Informacja

Nowe produkty

Promocje

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca pomogą zaprosić gości na uroczystość przyjęcia sakramentu. Najbardziej oryginalne są zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka. Fotografia sprawia, że są niepowtarzalne. Tekst zaproszeń dostosowany jest do twoich potrzeb. Zaproszenia na Chrzest personalizowane posiadają gotowy nadruk wszystkich informacji w zaproszeniach bez personalizacji znajduje się wolne miejsce do samodzielnego uzupełnienia. Na wyróżnienie zasługują rodzice Chrzestni maluszka. Dlatego szczególnie polecamy zaproszenia na Chrzest dla Chrzestnych.

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 47 elementów
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne z aniołkiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne z aniołkiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  Nowy
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne z aniołkiem 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Chrzest chłopca dekorowane motywem aniołka na malarskim niebieskim tle. Zaproszenia są pięknym wyborem, jeżeli planujecie w niepowtarzalny sposób zaprosić gości na Chrzciny synka. Wewnątrz znajduje się tekst do uzupełnienia najważniejszych informacji. Zaproszenia pakowane są po 10szt, sprzedawane w komplecie z dopasowanymi białymi...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Aniołek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Aniołek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Aniołek 10szt (+koperty)

  Piękne malarskie zaproszenia na Chrzest chłopca przygotowane w odcieniach błękitu. Malarska propozycja, która pozwoli zaprosić gości na Chrzciny chłopca. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania i sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Wewnątrz znajdują się miejsca do uzupełnienia najważniejszych informacji.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Białe Róże z misiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Białe Róże z misiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Białe Róże z misiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest i Roczek razem z pięknym motywem misia wśród białych róż. Świetny wybór, by zaprosić gości na łączoną uroczystość z okazji pierwszych urodzin oraz Chrztu. Zaproszenia wykonane są z grubego papieru, pakowane po 10szt i sprzedawane w komplecie z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na ślub i chrzest razem Kwiatowe 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na ślub i chrzest razem Kwiatowe 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na ślub i chrzest razem Kwiatowe 10szt (+koperty)

  Chcesz zaprosić rodzinę na jedno przyjęcie z dwóch okazji? Wybieraj zaproszenia, które pozwolą ci poinformować, o zbliżającym się przyjęciu ślubnym oraz Chrzcie Świętym dziecka. Przepiękny produkt wysokiej jakości z grafiką kościoła, kwiatowych motywów z delikatną akwarelą. Zaproszenia z białymi kopertami w zestawie. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest boho Miś i kołyska 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest boho Miś i kołyska 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest boho Miś i kołyska 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w stylu boho dekorowane motywem kołyski oraz misia. Wspaniały pomysł, jak zaprosić gości na Chrzest Święty. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania i sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Dzięki delikatnemu motywowi prezentują się pięknie i niepowtarzalnie.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Słonik w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Słonik w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Słonik w kwiatach 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z motywem słonika to wspaniały pomysł, by zaprosić gości na uroczystość. Na okładce zaproszenia znajduje się motyw słonika wśród kwiatów oraz napis Zaproszenie na Chrzest. Wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego wypisania najważniejszych informacji. Zaproszenia dzięki delikatnemu nadrukowi sprawdzą się zarówno dla chłopca, jak...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest Święty w delikatnej kolorystyce. Motyw misia w otoczeniu białych róż i konwalii prezentuje się niezwykle uroczo. Wybieraj zaproszenia wykonane ze sztywnego papieru wysokiej jakości. Zawiadom o Chrzcie dziecka wręczając produkt do samodzielnego wypisania. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane magnes Białe Róże ze stópkami ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane magnes Białe Róże ze stópkami
  3,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane magnes Białe Róże ze stópkami

  Przepiękne zaproszenie w oryginalnej formie, pozwoli zawiadomić bliskie osoby o Chrzcie Świętym dziecka. Spersonalizowany produkt zawiera nadrukowane imię malucha, datę uroczystości oraz grafikę uroczych stópek w złotym kolorze. Cudowne zaproszenie- magnes nie pozwoli zapomnieć zaproszonym osobom o uroczystości. 

