Informacja

Nowe produkty

Balony na 30 urodziny

Balony na 30 urodziny dzięki którym w wyjątkowy sposób ozdobisz salę podczas przyjęcia urodzinowego. Balony zaprojektowane w najmodniejszych kolorach tak aby pasowały na każde organizowane przyjęcie. Balony z helem pozwolą na stworzenie wyjątkowych kompozycji oraz balonowych dekoracji. W ofercie posiadamy balony zarówno foliowe jak i lateksowe. Zobacz wszystkie i wybierz wzór, który najbardziej Ci się podoba.

Balony na 30 urodziny 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 75 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 75 elementów

30 urodziny

Balony na 30 urodziny to bardzo ważny element dekoracyjny. Balony to klasyczny dodatek, pojawiający się na wszelkich imprezach okolicznościowych. Zaopatrując się w różne rodzaje i warianty kolorystyczne balonów, jesteście w stanie stworzyć wspaniałe aranżacje i stylizacje. Coraz bardziej popularne stają się balony foliowe. Wspaniale prezentują się na ściance fotograficznej lub nad krzesłem solenizanta. Warto jest mieć przynajmniej jeden taki balon. nie możemy zapomnieć również o klasycznych balonach lateksowych. Pojawiają się w wielu formach i wykończeniach, dzięki czemu każdy na pewno znajdzie odpowiedni wariant dla siebie. 

Balony foliowe na 30 urodziny

Najbardziej atrakcyjnym wariantem są zdecydowanie balony foliowe, które dostaniecie w wielu wariantach kolorystycznych i kształtach. Dzięki temu Wasze przyjęcie stanie się bardzo atrakcyjne i pięknie będzie prezentowało się na pamiątkowych fotografiach. Najbardziej klasyczną wersją jest z pewnością balon w kształcie cyfry obchodzonych liczby urodzin. Cyfra „30” występuję w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu jesteście w stanie idealnie dopasować ten dodatek do całości imprezy. W zależności od motywu przewodniego i tematyki urodzin, wybierzcie pomiędzy złotym, srebrnym, rosegold i fuksją. Wszystkie wersje występują w metalicznym wykończeniu, co sprawia, że idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Bardzo ciekawą formą jest również balon o okrągłym kształcie, na którym znajduje się wyjątkowy napis. “30th Birthday!” świetnie podkreśla charakter uroczystości i znakomicie się prezentuje na złotym, metalicznym balonie. Napis został wykonany w białym kolorze, dzięki czemu znakomicie kontrastuje. Zaopatrzcie się w kilka takich balonów, stwórzcie wyjątkowe aranżacje i zaskoczcie wszystkich znajomych. 

Balony na 30 urodziny foliowe

Balony na 30 urodziny foliowe

Balony na 30 urodziny foliowe

Balony na 30 urodziny

Balony lateksowe na 30 urodziny

Najbardziej klasyczną wersją balonów dekoracyjnych są zdecydowanie lateksowe wersje. Pojawiają się na wszelkich imprezach okolicznościowych. Na 30 urodziny również będą wspaniałym wyborem. Białe balony posiadają piękną grafikę w złotym kolorze w postaci cyfry “30” oraz gwiazdek i kropek. Prezentują się bardzo uroczo i subtelnie. Będą idealnym dodatkiem do klasycznych czarnych balonów lateksowych, Wspólnie stworzą wyjątkowe aranżacje, które uświetnią Waszą imprezę. Zwracając uwagę na najnowsze trendy na sezon 2020, warto zastanowić się nad balonami lateksowymi o chromowanym lub metalicznym wykończeniu. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Wspaniale będą się komponowały z balonami foliowymi. Możecie wykorzystać je do stworzenia figur z balonów, np. bramy lub girlandy.   

Balony na 30 urodziny
Balony na 30 urodziny lateksowe