Urządź urodziny w stylu:

Dekoracje urodzinowe pomogą stworzyć niezapomniany klimat przyjęcia. W ofercie sklepu znajdują się dekoracje od 18 urodzin. Zaproszenia na urodziny, które pomogą w wyjątkowy sposób zaprosić gości na imprezę. Dekoracje stołu takie jak serwetki na urodziny czy świece na stół. Balony urodzinowe w szybki i prosty sposób pomogą ozdobić sale na przyjęcie, a kolorowe girlandy nadadzą sali imprezowego klimatu.

Urządź urodziny w stylu: 

Podkategorie

 • Dekoracje urodzinowe Złote

  Dekoracje na 40 i inne urodziny w złotym kolorze to wyjątkowo elegancki styl. Dzięki niemu w wyjątkowy sposób ozdobisz stół oraz wnętrze na przyjęciu urodzinowym. Serwetki na 40 urodziny czy kolorowe girlandy. Wszystkie niezbędne dodatki, dzięki którym wprawisz w zachwyt gości zgromadzonych na imprezie.

 • Dekoracje urodzinowe Rosegold Black

  Dekoracje na 18 i inne urodziny w odcieniach rosegold i czerni. Modne zaproszenia na 18, balony urodzinowe, wystrój sali i dekoracje stołów. Pomysły na prezenty na 18 dla chłopaka i dziewczyny. Spójne dekoracje urodzinowe utrzymane w jednej kolorystyce, z tym samym motywem graficznym. Pomysł, jak pięknie udekorować stół i wnętrze na osiemnastkę w nowoczesnym i modnym stylu.

 • Dekoracje urodzinowe Złoto-Czarne

  Dekoracje na 18 i inne urodziny w odcieniach czerni i złota. Pomysły na prezenty na 18 urodziny. Modne dekoracje stołu i wystrój sali. Banery na 18 urodziny, ścianka na 18, zaproszenia i balony na 18 urodziny. Wszystkie ozdoby utrzymane w tym samym klimacie, w modnej kolorystyce czerni i złota.

 • Dekoracje urodzinowe Różowe z Koroną

  Dekoracje na 18 i inne urodziny dla dziewczyny wykonane w odcieniach różu i złota. Motywem przewodnim stała się różowa korona, która idealnie pasuje dla królowej tego dnia. Dekoracje pozwolą pięknie udekorować stół na 18 i stworzyć wystrój sali. W kolekcji znalazły się dodatki ze spójnym motywem: zaproszenia na 18, balony na 18, banery 18 urodziny czy prezenty urodzinowe.

 • Dekoracje urodzinowe Flowers&Stripes

  Dekoracje na 18 i inne urodziny z motywem kwiatów oraz czarno-białych pasów. Modne zaproszenia na 18,dekoracje stołu takie jak serwetki  na 18. Balony urodzinowe i dekoracje sali. Pomysły jak pięknie udekorować stół na urodziny. Dekoracje na 18 dziewczyny w najmodniejszych wzorach 2020. Dzięki nim przyjęcie urodzinowe będzie wyjątkową imprezą.

 • Dekoracje urodzinowe Boho

  Dekoracje urodzinowe w stylu Boho spodobają się każdej kobiecie! Boho to najmodniejszy styl sezonu 2020. Zaproszenia pomogą w wyjątkowy sposób zaprosić gości na przyjecie urodzinowe. Nie zapomnij o dekoracjach! Ścianka na 40 urodziny będzie pięknie się prezentować na pamiątkowych zdjęciach, a wszystkie wspomnienia możesz zachować w księdze pamiątkowej. Bardzo ważne są również dekoracje toru, opłatek na tort na 40 urodziny w szybki sposób stworzy piękną dekorację. Niezbędne papierowe talerzyki i kubeczki, dobierz kolorem do motywu przewodniego, dzięki temu aranżacja będzie w pełni kompletna.

 • Dekoracje urodzinowe PRL