Informacja

Nowe produkty

Różowe serce

Piękna kolekcja dekoracji na Chrzest Święty dziewczynki. Dekoracje dekorowane grafiką kwiatowego serduszka pasują idealnie w połączeniu z bielą i żywymi kwiatami. Zaproszenia na Chrzest, różowe serwetki czy księgi gości.To wszystko znajduje się właśnie w tej kolekcji. Wszyscy zaproszeni goście będą na pewno zachwyceni.

Dekoracje na Chrzest z motywem różowego serca

Pomysł na dekorację stołu na Chrzest z motywem różowego serca w kwiatach 

Różowe serce 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 40 elementów

Zaproszenia na Chrzest Święty dziewczynki

Aby przyjęcie mogło się w ogóle odbyć najważniejsze jest zaproszenie gości. Można to zrobić za pomocą papierowych zaproszeń. Kartki dostępne są w dwóch wersjach - personalizowane i do samodzielnego wypisania. Które są lepsze? To zależy, zaproszenia samodzielnie wypisane świadczą o dużym szacunku do zaproszonych gości, gdyż jak wiemy wypisanie ich zajmuje dużo czasu. Jeśli jednak ilość gości jest naprawdę duża lub po prostu nie masz tyle czasu najlepiej w takim przypadku sprawdzą się zaproszenia personalizowane. Na takim zaproszeniu znajduje się przesłany tekst a zaproszenia wysyłane są wraz z kopertą. Takie zaproszenie można od razu wręczyć.

Zaproszenia na Chrzest dziewczynkiRóżowe zaproszenia na Chrzest Święty dziewczynki

Słodkie podziękowania dla gości

Jeśli już zaproszeni goście przybędą na uroczystość warto im za tę obecność podziękować. Jak to zrobić? Można im np wręczyć coś słodkiego. Kolorowe lizaki lub belgijskie czekoladki na pewno im zasmakują. Takie upominki posiadają dodatkowo personalizowane etykietki na których nadrukowane jest imię dziecka oraz data uroczystości, dlatego mogą być dodatkową pamiątką tego dnia. Możesz też wykonać upominki samodzielnie przy pomocy ozdobnych opakowań. Wystarczy włożyć do nich np słodkie migdały w czekoladzie i małe bileciki z podziękowaniem. Tak przygotowane prezenty najlepiej ułożyć koło nakryć gości. W taki sposób prezentują się najlepiej.

Czekoladki dla dziewczynki na ChrzestPodziękowania dla gości na Chrzest - belgijskie czekoladki

Księga gości na Chrzest

Jak wiadomo maluszek nie zapamięta tej uroczystości dlatego warto zadbać o to aby zachować wspomnienia z tego dnia. W księdze pamiątkowej można zebrać podpisy gości, ich życzenia a także zdjęcia. Księga jest naprawdę trwałą dlatego przetrwa wiele lat nienaruszona. Gdy maluszek już dorośnie, możesz wręczyć mu tę księgę oraz opowiedzieć o tym dniu. Zachowane zdjęcia na pewno zostaną mu w pamięci!

Księga gości na ChrzestKsięga gości na Chrzest dziewczynki