  3,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Białe Róże ze stópkami ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Białe Róże ze stópkami
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Białe Róże ze stópkami

  Zawiadom o uroczystości Chrztu Świętego najbliższą rodzinę i znajomych w oryginalny sposób. Wybieraj zaproszenie elektroniczne z motywem białych róż ze stópkami oraz własnym tekstem. Produkt w formie cyfrowej pozwoli zaoszczędzić czas i przyśpieszyć organizację przyjęcia dla malucha. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest i Roczek chłopca razem na telefon elektroniczne Miś i Baloniki ZAPROSZENIE na Chrzest i Roczek chłopca razem na telefon elektroniczne Miś i Baloniki
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest i Roczek chłopca razem na telefon elektroniczne Miś i Baloniki

  Zawiadom najbliższą rodzinę o przyjęciu organizowanym z okazji Pierwszych Urodzin i Chrztu Świętego synka. Wybieraj zaproszenie na telefon z motywem misia i balonikami. Produkt wysokiej jakości z własnym tekstem. Zaproszenie elektroniczne pozwoli zaoszczędzić pieniądze i przyśpieszyć organizację przyjęcia. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Kwiatowe z Kołyską ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Kwiatowe z Kołyską
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Kwiatowe z Kołyską

  Zaproszenie na Chrzest na telefon to wspaniały sposób by w szybki i łatwy sposób zaprosić bliskich na przyjęcie! Powiadom gości w nowoczesny sposób, zawiadomienie zdobione jest grafiką kwiatowej kołyski w pięknym odcieniu błękitnej akwareli. Produkt zostanie wzbogacony o przesłany do nas tekst. Wywołaj uśmiech na twarzach zaproszonych! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon ZE ZDJĘCIEM Boho ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon ZE ZDJĘCIEM Boho
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon ZE ZDJĘCIEM Boho
  1 Opinie

  Zaskocz gości wyjątkowym zaproszeniem na Chrzest ze zdjęciem w formie cyfrowej! To zaproszenie nie tylko wygląda genialnie, ale jest również ekologiczne. Dzięki cyfrowemu zaproszeniu w szybki sposób poinformujesz bliskich o planowym przyjęciu z okazji Chrztu Twojego maleństwa.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Boho Kołyska ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Boho Kołyska
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Boho Kołyska
  1 Opinie

  Zaproszenie na Chrzest na telefon to oryginalny pomysł, który z pewnością spodoba się gościom. Jeśli chcesz wywołać uśmiech na twarzach wszystkich bliskich osób, które pragniesz zaprosić na uroczystość Chrztu swojego malucha to takie zaproszenia pomoże Ci osiągnąć ten cel.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Aniołek z eukaliptusem ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Aniołek z eukaliptusem
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Aniołek z eukaliptusem

  Oryginalne zaproszenie na Chrzest na telefon, które zachwyci gości swoim wyglądem, ale również nowoczesną formą. Cyfrowe zaproszenie ozdobione zostało motywem eukaliptusowych gałązek oraz złotego aniołka. Zaproszenia elektroniczne są szybkim sposobem na poinformowanie bliskich o uroczystości Chrztu Świętego.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Chłopiec w kwiatach ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Chłopiec w kwiatach
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Chłopiec w kwiatach
  1 Opinie

  Oryginalne zaproszenie na Chrzest na telefon, które prezentuje się elegancko i nowocześnie. Wspaniała grafika chłopca w kwiatach idealnie sprawdzi się na Chrzest i oczaruje gości. Dzięki możliwości personalizacji tekstu staje się wyjątkowe i z całą pewnością ucieszy zaproszonych.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Rustykalny Wianuszek ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Rustykalny Wianuszek
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Rustykalny Wianuszek
  2 Opinie

