Nowe produkty

Promocje

Rustykalna Komunia

Dodatki w stylu Vintage od lat cieszą się dużą popularnością. Minimalistyczne motywy i grafiki mają swój własny niepowtarzalny charakter. Sala na uroczystość I Komunii Świętej z dodatkami Vintage zwróci uwagę wszystkich zaproszonych gości. Jeśli nie lubicie nadmiaru wzorów i kolorów, kolekcja ta oferuje jedna spójną kolekcje dodatków w odcieniach bieli i brązu. Przyjęcie zaaranżowane w tym stylu z pewnością będzie bardzo oryginalnym pomysłem, gdyż nie jest to klasyczny styl komunijny. Dlatego w ofercie znajduje się wiele różnorodnych dekoracji, które pomogą w udekorowaniu sali w spójnej koncepcji.

Rustykalna Komunia 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów

Jak urządzić przyjęcie komunijne w stylu Rustykalnym?

Vintage to styl, który zaistniał w XIX wieku. Słowo to pochodzi z winiarstwa, odnosi się ono do wina wyprodukowanego w jednym sezonie. Polega on na noszeniu rzeczy z innej epoki albo stylizowanie dodatków na takie oraz łączeniu stylów pochodzących z innych epok. Obecnie słowem tym określa się produkty, które jedynie nawiązują do poprzednich epok. Vintage nie stroni od zestawień awangardowych. Jest stylem dla osób szukających swoich korzeni i chcących pokazać swój indywidualizm. Cechą charakterystyczną stylu Vintage jest łączenie przeciwieństw. Co jest potrzebne aby stworzyć rustykalną dekorację? Przede wszystkim drewno, juta i białe koronki. Wszystkie odcienie brązu, beżu oraz bieli to coś co charakteryzuje ten styl. Mocne drewno z delikatną koronką zachwyci gości.

dekoracja stołu komunijnego w stylu rustykalnym

Dekoracja stołu komunijnego w stylu rustykalnym

Zaproszenia komunijne w stylu Rustyklanym

Epoką, w której powstał styl Vintage jest XIX wiek. Słowo to zaczęło wtedy krążyć jako określenie staromodnych, ale ponadczasowych dodatków. Dzięki zastosowaniu dekoracji w stylu vintage zafundujecie gościom ekscytujące przeżycia z duchem przeszłości. Zaproszenia jakich użyjecie powinny być dobrze przemyślane, ponieważ stanowią prolog do dekoracji jakie goście zobaczą na przyjęciu komunijnym. Doskonałym pomysłem na zaproszenia w stylu vintage są wyjątkowo eleganckie zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą, zdobione motywem białej koronki i hostii. Koronki są wykonane z dużą dokładnością i skierowaniem ku detalom. Piękny papier stylizowany na kraftowy sprawdzi się w roli dekoracji w stylu vintage. W zestawie znajduje się koperta, w której wnętrzu znajduje się motyw hostii oraz naklejka w kształcie okręgu, która pozwoli zamknąć i przyozdobić kopertę.

Personalizowane zaproszenia na komunięPersonalizowane zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą

Piękne podziękowania dla gości w stylu rustykalnym – słodkie czekoladowniki

Gościom wypada podziękować za to, że chcieli do nas dołączyć w tym ważnym rodzinnym święcie. Można w tym celu użyć słodkich czekoladek lub czekoladowników. Prezenty dla gości także powinny być odpowiednio dopasowane do reszty dekoracji. Opakowania słodkości także przygotowane są w ponadczasowym stylu rustykalnym w kolorach beżu i bieli. Takie upominki z pewnością sprawią naszym gościom wiele radości. Aranżacja w stylu vintage pokazuje, że dobry design się nie starzeje. Tylko od nas zależy na jakie dodatki zdecydujemy się urządzając przyjęcie komunijne i czego będzie więcej, nowoczesności czy stylowej przeszłości.

Czekoladownik komunijny dla gościCzekoladownik komunijny - propozycja w stylu Rustykalnym

Zachowanie wspaniałych wspomnień – oryginalna księga pamiątkowa

Wszystko co pochodzi sprzed ostatnich 25 lat jest uznawane za rustykalny. Style ten jest skierowany do osób lubiących niebanalność. Ten styl doskonale sprawdza się podczas tworzenia pamiątek rodzinnych. W kolekcji rustykalnej możemy znaleźć oryginalną Księgę Pamiątkową dla komunijnego dziecka. Księga posiada delikatny motyw koronki umieszczonej na kraftowym papierze. Styl ten idealnie wpasowuje się w naturalny lub rustykalny klimat przyjęcia. Dodatki należącego do stylu vintage zapewniają unikalność wizerunku. Wyjątkowa rustykalna Księga Pamiątkowa to przepiękna pamiątka dla dziecka.

Księga Pamiątkowo I Komunii ŚwiętejKsięga Pamiątkowa I Komunii Świętej - personalizowana okładka