Nowe produkty

Świece na Chrzest dekoracja stołu

Świece do dekoracji stołu na Chrzest są ważnym, subtelnym dodatkiem na stół podczas uroczystości Chrzcin. Delikatnie rozświetlają przestrzeń, dzięki temu pomieszczenie wydaje się przytulniejsze. Świece i świeczki można dopasować motywem pod inne dekoracje. Różnorodność wzorów pozwala dobrać świece na chrzest dziewczynki jak również chłopca. Najm...

Świece do dekoracji stołu na Chrzest są ważnym, subtelnym dodatkiem na stół podczas uroczystości Chrzcin. Delikatnie rozświetlają przestrzeń, dzięki temu pomieszczenie wydaje się przytulniejsze. Świece i świeczki można dopasować motywem pod inne dekoracje. Różnorodność wzorów pozwala dobrać świece na chrzest dziewczynki jak również chłopca. Najmodniejszym obecnie motywem są świece ze wzorem Złotych stópek. Delikatne złote dodatki sprawiają, że całość nabiera eleganckiego stylu. W naszej ofercie znaleźć można świece proste, pieńkowe oraz lampiony.

Więcej

Świece na Chrzest dekoracja stołu Jest 41 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów

Pamiątkowa świeca Chrztu Świętego - niezbędnik podczas ceremonii

Świece to piękny dodatek wzbogacający wystrój podczas każdej uroczystości. Szczególnie te, które zostały stworzone specjalnie na okazję Chrztu Świętego wzbogacają dekorację stołu oraz ogólny wystrój sali czy pomieszczenie, w którym odbywa się przyjęcie. Na okazję Chrztu Świętego najodpowiedniejsze są świeczki w kolorze białym lub kremowym, zdobione charakterystycznymi dla Chrztu Świętego symbolami, takimi jak Hostia, aniołek, winogrona, krzyż lub białe kwiaty. Poza oczywistą funkcją takiej dekoracji świeca jest niezbędnikiem podczas ceremonii w czasie mszy. Świeca na Chrzcie Świętym odgrywa niezwykle ważną rolę, a wszystko to ze względu na jej symbolikę. 

Świeca dekoracyjna na Chrzest

Propozycja pamiątkowej świecy na Chrzest Święty

Dekoracje na stół na Chrzest Święty - niepowtarzalne dekoracje

Jednak świece nie występują tylko  w czasie chrztu. Ten wyjątkowy element, którego otacza niezwykła symboliczna i emocjonalna aura, nadaje się idealnie do dekoracji stołu. Chrzest Święty to niezwykła uroczystość, na której najważniejszym punktem programu jest celebrowanie przyłączenie dziecka do wspólnoty wyznaniowej, zapalenie w nim wewnętrznej wiary. Msza z okazji Chrztu Świętego oraz przyjęcie muszą być niezapomniane, dlatego tak ważna jest odpowiednia oprawa tych dwóch uroczystości. Jeśli rodzice decydują się na zorganizowanie przyjęcia z użyciem świec na stołach, to warto zadbać o adekwatny wystrój sali, gdzie odbywa się uroczysty obiad.

Świece proste na Chrzciny z motywem złotych stópekDekoracyjne proste świece na Chrzciny

Znaczenie świecy - domowa i rodzinna atmosfera

Choć jest jeszcze wiele innych dodatków, które idealnie wpasują się w tak uroczysty klimat, to jednak świece tworzą niepowtarzalną atmosferę. Ich światło jest symbolem szczerego i czystego serca, jakie ma w sobie dziecko. Ciepło, które jest wytwarzane przez świeczkę, ma gościom przypominać o domu i rodzinnej atmosferze, która jest ważna w życiu każdego człowieka. W Kościele Katolickim światło świecy jest symbolem wiary i prawdy, dlatego świeca zawsze znajduje się na ołtarzu w czasie nabożeństwa.

Elegancka świeca pieńkowa z naklejką - elegancka dekoracja na stół

Świeczki są bardzo ważnym elementem wystroju sali. Niezależnie od motywu przewodniego uroczystości, zawsze możemy ich użyć do dekoracji, np. stołów. Na sali mamy też znacznie więcej możliwości niż w kościele, w którym odbywa się ceremonia Chrztu Świętego. Świece można rozstawić na stołach, tutaj także bardzo ważne jest zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo, pomiędzy potrawami. Świece mogą także ozdabiać jedno, konkretne miejsce - stolik w kącie sali, stolik z tortem czy upominkami dla gości. Jedną z naszych bestsellerowych świeczek jest świeca pieńkowa z niezwykłym złotym napisem “Chrzest Święty”. Wspaniała dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka w postaci eleganckiej świecy ozdobionej połyskującą naklejką. Pieńkowa świeca w białym kolorze rewelacyjnie prezentuje się na stole. Naklejka ze złotym napisem Chrzest Święty, która znajduje się na świecy wspaniale podkreśli charakter uroczystości.

Świeca pieńkowa na Chrzest ŚwiętyŚwieca na Chrzciny ze złotym napisem

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji na stół na Chrzest Święty w kategorii DEKORACJE STOŁU:

Serwetki na Chrzest

Obrusy i bieżniki

Świece

Świeczniki

Wizytówki i wizytowniki

Tabliczki na stół

Wazony i misy

Inne dekoracje stołu na Chrzest Święty