Informacja

Nowe produkty

40 Rocznica Ślubu - rubinowe gody

40 Rocznica ślubu powinna być świętowana w wyjątkowy sposób. W ofercie naszego sklepu znajdziecie przepiękne dekoracje na rubinowe gody. Niezastąpionym dodatkiem są foliowe balony w kształcie cyfry 40. Warto dodać do nich kilka balonów w kolorze czerwonym. Nie zapomnijcie również o dekoracji stołu na Rocznicę Ślubu. Serwetki, talerzyki czy kubeczki są niezbędnym dodatkiem na każde przyjęcie! Rubinowe dodatki pomogą stworzyć wyjątkowe przyjęcie!

40 Rocznica Ślubu - rubinowe gody  

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

 40 Rocznica Ślubu - rubinowe gody

Zdaje się Wam, że zaledwie przed chwilą powiedzieliście sobie “TAK”, a tu okazuje się, że wielkimi krokami nadchodzi czterdziesta rocznica ślubu? Możemy tylko pogratulować tak pięknego i trwałego związku. Mamy także propozycję na celebrowanie tak wyjątkowej i niepowtarzalnej okazji. Świetnym rozwiązaniem bowiem jest zorganizowanie uroczystości dla rodziny i przyjaciół, z którymi będziecie mogli podzielić się swoim szczęściem oraz radością. Wasi bliscy bez dwóch zdań będą zachwyceni takim pomysłem. Jak przygotować przyjęcie na rocznicę ślubu? Można wyprawić je w domu, ogrodzie czy wynajętym lokalu, a charakter oraz stylistyka uroczystości całkowicie zależą od Was. A może przyjęcie ma być niespodzianką dla świętującej pary? To piękny sposób na pokazanie bliskim, jak bardzo cieszy Cię ich nieprzerwanie trwająca miłość.

Dekoracje stołu na rocznicę w odcieniach czerwieni

Do ubrania blatu na przyjęcie z całą pewnością przydatny będzie bieżnik z lekkiej organzy w wyrazistym odcieniu czerwieni. Można ułożyć go na klasycznie bądź drapować i marszczyć, zyskując niezwykle oryginalną ozdobę. Rozciągnij go bezpośrednio na blacie bądź rozłóż na eleganckim białym obrusie. Uzyskany efekt z pewnością będzie zjawiskowy. Na stole podczas przyjęcia nie może zabraknąć również dekoracyjnych serwetek z flizeliny. Bordowe chusteczki można składać w przestrzenne figury, które mile zaskoczą gości zaproszonych na uroczystość. Prostszym i szybszym w wykonaniu pomysłem jest umieszczenie serwetek na płasko na talerzach zebranych osób. W ten sposób łatwo uatrakcyjnisz wygląd całej aranżacji stołu.

Papierowe kubeczki na rubinową rocznicę ślubu

Papierowe kubeczki na rubinową Rocznicę ślubu

Czerwona aranżacja sali na 40 rocznicę ślubu

Do aranżacji stołu obowiązkowo dopasuj też ozdoby sali lub pleneru. To sprawi, że całość będzie wyglądać bardzo spójnie oraz niezwykle estetycznie. Jakie dekoracje możemy polecić? Niewątpliwie ciekawym sposobem na ubranie wnętrza bądź ogrodu będą czerwone balony. Połącz je w bukiety bądź wykorzystaj do stworzenia innej niebanalnej kompozycji. Taka dekoracja rewelacyjnie sprawdzi się podczas przyjęcia z okazji rocznicy ślubu. Nad stołem lub parkietem zawiesić można również holograficzne serpentyny. Będą one fantastycznie odbijać światła lamp i świec, tworząc magiczny klimat do świętowania. Serpentyny sprzedawane są w dużych zestawach, dzięki czemu z powodzeniem możesz ubrać nawet sporych rozmiarów przestrzeń.

Papierowy pompon do dekoracji wnętrzaPapierowy pompon do dekoracji wnętrza na Rocznicę Ślubu

Foliowe balony na rocznicę w kształcie czterdziestki

Skąd pomysł na czerwone dekoracje podczas rocznicy ślubu? To bez wątpienia bardzo romantyczne rozwiązanie, jednak nie tylko symbolika koloru spowodowała taki wybór. Inspirowaliśmy się przede wszystkim tym, że czterdziesta rocznica nazywana jest rubinową. Doskonale będzie więc podkreślić to w trakcie przyjęcia odpowiednimi dekoracjami. Do przygotowanej przez nas aranżacji kapitalnie pasować będą duże balony foliowe w kształcie liczb “4” oraz “0”. W niezwykle wymowny sposób podkreślą one rodzaj celebrowanej okazji, przykuwając uwagę wszystkich zebranych osób. Z takimi balonami można też wykonać bezbłędne zdjęcia, które będą pamiątką dla zakochanych oraz ich bliskich. Napełnij balony powietrzem bądź helem i ciesz się nietuzinkową dekoracją!

Foliowe balony w kształcie 40

Balon w kolorze czerwony na 40 Rocznicę Ślubu