Informacja

Nowe produkty

Słoiczki miodu dla gości

Słoiczki miodu dla gości na Chrzest Święty to małe ale bardzo efektowne podziękowanie . Szklane słoiczki wypełnione wielokwiatowym miodem z pewnością przypadną do gustu wszystkim zaproszonym gościom. Te oryginalne podziękowania dla gości posiadają personalizowaną etykietę z nadrukowanym imieniem dziecka oraz datą. Miód w małych słoiczkach można ustawić przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście. Oprócz miodu polecamy również upominki dla gości na Chrzest aniołki.

Słoiczki miodu dla gości 

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Podziękowania dla gości na Chrzest

Podziękowania dla gości na Chrzest są rewelacyjnym sposobem wyrażania wdzięczności za przybycie gości na uroczystość Chrztu Świętego. Bardzo często są to różnego rodzaju słodkości, bądź symboliczne drobiazgi. Bardzo popularne są personalizowane czekoladki na Chrzest. Dekorowane imieniem dziecka oraz datą stają się pięknym dodatkiem. Jeśli nie chcesz jednak wręczać gościom słodyczy możesz podarować im coś bardziej trwałego. Świetna propozycją będą podziękowania dla gości anioły.

Słoiczki z miodem dla gości na Chrzest

Słoiczki z miodem dla gości na Chrzest to uroczy sposób na podziękowanie gościom za przybycie. Miód w małych słoiczkach jest niezwykle urocza pamiątką. Podziękowania dla gości są w ten sposób bardzo eleganckie i goście mają możliwość wykorzystania ich zawartości w przyszłości. Słoiczki wypełnione są wielokwiatowym miodem, który z pewnością przypadnie do gustu zebranym gościom na uroczystości Chrztu Świętego. Oryginalne podziękowania w postaci miodu na Chrzest posiadają personalizowaną etykietkę z nadrukowanym wybranym imieniem dziecka oraz datą uroczystości Chrztu. Świetne jest to, że miód można postawić obok nakrycia dla gości, przez co stół wygląda jeszcze piękniej. Można słoiczki z miodem wręczyć także osobiście.

Słoiczki z miodem dla gości na Chrzest uniwersalne

Słoiczki z miodem dla gości na Chrzest w wersji uniwersalnej to wspaniały sposób podziękowania dla gości za przybycie. Miód w szklanym słoiczku podziękowanie na Chrzest z serii Złote stópki to najbardziej popularny słodki upominek wśród ozdobnych miodków. Urocze, małe słoiczki z miodem są dekorowane personalizowanymi naklejkami z motywem Złotych Stópek i napisem: “Chrzest Święty” oraz imieniem dziecka i datą Chrztu Świętego. Ponadto miodek udekorowany jest od góry białą ażurową, papierową serwetką. Miodek z motywem Złotych Stópek to rewelacyjne podziękowanie dla gości na Chrzest dziewczynki oraz chłopca.

Słoiczek z moidem na Chrzest

Słoiczek z miodem na Chrzest

Słoiczki z miodem dla gości na Chrzest dziewczynki

Miód w słoiczku jako podziękowanie na Chrzest z serii Różowy Wózeczek to wspaniała propozycja podziękowania dla gości na Chrzest dziewczynki. Z pewnością obdarowani będą zachwyceni. Słoiczek ozdobiony jest ażurowym kapturkiem oraz personalizowaną etykietą z napisem: “Chrzest Święty” oraz wybranym przy zamówieniu imieniem dziecka oraz datą uroczystości Chrztu Świętego, a także z piękną grafiką różowego wózeczka dziecięcego. 

Słoiczki z miodem na Chrzest

Słoiczek z miodem na Chrzest dziewczynki

Słoiczki z miodem dla gości na Chrzest chłopca

Miód w słoiczku jako podziękowanie na Chrzest z serii Chłopiec w Kwiatach to wspaniała propozycja podziękowania dla gości na Chrzest chłopca. Mały, szklany słoiczek jest ozdobiony personalizowaną etykietą z niebieskim motywem chłopca w kolorowych kwiatach oraz napisem: “Chrzest Święty” z wybranym imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Tak ozdobiony słoiczek z miodem w roli podziękowania z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Słoiczek z miodem na Chrzest chłopca

Słoiczek z miodem na Chrzest chłopca