Nowe produkty

Promocje

Rustykalna Komunia

Dodatki w stylu Vintage od lat cieszą się dużą popularnością. Minimalistyczne motywy i grafiki mają swój własny niepowtarzalny charakter. Sala na uroczystość I Komunii Świętej z dodatkami Vintage zwróci uwagę wszystkich zaproszonych gości. Jeśli nie lubicie nadmiaru wzorów i kolorów, kolekcja ta oferuje jedna spójną kolekcje dodatków w odcieniach bieli i brązu. Przyjęcie zaaranżowane w tym stylu z pewnością będzie bardzo oryginalnym pomysłem, gdyż nie jest to klasyczny styl komunijny. Dlatego w ofercie znajduje się wiele różnorodnych dekoracji, które pomogą w udekorowaniu sali w spójnej koncepcji.

dekoracje komunijne w rustykalnym stylu z białą koronką z

Pomysł na aranżację stołów komunijnych w stylu rustykalnym

Rustykalna Komunia 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 47 elementów

Jak urządzić przyjęcie komunijne w stylu Rustykalnym?

Vintage to styl, który zaistniał w XIX wieku. Słowo to pochodzi z winiarstwa, odnosi się ono do wina wyprodukowanego w jednym sezonie. Polega on na noszeniu rzeczy z innej epoki albo stylizowanie dodatków na takie oraz łączeniu stylów pochodzących z innych epok. Obecnie słowem tym określa się produkty, które jedynie nawiązują do poprzednich epok. Vintage nie stroni od zestawień awangardowych. Jest stylem dla osób szukających swoich korzeni i chcących pokazać swój indywidualizm. Cechą charakterystyczną stylu Vintage jest łączenie przeciwieństw. Co jest potrzebne aby stworzyć rustykalną dekorację? Przede wszystkim drewno, juta i białe koronki. Wszystkie odcienie brązu, beżu oraz bieli to coś co charakteryzuje ten styl. Mocne drewno z delikatną koronką zachwyci gości.

dekoracja stołu komunijnego w stylu rustykalnym

Serwetki na Komunię w stylu rustykalnym

Zaproszenia komunijne w stylu Rustyklanym

Epoką, w której powstał styl Vintage jest XIX wiek. Słowo to zaczęło wtedy krążyć jako określenie staromodnych, ale ponadczasowych dodatków. Dzięki zastosowaniu dekoracji w stylu vintage zafundujecie gościom ekscytujące przeżycia z duchem przeszłości. Zaproszenia jakich użyjecie powinny być dobrze przemyślane, ponieważ stanowią prolog do dekoracji jakie goście zobaczą na przyjęciu komunijnym. Doskonałym pomysłem na zaproszenia w stylu vintage są wyjątkowo eleganckie zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą, zdobione motywem białej koronki i hostii. Koronki są wykonane z dużą dokładnością i skierowaniem ku detalom. Piękny papier stylizowany na kraftowy sprawdzi się w roli dekoracji w stylu vintage. W zestawie znajduje się koperta, w której wnętrzu znajduje się motyw hostii oraz naklejka w kształcie okręgu, która pozwoli zamknąć i przyozdobić kopertę.

Winietka rustykalna komunia

Personalizowane winietki na Pierwszą Komunię Świętą

Piękne podziękowania dla gości w stylu rustykalnym – słodkie czekoladowniki

Gościom wypada podziękować za to, że chcieli do nas dołączyć w tym ważnym rodzinnym święcie. Można w tym celu użyć słodkich czekoladek lub czekoladowników. Prezenty dla gości także powinny być odpowiednio dopasowane do reszty dekoracji. Opakowania słodkości także przygotowane są w ponadczasowym stylu rustykalnym w kolorach beżu i bieli. Takie upominki z pewnością sprawią naszym gościom wiele radości. Aranżacja w stylu vintage pokazuje, że dobry design się nie starzeje. Tylko od nas zależy na jakie dodatki zdecydujemy się urządzając przyjęcie komunijne i czego będzie więcej, nowoczesności czy stylowej przeszłości.

Czekoladownik komunijny dla gościCzekoladownik komunijny - propozycja w stylu Rustykalnym