Informacja

Nowe produkty

Plakaty do pokoju

Plakaty do pokoju dziecka upiększą każde pomieszczenie. najmodniejsze wory plakatów sprawiają, że pokój od razu staje się przytulniejszy. Plakaty dla dzieci z napisami można samodzielnie personalizować imieniem dziecka. Bardzo popularne są obecnie plakaty dla dzieci zwierzęta. Plakaty dostępne są w wersji zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki, dzięki czemu znajdziecie wzór odpowiedni do Waszej aranżacji pokoju maluszka. Tak stworzone dekoracje do pokoju dziecka będą zdobić pokój maluszka na wiele lat.

Plakaty do pokoju 

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
 • PLAKATY do pokoju dziecka Chrzest i Narodziny Boho Kołyska SET 3szt PLAKATY do pokoju dziecka Chrzest i Narodziny Boho Kołyska SET 3szt
  29,98 zł
  PLAKATY do pokoju dziecka Chrzest i Narodziny Boho Kołyska SET 3szt

  Plakaty do pokoju dziecka, które idealnie sprawdzą się również jako wystrój na Chrzest lub Narodziny maluszka. Do wyboru: plakaty bez ram lub z białymi ramami, które od razu są gotowe do powieszenia. Dzięki wysokiej jakości wykonania plakaty prezentują się estetycznie i unikatowo. Pokoloruj pokój dziecka za pomocą plakatów w stylu Boho!

  29,98 zł
 • PLAKATY do dziecięcego pokoju ZE ZDJĘCIEM DZIECKA w ramie A4 Różowy Lisek 3szt PLAKATY do dziecięcego pokoju ZE ZDJĘCIEM DZIECKA w ramie A4 Różowy Lisek 3szt
  59,00 zł
  PLAKATY do dziecięcego pokoju ZE ZDJĘCIEM DZIECKA w ramie A4 Różowy Lisek 3szt

  Szukasz oryginalnej dekoracji dziecięcego pokoju? Plakaty ze zdjęciem dziecka to wspaniała pamiątka która udekoruje pokój najmłodszych dzieci. Taki zestaw plakatów, to spójna dekoracja, która będzie pamiątką na wiele lat! Plakaty zdobione są grafiką uroczego liska, który pasuje idealnie do pokoju dziewczynki.

  59,00 zł
 • PLAKATY do dziecięcego pokoju ZE ZDJĘCIEM DZIECKA w ramie A4 Niebieski Jeż 3szt PLAKATY do dziecięcego pokoju ZE ZDJĘCIEM DZIECKA w ramie A4 Niebieski Jeż 3szt
  59,00 zł
  PLAKATY do dziecięcego pokoju ZE ZDJĘCIEM DZIECKA w ramie A4 Niebieski Jeż 3szt
  1 Opinie

  Dekoracja do pokoju dziecka zdobiona grafiką uroczego jeża. Całość zaprojektowana jest w delikatnych odcieniach błękitu, dzięki czemu pasuje idealnie do dekoracji pokoju chłopca. Plakaty ze zdjęciem dziecka to wyjątkowa dekoracja, która będzie trwała pamiątką przez wiele lat! To oryginalny sposób na zachowanie wspomnień.

  59,00 zł
 • PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Chmurka PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Chmurka
  16,98 zł
  PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Chmurka

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego w postaci personalizowanego plakatu. Zdobiony modną i uroczą grafiką złotej chmurki wpisuje się w najmodniejsze trendy dekoracyjne w branży dziecięcej. Plakat dostępny jest w dwóch formatach i sprzedawany jest bez ramki. Plakat można umieścić w ramce i podarować dziecku jako prezent na Roczek, Urodziny czy Dzień...

  16,98 zł
 • PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Chmurka 3szt PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Chmurka 3szt
  49,98 zł
  PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Chmurka 3szt
  1 Opinie

  Modna dekoracja do pokoju dziecięcego w postaci personalizowanych plakatów. Zdobione motywem chmurki, księżyca i gwiazdki w złotej kolorystyce wpisują się w najmodniejsze dziecięce trendy. Plakaty z imieniem malucha to również rewelacyjny pomysł na oryginalny prezent dla dzieci.

