Nowe produkty

Gry i zabawy dla dzieci na wesele

Kącik dla dzieci na wesele to świetna opcja, jeśli planujecie zaprosić bliskie Wam osoby właśnie ze swoimi pociechami. Gry i zabawy dla dzieci na wesele na pewno sprawią im wiele radości, a uśmiechy długo nie zejdą z twarzy maluchów. Bańki mydlane to rewelacyjny pomysł dla dzieci na wesele. Świetnie również zaprezentują się na pamiątkowych zdjęciach z uroczystości. Kącik dla dzieci pozwoli najmłodszym spędzić miło i kreatywnie czas. Zabawy dla dzieci rozbudzą w nich wyobraźnie, a rodzicom pozwolą na chwilę odprężenia.

Gry i zabawy dla dzieci na wesele 

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Gry i zabawy dla dzieci na wesele

Zdecydowaliście się zaprosić na wesele krewnych i przyjaciół wraz z dziećmi? Będzie im niewątpliwie bardzo miło, jeśli odpowiednio przygotujecie się na przyjęcie w towarzystwie najmłodszych. Dzieci bowiem często nudzą się podczas długich uroczystości. Specjalnie zorganizowane atrakcje i gry sprawią jednak, że każdy maluch będzie się bawić podczas Waszego wesela. Jak zaplanować przyjęcie, na które zaproszone są również dzieci? Nie musicie wydawać fortuny na animatora czy inne wymyślne rozwiązania. Tak naprawdę rozrywki dla dzieci możecie z powodzeniem przygotować samodzielnie i to bez żadnego problemu. Pary Młode zwykle szykują specjalny kącik dla dzieci, w którym najmłodsi mogą bez przeszkód bawić się i spędzić miło czas. 

Kącik dla dzieci na weselu

Na weselach często ustawiane są osobne stoły dla dzieci. Nierzadko pojawiają się na nich nieco inne dania niż na stołach dla dorosłych, dzięki czemu najmłodsi mogą ze smakiem zjeść swoje ulubione potrawy. Jednak to nie jedyny sposób na to, by maluchom zapewnić atrakcje i rozrywki dopasowane do ich wieku. Kącik z blatem, siedzeniami oraz akcesoriami dla najmłodszych bez najmniejszych wątpliwości będzie hitem na Waszym weselu. Aby nikt nie miał wątpliwości, gdzie znajduje się miejsce tylko dla dzieci, na stole ustawić możecie biały, ozdobny napis “Kids table” z drewna. Eko dekoracja uatrakcyjni wygląd kącika, a przy tym wspaniale podkreśli jego charakter. Taką ozdobę bez problemu dopasujecie do reszty aranżacji sali czy pleneru. Jakie jeszcze akcesoria umieścić można w kąciku dla dzieci?

Zestaw dla dzieci na wesele

Gier weselnych dla dzieci jest całe mnóstwo. Maluchom zapewnić można rozrywki ruchowe, jednak do tego potrzebna jest osoba, która będzie mogła poprowadzić taką zabawę. Właśnie z tego powodu rewelacyjnym rozwiązaniem jest zestaw gier weselnych dla dzieci. Produkty wykonane z grubego papieru kraft prezentują się naprawdę gustownie. W skład kompletu wchodzi plansza do chińczyka, gra w statki, labirynt, wykreślanka, kolorowanka oraz kółko i krzyżyk. Do tego dołączone są również pionki oraz kostka do gry. Wystarczy dokupić też kredki i ołówki, aby zyskać wspaniały zestaw dla najmłodszych. Bańki mydlane to z pewnością zabawa, która spodoba się dzieciom w różnym wieku. Można je puszczać oraz gonić i przebijać, co zapewni maluchom mnóstwo radości. Dzieci będą oczarowane taką zabawą.

Bańki mydlane z serduszkiem białe zestaw

Zestaw baniek mydlanych na wesele

Kolorowanki weselne dla dzieci

Dzieci uwielbiają zabawy i gry, które wymagają wyobraźni oraz kreatywności. To znakomity sposób na to, by zapewnić im wspaniałą rozrywkę podczas wesela. Zestaw masek do samodzielnego ozdabiania idealnie nadaje się na taką atrakcję. Kolorowe kredki wystarczą, by maluchy z radością zajęły się dekorowaniem papieru. Maski dla dzieci będą także wyjątkową pamiątką z dnia Waszego ślubu. Jednak to nie jedyne kreatywne pomysły na przyjęcie. Zmywalne tatuaże z pewnością także spodobają się wszystkim maluchom. Tęcze, serduszka, kwiatki i inne kształty w żywych kolorach zapewnią dzieciom mnóstwo śmiechu. Dziewczynki i chłopcy mogą ozdobić nimi swoje ręce, dzięki czemu na pamiątkowych zdjęciach wypadną naprawdę oryginalnie oraz ciekawie!

Tatuaże zmywalne kolorowe

Kolorowe tatuaże zmywalne dla dzieci