Informacja

Nowe produkty

Niezbędne dodatki na Rocznicę Ślubu

Zbliża się Wasza Rocznica Ślubu i planujecie wyprawić z tej okazji przyjęcie? Warto pamięć przy tej okazji to ważnych elementach, które na pewno dodadzą elegancji i charakteru każdemu przyjęciu. Zaproszenia na Rocznicę Ślubu to niezwykle istotna sprawa. Dzięki nim każdy z gości poczuje się wyjątkowo i z miłą ochotą przybędzie na organizowaną imprezę. Piękne personalizowane zaproszenia na Rocznicę Ślubu w najmodniejszych wzorach będą rewelacyjnym wstępem i zapowiedzią nadchodzącego przyjęcia. Księga dla gości to coś, co na dobre zagościło na liście rzeczy niezbędnych w czasie organizacji uroczystości. Księga pamiątkowa lub album pozwoli Wam na dłużej zachować wspomnienia z tego jedynego w swoim rodzaju dnia. 

Niezbędne dodatki na Rocznicę Ślubu 

Podkategorie

  • Zaproszenia na Rocznicę Ślubu

    Zaproszenia na Rocznicę Ślubu, które pomogą Wam poinformować gości o zbliżającej się uroczystości. w ofercie naszego sklepu znajdziesz wyjątkowe zaproszenia na Rocznicę Ślubu wewnątrz których znajduje się tekst do samodzielnego uzupełnienia. Ciekawym pomysłem są również śmieszne zaproszenia na Rocznicę, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Zaproszenia najczęściej kupuje się na 25, 40 czy 50 rocznicę ślubu! Razem z nami urządzicie wyjątkowe przyjęcie!

  • Księgi gości na Rocznicę Ślubu

    Księgi gości na Rocznicę Ślubu to świetny pomysł, który na pewno spodoba się również i zaproszonym na świętowanie z Wami tej cudownej okazji gościom. Piękne księgi w twardych oprawach poza efektem wizualnym staną się również wspaniałą pamiątką z tego dnia. Goście będą mogli umieścić w nich życzenia, najlepsze wspomnienia z Wami czy rady na kolejne wspólne lata życia. Jeśli uwielbiacie zdjęcia albumy pamiątkowe sprawdzą się dla Was idealnie. Będzie mogli w nich zamieścić zdjęcia z przyjęcia. Do takiej księgi gości lub albumu pamiątkowego na pewno będziecie chętnie wracać, gdyż będzie pełen najwspanialszych wspomnień.

Niezbędne dodatki na rocznicę ślubu

Dzień rocznicy ślubu stanowi niezwykle ważne wydarzenie dla każdej pary. To świetna okazja do tego, aby powspominać piękną uroczystość sprzed pięciu, dwunastu czy czterdziestu lat. Bez względu na staż Waszego związku, rocznicę ślubu dobrze jest celebrować w odpowiedni sposób. Dzięki temu spędzicie razem cudowny czas i podniecicie nieco ogień Waszej miłości. Romantyczna randka we dwoje, wypad za miasto albo inne atrakcje dzielone z ukochaną osobą stanowią znakomity sposób świętowanie rocznicy ślubu. W tym dniu - szczególnie, gdy rocznica jest okrągła - wiele par decyduje się też na wyprawienie przyjęcia dla rodziny i przyjaciół. Po wielu latach nierzadkim rozwiązaniem jest też odświeżenie przysięgi małżeńskiej! Uroczystość zorganizowana na kształt nieco mniej hucznego wesela na pewno sprawi, że Wasza rocznica będzie niezapomniana. Wszystkie bliskie osoby z pewnością chętnie wezmą w niej udział, a Wy zyskacie kolejne wspaniałe wspomnienia ze wspólnego życia. Jakie produkty i akcesoria potrzebne są do przygotowania fantastycznej rocznicy ślubu?

Zaproszenia na Rocznicę Ślubu

W planowaniu każdego rodzaju przyjęcia dobrze jest znaleźć miejsce na stworzenie listy gości i przygotowanie zaproszeń. Spis nazwisk zdecydowanie ułatwi zorganizowanie miejsc przy stole, poczęstunku, a nawet drobnych upominków dla gości. Przede wszystkim wypisanie najbliższych osób, z którymi chcecie celebrować ten szczególny dzień, sprawi, że na pewno nie zapomnicie o nikim istotnym! Gdy już stworzycie listę gości na swoją rocznicę, możecie z powodzeniem zastanowić się nad zaproszeniami.

Zaproszenia do wypisania to chętnie wybierany dodatek na uroczystości. Tekst wydrukowany wewnątrz kartek wystarczy wypełnić odręcznie wszystkimi informacjami dotyczącymi przyjęcia. Takie zaproszenia można kupić nawet ze sporym wyprzedzeniem. Motyw na zaproszeniach dobrze jest dopasować do świętowanej rocznicy albo stylistyki przyjęcia. Na złote gody czy rubinową rocznicę świetnie sprawdzą się kartki w analogicznej kolorystyce. W sezonie 2023 hitem są też dodatki z motywami boho albo rustykalnymi. Grafiki kwiatów czy trawy pampasowej z dopasowanymi kopertami oczarują wszystkich gości już od pierwszej chwili.

Zaproszenia na rocznicę burgundowe kwiaty

Zaproszenia do wypisania na rocznicę

Księgi gości na Rocznicę Ślubu

Chcecie zapamiętać dzień swojej rocznicy na długie lata? Wykorzystajcie w tym celu album pamiątkowy, który wypełnić można zdjęciami, wpisami gości oraz innymi pamiątkami. Księga ze sztywną oprawą oraz specjalnie przygotowanym motywem będzie gustownym dodatkiem na Waszą rocznicę. 

Album pamiątkowy ułóżcie na stole lub w innym dobrze widocznym oraz dostępnym miejscu. W ten sposób każdy z gości będzie mógł wpisać się do księgi w dowolnym momencie przyjęcia. Puste kartki wypełnione przez Waszych bliskich staną się jedyną w swoim rodzaju pamiątką. Biały album z napisem “love” świetnie podkreśli romantyczny klimat rocznicy. Eleganckie wykonanie sprawi natomiast, że księga będzie stylową propozycją na przyjęcie. Różowy album na zdjęcia także bezbłędnie nadaje się na rocznicę. Naturalne motywy umieszczone na księgach gości kapitalnie wpisują się w najnowsze trendy. Grafiki liści, botaniczne wieńce czy rustykalne wzory sprawią, że album przyciągnie uwagę wszystkich zebranych osób. 

Do kompletu koniecznie dokupcie długopisy czy pióra, które pozwolą gościom pięknie wypisać księgę.

Księga gości najpiękniejsze wspomnienia w wianuszku złocona

Księga gości na rocznicę ślubu