Informacja

Nowe produkty

Powiadomienia o ciąży na telefon

Chcesz przekazać wyjątkową nowinę i powiedzieć w oryginalny sposób o ciąży rodzinie i znajomym? Wybieraj wirtualne produkty z przepięknymi grafikami, które będą niezwykle ekologiczną opcją. Najmodniejsze wzory nawiązują do tematyki ciążowej. Prześlij życzenia na telefon z personalizacją oraz własnym tekstem. Efektowne powiadomienie będzie przepiękną pamiątką na długie lata. Spraw, aby ten moment został uwieczniony. W szybki i łatwy sposób drogą elektroniczną możesz przekazać radosną nowinę najbliższym osobom!

Powiadomienia o ciąży na telefon  

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Powiadomienia o ciąży na telefon

Właśnie dowiedziałaś się o ciąży i chcesz tą informacją podzielić się ze światem? A może zamierzasz jeszcze poczekać, ale planujesz zrobić to w wyjątkowy sposób? Bez dwóch zdań to niezwykle radosna nowina, która ucieszy Twoich bliskich równie mocno. Na pewno osobista rozmowa sprawi im szczególną przyjemność - poczują się naprawdę ważni i docenią fakt, że wybrałaś takie rozwiązanie. Czasem jednak nie ma takiej możliwości. Mieszkasz bardzo daleko i nie masz, jak powiedzieć o ciąży rodzicom czy innym bliskim osobom. A może Twój partner wyjechał w delegację, a Ty nie chcesz zwlekać? W takim wypadku spotkanie i rozmowa nie wchodzą w rachubę. Możesz jednak wykorzystać inne wspaniałe rozwiązanie, które zachwyci wszystkich. 

Jak powiedzieć bliskim o ciąży? 

Trudno to zrobić na odległość w naprawdę szczególny sposób. Możesz, oczywiście, wysłać SMS-a czy wiadomość na czasie. Ciekawym pomysłem będzie też telefon albo - co lepiej - wideorozmowa. Podczas połączenia z obrazem możesz nawet posunąć się do oryginalnych rozwiązań: zaprezentować bez słowa dziecięce buciki albo zdjęcie USG. W naszym sklepie internetowym znajdziesz jednak również inne interesujące pomysły. Co powiesz na specjalnie przygotowany obrazek z tą nietuzinkową nowiną? To bez dwóch zdań będzie naprawdę miła niespodzianka dla każdej z bliskich Ci osób! Powiadomienie o ciąży z dziecięcymi ubrankami jest bardzo dobrym przykładem tego rodzaju produktu. Bez dwóch zdań tematyczny motyw od razu zwróci uwagę każdej osoby, która otrzyma taką wiadomość.

Powiadomienie o ciąży białe kwiaty miś teleifon

Powiadomienie na telefon o ciąży

Elektroniczne powiadomienia o ciąży

Grafiki na telefon z powiadomieniem o ciąży to pomysł, który śmiało wykorzystać można, gdy nie możesz spotkać się z najbliższymi. A może zwyczajnie nie chcesz, by informacja rozniosła się, nim sama wszystkim nie powiesz? Możesz więc wysłać taką wiadomość przyjaciołom i dalszej rodzinie, gdy porozmawiasz już z partnerem i innymi bliskimi osobami. Taki obrazek zawiera przemyślany i specjalnie przygotowany motyw, który ładnie pasuje do charakteru takiego dnia. Powiadomienie o ciąży z polnymi kwiatami to czarujący projekt, który wprowadzi nieco tajemnicy do Twojej wiadomości. W pierwszej chwili odbiorcy będą zaskoczeni, ale z pewnością wszystko rozjaśni im tekst umieszczony na obrazku. To naprawdę fantastyczny sposób na sprawienie bliskim wielkiej radości. 

Oryginalne pomysły - jak poinformować o ciąży?

Obrazek z informacją o ciąży możesz wysłać partnerowi, rodzicom, rodzeństwu, dziadkom, wujostwu czy przyjaciołom. Wystarczy wybrać swój ulubiony wzór, a następnie tekst, jaki się znajdzie na grafice. Taką grafikę możesz wysyłać sama - gdy Twój partner jeszcze nie wie. Z powodzeniem jednak poinformować bliskich o ciąży można wspólnie! Powiadomienie o ciąży z motywem bociana to bardzo wymowna propozycja. Do tego utrzymana jest w modnej stylistyce boho, która bez dwóch zdań oczaruje wszystkie obdarowane osoby. Personalizowany tekst i piękna grafika ładnie się ze sobą skomponują, tworząc wyjątkowy dodatek, który pomoże w przekazaniu tak wspaniałej nowiny! Koniecznie zobacz wszystkie nasze propozycje.

Powiadomienie o ciąży mama boho telefon

Elektroniczne powiadomienie o ciąży