  Przepiękne zaproszenie na Chrzest na telefon z uroczą grafiką rustykalnego wianuszka. Gustowna grafika z kwiatowymi akcentami będzie wyglądać bardzo elegancko. Personalizowany tekst z najważniejszymi informacjami pozwoli gościom w szybki sposób dowiedzieć się o zbliżającej się uroczystości.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na Chrzest i Roczek z motywem gałązek eukaliptusa wpisujących się w największe trendy tego roku oraz złotym aniołkiem. W środku zaproszeń znajduje się tekst, który musisz tylko uzupełnić o najważniejsze informację dotyczące uroczystości. Tak przygotowane zaproszenia będą w pełni gotowe do wręczenia gościom.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)

  Śliczne zaproszenia na Chrzest chłopca z dekoracyjną grafiką uroczego misia z balonikami. Do zaproszeń dołączono eleganckie białe koperty, dzięki czemu całość prezentuje się znakomicie. Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty zachęca wszystkich gości do przybycia na uroczystość.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)

  Cudowne zaproszenia w delikatnej i neutralnej kolorystyce. Poinformuj bliskie osoby o Chrzcie Świętym synka i Roczku wybierając zaproszenia do samodzielnego wypisania. Uroczy produkt wykonany ze sztywnego papieru. Grafika misia z balonikami wpisuje się w aktualnie panujące trendy. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzciny z pięknym motywem dziecięcych stópek oraz kwiatowego wianuszka z białych róż i konwalii. Zaproszenia pozwolą zaprosić gości na uroczystość w botanicznym stylu. Prezentują się lekko i świeżo, dzięki czemu spodobają się każdemu i pasują do dziecięcego przyjęcia.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Kościółek w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Kościółek w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Kościółek w kwiatach 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest Święty z efektownym motywem kościoła w kwiatach. Zaproszenia pasuję zarówno na Chrzciny chłopca, jak i dziewczynki. Sprzedawane są w komplecie po 10szt wraz z eleganckimi białymi kopertami. To sposób, by zaprosić gości na uroczystość w efektowny sposób.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na ślub i chrzest razem boho z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na ślub i chrzest razem boho z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na ślub i chrzest razem boho z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest Święty dziecka i Ślub. Produkt wykonany ze sztywnego papieru w delikatnej kolorystyce. Zaproszenia do samodzielnego wypisania w komplecie mają dołączone białe koperty. Urocza grafika przedstawiająca kościół, kołyskę oraz gałązki eukaliptusa w stylu boho. Powiadom o ważnym dniu najbliższe osoby wybierając oryginalne...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Buciki w wianuszku 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Buciki w wianuszku 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Buciki w wianuszku 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest dla chłopca  w uroczym wydaniu z bucikami to najnowszy trend tego sezonu. W skład zestawu wchodzi 10szt zaproszeń i specjalnie dedykowane do nich białe koperty. Takie zaproszenia pozwolą na przekazanie najważniejszych informacji związanych z uroczystością Chrztu dziecka. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest dziecka z grafiką złotego aniołka i eukaliptusa. Zaproszenia są sprzedawane z kopertami w białym kolorze, dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko. Zaproszenia z dopasowaną tematycznie grafiką to wspaniały wybór na Chrzest chłopca lub dziewczynki.  

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta)

  Personalizowane zaproszenia na Chrzest Święty dekorowane grafiką złotych stópek. Na zaproszeniach nadrukowany zostanie tekst z najważniejszymi informacjami. Złote stópki to najmodniejszy wzór na Chrzciny dziecka. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z kopertą dzięki czemu można je od razu wręczyć!

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue 10szt (+koperty transparentne) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue 10szt (+koperty transparentne)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue LUX 10szt (+koperty transparentne)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca w eleganckim wydaniu sprzedawane z transparentnymi kopertami. Zaproszenia nadrukowane są na papierze wysokiej jakości, a przezroczyste koperty dodają im luksusowego charakteru. Otrzymujesz gotowy komplet zaproszeń do samodzielnego wypisania: 10szt zaproszeń oraz 10szt dopasowanych kopert.

