Informacja

Nowe produkty

Subtelny Róż

Chrzest Święty dziewczynki to bardzo ważne wydarzenie dlatego warto zadbać o aranżację sali w tym dniu. Subtelne różowe dodatki zachwycą swoją prostotą wszystkich gości. Bieżniki, serwetki, świeczki i świeczniki zachowane w spójnej koncepcji będą idealnym dodatkiem do wystroju sali. Oferujemy również ozdoby na tort takie jak opłatki czy toppery, gdyż ciasto jest bardzo ważnym elementem tego dnia. Drobne dodatki takie jak personalizowane bileciki i winietki z nazwiskami z pewnością dopełnią całą aranżację. Subtelny Róż to kolekcja kierowana głównie do dziewczynek, zaprojektowana z myślą o delikatności i elegancji.

Dekoracje na Chrzest z motywem piwonii

Pomysł na dekorację stołu na Chrzest z motywem subtelnego różu 

Subtelny Róż 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 40 elementów

Motyw przewodni w kwiatowym stylu

Wzruszający i niezwykły dla rodziny moment jakim jest Chrzest Święty dziewczynki dostarczy z pewnością pięknych przeżyć dla rodziców, ale także i zobowiązania zorganizowania całego bankietu dla bliskich z tej okazji. W wyjątkowy sposób warto jest więc podkreślić charakter przyjęcia - poprzez wytworzenie serdecznej i cudownej atmosfery, a także wzmocnieniu relacji między najbliższymi. Ozdoby na chrzciny w dużym stopniu wpływają w końcu na wystrój pomieszczenia, dlatego też będą jednym z najbardziej pomocnych czynników. Szczególnie polecamy kolekcję Subtelny Róż, która jest synonimem delikatności i uroku dziecka. Zestawione w niej dekoracje na chrzest dziewczynki ulepszą estetykę, która panuje w domowym zaciszu jak również w restauracji. Grafika prezentująca dorodne i obfite kwiaty najbardziej pasuje na wiosenne i letnie miesiące. Perfekcyjnie dopasowuje się do otaczającej nas pełnej życia przyrody.

Jak poinformować bliskich o nadchodzącym wydarzeniu? Nowoczesne zaproszenia na Chrzest

Już podczas informowania gości o terminie uroczystości można zastosować tę kolekcję. Na samym początku możemy oznajmić rodzinie w jakim stylu urządzamy spotkanie. Polecamy szczególnie zaproszenia na chrzest, które są zaprojektowane w dwóch opcjach - do samodzielnego wypisania i personalizowane. Mamy przez to umożliwiony wybór wygodniejszy do organizacji. Uniwersalne zaproszenia najlepiej sprawdzą się jeżeli nie mamy jeszcze gotowej pełnej listy zapraszanych osób, gdyż stawiamy na spontaniczne działania. Są wykonane z grubego papieru w pastelowych kolorach, dekorowane kwiatową grafiką, a także postacią niewinnego maluszka z opaską zdobiącą głowę. W środku można znaleźć miejsce na wypisanie imienia dziecka, daty i godziny Chrztu, imion i nazwisk gości, jak również miejsca odbycia się wydarzenia. Zaproszenia na chrzest dziewczynki w wersji personalizowanej posiadają te same dane, z tym że już wypisane. Stanowi to dużą oszczędność czasu oraz duże ułatwienie. Do każdej kartki mamy dołączoną kopertę, pozwalającą na szybkie wręczenie oficjalnej informacji bliskim.

zaproszenie na Chrzest dziewczynkiZaproszenie na Chrzest - propozycja dla dziewczynki

Wykończenie ciasta w efektowny sposób - dekoracje tortu

W chwili gdy zastanawiamy się co może zaskoczyć naszych najbliższych uroczym akcentem, warto zaopatrzyć się w opłatek na tort, który został stworzony zgodnie ze stylistyką kolekcji Subtelny Róż. Niesamowite wrażenie sprawi dzięki umieszczonej na nim grafice z delikatnymi kwiatami, napisem ,,Chrzest Święty” i imieniem dziecka. Będzie stanowić rewelacyjną propozycję na elegancką i piękną, a także szybką i łatwą dekorację ciasta. Bezproblemowo da się go umieścić na wierzchu wypieku. Dekoracje na tort na chrzest zaprojektowane w takim guście zostaną docenione przez każdą obecną na spotkaniu osobę.

Opłatek na tort na ChrzestOpłatek na tort dla dziewczynki - propozycja na Chrzest Święty

Podziękowania dla gości

Jako oznaka wdzięczności za dotychczasową pomoc i wsparcie w wychowywaniu maluszka, będą funkcjonować upominki dla gości. To bardzo miły gest, na który z pewnością zasługują. Serdecznie polecamy małe czekoladki, które są opakowane w sreberko z napisem ,,Dziękujemy”. Wyjątkowo będą się prezentować w woreczkach z organzy lub ułożone na talerzach. Wykonane z fantastycznych, rubinowych ziaren kakao, są w różowym kolorze. Ich owocowy smak wpłynie oryginalnie na odbiór naszego przyjęcia. Czekoladki dla gości to efektowne rozwiązanie, które może być wspominane przez długi czas, dzięki nietypowej barwie.

Podziękowanie dla gości na chrzestPodziękowanie dla gości na Chrzest - czekoladka