Informacja

Nowe produkty

Promocje

Srebrno-złota Komunia

Srebrno-złota komunia to obecnie najmodniejszy na rynku dekoracyjnym. Srebrne i złote odcienie zachwycają swoją prostotą a jednocześnie sprawiają, że sala nabiera wyjątkowego stylu. Plusem tej kolekcji jest możliwość stworzenia aranżacji zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Jednocześnie kolorystyka podkreśla uroczysty charakter tego dnia. Białe dodatki podkreślone złoconymi elementami pasują do każdego wystroju wnętrza. Kolekcja oferuje wszystkie niezbędne akcesoria, które zachwycą wszystkich zaproszonych gości.

dekoracje komunijne w złoto-srebrnych odcieniach

Pomysł na aranżację stołów komunijnych w klasycznym połączeniu złota i srebra 

Srebrno-złota Komunia 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów

Jak przygotować eleganckie i modne dekoracje na przyjęcie komunijne?

Dawne zasady tworzenia dekoracji i akcesoriów odradzały łączenie złota i srebra. Jednak srebrno-złota Komunia to obecnie najmodniejszy styl na rynku dekoracyjnym. Połączenie tych dwóch barw nadają dekoracjom nietuzinkowego wyglądu. Biel łamana przez dodatki ze srebra lub złota prezentuje się wyjątkowo i nowocześnie. Styl ten nadaje się zarówno na Komunię chłopca jak i dziewczynki. Kolorystyka złota i srebra podkreśla uroczysty charakter tego dnia, więc nie powinno jej zabraknąć podczas tego wyjątkowego przyjęcia.

O czym należy pamiętać przygotowując dekoracje komunijne? – zaproszenia komunijne

W dobieraniu złotych akcesoriów i łączeniu ich ze srebrnymi dodatkami należy pamiętać o umiarze. Nadmierna ilość dodatków w tych kolorach będzie wyglądała zbyt przesadnie i pretensjonalnie. Zaproszenia, które wysyłamy bliskim powinny być zapowiedzią tego taki styl dekoracyjny goście zobaczą na przyjęciu komunijnym. Do oznajmienia gościom jakiego stylu mogą się spodziewać posłużą Wam piękne zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą do samodzielnego wypisania. Motyw delikatnych gałązek i złotych figur geometrycznych idealnie wpasuje się w przygotowaną srebrno-złotą aranżację. Zaproszenia wykonane są w nowoczesnym stylu. Dekorowane są nadrukiem ascetycznych zielonych gałązek oraz geometrycznymi elementami w kolorze matowego złota. Świeże połączenie złota i srebra sprawia, że te zaproszenia to najmodniejszy dodatek w tym sezonie.

Tabliczka z personalizacją na stół komunijny srebrno-złotaTabliczka z personalizacją na stół komunijny srebrno-złota

Czym przystroić przyjęcie komunijne? – piękne i eleganckie balony oraz girlandy

Złoto jest symbolem niezniszczalności, wieczności i bogactwa. Kolor złota jest związany silnie z boskością i doskonałością, przez co jest kojarzony z wiarą. Złoto ma ogromne znaczenie dla naszej sfery duchowej. Z tego powodu jest od wieków cenionym kolorem w dodatkach na uroczystości kościelne. Żeby dodać na salę tego koloru wystarczy uzbroić się w eleganckie złote balony. Balony można wypełnić helem i zwykłym powietrzem. Jeśli zdecydujemy się na zwykłe powietrze powinniśmy pamiętać o plastykowych patyczkach do stabilizacji balonów. Zestaw balonów w odcieniu bieli i złota to genialna propozycja na dekoracje komunijne w stylu srebrno – złotym. Urozmaicenie dekoracji balonami, zapewni Wam zbudowanie niezwykłego eleganckiego efektu. Pełne szyku dekoracje prezentują się wspaniale na przyjęciu komunijnym.

Girlanda na pierwszą komunię świętąOzdobna girlanda na Pierwszą Komunię Świętą w odcieniach srebra

Zachowanie idealnych wspomnień – komunijna księga pamiątkowa w modnym połączeniu srebra i złota

Istnieje przekonanie, że srebro łagodzi emocje i sprzyja rozwojowi duchowemu. Kolor srebra jest wiązany ze szczerością, przejrzystością, ciepłem oraz szlachetnością. Z tych powodów srebro stało się związane z symboliką katolicką i jest nieodłącznym elementem wielu uroczystości kościelnych. Księga Pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej w kolorach srebra to wyjątkowy pomysł na prezent. Księga gości to niebanalny sposób na zachowanie wspaniałych chwil z uroczystości Komunii i przyjęcia komunijnego. Można w niej nie tylko zbierać podpisy i życzenia, ale także zdjęcia bliskich. Na okładce znajdują się grafiki z srebrnozielonych listków oraz złotych geometrycznych akcentów. Album przewiązany jest złotą wstążką, która pięknie się prezentuje.

Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii ŚwiętejKsięga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej