Nowe produkty

Toppery na tort komunijny

Toppery na tort to nowy trend, który od kilku lat staje się popularny na przeróżnych imprezach. Chcemy, aby nasze torty prezentowały się na stole niczym dekoracja. Z pomocą służą przeróżne akcesoria i zdobniki. Najczęściej wybieraną dekoracją komunijnego tortu jest topper. W ofercie naszego sklepu znajdziecie toppery wykonane z drewna oraz tektury. Toppery z imieniem dziecka to wyjątkowa propozycja dekoracji, która stworzy indywidualną dekoracje uroczystego ciasta. Wieniec, a w środku napis IHS lub Pierwsza Komunia Święta to efektowny topper, który przepięknie udekoruje tort komunijny i sprawi, że będzie główną atrakcją uroczystości.

Toppery na tort komunijny 

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów

Nowoczesne dekoracje na torty komunijne

Słodkie wypieki przygotowane z myślą o małym bohaterze tej niezwykłej niedzieli to podstawowy element, by na twarzach zaproszonych osób zagościły uśmiechy. Kto nie lubi słodkości? Foremki na muffiny, dekoracyjne kontury na tort, fontanny oraz pikery ozdobią słodkości, które przygotujecie, a tym samym zachwycą dziecko przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej! Tort przygotowany z myślą o kandydacie do Pierwszej Komunii Świętej lub babeczki przeznaczone na  małe upominki dla gości przybyłych na uroczysty obiad to idealny pomysł na uzupełnienie imprezy. 

Toppery na tort komunijny

Dużą popularnością wśród rodziców oraz ich dzieci cieszą się różnego rodzaju toppery na tort komunijny. Bardzo elegancki topper na tort komunijny wykonany ze złotego połyskującego papieru. Podkreśli charakter przyjęcia i sprawi, że tort komunijny będzie się pięknie prezentował. Wspaniała ozdoba, która w szybki sposób dopełni każde ciasto. Topper komunijny na tort przedstawiający napis IHS w okręgu został wykonany z połyskującego złotego papieru i posiada patyczek do samodzielnego podklejenia. Ta elegancka ozdoba tortu komunijnego podkreśli ważny i podniosły charakter przyjęcia oraz będzie pięknie wyglądać na pamiątkowych zdjęciach. Niezależnie od rodzaju tortu, topper nadaje się do każdego wypieku.

topper na tort komunijny heksagon pierwsza komunia

Nowoczesny topper na tort komunijny IHS

Personalizowane toppery na tort

Do dekoracji tortu na Pierwszą Komunię Świętą przydatne mogą być różnego rodzaju dekoracje. Zimne ognie, świeczki czy jadalne elementy bez dwóch zdań pozwolą uatrakcyjnić wygląd każdego ciasta. Jednak toppery na Komunię to dodatki, które stanowią niezwykle tematyczną dekorację tortu na tak szczególną okazję. Mogą być wykonane z grubego papieru albo drewna i bez wątpienia każde z tych rozwiązań będzie prezentować się naprawdę ciekawie podczas przyjęcia dziecka. Wygląd toppera dobrze jest dopasować do motywu przewodniego. W ten sposób staną się nieodłączną częścią wystroju i bez dwóch zdań oczarują każdą z zaproszonych osób.

Toppery wykonane z grubego papieru można z powodzeniem spersonalizować za pomocą imienia dziecka oraz daty uroczystości. Każdy topper ozdobiony jest też pięknie przygotowaną grafiką. Motywy eukaliptusa, konwalii czy hostii cudownie wyglądać będą na torcie komunijnym. Fenomenalnie skomponują się również z resztą aranżacji wnętrza! 

Topper na tort pierwsza komunia konwalie

Topper z imieniem na Komunię

Mini toppery do dekoracji ciast

W naszej ofercie nie zabrakło też innych dekoracji, które można wykorzystać do ozdobienia słodkości na Komunię. Rewelacyjnie sprawdzą się w candy barze podczas przyjęcia. Mini toppery do ciast oraz babeczek to doskonała propozycja na tego rodzaju okazję. Zestaw drewnianych dekoracji idealnie wpisuje się w najnowsze trendy, dlatego to bez dwóch zdań cudowne rozwiązanie na przyjęcie Twojego dziecka.