Informacja

Nowe produkty

Promocje

Tabliczki na stół na Chrzest

Tabliczki na stół z okazji Chrztu Świętego na pewno idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie całej aranżacji. Personalizowe tabliczki na stół udekorowane ramką oczarują przybyłych gości. Tabliczki pomogą gościom bez problemu zająć odpowiednie miejsce przy stole. Mogą posłużyć również jako dekoracja, która później dobrze sprawdzi się w domu lub mieszkaniu. Jest to pamiątka na długie lata. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej tabliczki można dobrać na Chrzest chłopca i dziewczynki. Warto jednak zaopatrzyć się też w inne dodatki na Chrzest Święty takie jak bieżniki, serwetki a nawet girlandy.

Tabliczki na stół na Chrzest 

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Dekoracja stołu na Chrzest

Eleganckie personalizowane tabliczki na stół umieszczone w efektownych ramkach i dekorowane imieniem dziecka i datą Chrztu Świętego. Jest to świetna propozycja, która podkreśli charakter uroczystości. Dzięki grafikom tabliczki wspaniale uzupełnią aranżację przygotowaną na stole. Elegancki, a zarazem nowoczesny i praktyczny dodatek na stole w postaci numerów na stoliki. Oprócz oczywistej funkcji swoim wyglądem dopełnią i doskonale podkreślą każdą chrzcielną stylizację. Każda tabliczka na stolik podczas przyjęcia zdecydowanie go ożywi i nada nieprzeciętnego charakteru. Kompletując pozostałe dodatki w podobnym motywie, nie tylko sprawi, że seria będzie się fantastycznie prezentować, ale również stworzy spójną całość.

Dekoracja stołu na Chrzest w formie tabliczki

Numery na stół pełnią ważną rolę informacyjną. Dzięki nim każdy z zaproszonych gości wie gdzie znajduje się stolik przy którym zasiadają, a zarazem jest to wspaniałe dopełnienie dekoracji sali i stołów. Rewelacyjną propozycją są numerki na stół z motywem eukaliptusa. Wyjątkowa metalowa ramka z wkładką z motywem eukaliptusa przygotowana na Chrzest Święty. Na karteczce znajduje się także imię dziecka i datą uroczystości, co podkreśli charakter przyjęcia. Dzięki zielono-złotym akcentom można stworzyć piękną i modną aranżację na stole, która oczaruje gości.

Tabliczka na stół w botanicznym stylu Dekoracja stołu na Chrzest w formie tabliczki ze złotymi elementami

Tabliczka na stół na Chrzest z motywem kwiatowym

Innym, klasycznym rozwiązaniem są tabliczki z numerkami lub własnym tekstem i efektowną grafiką. Ten fantastyczny wybór na stół ułatwią gościom odnalezienie miejsc przy stole, ale będą też dodatkową dekoracją. Warto umieścić je w specjalnych ramkach dopasowanych do głównego motywu, w jakim został zachowany numerek, tak by samodzielnie stały na stolikach i były świetnym dopełnieniem całej aranżacji. Kolekcja Lily of the Valley,  to zestaw dekoracji ozdobionych przepiękna grafiką z kwiatami konwalii. Przepiękna tabliczka na stół jako dekoracja na Chrzest Święty. Tabliczka jest w pełni personalizowana i ozdobiona delikatnym motywem konwalii i zielonych listków. Tabliczka umieszczona jest w białej ramce, dzięki czemu wygląda niezwykle szykownie.

Tabliczka na Chrzest z motywem konwalii Dekoracja stołu na Chrzest w formie tabliczki z kwiatem konwalii

Tabliczka na stół na Chrzest

Aby dopełnić piękną dekorację sali na Chrzest, w której odbywa się uroczysty obiad po ceremoni, nie można zapomnieć o numerach na stoliki! Numerki na stoliki to nieustająco modne rozwiązanie, które goście bardzo sobie chwalą! Ułatwiają one organizację tego wyjątkowego dnia, jakim jest Chrzest Święty dziecka, do tego cudownie się prezentują. Takie dodatki idealnie komponują się z resztą papeterii, czyli winietkami, serwetkami oraz z kartami menu. Skompletowane elementy będą cieszyć oko oraz zachwycać zaproszonych na przyjęcie gości.

Dekoracja stołu na chrzest w formie tabliczki

Dekoracja stołu na Chrzest w formie tabliczki dla chłopca

Dekoracja stołu na Chrzest w formie tabliczki dla dziewczynki

Dekoracja stołu na Chrzest w formie tabliczki dla dziewczynki