Informacja

Nowe produkty

Promocje

40 urodziny Boho

Dekoracje urodzinowe w stylu Boho spodobają się każdej kobiecie! Boho to najmodniejszy styl sezonu 2024. Zaproszenia pomogą w wyjątkowy sposób zaprosić gości na przyjecie urodzinowe. Nie zapomnij o dekoracjach! Ścianka na 40 urodziny będzie pięknie się prezentować na pamiątkowych zdjęciach, a wszystkie wspomnienia możesz zachować w księdze pamiątkowej. Bardzo ważne są również dekoracje toru, opłatek na tort na 40 urodziny w szybki sposób stworzy piękną dekorację. Niezbędne papierowe talerzyki i kubeczki, dobierz kolorem do motywu przewodniego, dzięki temu aranżacja będzie w pełni kompletna.

40 urodziny Boho  

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Dekoracje urodzinowe Boho

Jednym z bardzo istotnych elementów przygotowań do imprezy urodzinowej są dekoracje. Zadbajcie o nie w wyjątkowy sposób i zadbajcie, by odpowiednio się prezentowały. Dekoracje na urodziny powinny w wyjątkowy sposób podkreślić charakter uroczystości i wpisywać się w najnowsze trendy na sezon 2024. Kluczem do udanego przyjęcia jest jego spójność. Warto postawić na jedna stylistykę, którą będziecie kierować się podczas całości przygotowań. Zwracając uwagę na najnowsze trendy warto zastanowić się nad stylem boho. Pojawia się coraz częściej i jest niezwykle atrakcyjny. Z pewnością powinniście zainteresować się nim, jeżeli jesteście fanami mocnej kolorystyki, bogatych zdobień. W kolekcji Boho znajdziecie wszystkie potrzebne elementy dekoracyjne, które przydadzą się Wam podczas organizacji imprezy urodzinowej. 

Dekoracje urodzinowe Boho

Coraz częściej wśród najnowszych trendów możecie znaleźć dekoracje o charakterystycznej stylistyce boho. Są to elementy o bogatym zdobnictwie, kwiatowych wzorach i ciemnoróżowej, fioletowej kolorystyce. Z pewnością nie są dla wszystkich. Świetnie się sprawdzą na imprezie urodzinowej zorganizowanej na sali lub w lokalu, gdzie uzupełnicie dekoracje kompozycjami z żywych kwiatów i świec. Wtedy całość przyjęcia będzie niezwykle spójna i idealnie spójna. W naszej kolekcji Boho znajdziecie wszystkie potrzebne dekoracje do stworzenia pełnego przyjęcia. Zaopatrzcie się w zaproszenia na urodziny, dekoracje stołu na urodziny, podziękowania dla gości. Wszystkie elementy są bardzo atrakcyjne i na pewno przypadną do gustu Waszym bliskim. Świetnie będą prezentowały się również na pamiątkowych fotografiach z imprezy. 

opłatek na tort urodzinowy boho

Opłatek na tort urodzinowy

Zaproszenia na urodziny

Zaproszenia na urodziny boho są bardzo atrakcyjne i na pewno nie zostaną pominięte przez Waszych bliskich. Powiadomienia  z naszej kolekcji pięknie się prezentują będą idealnym wprowadzeniem do pozostałych dekoracji znajdujących się na Wasze uroczystości. Pamiętajcie, że wszystko musi być spójne, więc takie zaproszenia będą strzałem w dziesiątkę. Tekst zaproszenia na urodziny, grafiki, koperty - wszystkie elementy są niezwykle istotne. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zadbaliśmy o wszystkie szczegóły. Zaproszenia z kolekcji Boho posiadają wyjątkową grafikę kwiatowego wianuszka, otaczającego cyfrę symbolizująca wiek solenizanta. Kolorystyka świetnie komponuje się z całą kolekcją. Wewnątrz znajduje się tekst do ręcznego uzupełnienia najważniejszymi na temat uroczystości. Do kompletu dorzucamy również koperty, żebyście nie musieli martwić się już o dodatkowe elementy.

Zaproszenia na 40 urodziny boho

Zaproszenia na 40 urodziny boho