiety z imieniem dziecka na Chrzest 1szt

  Fantastyczne naklejki dekorowane motywem graficznym i imieniem dziecka będą pięknym dopełnieniem upominków dla gości na Chrzest Święty dziecka. Naklejki możemy wykonać w dowolnym wzorze graficznym. Dzięki nadrukowi prezentują się niepowtarzalnie i bardzo oryginalnie.

  1,49 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych Ekspres

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł
 • TIC TAC na podziękowanie W OPAKOWANIU Botaniczny
  3,98 zł
  Nowy
  TIC TAC na podziękowanie W OPAKOWANIU Botaniczny

  Piękne podziękowanie dla gości w botanicznym stylu. Tic tac to upominek nie tylko dla dzieci ale również dla dorosłych. Cukierki sprzedawane są w komplecie z bilecikiem pasującym na każdą okazję! Możesz podarować je na urodzinki, chrzest czy komunię dziecka.

  3,98 zł
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Podziękowania dla gości na Chrzest Święty

W naszej ofercie znajdują się również drobne upominki takie jak słoniki na szczęście, czy zimne ognie. Złoty słonik to doskonały akcent wpisujący się w aktualne trendy jeśli chodzi o kolorystykę. Prezentuje się fantastycznie i cudownie sprawdzi się dla każdego z najbliższych przekazując symboliczne szczęście. Aby upominek wyglądał jeszcze efektowniej warto dobrać do niego jedno wielu opakowań jakie są dostępne w naszym sklepie internetowym. Jednym z popularniejszych sposobów na zapakowanie tak drobnego prezentu jest woreczek bawełniany w naturalnym beżowym odcieniu. To wyjątkowe opakowanie jest udekorowane również dużym napisem GIFT w odcieniach różu. 

Upominek dla gości na Chrzest Święty - gotowe upominki

Świetnym wyborem na prezent mieszczący się w budżecie będą gotowe, już zapakowane upominki dla gości. Pozwalają zaoszczędzić czas na składanie pudełeczek, pakowanie czy wiązanie prezencików. Upominki umieszczone w woreczku celofanowym, dekorowane pięknie dopasowanym bilecikiem z grafiką i tekstem prezentują się fantastycznie. Druga propozycja to pięknie zapakowane czekoladki ślubne. Także w woreczku z bilecikiem oraz grafiką. Najmodniejszy aktualnie wzór to kwiaty piwonii, więc właśnie takim motywem zostały ozdobione bileciki z podziękowaniem. Świetną opcją są także cukiereczki z motywem serca, które spodobają się zwłaszcza dzieciom.

Upominek dla gości na chrzestUpominek dla gości na Chrzest Święty

Bańki mydlane na prezent dla gości

Kolejnym wyjątkowym upominkiem dla gości będę bańki mydlane. Bańki pasują do każdego stylu dekoracji w jakim zachowana jest uroczystość. Ten skromny upominek może być wykorzystany również jako dodatek podczas sesji zdjęciowej. Największą popularnością cieszą się jednak wśród dzieci przybyłych na ceremonię. 

prezent dla gości bańki mydlaneBańki mydlane dla gości na Chrzest

Słoiczki na podziękowanie

Aby przyjęcie z okazji Chrztu Świętego się odbyło jest potrzebne kilka ważnych elementów. Jednak jednym z ważniejszych są zaproszeni na uroczystość goście, dlatego też ważne jest to aby podziękować im za przybycie z należytym szacunkiem. Najbardziej nadają się do tego drobne upominki, zwłaszcza kiedy mają element personalizowany i dopasowany do motywu naszego przyjęcia. Jednym z takich wyjątkowych sposobów na podziękowanie jest podarowanie gościom słoiczka, który można wypełnić, np. miodem. Przepyszny polski miód w słoiczku dekorowanym naklejkami z imieniem dziecka, datą ceremonii i dopasowaną grafiką. Przepiękna propozycja na wyjątkowe podziękowania dla gości. Pięknie wykonany, zdrowy i przepyszny upominek! Miodki można postawić koło nakrycia gości lub wręczyć im prezenty osobiście.

Słoiczki dla gości na ChrzestSłoiczki na upominki dla gości