Serwetki komunijne 40x40cm i kieszonki EXCLUSIVE

Serwetki komunijne i kieszonki exclusive w wspaniały sposób ubierają każdy stół na przyjęcia. Flizelinowe serwety sprawdza się idealnie do dekoracji stołu komunijnego. Dzięki grubszemu materiałowi, z łatwością można ułożyć z nich fantazyjne kształty. Warto dobrać do nich szykowne i praktyczne kieszonki na sztućce. Różne komplety serwetek wraz z kieszonkami znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego. Całość prezentuję się wytwornie i spójnie. Wszystko starannie przygotowane dla gości, których zachwyci wystrój i ozdoby. Serwety komunijne utrzymane są w tonacji bieli i szarości połączonej ze złotem i srebrem. Warto też zwrócić uwagę na konwalie, gdyż ten wzór jest ostatnio jednym z najmodniejszych.

Serwetki komunijne 40x40cm i kieszonki EXCLUSIVE 

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Dekoracje stołu komunijnego

Eleganckie serwetki komunijne potrafią w niewymuszony sposób ubrać każdy stół na przyjęcia. Flizelinowe serwety sprawdzają się idealnie do dekoracji stołu, dlatego warto zdecydować się na nie przy dekoracji stołu komunijnego. Flizelina to sztywny i gruby impregnowany papier.Dzięki grubszemu materiałowi są sztywniejsze od zwykłych papierowych serwetek. Zabawa w kształty jest znacznie łatwiejsza. Można z nich wykreować prawdziwe cuda jak na przykład łabędzie, krzyże, serca, wszystko zależy od naszej wyobraźni. Można stworzyć z nich także kieszonki na sztućce, bądź dokupić gotowe. Jest to bardzo szykowny i praktyczny element dekoracji, dzięki któremu całość prezentuję się wytwornie i spójnie. Wszystko starannie przygotowane dla gości, którzy z pewnością docenią nasze starania. Serwety komunijne utrzymane są głównie w tonacji bieli i szarości połączonej ze złotem i srebrem. 

Serwetki komunijne białe flizelinowe

Jednymi z najchętniej wybieranych są przede wszystkim białe serwetki flizelinowe. Uniwersalny kolor i wysoka jakość sprawia, że są idealne do każdej aranżacji. Pięknie komponują się w minimalistycznych i ascetycznych aranżacjach, ale wspaniale wyglądają również w bogato dekorowanych kompozycjach. Można stosować je na płasko lub układać w przestrzenne wachlarze. Do serwetek idealnie pasują białe kieszonki na sztućce, które pozwolą pięknie podać je na stole komunijnym. Ułożone obok talerzy wspaniale dopełnią kompozycję.

białe serwetki flizelinowe

kieszonki na sztućce białe

Piękna dekoracja stołu komunijnego - białe serwetki flizelinowe oraz białe kieszonki na sztućce

Serwetki komunijne z kielichem i kłosem

Subtelne i bardzo eleganckie białe serwetki z motywem kielicha w towarzystwie kłosów. Ozdoby dostępne w dwóch kolorach, złota i srebra. Dzięki swojej uniwersalności będą idealne na przyjęcie komunijne dziewczynki i chłopca. Serwety flizelinowe są idealne do zabawy formą. Można wyczarować z nich przeróżne kształty, które sprawdzą się idealnie jako dekoracja stołu komunijnego. Aby całość wyglądała spójnie i szykownie polecamy kieszonki na sztućce z tym samym motywem. Gwarantujemy, że taki komplet olśni wszystkich gości i będzie prezentował się znakomicie na zdjęciach.

Serwetki flizelinowe z koronką

Niekwestionowanym faworytem, jeśli chodzi o eleganckie serwetki komunijne flizelinowe są tradycyjne białe ze złotą lub srebrną koronką na brzegach. Efekt po ułożeniu jest piorunujący i zachwyci każdego gościa. Prezentują się znakomicie w formie rozety ułożonej trójwymiarowo na talerzu. Do tego rodzaju serwet również pięknie prezentują się zdobione kieszonki z tym samym motywem. Całość nabiera większego stylu i klasy. Serwety dostępne są również w tonacji chłodniejszej - srebrnej, również z kieszonkami pod komplet. Bestsellerem są serwetki flizelinowe ze srebrną koronką, które ułożone w przestrzenne formy tworzą naprawdę elegancki i bardzo uroczysty efekt. Skomponowane z kieszonkami i bieżnikiem flizelinowym z tym samym motywem pozwolą szybko i łatwo przygotować przepiękną aranżację na stole.

serwetki flizelinowe na komunię

Sztywne serwetki flizelinowe ze srebrną koronką na Pierwszą Komunię Świętą