Informacja

Nowe produkty

Wstążki, koperty i długopisy do zaproszeń

Koperty do zaproszeń, wstążki i długopisy, które pomogą w wyjątkowy sposób wykończyć zaproszenia na Komunię. Koperty dostępne są w różnych kolorach, każdy znajdzie u nas koperty pasujące do swojego zaproszenia. Długopisy, które posiadamy w swojej ofercie, nie rozmazują się dlatego bez obaw można wypisać nimi wnętrze zaproszenia. Takie małe elementy sprawiają, że zaproszenie na Komunię prezentuje się wyjątkowo. Zobacz nasza ofertę i wybierz kopertę dopasowaną do Twojego zaproszenia!

Wstążki, koperty i długopisy do zaproszeń 

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Koperty i długopisy do zaproszeń

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że zaproszenia stanowią istotny element organizacji różnego rodzaju uroczystości i wydarzeń. Za ich pomocą można bez żadnego problemu przekazać gościom informacje dotyczące celebrowanej okazji, miejsca, czasu oraz innych ważnych kwestii. Chcesz przygotować stylowe zaproszenia na Pierwszą Komunię swojego dziecka? W takim wypadku na pewno przydadzą Ci się gustowne dodatki, które pozwolą uatrakcyjnić wygląd kartek. Koperty z grubego papieru, długopisy, a nawet stemple z naszej oferty będą trafionym rozwiązaniem. Wystarczy, że wybierzesz produkty dobrze dopasowane do motywu przewodniego zaproszeń oraz reszty uroczystości. Uzyskany w ten sposób rezultat oczaruje wszystkie osoby zaproszone na Komunię!

Oryginalne zaproszenia na Komunię handmade

Komunijne zaproszenia mogą mieć różnorodną formę. Gotowe kartki do wypisania lub personalizowane to najczęściej wybierane rozwiązanie. Świetną propozycją będą też zaproszenia na Komunię DIY wykonane przez dziecko, rodziców lub inną szczególnie uzdolnioną osobę. Goście zaproszeni w ten sposób będą zachwyceni wysiłkiem włożonym w przygotowanie ręcznie robionych kartek! Do zaproszeń koniecznie dopasuj koperty, które pozwolą estetycznie wręczyć je bliskim. Format oraz kolor wybrane spośród dostępnych produktów powinny komponować się ze stylistyką kartek. Srebrne koperty z grubego papieru to uniwersalny dodatek, który na pewno uatrakcyjni wygląd zaproszeń. W najnowsze trendy z kolei znakomicie wpisują się koperty kraftowe. Szczególnie dobrze skomponują się z naturalnymi grafikami i eko zdobieniami!

Koperty kwadratowe kraft

Kraftowe koperty do zaproszeń

Akcesoria komunijne do zaproszeń

Bez dwóch zdań do przygotowania zaproszeń przydają się długopisy. Za ich pomocą możesz uzupełnić gotowy tekst lub też wypisać kartki zrobione samodzielnie. Długopisy mogą mieć różnokolorowe wkłady, a także ciekawy wygląd. Przy wypisywaniu zaproszeń zdecydowanie ważniejsze jest ta pierwsza cecha, jednak na Pierwszą Komunię dziecka wybrać możesz również niebanalne i oryginalne długopisy. Takie akcesoria świetnie sprawdzą się, jeśli na uroczystości planujesz wykorzystać księgę gości. Bliscy komunijnego dziecka będą mogli wpisać do niej życzenia oraz porady, które dla Twojej córki bądź syna będą niezastąpioną pamiątką. Długopis z piórem w czarno-złotej kolorystyce to naprawdę pomysłowy dodatek. Idealnie prezentować się będzie w trakcie przyjęcia!

Stempel z laku Pierwsza Komunia Święta

Zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą uatrakcyjnić można także przy pomocy innych dodatków. Z całą pewnością swoich bliskich zaskoczysz, jeśli do przygotowania kopert z kartkami wykorzystasz kolorowe stemple z laku. To wysokiej jakości ozdoba, a także bezbłędny sposób na zamknięcie kopert. Eukaliptusowy lak do pieczęci idealnie pasować będzie do najmodniejszych aktualnie trendów naturalnych. Zielony odcień stempla przyciągnie uwagę gości i na pewno urozmaici wygląd kopert. A może pieczątkami chcesz ozdobić zaproszenia, koperty bądź bileciki z podziękowaniem? To świetne rozwiązanie. 

Lak do pieczęci złoty

Złoty lak do pieczęci