Nowe produkty

Prezenty na urodziny

Prezenty na 18 i inne urodziny które zachwycą solenizantkę lub solenizanta. Wyjątkowy prezent na 18 dla przyjaciółki lub kolegi. Personalizowane prezenty na urodziny który bardzo często jest zabawny lub humorystyczny. Prezent dla dziewczyny powinien być elegancki, może nim być np biżuteria w drewnianej skrzyneczce. Przy wyborze prezentu na urodziny należy kierować się zainteresowaniami głównego bohatera przyjęcia. Prezent dla chłopaka, brata czy kolegi może się od siebie mocno różnić, dlatego zobacz wszystkie propozycje upominków.

Prezenty na urodziny 

Podkategorie

  • Prezenty na Roczek

    Prezenty na roczek, które pomogą w wyjątkowy sposób uczcić ten dzień. Prezenty na roczek dla dziewczynki i delikatna grafiką oraz prezenty na roczek dla chłopca w odcieniach błękitu. Oryginalny prezent na roczek od chrzestnej, babci, dziadka czy wujka. Wyjątkowy prezent na roczek nie zabawka, przydatne upominki które posłużą wiele lat. Prezenty, które mogą stać się również pamiątką.

  • Prezenty na 18

    Prezent na 18 powinien być wyjątkowy i pasować do osoby, którą nim obdarowujemy. Prezent na 18 dla chłopaka jest często zabawny i humorystyczny. Prezent na 18 dziewczyny zazwyczaj jest ładny, utrzymany w odcieniach różu i złota. Może to być skarbonka lub skrzyneczka na 18, chętnie wręczana jest również biżuteria. Prezent na 18 dla kolegi, brata, siostry czy chrześniaka będzie zupełnie inny, dlatego przy wyborze warto kierować się także relacją, jaka łączy nas z solenizantem.

  • Prezenty na 40 urodziny i 30 urodziny

    Prezenty na 40 urodziny dla niej i dla niego. Oryginalne prezenty na 40 i 30 urodziny, które zachwycą obdarowane osoby. Pomysły na ekskluzywny prezent na 30 urodziny. Zobacz co wręczyć solenizantce lub solenizantowi aby prezent na 30 lub 40 urodziny był stylowy. Znajdziesz tutaj również śmieszne prezenty na urodziny, dla wszystkich tych którzy mają w sobie sporą dawkę poczucia humoru. Dzięki temu zabawa urodzinowa będzie niezapomniana.