  49,98 zł
 • PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Big Dream PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Big Dream
  16,98 zł
  PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Big Dream

  Wspaniała dekoracja do pokoju dziecięcego w postaci personalizowanego plakatu. Zdobiony uroczą grafiką słonika, chmurek oraz imieniem dziecka przepięknie prezentuje się zawieszony na ścianie. Plakat to również fantastyczny pomysł na oryginalny prezent dla dziecka, który można umieścić w ramie i przewiązać ozdobną wstążką.

  16,98 zł
 • PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Chmurki z balonem 3szt PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Chmurki z balonem 3szt
  49,98 zł
  PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Chmurki z balonem 3szt

  Fantastyczne dekoracje do pokoju dziecięcego w modnym stylu! Personalizowane plakaty z imieniem dziecka i śliczną grafiką zwierzątek, chmurek i balona prezentują się przepięknie. Plakaty wykonane zostały na grubym papierze w spójnym stylu.

  49,98 zł
 • PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Jelonek Kącik marzeń PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Jelonek Kącik marzeń
  16,98 zł
  PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Jelonek Kącik marzeń

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego w postaci personalizowanego plakatu. Wykonany w stylu boho z grafiką uroczego jelonka wpisuje się w najmodniejsze dziecięce trendy. Plakat z imieniem dziecka można również podarować maluchowi na prezent. Wystarczy zapakować plakat w ramę i przewiązać wstążką.

  16,98 zł
 • PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Stay Wild 3szt PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Stay Wild 3szt
  49,98 zł
  PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Stay Wild 3szt

  Personalizowane plakaty z modną grafiką w stylu boho pozwolą w przepiękny sposób udekorować pokój dziecka. W zestawie znajdują się trzy plakaty - każdy z nich zdobiony jest nadrukiem innego leśnego zwierzątka. Całość fantastycznie ze sobą współgra i idealnie prezentuje się na ścianie w pokoju dziecka.

  49,98 zł
 • PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Ballerina PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Ballerina
  16,98 zł
  PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Ballerina

  Personalizowany plakat to nie tylko fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego, ale i również oryginalny prezent dla dziecka. Zdobiony przepiękną grafiką baletnicy w różowej kolorystyce to idealna propozycja dla każdej dziewczynki. Plakat z imieniem wspaniale prezentuje się na ścianie w pokoju dziewczynki w białej ramie.

  16,98 zł
 • PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Ballerina 3szt PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Ballerina 3szt
  49,98 zł
  PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Ballerina 3szt

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziewczynki w postaci personalizowanych plakatów. W komplecie znajdują się trzy plakaty - każdy z nich zdobiony jest inną grafiką: baletnicy lub tańczących zwierzątek. Całość wspaniale ze sobą współgra i prezentuje się na ścianie w pokoju dziecka.

  49,98 zł
 • PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Różowy Króliczek dla dziewczynki PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Różowy Króliczek dla dziewczynki
  16,98 zł
  PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Różowy Króliczek dla dziewczynki

  Cudowna dekoracja do pokoju dziecięcego z grafiką uroczego króliczka. Personalizowany plakat z imieniem dziecka w różowej kolorystyce to idealna propozycja dla dziewczynki. Plakat można również wręczyć dziecku jako prezent na Roczek czy Urodziny i obramować w białą ramkę.

  16,98 zł
 • PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Różowy Króliczek 3szt PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Różowy Króliczek 3szt
  69,00 zł
  PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Różowy Króliczek 3szt
  1 Opinie

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego, która w wyjątkowy sposób zachowa wspomnienia z dnia narodzin malucha. Personalizowane plakaty z metryczką dziecka wykonane zostały na grubym papierze i zdobione różnymi grafikami w spójnym stylu. Całość prezentuje się wspaniale i idealnie nadaje się do pokoju dziewczynki.

  69,00 zł
 • PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Królewna i Jednorożec PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Królewna i Jednorożec
  16,98 zł
  PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Królewna i Jednorożec

  Personalizowany plakat z imieniem dziecka pozwoli w wyjątkowy sposób udekorować pokój malucha. Zdobiony fantastyczną grafiką królewny i jednorożca wpisuje się w najmodniejsze dziecięce trendy i z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę. Plakat można obramować w ramkę, przewiązać wstążką i podarować dziecku również na prezent.