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z przepięknym motywem gołębia to doskonały wybór na tą uroczystość. Delikatny ptak nadaje zaproszeniom elegancji pozostawiając przy tym dziecięcy charakter. Wianuszek dodaje uroczystego wydźwięku i sprawi, że zaproszeni goście będą oczarowani takim wyborem.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta)
  1 Opinie

  Personalizowane zaproszenie na Chrzest Święty dekorowane grafiką w botanicznym stylu. Zaproszenie wpisuje się idealnie w najmodniejsze trendy. Wewnątrz znajduje się nadrukowany tekst z podanymi przez Was informacjami. Dodatek w postaci eukaliptusowych kopert na pewno zachwyci obdarowanych gości!

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest Święty udekorowane grafiką zielonej gałązki eukaliptusa oraz heksagonu to jeden z najmodniejszych aktualnych motywów. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania. W komplecie znajdują się także specjalne koperty. Pozwolą na eleganckie zaproszenie najbliższych na uroczystość Chrztu. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  1 Opinie

  Klasyczne, minimalistyczne zaproszenia idealne na uroczystość Chrztu Świętego! Wykorzystując takie zaproszenia, zaprosicie gości na przyjęcie w wyjątkowy i bardzo elegancki sposób! Cudowny motyw złotych stópek idealnie wpasuje się w charakter uroczystości. Dodatkowo, biało-złota kolorystyka zaproszeń i motyw stópek wpasują się zarówno dla chłopca, jak i...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty)
  2 Opinie

  Zaproszenia na Chrzest Święty z grafiką delikatnych stópek w wianuszku z gałązek. Zaproszenia pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić gości na uroczystość. Wewnątrz zaproszeń znajduje się tekst do samodzielnego wypisania.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)

  Eleganckie, minimalistyczne zaproszenia na Chrzest Święty. Zdobione grafiką wianuszka w kolorze matowego złota. Wykonane z najlepszej jakości papieru. Zaproszenia są do samodzielnego wypisania, dlatego wewnątrz znajduje się miejsce na wpisanie niezbędnych informacji. Zaproszenie zachowane jest w spójnej, biało-złotej kolorystyce.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty)

  Niezwykłe zaproszenie na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca! Zaproszenie prezentuje się niezwykle niewinnie i elegancko, dzięki wykorzystaniu motywu małego maluszka w złotym, połyskującym kolorze. Grafika złotego anioła dodaje zaproszeniom elegancji i sprawia, że całość prezentuje się cudownie.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dziecka wykonane w nowoczesnym stylu. Okładka zaproszeń zdobiona kwiatowym wianuszkiem i kraftową ramką wpisuje się w trendy rustykalne i eko. Wykonane z wysokiej jakości papieru i z dbałością o najmniejszy szczegół prezentują się przepięknie. W komplecie znajdują się kraftowe koperty, które pozwolą w elegancki...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pampas Boho (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pampas Boho (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pampas Boho (+koperta)

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest z możliwością personalizacji. Wykonane z niezwykłą starannością zaproszenia ozdobione zostały motywem w stylu boho przedstawiającym trawy pampas. Dzięki możliwości personalizacji zarówno zewnątrz jak i wewnątrz zaproszenia prezentują się one elegancko i będą wspaniale wyglądać przy wręczaniu.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty)

  Urocze zaproszenia na Chrzest dziewczynki w stylu Boho. Wewnątrz zaproszeń znajduje się szablon do wypisania najistotniejszych informacji dotyczących uroczystości. Zaproszenia zdobi piękna grafika. Tak przygotowane zaproszenia będą idealną formą do poinformowania gości o zbliżającym się wydarzeniu.

