Informacja

Nowe produkty

Dekoracje urodzinowe Flowers&Stripes

Dekoracje na 18 i inne urodziny z motywem kwiatów oraz czarno-białych pasów. Modne zaproszenia na 18,dekoracje stołu takie jak serwetki  na 18. Balony urodzinowe i dekoracje sali. Pomysły jak pięknie udekorować stół na urodziny. Dekoracje na 18 dziewczyny w najmodniejszych wzorach 2024. Dzięki nim przyjęcie urodzinowe będzie wyjątkową imprezą.

Dekoracje urodzinowe Flowers&Stripes 

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Dekoracje urodzinowe Flowers&Stripes

Dekoracje urodzinowe na imprezę urodzinową muszą być bardzo atrakcyjne i powinny świetnie wpisywać się w najnowsze trendy. Dekoracje urodzinowe dla dziewczynki będą różnić się od ozdób dla dorosłej kobiety. Warto więc zastanowić się odpowiednio wcześniej nad najbardziej odpowiednią wersją dla Was. Kolekcja Flowers&Stripes została stworzona właśnie pod potrzeby dużych dziewczynek. Przygotowujesz 18, 30, 40 urodziny? Ten wariant stylistyczny będzie świetnym wyborem, jeżeli chcesz podkreślić elegancję i dojrzałość w bardzo modny i delikatny sposób. W kolekcji znajdziecie wszystkie niezbędne elementy dekoracyjne, które będą Wam potrzebne do stworzenia spójnej i pełnej uroczystości. 

Dekoracje urodzinowe

Organizując imprezę urodzinową dla osoby dorosłe, musicie podejść do tego wątku nieco inaczej, niż przy okazji organizowania Kinder Party. Wszystkie elementy dekoracyjne powinny być nieco bardziej stonowane i eleganckie. Pomimo tego nie warto rezygnować z uroku i subtelności dziecięcości. Na imprezie osiemnastkowej często nadal pojawiają się jednorożce, księżniczki. Podczas organizowania kolejnych urodzin warto wprowadzić stonowane, a jednak urocze dekoracje. Idealnym wariantem, jeżeli właśnie taki zamysł imprezy posiadacie, jest kolekcja Flowers&Stripes. Charakter kolekcji jest bardzo oryginalny i unikatowy. Łączy w sobie elegancję czarno-białych pasów i świeżość, lekkość kolorowych kwiatów. Wszelkie napisy i dodatkowe elementy wykonane są elegancką, złotą czcionką. Wszystko idealnie ze sobą współgra, tworząc niezwykle atrakcyjną całość. Jeżeli nie chcecie, by Wasze przyjęcie było przesadzone, warto dekoracje bazowe, tworzące tło dobrać w jednolitym kolorze. Dzięki temu wyjątkowe ozdoby z kolekcji będą wyróżniać się na tle pozostałych. W kolekcji znajdziecie wszelkie niezbędne ozdoby i gadżety do stworzenia przyjęcia urodzinowego lub wybrania idealnego prezentu dla jubilatki. 

Ścianka urodzinowa

Ścianka urodzinowa

Zaproszenia na 18 i i inne urodziny

Podstawowym elementem dekoracyjnym są zdecydowanie zaproszenia. Duża liczba osób nie przywiązuje do nich wagi, lecz zapewniamy Was, że jest to wręcz najważniejszy aspekt, o który należy zadbać. Tekst zaproszenia na urodziny, grafika, koperta - wszystkie elementy są bardzo istotne. Zaproszenia na urodziny są przedsmakiem pozostałych dekoracji, jakie pojawią się na Waszym przyjęciu.  Warto więc zadbać, by świetnie współgrały z ozdobami na imprezie i pięknie się przy tym prezentowały. Jeżeli dodatkowo stworzone zostały w zgodzie z najnowszymi trendami, jest to Wasz pewniak i murowany strzał w dziesiątkę. Zaproszenia urodzinowe z kolekcji Flowers&Stripes spełniają wszelkie niezbędne warunki, by być odpowiednim wyborem na imprezę urodzinową. Na kartach znajduje się główna grafika, występująca na większości dekoracji. Wewnątrz karty znajduje się tekst do uzupełnienia najważniejszymi informacjami na temat Waszej imprezy. Zaproszenia do wypisania są już klasykiem, który pojawia się najczęściej. Aby usprawnić Wam działania i przygotowania przed tak ważną imprezą, do zaproszeń dorzucamy koperty. Dzięki temu nie musicie szukać już odpowiednich i marnować na ten proces dodatkowego czasu. 

Zaproszenia na 18

Zaproszenia na 18

Tort na urodziny - najmodniejsze dekoracje

Jednym z podstawowych elementów pojawiających się na imprezie urodzinowej jest zdecydowanie tort. Bez tego wyjątkowego wypieku, przyjęcie urodzinowe nie będzie tak udane. Pamiętajcie jednak, że tort oprócz świetnego smaku musi się również cudownie prezentować. Tak ważne są więc wszelkie dekoracje, jakie na nim umieścicie. Aktualnie najbardziej popularne są jadalne opłatki na tort. Taka ozdoba, wbrew pozorom, nie jest trudna w aplikacji. Opłatek na tort urodzinowy z kolekcji Flowers&Stripes prezentuje się bardzo elegancko i uroczo. Idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Personalizacja imieniem jubilatki datą wydarzenia sprawia, że Wasz wypiek staje się bardzo oryginalny i wyjątkowy. Warto zaopatrzyć się również w kartonowy topper z takim samym wzorem. Jeżeli nie chcecie skorzystać z tak dużej dekoracji jaką jest opłatek, możecie postawić właśnie na topper. Dekoracyjna karta umieszczona na drewnianych pikach jest równie atrakcyjna, ale dużo bardziej subtelna. Topper na tort staje się coraz bardziej popularną ozdobą, więc wybór jej na pewno Was nie zawiedzie. Topper na urodziny również posiada personalizację oraz jest prostszy w aplikacji. Wystarczy umieścić drewniane piki w odpowiednim, wybranym przez Was miejscu. Gwarantujemy Wam, że goście będą zachwyceni, a tort będzie cudownie prezentował się na pamiątkowych fotografiach.

Topper na urodzinyTopper na urodziny

Zobacz inne dekoracje na urodziny i wybierz swój ulubiony styl:

Dekoracje urodzinowe złote

Dekoracje urodzinowe rosegold black

Dekoracje urodzinowe złoto - czarne

Dekoracje urodzinowe różowe z koroną

Dekoracje urodzinowe flowers & stripes

Dekoracje urodzinowe boho