  16,98 zł
 • PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Królewna i Jednorożec 3szt PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Królewna i Jednorożec 3szt
  49,98 zł
  PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Królewna i Jednorożec 3szt

  Dekoracje do pokoju dziecka w modnym stylu! Personalizowane plakaty z imieniem dziecka, grafiką królewny i jednorożca prezentują się przepięknie. Można umieścić je w białe ramy i powiesić w dowolnym miejscu na ścianie. Tak fantastycznie przygotowane dekoracje zachwycą każdą dziewczynkę.

  49,98 zł
 • PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Lokomotywa PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Lokomotywa
  16,98 zł
  PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Lokomotywa

  Przepiękny plakat dla dziecka, który w modny i fantastyczny sposób udekoruje również pokój malucha. Personalizowany plakat z imieniem dziecka i akwarelową grafiką lokomotywy zachwyci każdego chłopca. Plakat można powiesić na ścianie w dowolnym miejscu.

  16,98 zł
 • PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Chłopięcy Świat 3szt PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Chłopięcy Świat 3szt
  49,98 zł
  PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Chłopięcy Świat 3szt

  Fantastyczne dekoracje do pokoju dziecięcego w postaci personalizowanych plakatów. Komplet plakatów z chłopięcą grafiką to również fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka. Wykonane są na grubym papierze i zdobione modną, akwarelową grafiką lokomotywy i samolotów. Takie dekoracje rewelacyjnie prezentują się na ścianie w pokoju chłopca.

  49,98 zł
 • PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Niebieski Króliczek dla chłopca PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Niebieski Króliczek dla chłopca
  16,98 zł
  PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Niebieski Króliczek dla chłopca

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka w postaci personalizowanego plakatu. Taki upominek wspaniale udekoruje pokój chłopca. Plakat zdobiony jest uroczą grafiką króliczka w błękitnej kolorystyce i imieniem dziecka. Rewelacyjnie prezentuje się na ścianie w białej ramie.

  16,98 zł
 • PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Niebieski Króliczek 3szt PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Niebieski Króliczek 3szt
  69,00 zł
  PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Niebieski Króliczek 3szt

  Wspaniały pomysł na prezent dla dziecka, który w wyjątkowy sposób zachowa wspomnienia z dnia narodzin. Komplet personalizowanych plakatów z metryczką wykonany został z uroczą grafiką króliczka i z dbałością o najmniejszy szczegół. Personalizowane plakaty pozwolą w modny i fantastyczny sposób udekorować pokój dziecka.

  69,00 zł
 • PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Astronauta PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Astronauta
  16,98 zł
  PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Astronauta

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka, które jest fanem kosmicznych przygód. Personalizowany plakat z modną grafiką astronauty i z imieniem dziecka rewelacyjnie prezentuje się w pokoju malucha. Plakat można umieścić w ramie, przewiązać wstążką i podarować dziecku na prezent.

  16,98 zł
 • PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Astronauta Rakieta PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Astronauta Rakieta
  16,98 zł
  PLAKAT dla dziecka do pokoju Z IMIENIEM A4/A3 Astronauta Rakieta
  1 Opinie

  Rewelacyjny i oryginalny prezent dla dziecka w postaci personalizowanego plakatu. Zdobiony modną grafiką rakiety kosmicznej i imieniem dziecka zachwyci każdego fana kosmicznych przygód. Plakat fantastycznie udekoruje pokój dziecka! Można zawiesić go w dowolnym miejscu na ścianie lub na dziecięcych meblach.

  16,98 zł
 • PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Astronauta 3szt PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Astronauta 3szt
  49,98 zł
  PLAKATY dla dziecka do pokoju A4/A3 Astronauta 3szt

  Oryginalny prezent dla dziecka? Fantastycznym pomysłem jest zestaw personalizowanych plakatów z grafiką astronauty i rakiety kosmicznej. Plakaty pozwolą w modny sposób udekorować pokój dziecka w prawdziwie kosmicznym stylu. Plakaty należy umieścić w ramie i powiesić w dowolnym miejscu na ścianie.