  27,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 47 elementów

Zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na Chrzest to pierwszy etap w tworzeniu wyjątkowego przyjęcia dla malucha. Sposób w jaki zaprosimy gości jest niezwykle istotny. W ten sposób wyrażamy szacunek do zaproszonych. Bardzo popularne są zaproszenia na chrzest boho, które charakteryzują się kwiatową tematyką motywów. Jak zrobić zaproszenia na Chrzciny samodzielnie? Modne jest korzystanie z metody DIY, ponieważ można stworzyć własny szablon do wydrukowania zaproszenia na chrzest oraz umieścić własny tekst. Co więcej, hitem są także zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem personalizowane, które będą świetnym zaproszeniem na Chrzest dla chrzestnych.. Oczywiście nie jest to warunkiem koniecznym efektywnego zapraszania gości, ponieważ można wybrać także zaproszenia na Chrzest bez personalizacji.

Zaproszenia na Chrzest chłopca

Zaproszenia na Chrzest chłopca mają pewne cechy charakterystyczne. Są zazwyczaj motywem przybliżone do zaproszenia na Chrzest dla dziewczynek. Jednak różnią się stanowczo kolorem. Zazwyczaj zaproszenia na Chrzest dla chłopca mają odcienie niebieskiego. Popularnym wyborem są zaproszenia na Chrzest z serii Błękitny Wózeczek w kształcie kwadratu. Zaproszenia są bez personalizacji, ponieważ służą do samodzielnego wypisania, a w komplecie do zaproszeń są dołączone także białe koperty.
Innym rewelacyjnym przykładem typowo chłopięcego zaproszenia na Chrzest jest personalizowany zestaw zaproszeń z motywem Błękitnego Wózeczka. Piękny zestaw personalizowanych zaproszeń na Chrzest posiada w komplecie ozdobne koperty na zaproszenia. Tego typu zaproszenia są rewelacyjnym pomysłem na zaproszenia na Chrzest dla chrzestnych, którzy pełnią funkcję gości honorowych i można w ten sposób docenić ich poświęcenie dla dziecka.

Zaproszenia na Chrzest chłopca

Zaproszenia na Chrzest chłopca

Zaproszenia na CHrzest chłopca

Zaproszenia na Chrzest chłopca

Zaproszenia na Chrzest personalizowane - sezon 2024/2024

Oryginalne zaproszenia na Chrzest to takie, które odpowiadają na aktualne trendy. W 2024 roku prym wiodą zaproszenia uniwersalne, które można zastosować w dowolnej sytuacji, bez względu na płeć dziecka. Symbolizują minimalizm oraz dbałość o detale. Wspaniałym przykładem są zaproszenia z motywem Złotych Stópek na białym tle. Jest to opcja eleganckich zaproszeń na Chrzest  z personalizacją. Jest to idealna propozycja zaproszenia na Chrzest chłopca. Zaletą personalizowanych zaproszeń na Chrzest jest to, że gdy tylko zaproszenia dotrą do twoich rąk od razu gotowe są do wręczenia ich gościom.

Personalizowane zaproszenia na Chrzest

Personalizowane zaproszenia na Chrzest chłopca

Zaproszenia na Chrzest tekst

Tekst zaproszeń na Chrzest może być wypisany samodzielnie lub nadrukowany wewnątrz kartki. Jaki jest lepszy? Odpowiedź brzmi - to zależy. Jeśli wasza uroczystość nie jest duża, a zaproszonych gości jest niewielu możesz wypisać zaproszenia własnoręcznie. To na pewno świadczy o dużym szacunku dla gości. Jest to najbardziej tradycyjny sposób, jednak nie zawsze najlepszy. Bywa, że przyjęcia z okazji Chrztu są naprawdę duże a wypisanie wszystkich zaproszeń zajęłoby naprawdę dużo czasu. Wtedy warto zastanowić się nad zakupem zaproszeń personalizowanych. Jest to szybszy sposób a jak wiadomo wolnego czasu przy maluszku nie ma zbyt wiele.

Zaproszenia do wypisana na Chrzest chłopca

Zaproszenia do wypisania na Chrzest chłopca