  49,98 zł
 • RAMA A4 do plakatu plexi BIAŁA RAMA A4 do plakatu plexi BIAŁA
  19,98 zł
  RAMA A4 do plakatu plexi BIAŁA

  Idealny dodatek do plakatów, zdjęć dziecka i metryczek w postaci plastikowej ramy w formacie A4. Ramkę można zawiesić na ścianie pionowo lub poziomo oraz postawić na półce. Biały kolor ramki fantastycznie prezentuje się z kolorowymi dekoracjami.

  19,98 zł
 • RAMA A3 do plakatu plexi BIAŁA RAMA A3 do plakatu plexi BIAŁA
  29,98 zł
  RAMA A3 do plakatu plexi BIAŁA

  Biała ramka w formacie A3 to idealny dodatek do personalizowanych plakatów dla dzieci. Ramka z plexi pozwoli zawiesić dekoracje na ścianie. Plastikowa ramka jest bardzo lekka, dzięki czemu z łatwością można powiesić ją na ścianie.

  29,98 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis! LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  25,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych Ekspres
  1 Opinie

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  39,00 zł
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Dekoracje do pokoju dziecka

Dekoracje do pokoju dziecka mogą być rozmaite. Planując aranżację pokoiku każdy rodzic stara się, aby było to przytulne i bezpieczne miejsce dla malucha. To bardzo ważne, aby dziecko się dobrze w nim czuło, chciało przebywać i bawić się pośród wspaniałych dekoracji. Obrazki do pokoju dziecięcego idealnie się spisują jako prezent, a także jako wspaniała dekoracja. Plakat można włożyć do ramki, aby wyglądał jeszcze lepiej. Doskonale sprawdzi się minimalistyczna biała ramka, którą można zarówno postawić w wybranym miejscu jak i powiesić na ścianie. W sklepie internetowym można znaleźć wiele propozycji produktowych plakatów personalizowanych do pokoju dziecka oraz dodatków, tj. klasyczna ramka do plakatu lub zdjęć. Warto zastanowić się nad taką formą prezentu dla dziecka na różne okazje. Będzie on także doskonałą pamiątką na lata.

Plakaty dla dzieci - dekoracja pokoju dziecięcego

Plakaty dla dzieci to dekoracja pokoju dziecięcego, która doskonale ozdobi ściany. Modne, urocze grafiki z personalizacją (imieniem dziecka) świetnie komponują się do wystroju niemal każdego wnętrza. Szczególnie polecamy plakaty dziecięce dopasowane kolorystycznie do płci maleństwa, np. Różowy króliczek dla dziewczynki i Niebieski króliczek dla chłopca. Takie urocze akcenty na pewno podkreślą urok pomieszczenia. Plakaty dla dzieci  z różnymi motywami można znaleźć w ofercie sklepu internetowego 1001dekoracji.pl, np. Królewna i Jednorożec, Lokomotywa, Astronauta i wiele innych przyjaznych grafik dziecięcych. Polecamy plakaty z ramkami dla dzieci, które można bezpośrednio powiesić na ścianie lub postawić na komodzie. Plakaty dla dzieci to doskonałe upominki na urodziny, Roczek, Chrzest, Narodziny. Plakaty dostępne są w dwóch formatach do wyboru: A4 i A3.

Plakat do pokoju dziecięcego

Plakat do pokoju dziecięcego

Tryptyk do pokoju dziecka - nowy trend!

Tryptyk do pokoju dziecka to modna dekoracja do pokoju dziecięcego w postaci trzech, spersonalizowanych plakatów. Najnowsze dziecięce trendy określają tryptyk z plakatów jako najbardziej popularną dekorację pokoju dziecięcego. Również w naszej ofercie można znaleźć tryptyk do pokoju dziecka. Jest to spójna kompozycja 3-ech plakatów z grubego papieru. Matowy nadruk przyjaznych grafik, np. księżyc, chmurki, gwiazdki, jest wzbogacony imieniem dziecka. Taka nowoczesna i modna dekoracja pokoju dziecięcego jest idealnym prezentem na każdą okazję. Zestaw tematycznych grafik w formie plakatów to doskonały sposób na dekorację pokoju dla dziecka.

plakaty do pokoju dziecięcego

Plakaty do pokoju dziecięcego